Forum
٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶
RACHEL
Zjutraj sem vstala in že sem trepetala od strahu. Prigovarjala sem si: "Dajmo, Rachel! Saj zmoreš!" ampak vedela sem, da od učenja ob 4h zjutraj, ne bo nič dobrega pri Fiziki. Že od nekdaj sem se žrla za vsako preklemano stvar. V šoli me moji prijatelji kličejo ŽIVC. Ja, odraslo! Kaj, če me bojo danes spet? prosim, ne. Samo še bolj živčna postanem! Stala sem pred omaro in živčno pogledovala proti uri. Vsaka minuta je bila hitrejša in tudi živčna sem bila, kaj naj danes oblečem. Naj oblečem modro in vijolično kombinacijo ali modro in zeleno? Kaj, če modre sploh ne bi? Kaj, če se mi bodo posmehovali v šoli zaradi mojih oblačil? Nekaj sem navlekla nase in šla v šolo.

٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶

(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)
AARON
"Aarči!", me je začela buditi moja mami. "KVAAAA!!!", sem zavpil totalno navdušen, kot vidite. "vstani, pikec.", "NISEM NOBEN PIKEC!!!", sem jezno zavpil. Vstal sem in si popravil gate na moji riti. V kopalnici sem z vso močjo stisnil zobno pasto, da je zletela po mojem umivalniku, ogledalu, po ploščicah in kar povsod. Vedel sem, da bom pisal šut pri fiziki. Če mi da šut, jst jo bom zadavu pa še na pol preklal! Ubil jo bom! Po kopalnici, sem si preoblekel gate in nase navlekel še druge cunje, ter šel v šolo.

(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)

∆ ▽ O ■ □ ● ○ ▲ ► ▼ ◄ ː ˑ∆ ▽ O ■ □ ● ○ ▲ ► ▼ ◄ ː ˑ∆ ▽ O ■ □ ● ○ ▲ ► ▼ ◄ ː ˑ∆ ▽ O ■ □ ● ○ ▲
IRIS
Zbudila sem se in mirno poslušala vsako stvar posebej. Vsak zvok je imel svojo melodijo in vsaka se mi je posebej predvajala v mislih in nato združile. Iz tega užitka sem se zbudila šele čez kakih 15 minut in dojela, da naj raje razmišljam o fiziki, ki jo bom danes pisala. So se moji prijatelji učili ali se tudi oni bojijo fizike? kakorkoli najbolje bo, če preprosto grem tja in se soočim s težavami. Če bom jezna, bom risala ali pela. Mogoče karkoli drugega umetniškega, da se bom pomirila. Tako ali tako pa sem zelo umirjena oseba. Mislim, da s tem ne bo težav. Nikoli jih ni bilo! Zdaj grem na preizkus, če sem res taka. Torej grem pisat test!

∆ ▽ O ■ □ ● ○ ▲ ► ▼ ◄ ː ˑ∆ ▽ O ■ □ ● ○ ▲ ► ▼ ◄ ː ˑ∆ ▽ O ■ □ ● ○ ▲ ► ▼ ◄ ː ˑ∆ ▽ O ■ □ ● ○ ▲

✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞
DYLAN
Zbudil sem se in se prvo zahvalil Bogu za še en dan in upal, da mi bo dal to srečo, da bom fiziko pisal dobro. Direktno sem vstal in najprej pobožal mojo verižico s križem, ki sem jo imel okrog vratu vedno. Brez nje nisem zdržal. Šel sem pod tuš in si pripeval pesem: "Joy to the woooorld! The LORD has come! Let eaaarth receiiive heer Kiiing!!! Let every heart prepare him room! And heaven 'n' nature siiiing! And heaven 'n' nature sing! And heaven and heaven 'n' nature sing!". Stuširal sem se in oblekel. Na roko sem si hitro napisal: *Bog, prosim varuj me pred slabo oceno v šoli, kot si me varoval tudi do zdaj. Amen!". Nato pa sem kar pogumno šel proti šoli.

✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
FELICITY
Ptički so zažvižgali in me takoj spomnili na mojo simpatijo. Ampak takoj na fiziko. Takrat pa: SRANJE! Hitro sem malo prelistala po zvezku in se spraševala ali naj grem do učiteljice in ji rečem, da mi manjka snov ali ne. Preveč sem sramežljiva. V moji družbi sem nenehno tiho. e ob prijateljih pri katerih sem sproščena. Kaj šele pri učiteljici, ki predstavlja strah in trepet na naši šoli. Rekla sem si, bo pač zdaj slabše kot prej. Brez skrbi sem odšla v šolo. No... Tako naj bi bilo...

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]
JAMIE
Prva moja misel: "Naj ji izpovem ljubezen in ji zraven dam rože, mogoče nakit ali kakšno plišastko igračko recimo medvedka? Naj ji sploh izpovem ljubezen?". Moje večno vprašanje. Kot tisto, če bom danes znal fiziko. Za fiziko je bolj verjetno, da poznam odgovor, torej negativno. Vedel sem, da bom moral njej enkrat priznati, da mi je všeč že od začetka srednja šole. Prvo je bila le zagledanost. Nato že majhna zaljubljenost in samo nedolžen flirt. Ampak v meni je preraslo v ljubezen. Pravo ljubezen. Če pišem fiziko 5, ji izpovem ljubezen!

ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]

·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·
SHARON
"Ajde gremo!!!", sem si rekla s pogumnim glasom. "Boli itak mene!", sem si še dodala. In res sem se počutila tako. Jaz se vedno znam prepričat. Ko bi lahko tako bilo tudi v testu... Bi se prepričala, da bi znala in preprosto bi! To bi bilo carskooo! "Gremo k moji bandi!", sem si rekla še bolj an glas, da sem slišala mojo sestro iz kopalnice, ki se je drla, da sem zmešana. Ona je zmešana. Jaz sem še bolj zmešana. Nase sem dala majico s kratkimi rokav, da so se ja videli moji tattooji. To je učiteljica tako sovražila! In jaz sem njo! Bolje, da grem! Grem narest vojno!

·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·

凸(¬‿¬)凸 凸(¬‿¬)凸 凸(¬‿¬)凸 凸(¬‿¬)凸 凸(¬‿¬)凸 凸(¬‿¬)凸 凸(¬‿¬)凸 凸(¬‿¬)凸 凸(¬‿¬)凸
KYLE
Moj skate pripravljen, jaz tudi ajde pičimo! H fiziki!!! iskreno, mi je bilo vseeno. Naj bo šut. Naj bo 2. Naj bo 3. Naj bo 4. Naj bo 5. briga! 4 številke od teh so nemogoče: 2, 3, 4, 5. Raje visim zunaj s frendi ali pa se furam po urban roofu. Kaj pa mi lahko učiteljica naredi? Mi da opomin? Sploh ne štejem koliko jih imam. me bo izključila? So druge šole. Res me briga! Imam prijatelje in šola meni pomeni samo plac, kjer trpim skupaj s prijatelji. Fino, ne?

凸(¬‿¬)凸 凸(¬‿¬)凸 凸(¬‿¬)凸 凸(¬‿¬)凸 凸(¬‿¬)凸 凸(¬‿¬)凸 凸(¬‿¬)凸 凸(¬‿¬)凸 凸(¬‿¬)凸
03. december 2012
tvoj prvi veliki next!
03. december 2012
u3228
u3228
Next
03. december 2012
hahahahahahhahahahahahaha evo pišm a novo:
03. december 2012
u3228
u3228
Hittro
03. december 2012
٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶
RACHEL
Mojih prijateljev tam še ni bilo. Bodo ostali doma? Samo še bolj živčno sem se delala! Veliko bolj bom bila na trnih, če ne bo nikogar, ki bi mi dajal podporo. Nazadnje pa sem le zagledala Kyla. Pomahala sem mu in on se je z vso brzino pripeljal poroti meni in nato ustavil. "Znaš?", sem ga vprašala, "PEEBEEP! Odgovor, ti je jasen!", je rekel kot nekakšen robot. "Piflar en!", sem mu zabila zanalašč. Nakremžil se je in zavil z očmi. "Bi se rad videl, ja!", mi je odgovoril in se usedel zraven mene.
٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶٩͡๏̯͡๏۶

