Forum
oseebce.

Khalia MxWing.,16let

Dannie CyVooshe.,16let

11. junij 2012
u93744
u93744
Nextey :3
11. junij 2012
ups..Ni useega.

One Direction
11. junij 2012
OMG!!!Sm dobila moving fotke in ni poslaaal.

OK Od začetka.
11. junij 2012
1.HARRY STYLES

2.NIALL HORAN

3.LIAM PAYNE

4.ZAYN MALIK

5.LOUIS TOMLINSON

TOGETHER....ONE DIRECTION!

kliknite na useee fotke < 3
11. junij 2012
u93744
u93744
Nextey ;3
11. junij 2012
1.DEL

"Vsee naaajboooljseeee!" se je drla moja sestrica Lannie. "Oh Lans neehaj no!Glava me bol...Uh ne me ne " sem se zasmejala. "Dalilo smo ti kupili!" "Ooooh so sweet.!" sem rekla in objela Lannie,mami Glorio in očija Bena. "Vse najboljše ljubica." je rekla mami z nežnim glasom in mi v roke potisnila 3darila. "Zacni z mojim!" je rekla Lannie. "In katero je tvoje?" "Tisto veliko z lozicami!" je vsa vesela rekla.

"ooo lannie kako lepoo!" sem rekla. Podarila mi je super sončna očala. "Kupila sem jih z svojimi 20euli!" je rekla, dvomeče sem pogledala mami ki mi je pomežiknila.

"naslednje je moje." mi je rekel oči.Odprla sem darilo in skoraj so mi odpadle oči. to obleko sem si že veliko časa želela.

"hvalahvalahvalahvalahvalahvala...!" sem govorila očetu in ga skoraj zadušila z objemom.
"zdaj pa moje." se mi je nasmehnila mami. In šele takrat sem ugotovila kako vejo kaj si želim.... dobila sem....
11. junij 2012
u93744
u93744
Next
11. junij 2012
...ONE DIRECTION LARGE PAKET!!!!
"Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!hvaaaaaaalaaaaaaaaa maaaaaaaaaaaaaaaaaaamiiiiiiiiiiiiii" sem upila. In ker je bila 7zjutraj smo zaslišali starko pod nami kako nekaj brunda. Zarežali smo se in poklicala sem mojo BFF Dannie.Ko je prišla k meni sem ji pokazala vse kar sem dobila....