(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)
AARON
Bil sem že pri šoli. Kyle in Rachel sta se že pogovarjala in verjetno o fiziki. Opazila sta me in se mi nasmehnila. Vame se je zaletela neka bednica. "Joj! Oprosti! Oprosti!", se mi je začela opravičevati. Kot, da mi je to dovolj! zdaj mi je vzela 30 sekund, da bi bil z mojimi prijatelji! "Ej pazi malo, veš?! Drugače te bom hudo zdelal!", sem ji zagrozil. Kyle je že bil ob meni in mi rekel: "Aaajde, She Hulk pomiri se!". She Hulk... Moj stalni vzdevek. Ampak pri Kylu res ne moreš znoreti. Razen jaz!
(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)(¬_¬)

∆ ▽ O ■ □ ● ○ ▲ ► ▼ ◄ ː ˑ∆ ▽ O ■ □ ● ○ ▲ ► ▼ ◄ ː ˑ∆ ▽ O ■ □ ● ○ ▲ ► ▼ ◄ ː ˑ∆ ▽ O ■ □
IRIS
Do šole sem hodila v mojih plesnih korakih pri hiphopu. Hodila sem po stranski poti, zato sem si še bolj upala skakati in skoraj že plesati break dance. Nedaleč od šole pa se videla Aarona, ki se je razburjal nad neko ubogo deklino. Potem pa je prišel Kyle in taprava dva sta bila skupaj. Aaron je vsako malenkost vzel čisto res. Kyle pa se itak samo zeza. Aaron je že nekaj začel odrivati Kyla in že sem pomislila, da se bosta SPET stepla! Hitro sem stekla k njima in ju dala narazen, "Ej fanta! Ne ponovimo več tega!", sem rekla in videla, da Rachel sedi čisto sama. "Kyle, spomni se kaj drugega, kot, da izzivaš aarona. In tudi ti Aaron! Ne bodi tako občutljiv!". Oba sta zavila z očmi in vsi skupaj smo šli h Rachel.
∆ ▽ O ■ □ ● ○ ▲ ► ▼ ◄ ː ˑ∆ ▽ O ■ □ ● ○ ▲ ► ▼ ◄ ː ˑ∆ ▽ O ■ □ ● ○ ▲ ► ▼ ◄ ː ˑ∆ ▽ O ■ □

✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞
DYLAN
Ves v upanju, da bom pisal dobro, sem pri šoli zagledal Iris, ki je Aarona in Kyla ločevala od pretepa. Vsi skupaj so nato odšli k Rachel, ki je nekako vedno izvisela sama za nekaj trenutkov. Dohitel sem jih in ponesreči sem se malo butnil v Aarona. Njegovo reakcijo mislim, da žeee poznate! "Kaj se boš zabijal vame!", me je nahrulil, "Aaron, bilo je ponesreči!", "Ja, je bilo ja! To je zame dovolj!", je kričal. Že je vskočil Kyle, "Pa saj te ni skoraj fental! Zakaj se raje ne spraviš na veter, ki ti razmrši lase!", "Ej smrkavec!" in že sta začela. Med njiju sem skočil jaz in glasno rekel: "Poslušajmo glas Gospodov. Pravi, da pretep vedno uniči vse. Bojevati se za žensko je drugo, kot bojevati se zaradi stvari, ki so bolj ali manj pomembne.", "POJDI MED NUNE!", je zakričal Aaron.
✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
FELICITY
Negotova sem počasi hodila po cesti. Opazovala sem vse in vedno se mi je zdelo, da ga nekje vidim. Mojo simpatijo. Sem tako močno prekleto zaljubljena vanj? Pregovarjala sem se v mislih nato pa zagledala, ko sta Aaron in Kyle že stala drug proti drugemu, kot dva bika pripravljena, da se stolčeta do smrti. Jaz, miroljubno bitjece, sem hitro pohitela tja in se postavila pred Kyla. "Kyle... Ehmm... Hihi... Veš... Jaz... Bi lahko vidva nehala?", sem se le opogumila. Oh, Kyle. Tako luškan!!! Umaknila sta se drug od drugega in v resnici je bil vse to le normalen začetek dneva.
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]
JAMIE
Na poti do šole sem že pogledoval proti cvetličarni in še razmišljal, kaj naj storim. Kaj, če me bo zavrnila! Ne bom več mogel živeti sam s seboj! Ampak čustev tudi dolgo nisem mogel skrivati! Vse to se mi je pletlo po glavi, dokler nisem videl, kako blizu si stojita Felicity in Kyle. Nekam čudno, se mi je zdelo, dokler nisem videl, da si tudi Aaron in Iris stojita nekam blizu. Verjetno je bila spet napetost med Kylom in Aaron, kot vedno. Hitro sem pohitel in pozdravil Felicity in šele nato Kyla, "Živjo, Felicity!", "Jamie!", je rekla in me objela. najboljši trenutki mojega življenja!
ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]

·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·
SHARON
Hodila sem po cesti. Samozavestno in polna same sebe. Kot recimo v Gangnam Stylu. ja bila sem odbita, le, da nisem iz gledala kot Korejec. Pri šoli pa... Felicity in Jamie, objeta! Ji je končno povedal ali ne to njuna neumna čustvenost? Ja! Čustvenost. Glupo! Kdaj ji že misli povedati, da umre zanjo in, da umira vsako sekundo, ko sem mu nasmehne. To so njegove besede! Jaz se takih bedarij že ne spomnim! kyle je dvignil roko, torej najin pozdrav. Prišla sem k njemu in najin high-five. "Vsi so panični zaradi fizike.", "Vsi razen mene in tebe, očitno!", sem mu odgovorila. Ja, midva se res dobro štekava!
·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·•●·

凸(¬‿¬)凸 凸(¬‿¬)凸 凸(¬‿¬)凸 凸(¬‿¬)凸 凸(¬‿¬)凸 凸(¬‿¬)凸 凸(¬‿¬)凸 凸(¬‿¬)凸
KYLE
Večino zgodbe že poznate ampak dajmo jo obnoviti na hitro. Prišel sem v šolo. Pozdravil Rachel. Neko deklino branil pred Aaronom, kar ni lahka zadeva! Iris je nato naju z Aaronom vlekla narazen. Pride Dylan in situacijo še poslabša. Pride Felicity. Ta prikupna punca! Končno se spor med nama z Aaronom konča! Pride Jamie in se še bolj zaljubi v Felicity. In nato največja carica pride. Sharoooon!!! Ste opazili, da se mi je zgodilo že toliko stvari, da bi s temi lahko že zapolnil cel dan? Pa je šele jutro! Vsaj živim življenje!
03. december 2012
u3228
u3228
Next
04. december 2012
Next next next next next next next drgac bom znorela k Aaron!
04. december 2012
hahahahahaha Okej za lastno varnost natipkam next
04. december 2012
U better!
04. december 2012
RACHEL
Dylan je bil to jutro edini, ki je govoril z menoj. Razen Kyla zjutraj. Nekako se mi je zdelo, da sem črna ovca v tej družbi. Vsakič, ko so se dogovarjala, kaj bojo počeli popoldne, so mene vedno pozabili šteti. In vsakič, ko sem kaj predlagala, niso bili za. Dylan je bil v resnici še edini, ki me je zares poslušal. Edini! "Rachel, saj znaš. Vem, da znaš. Danes sem zmolil še zate.", je rekel. Dylan. Veren. Včasih celo preveč. "Če bo pozitivno bom postala verna tudi jaz!", sem rekla. Dylan se je zasmejal. Celo hecu, ki je letel na vero.

AARON
Po vsem tem, sem še vedno kuhal zamero do Kyla. Iris me je skušala pomiriti in res ji je uspevalo ampak ob pogledu na Kyla sem se spet spomnil vsega in vse skupaj je še bolj zavrelo v meni. "Sori Aaron ampak res si že preveč občutljiv.", je rekla in me skremženo pogledala, saj ji je sonce nenehno sililo v oči. "A nisi videla? Dylan naj se enkrat postavi zase!", "Kaj ima Dylan tukaj? Kyle je prej zinil, kot Dylan. On ni tukaj nič kriv. Ti in Kyle se že zmenita, da se ne bosta za vsako malenkost stepla! Dovolj imam tega!".

IRIS
Aarona sem pregovarjala, da je to že bolno, da je tako agresivno občutljiv. Sploh pa tega, da smo zaradi tega nato krivi vsi, ki smo bili zraven in tudi tisti na drugem koncu sveta. Ko sem mu le povedala, da imam vsega tega že poln kufer, se je pa oglasil on s svojo pametjo: "Bolje kot to, da se pustim vsakomur! Hočeš, da sem robot?", "Nisem rekla tega! Dobro, bodi občutljiv ampak vsaj zadrži zase. Tista punca se je te je utrašila, kot hudič!". Ampak seveda on svojega prepričanja ne bo opustil. Kakor je agresiven je tudi trmast.

DYLAN
Rachel sem vlival pogum in jo skušal odvrniti od njene živčne histerije. Rekla je, da bo postala verna, če bo pozitivno. Celo zasmejal sem se taki šali. Ponavadi sem bil užaljen ampak Rachel, ki se tako malo pošali... Vse jemlje resno. Vse jemlje iz slabe strani. Vse! "Dylan, občutek imam, da me vsi sovražijo.", "Jaz te imam rad. Bog te ima rad, ko pogleda, da je ustvaril tako dekle.", sem rekel. Nasmehnila se je in celo za 2 sekundi sem jo spravil v dobro voljo.

FELICITY
Kyle je nato odšel k Sharon. Včasih sem bila prav ljubosumna, da se tako dobro razume s Kylom. Ampak, kaj morem. Želim, da je srečen in očitno je Sharon bolj zabavna od mene. "Si kaj živčna?", me je vprašal Jamie in vsako mojo besedo je požiral z velikim zanimanjem. Za sekundo sem se ozrla nazaj in videla, da res gleda mene, ne kakšno drugo stvarjo za menoj. Če bi imela naravno polt, bi verjetno hudo zardela v obraz. Tako pa sem bila bleda. Skoraj brezizrazna.

JAMIE
Večino svoje pozornost sem posvečeval Felicity. "Si kaj živčna?", sem ji postavil vprašanje. Odgovorila je zelo mirno, "Ja. Saj nič ne znam.", "Ne žri se. Samo škoduješ si.", sem ji rekel in upal sem, da bo s tem nasvetom dobila občutek, da mi je mar zanjo. Ampak očitno ni. Ali pa se mi je v sebi smejala in pokala v smeha. Verjetno ji sploh všeč nisem.

SHARON
"Si predstavljaš Aarona, ko bo dobil šut?", sem rekla Kylu. Na glas se je zasmejal in rekel: "O bog!" in se še naprej smejal. Ko sva sedeli kakšna 2 metra stran od drugih, me je Kyle vprašal z zelo resnim obrazom: "Res častiš hudiča? Milsim ta vudu pa to?", "Pa hudo je. Nisem neka premaknjenka, ki bi ubila nekoga, da bi stopila k hudiču.", "Samo, da to nisi. Sem že mislil, da sem ogrožen!", je pribil in oba sva bila spet z nasmejanima obrazoma.

KYLE
Za Sharon me je res malo skrbelo. Kar naenkrat je začela govoriti o hudiču. Enkrat je celo pribila, da se ji zdi hudič veliki in dobri. Dylan je pomoje takrat molil. Kar itak počne nenehno! Ampak še vedno je dober prijatelj. Ja, res sem si oddahnil, ko je rekla, da ni kakšna premaknjenka. Jaz pa vedno stvari obrnem na hec.
04. december 2012
u86278
u86278
coool
04. december 2012
Thx
04. december 2012
next
04. december 2012
next
04. december 2012
RACHEL
Oglasil se je zvonec in vsakega posebej od naše družbe sem pogledala. Ampak mislim, da mene ni pogledal noben drug razen Dylan. Globoko sem vdihnila, zaprla oči in izdihnila. "Lahko še malo posediva.", je rekel in me priejl za roko, kot vedno, ko sem bila noro živčna. Pokimala sem in odprla oči. "Obrni se.", mi je rekel. Ubogala sem ga in zdelo se mi je nekam čudno vse skupaj. Kmalu pa sem na mojih ramah začutila njegove roke. "Mar ti Bog ne zapoveduje dotikanja ženske?", sem se malo ponorčevala iz njega. "Masiram pa te le lahko.".

AARON
DRIIIIIIIIIIIIIIIIIING!!!, sem zaslišal zvonec. Ves besen sem šel v šol in Iris pustil za seboj. Kaj me briga zanjo! Mogoče se razumem z njo ampak zdaj vidim, da je tudi ona že pošteno jezna name. Če je ona jezna name, bom tudi jaz nanjo, sem si jezno rekel. In tako sem to tudi storil. Ampak čez nekaj sekund pa sem že začel pogrešat njeno družbo. Kmalu sem jo zagledal, ko je prišla noter. Hitro sem ji pomahal in tudi ona je meni. Sva že prijatelja nazaj!

IRIS
Ko je zazvonil zvonec, je Aaron jezno oddrvel v šolo. Vedela sem, da je jezen name, jaz pa nisem nameravala nič kuhati. Nisem taka kot on in tudi zato se je rad z menoj družil. Ker nisem zamerila za vsak drek, čeprav vem, da misli, da kuham celoživljenjsko zamero. Kyle in Sharon sta šla že noter pred mano in mimogrede sta me vprašala: "Kaj pa ti?", "Mah Aaron. Spet je jezen na cel svet.", sem rekla in zavila z očmi. Kylu so se zasvetile oči in rekel: "Ga grem razvedrit?". Postrani sem ga pogledala in se na hitro nasmehnila. Nato pa je Sharon rekla: "Boš videla. Takoj, ko boš stopila noter ti bo že mahal.", "Saj vem.", sem rekla in šla noter za njima. In res. Mi je že mahal!

✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞
DYLAN
Videl sem, kako živčna je Rachel. Prijel sem jo za roko in ji skušal dati čim več podpore. Že je zajemala zrak, ko sem ji rekel naj se obrne. Lepo sem jo prijel za rame in jo začel pomirjajoče masirati. Najprej se je ponorčevala iz mene ampak me ni motilo. Še vedno je moja prijateljica in bom pač potrpel vse. Opazil sem, da se je vedno bolj sproščala in nazadnje je bila čisto sproščena. Bila taka, da sploh ne bi pomislil, da je bolj živčna oseba.
✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞ ✝✞

FELICITY
FELICITY
Zvonec. Jamie je pogledal proti šoli in nato mene. "Greva noter?", mi je rekel in pokazal, naj grem jaz prva. Bilo mi je všeč, da je tak gentleman. Vsaka punca ima rada ob sebi gentlemana. Sharon in Kyle sta že šla not, Iris je bila zunaj čisto živčna torej je bilo spet kaj z Aaronom. "Jamie...?", "Ja?", "Strah me je.", "Fizike?", "Ja.", "Nazadnje pa verjetno sploh ne bo težko.", "Upam, da bo res tako.", sem rekla. Pobožal me je po ramah in pogledala sem ga s presenečenim pogledom. Opazil je in hitro umaknil roko. "Ne. Nadaljuj. Pomirja me.", sem rekla. Spet me je začel božati po ramah in počutila sem se kot, da sem v nebesih.

JAMIE
Felicity je bila zelooo živčna. Medtem, ko sva hodila noter v šolo, je rekla, da je živčna. Pomiril sem jo, da verjetno sploh ne bo tako težko. Ampak vem, da sem to rekel samo zato, da bi videla, da jo želim pomiriti. Testi pri tej učiteljici, so vedno težki. Obupni so! Ne, da bi se zavedal sem jo začel božati po ramah. Nisem se mogel ustaviti. Šele nato sem opazil, da me gleda in dojema, da mi je všeč. Hitro sem umaknil roko in si zaželel, da bi izginil nekam, kjer ni nikogar, razen jaz. Magar med dinozavre! "Ne. Nadaljuj. Pomirja me.", mi je rekla. Tako sem dobil spet tistih božjih nekaj sekund, ko sem se je lahko nežno dotikal.

SHARON
Zvonec naju je privabil v šolo. Medtem sva videla Iris, ki je bila vsakdanja pesem, da je Aaron zdivjal v šolo in ji kuhal zamero. Rekla sem ji, da jo čaka in, da ji bo takoj začel mahatv šoli, ko jo po zagledal. In seveda je bilo tako. Ko sva šla mimo njega, ga je Kyle lepo pogledal in takoj zatem dal eden od najhujših pogledov. Aaron in Kyle se že od nekdaj nekaj bockata ampak, ko gre zares znata vedno držati skupaj. To niti ni tako slabo. "Budala!", je rekel Kyle, ko sva šla mimo njega. "Ah daj! Zdajle se nekaj bockata, ko bo šlo zares sta pa kot siamska dvojčka!", "Kdo to pravi?", "To se vidi!", "Ni res! Nisva taka!", "Ooo, pa sta!", sem rekla. Kyle se ni rad pregovarjal. Razen z Aaronom. To je bil že kar njegov hobi.

KYLE
In, ko je zazvonila sva pač šla noter. Medtem sva srečala Iris in logično je bilo, da je bilo spet nekaj Z Aaronom, kar je vsak dan. V šoli ji je že veselo mahal in med njima je bilo spet vse kul. Aarona sem zanalašč malo izzival z mojimi pogledi. Nič ga ni bolj jezilo kot to. Sharon pa me je šokirala z zakletimi besedami. Da jaz in Aaron velikokrat drživa skupaj, ko gre zares. Mater, zvenim kot Dylan. Kakorkoli vse njene nadaljne komentarje sem prezrl in že videl, ko se je učiteljica počasi premikala po stopnicah. Uspelo mi je, da sem videl, kako dolg je test. 6 STRANI?????????
04. december 2012
next
04. december 2012
še 3 nexte
04. december 2012
u73295
u73295
neext
04. december 2012
neext + nova bralka
04. december 2012
še 1 next rabm
04. december 2012
u109114
u109114
neeeeeeeeeeeeeext!!
04. december 2012
u105853
u105853
neext zakon pišeš :3
04. december 2012
RACHEL
Z Dylanom sva se le spravila noter in torbe še vedno držala v rokah in vsak trenutek sva bila že pripravljena, da jo vrževa na tla in se še pogovarjati samo, da bi se pomirila. Nato pa sem na stopnicah zagledala učiteljico in začutila sem, kako je kri v meni zavrelo in srce začeli hitreje biti. V obraz sem dobila rdečo barvo in Dylan je to obraz. Nasmehnil se je in nato njegov nasmeh spet zbledel, ko je videl, da učitelji stoji na stopnicah.

AARON
Opravičil sem se Iris in kot vedno mi je oprostila. Pravi prijatelji si odpuščajo. Iris je strmela nekam. Najprej sem pomislil, da nekam v prazno nato pa videl, da se učiteljica za fiziko, ki je v roki imela kup testov, stala na stopnicah in se pogovarjala z drugimi učitelji. Naj traja dolgo. Baba kretenska ne približi se drugače ti razbijem glavo!

IRIS
Šla sem do Aarona in kot vedno se mi je opravičil. Ravno sem mu nekaj razlagala o fiziki in me verjetno tudi ni slišal saj sem še isti trenutek začela kot prtegnena buljit na stopnice. Točno na tisti del, kjer je stala učiteljica za fiziko. Opazila sem, da je en test celo razgrnila in pokazala razredničarki test. Ene 3X je obrnila stran. Samo 45 minut za tole dolgo sranje? Čisto se mi je mešalo! Čistooo! Aaron je opazil, da sem čisto šokirana in tudi on opazil, zakaj sem v obraz naenkrat postala, kot smrt.

DYLAN
Ko sva šla z Rachel v šolo, sva še skoraj isti trenutek zagledala učiteljico. Z njenimi očali je pregledovala teste in jih kazala drugim učiteljem. nekateri so zmajevali z glavo ampak ni bilo malo tistih, ki so bili nad testom navdušeni. To je opazila tudi Rachel. No, opazila je vsaj njo. Hitro sem zmolil in začel miriti Rachel. Meni je molitev pomagala pri vsem. Zanjo pa sem dvomil, da bi ji tablete pomagale.

FELICITY
Bila sem tako pomirjena, kot še nikoli. Jamie se je znal nežno dotikati in kar čutila sem pulz, ki ga je poslal njegov dotik. Če ne bi bila tako sramželjiva, bi zapredla kakor mucka. Verjetno bi se mi smejal in me verjetno ne bi več želel videti. Trenutek, ko sem odprla oči pa sem videla le učiteljico in račune, ki so se bleščali v njenih očalih, ko je gledala teste. Kot, da ni že dovolj težko, sem si mislila.

JAMIE
Njene oči so bile zaprte in opazil sem, kako se ji je ob vsakem mojem dotiku naredila kurja polt. Vedel sem, da je zagledana v Kyla. Zato ji nikoli nisem ničesar priznal. Samo osmešil bi se in iz teh misli sem se prebudil le, ko sem pogledal na Felicityin obraz. Bil je čisto prestrašen in kurja polt na njej je izginila. Ni se več odzivala na moje dotike. Vedel sem zakaj. ker je zaprepadeno strmela v učiteljico, ki se je počasi kot želva premikala po stopnicah.

SHARON
Kyle me je ruknil in mi rekel: "Učiteljica! Glej teste!". Pogledala sem in zagledala cel študij. Vzeli smo komaj 3 snovi in imamo test s 6 stranmi. To ni normalno! Čisto zaprepadeno sem buljila v učiteljico. Na srečo me ni opazila. Hitro sem pogledala stran in Kyle mi je rekel: "Tastari me bodo ubili, če bom pisal šut. Skrijva se!", "Kyle!!", "Če se me bojiš pokličeva še drug del najine bande!". Predlog mi je bil všeč ampak še zmeraj jaz nisem bila vajena špricati. Mogoče pa to sodi pod vudu! Pa dajmo! Pokimala sem Kylu in hitro sva šla še do druge družbe!

KYLE
Ruknil sem Sharon in nekaj časa je strmela v teste kot pribita. Ni mi ravno vseeno za ocene. Vsaj mojim staršem ni. To sem tudi povedal Sharon. Nazadnje je le pristala, da greva posvarit še ostalo najino družbo in se skupaj skriti. Samo, da ne bomo pisali. Vse je bilo treba prigovarjati. Niso in niso hoteli špricati. Raje dobijo še en šut. In točno to sem ji rekel. Samo, da so se zganili.
04. december 2012
u3228
u3228
Next
04. december 2012
še 4 nexte + jutr nextam
04. december 2012
Next!
05. december 2012
3 nexte plooosm
05. december 2012