in potem mi je nekaj potisnila v roko. "Tukaj imaš!" bili sta dve vstopnici za nastop One Direction..."v avstraliji?" me je mami dvomeče gledala k osem ji po Danniinem odhodu razlaga kako in kam in s kom in zakaj in kdaj bom šla. "Nevem no Khalia. Pa naj gre oči zraven." "Pa mami no 17jih imam in za povrh gre zraven Danniina sestra,21 let ima. Klče se pa Dominique." "Prašaj očija honey." mi je rekla in zavzdihnila ter poklicala mojo teto Annie in Anniino hči Cher če sta že na poti. Stekla sem do očija......" V AVSTRALIJO? NI ŠANS!" je vpil. "Plooooooooooooooosim" sem rekla z Puppy pogledom." NE!" "plosiimplooosimploooosimplooosim!" sem rekla. "KHALIA.......Ne vem kaj naj rečem" "Reči ja!" "Hmmm.......
11. junij 2012
u93744
u93744
Next
11. junij 2012
ko bojo še 3nexti c:
11. junij 2012
next!!
11. junij 2012
u80719
u80719
neext!!!
11. junij 2012
neext
11. junij 2012
OK že pišem c:
12. junij 2012
u40877
u40877
next
12. junij 2012
u40060
u40060
Next
12. junij 2012
next!!
12. junij 2012
"KHALIA....Ne vem kaj naj rečem" "Reči ja!" "Hmmm.......SEVEDA LJUBICA! Pojdi in...Kako se že reče? Have fun!" "Ampak..Ti greš pomoje zraven..usaj mami je tko rekla." ""Eh honey kje pa!NI ŠANS! Tole so VAJINI TRIJE TEDNI V AVSTRALIJI!" "TOOO!!" Sem se zadrla in objela očija.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ČEZ EN MESEC!
Priprave,priprave,priprave,zabava,priprave,priprave,šola,priprave,spanje,priprave,priprave,priprave,zabava,priprave,priprave,šola,priprave,spanje,.
tole je moj usakdan! štimam koučke use posterje od 1D tlačim v otrbe,njihov CD,single,knjige,majice USE! Potem se z Dannie pozabava in spet use tlačiva v torbe se malo učiva še nekaj stlačiva v torbe in greva spat.In spet od začetka.In spet,In spet.
"DAAAAN ODHOOOOOODAAAAAAA!" sem (sicer precej zaspano in brez glasu) se zadrla po hiši. In ko sem še zadnjič objela mami in očka ter sem prijela Dannie za roko in šle sva v letalo. Usedli sva se.Prižgali MP3 ko sva zaslišali ovestilo. "POSEBNO OBVESTILO! ČE STA SEDEŽA 111 IN 112 ZASEDENA PROSIM DA USTANETA OBA POTNIKA!" "Z dannie sva ustali ko je stevardesa NADALJEVALA! "IMAMO POSEBNE GOSTE! TO STA NIALL IN HARRY IZ ONE DIRECTION!!!" je rekla. "Khalia zbudi se,prispeli smo!" me je tresla Dannie. "Spaalaaa si ljubica!" "Oh gud morning." sem rekla in se pognala z letala. "TO je avstralija?" sem razočarano rekla. "Oh ja.Čez 20 minut se 1D ukrcajo na letalo in čez približno 2 uri pridejo sem." je rekla Dannie.
12. junij 2012
u40877
u40877
next
12. junij 2012
u84822
u84822
next!
12. junij 2012
ok nooo.naj vam bo c: Ampak potem pa na koncu napišem kolko nextou in toj eto c:
12. junij 2012
še 2 nexta c: Nimam še ideje c:
12. junij 2012
u80719
u80719
neext!!!!
12. junij 2012
Next!!
12. junij 2012
pišem
12. junij 2012
"Khaliaaa?" "Mhm?" sem rekla z polnimi usto starbucks coffeja c: "Lej tam se grebejo,mejbi so one D!" je rekla. Skoraj sem jo poškropla z kafetom. "kaj še čakava¨!" sem rekla. "Stopničke!" sem reklai n stopilam sem na njeno roko in skoraj padla dol. "ONI SOOO!" "HARRY I WANNA MARRY YOU!" Se je drla Danni. "NIALL I LOVE YOU! KEEP CALM AND MARRY ME!" Sem upila. Niall je prišel do mene in me pogledal v oči. "Hay beauty" je rekel in mi v roko potisnil neko vrčkico. "For my dream girl" mi je pomežiknil. "Keep calm and be my girlfriend" sem na glas brala napis na vrečki. pogledala sem Danni ki se je trudila pritegniti Harrya. "Nambr mam od Nialla in Harrya" sem ji zašepetala. "Zasmejala sem se ko sem zagledala Niallov pajac....
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQNs8H6OEh9um5fdMaBqgJTu6pL1x4Lst8KB4O7ECQHJU9NgleyEpOvWmnf[/img] (desna fotka)
...v keep calm vrečkici. Hitro sme se zlagala Danni da moram na WC in ga oblekla. Povohala sem in zavohala BOŽANSKO parfum. Povohala sem rokav in zavohala Pizzo. zasmejala sem se in stopila iz WCja. "WHERE DID SHE GET IT?" so si šepetale directionerke. Prijela sem telefon upisala Niallovo številko in mu napisala : Pridi ob 7h zjutraj s Harryem na Corner stret 6 na pizzo!" seveda v anglešćini.
In zjutraj sta prišla....
12. junij 2012
5lJKOU C:
12. junij 2012
Next!!!
12. junij 2012
4more c:
12. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg