Forum
u89788
u89788
Hey. Sem nova tukaj in rada imam zgodbice zato sem se odločila, da tudi sama eno napišem.
Vem da boste našli veliko napak tudi slovnične zato se opravičujem.
Če vam bo zgodbica všeč bom na vašo željo nadaljevala. Uživajte.
Tamy' s diary
''Tamara! vstani!'' Me je preganjala moja sestra Evelina. ''Morava še pospraviti ostale stvari in spakirati. Pohiteti moramo. Ob šesti imamo let za London.'' Je rekla Lina. ''Ne morem verjeti, da se selimo, samo zato, ker je mama dobila boljšo službo in to ravno v Londonu'' Sem zaspano godrnjala. ''Kaj pa morava? Nič.. Morda London ni tako hudo mesto.'' Se je veselila Lina. In je naprej zlagala svtari v škatlah. Jaz pa sem se preoblačila in ji šla pomagati. To, da sva z Lino sestri, sva tudi najboljši prijateljici. Zaupave si vse. Sva si pa tudi zelo različni. Lina je po naravi kot 16 letnica zelo simpatična, zabavna in zelo sramežljiva. Medtem, ko jaz 17 letnica se sploh neznam zabavati. Sem bolj dolgočasne narave saj se rada učim. Nekateri me v šoli celo kličejo 'Loser berry'. A mene to ne moti. Sem navajena tega. Imava pa res nekaj skupnega, to da nima nobena od naju fanta in nikoli jih nisva imeli. Da bedno, kajne? Ko smo spravili vse v škatlah naše stvari in se še zadnjič uzrli nazaj za hišo kjer smo živeli toliko let. London? Ne morem verjeti, da res odhajamo tako daleč stran. Ko smo prispeli na letališko postajo, smo čakali na letalo za v London, ki je imel zamudo. Lina je listala neko revijo, mama na telefonu preverjala elektronsko pošto. Jaz pa sem poslušala svoj Ipod in pisala v svoj dnevnik. Letalo je končno prispelo. Jaz, Lina in mama smo se namestili na svoje sedeže. Le da sem jaz mogla sedeti pri nekem fantu. In tako sem sedela tri sedeže naprej od mame in Line. Ko sem se lepo namestila mi je bilo malo nerodno sedeti s tipom. Sploh pa če je tip zraven mene tako luškan, preveč luškan.
28. april 2012
u89788
u89788
Bil je tako miren in igral igrice. A ni to malo otročje? Koliko je sploh star? Le kaj počneta Lina in mama? Najraje bi pobegnila ampak nimam kam. Ko je stevardesa razlagala kako se uporablja pas in potem prišla po karte, smo potem končno bili v zraku. Medtem, ko je tip zraven mene še vedno igral igrice sem jaz klicala stevardeso, ki me ni slišala. Nato me je tip ogovoril. Imel je britanski zelo globok moški naglas. Tip me je pogledal in se mi lepo nasmehnil. Ker sem bila tako onemela nisem slišala kaj mi je govoril. Zato sem se zresnila in ga pogledala. Vprašal me je če rabim kaj. ''No... I mean yes. I just wanna know for how long will going to fly to London.'' ''Oh sure.'' Imel je najlepše čokoladne oči. Kar topila sem se ob njegovem pogledu, še posebej, ko se je tako lepo nasmehnil. Kaj pa govorim? Saj ga sploh ne poznam. ''Excuse me miss.'' ''Yes. Can I help you?'' ''Yeah, for how long will going to fly to London? She wants to know.'' Je pokazal name. ''Oh. We going to fly to London exactly ten hours.'' ''Wow.'' Sem osupnila. Tip pa se nasmehnil. Ko je stevardesa šla naprej. Sem se zahvalila tipu. ''Don't mention it.'' Je bilo vse kar je rekel in se posvetil igrici, ki jo je tako napeto igral. Nisem si ga upala ogovoriti. Nisem bila ravno tako dobra pri ogovarjanju. Zato sem ga na skrivaj opazovala kako strelja....ptice? Wow res je čuden. Ker nihšče ni govoril, sem se obrnila proti oknu in opazovala oblake. Kmalu za tem sem za sabo zašlišala njegov glas, ki je začel prekleti. Obrnila sem se proti njemu in ga čudno pogledala. On je pogledal mene nazaj in se začel opravičevati. Joj res ima lep nasmeh. Težko bi se mu uprla. ''Are you listening?'' Bila sem zmedena, ko me je to vprašal. ''Sorry. Did you said something?'' Sem ga vprašala. ''Yes. I asked you if you going on holiday in London?'' ''Oh, no. We actually going to live in London because my mother got a job.'' ''This is great.'' In se nasmehnil. ''Yes...I suppose...What about you?'' Seveda sem bila radovedna želela sem izvedeti vse o njem, kajti res je bil božanski. ''Well I live in London, here I was just visiting a friend because I was invited to a birthday party. Now I'm going home I can not wait,,,,By the way, my name is Liam.'' Liam kako lepo ime. ''My name is Tamara. You can call me Tamy.'' ''Nice to meet you Tamy. You have a beautiful name.'' ''Thanks, You too.'' In se nasmehnila drug drugemu. In tako se začela pogovarjat. Bil je res zabaven in veliko stvari sem izvedela o njem. Ko je zunaj bilo temno. So nekateri potniki spali, sva se midva z Liamom še vedno pogovarjala o vseh mogočih rečeh. Sama pri sebi sem se spraševala če ima punco. Medtem, ko je govoril sem si predstavljala njegove ustnice na moje. Joj če bi me Lina zdajle videla. ''Are you ok?'' ''Yes I'm fine. Why?.'' ''You seem bored. Am I boring you with my talking?'' ''Oh no not at all. You just perfect...I mean...Sorry.'' ''Is ok, don't worry.'' In se nasmehnil. Bilo mi je tako nerodno, da sem začela jecljati. Ko sem videla Liama zehati je zaprl oči in spal. Tako lepo ga je gledati. Najbrž ga nikoli več ne bom videla. Tudi jaz sem bila zelo zaspana in kmalu zaprla oči. Nisem se zevedela kaj počnem, ko sem naslonila glavo na njegovo ramo in se stisnila k njemu. Zjutraj, ko je sonce udarjal skozi okno in me zbujal. Sem počasi odprla oči in se zazrla v Liamove ustnice, se mu nasmehnila. Ne da bi vedela kaj počnem, sem mu rekla, da me naj poljubi. In kaj se zgodilo? Še predem sem spet zaprla oči sem na svoje ustnice začutila nežen dotik njegovih ustnic. Bil je zelo nežen nedolžen poljub. In ker sem še spala in mislila da sanjam. Sem ga potegnila k sebi in se najin poljub samo še poglobil. Z jezikom me je obliznil po spodnji ustnici, da sem jih razprla in čutila njegov jezik v svojih ustih. Ko sva se tako poljubljala je Liam zastokal in bil zelo ravznet. Nekako sem iz daljave zaslišala Linin glas, ki me je zbujal sem počasi odprla oči in videla Liama, ki mi je z obrazom bil zelo blizu. In jaz sem ga držala za robove njegove srajce. Bila sem zelo zmedena. Zdi se da je tudi Liam bil zmeden še bolj kot jaz. ''what happened?'' Sem ga vprašala in ga spustila. ''Don't you remember?'' ''No I' don't'' Sem mu odgovorila. ''We kissed.''
28. april 2012
nextaj!!
10. maj 2012
u89788
u89788
ok. sory za zamudo. malo sem spremenila zgodbo. In sory za napake. Nasljednje še pride

Še predem sem spet zaprla oči sem na svoje ustnice začutila nežen dotik njegovih ustnic. Bil je zelo nežen, nedolžen poljub. V spanju sem mislila da sanjam. Zato sem ga potegnila k sebi in se najin poljub samo še poglobil. Z jezikom mi je obliznil spodnjo ustnico, da sem jih razprla in čutila njegov jezik, ki se je igral z mojim. Ko sva se tako poljubljala je Liam zastokal in me božal po licu. Nekako sem iz daljave zaslišala Linin glas in me je zbujal. Počasi sem odprla oči in videla Liama, ki mi je z obrazom bil zelo blizu in si obliznil svoje ustnice. Jaz pa sem ga držala za rob njegove srajce. Bila sem zelo zmedena. Zdi se da je tudi Liam bil zmeden še bolj kot jaz. ''what just happened?'' Sem ga vprašala in ga spustila. ''What are you mean?'' ''I....I think...Did we...?'' Sem ga vprašala. ''Yes. We kissed and you asked for it'' Mi je odgovoril. Kaaaaj!? Poljubljala sva se?... Toda prisegla bi, da sem samo sanjala...Ali? ''Are you ok Tamy?'' ''Yes. I'm fine...I'm just a little confused.'' Počasi se je odmikal in me čudno pogledal. ''Liam...I'm so sorry.'' ''Why?'' ''For my bad behavior. I wasn't thinking what I'm doing. I thought that was just a dream. I am really sorry Liam.'' Liam me je pogledal in se zresnill. ''it's okay Actually it was my fault. I wasn't thinking either.'' Se komaj nasmehnil. ''But Liam I...'' ''Please, just forget about it.'' So bile njegove zadnje besede. Nastavil si je slušalke in zaprl oči. Liam mi je zameril in to zelo. ''Tamy!!!!!!!'' Takrat sem se zavedala, da me Lina še vedno kliče. Ozrla sem se nazaj in Lina mi je na prste kazala da bomo čez petnajst minut prispeli v London. Obrnila sem se proti Liamu. Še vedno je imel zaprte oči in poslušal svoj ipod. V tistem hipu, ko sem ga opazovala, mi je takrat šinilo v glavi, da sem se na prvi pogled zaljubila vanj. Ne, ne more biti res. Komaj ga poznam. Res je, da je popoln, lep nasmeh, njegove ustnice... S konicami prstov sem drsela po mojih ustnic kjer so še nekaj minut nazaj poljubljale njegove. Moj prvi poljub zaradi katerega sem mislila, da sanjam. Pa še zamerila sem se mu. To ni fer.
Lina's diary

Končno! Moj novi dom v Londonu in nov začetek življenja. Pristali smo sredi letališča in čakali na prevoz. Medtem, ko smo čakali, sem opazovala Tamaro. Bila je zelo čudna in prisegla bi, da je jokala. Toda zakaj? Kaj se je zgodilo in kaj jo je spravilo v jok? Počasi sem šla k njej in jo vprašala kaj je narobe. Nekaj časa je oklevala in mi na zadnje le povedala. ''Saj veš, da sem morala v letalu sedeti drugje?'' Me je vprašala Tamy. ''Da in v čem je problem? ''Sedela sem z enim fantom in....'' Mi je Tamy začela pripovedovati. Priznam, da sem bila malo presenečena. In bila sem žalostna. Zakaj s Tamy nikoli nimave sreče v ljubezni? No, ona je vsaj doživela svoj prvi poljub. Kaj pa jaz, bom sploh spoznala fanta? Upam. Ko je prevoz prispel, smo se vsedli v avto in odpeljali. Mama je rekla, da je kupila večjo hišo in si s Tamy ne bova delili sobo. A ni to čudovito? Imela bom svojo sobo s kopalnico. Ko smo prispeli je ulica bila polna otrok, ki so se igrali. Hiše so si bile samo nekaj metrov narazen. Sosedje so si nas začeli ogledovati. Tam so bili tudi moji vrstniki in nekaj starejši lušnih fantov. Ko smo nosili naše svari v hišo, smo naš nov dom lepo opremili. Res je bila hiša velika in zelo lepa.
Moja soba je bila lepša od prejšnje. Tudi Tamarina je bila zelo lepa. In na žalost še vedno je bila žalostna zaradi tistega fanta. Malo sem jo tolažila in kasneje je zaspala. Pustila sem jo spati in šla dol mami pomagati pri ostalih stvari. ''Kaj je s tvojo sestro, da je tako čudna?'' Me je spraševala mama. Zlagala sem se ji, ker nočem, da mamo skrbi. Nato me prosila, če lahko odnesem smeti ven. Bila je še mlada noč. Odnesla sem smeti v smetnjak. Nekaj fantov je igralo košarko. Opazovala sem jih nekaj časa. In kot strela, me je žoga udarila naravnost v obraz in padla. ''Auč to pa je bolelo. ''Hey! Are you ok?'' Me je spraševal fant in mi prihajal nasproti. Ko sem se obrnila proti njemu, sem se zazrla v najlepše modre oči kar sem jih kdaj videla in ostala brez besed. Fant je bil zelo...zelo luškan. Z mislimi sem bila zelo daleč in začela sanjariti o njem. Pogled sem uprla proti njegovih ustnic, ki so se premikale med govorjenjem. ''HEY! Are you ok?'' Se je drl, da sem se kar prestrašila. ''Yes I'm fine.'' Sem končno odprla usta. In mi pomagal vstati. ''Sorry about that. I didn't mean to hurt you.'' ''I'm ok. Don't worry.'' ''Sure.'' In se mi nasmehnil. Nekaj časa je vladala tišina in si me začel ogledovati. Malo me je spraševal. Jaz pa sem mu z veseljem odgovarjala kar ga je zanimalo Bil je res krasen, kot kakšen princ. Gotovo takšen lepotec ima punco. Nočem sploh vedeti, ker bi me to potrlo. Upam da je nima. ''Are you new here, because I have never seen you before?'' ''Yes. We just moved here. Me, my mum & my sister.'' ''This is awesome. We are actually neighbors.'' Mi je kazal še, da živi čez cesto. Njihova hiša je bila ravno tako velika kot naša. ''And by the way, my name is Louis.'' In mi ponudil roko. Segla sva si v roko in se mu predstavila. Tako bi ga lahko gledala vse življenje. Kako čudovit nasmeh ima. Na žalost ni trajalo dolgo. Prijatelji so ga klicali in počasi je moral odhajati. Gledala sem kako se je odaljeval. Nato se je za trenutek ustavil in se obrnil nazaj. ''Good night Lina. See you tomorrow.''Podaril mi je svoj najlepši nasmeh in mi pomežiknil. Sama pri sebi sem se nasmehnila. Pa še videla ga bom vsak dan. Moram povedati Tamy. Pohitela sem v hišo. Tamy sem našla v kuhinji. Pomagala je mami pri pomivanju. ''Kaj pa počneta?'' ''Mami pomagam. Pa ti, kaj te je zadržalo tako dolgo? Saj nisi padla v smetnjak?'' Se je rada šalila Tamy. ''Ha ha zelo duhovito. Če bi rada vedela, potem hitro opravi delo in pridi v mojo sobo.'' In vesela odšla v zgornje nadstropje naravnost v mojo sobo. Umila sem si zobe in oblekla pižamo. Tamy sem našla na svoji postelji. Sedela je in čakala. ''Kaj?'' ''Rekla si, da naj pridem v sobo, da mi nekaj poveš.'' Šla sem k njej in se vsedla poleg nje. Začela sem ji pripovedovati o svojem ptincu. ''Ne morem verjeti. Spoznaš tipa in že sanjariš, da se boš poročila z njim, imela nekaj otrok, hišo in psa...'' ''To ni smešno. In nisem edina. Ti si poljubila tipa v letalu.'' ''Mislila sem, da sanjam. Kako naj bi vedela kaj počnem? Sploh pa, ni važno. Tako ali tako ga ne bom več videla.'' ''Zakaj si tako prepričana?'' ''Ker mi je zameril in ker je tepec. Vsi fantje so totalni tepci.'' ''To ni res. Ne moreš vedeti. Sploh pa, Louis ni tepec.'' ''Louis? Mu je tako ime?'' ''In kaj je pri tem tako smešno.'' ''Pozabi. Grem v svojo sobo. Noč Lina.'' ''Tamy počakaj. Misliš...misliš, da imam kakšne možnosti pri njem?'' ''Morda. To je odvisno od njega...Še kaj preden grem spat?'' ''Ne. To je vse. Hvala.'' ''Ok. Lahko noč.'' ''Noč Tamy. Sladke sanje.'' Tamy je odšla v svojo sobo. Jaz pa sem se zleknila pod odejo. Mislila sem nanj. Sanjarila o njem. In zaspala z nasmehom na obrazu. ''Louis...'' Komaj čakam, da ga jutri spet vidim... Louis, zmešal si mi glavo.
14. maj 2012
next !!!
14. maj 2012
Neext
14. maj 2012
nextt
se opravičujem ker oglašujem..
http://www.igre123.com/forum/tema/lorina-zgodba/33863/
15. maj 2012
u89788
u89788
''Lina zbudi se. Lina! Daj no....Hejj! Hiša gori!'' Kako je lep. Louis rada te imam. V sanjah sem zelo srečna z njim. Z roko v roki se sprehajam svojim krasnim fantom Louisom. Skuša me poljubiti, vendar me ne more. Odaljuje se...Ne Louis ne odhajaj. Vse kar vidim je majhna pikica in slišim glas, ki me kliče. ''Kdo je?'' A odgovora ni. ''Hejjjj! Lina Louis je prišel.'' ''Kajjjj?!'' In se hitro zbudila. ''Končno si se zbudila.'' In Zagledala Tamy kako sedi zraven mene. Bila je lepo urejena. Se kam odpravlja? ''Ne morem verjeti, da si me nalagala, da je Louis tukaj.'' ''Če te je pa težko zbuditi. Nekako sem te morala spraviti s postelje. In omemba Louisovega imena je bila edina rešitev.'' Je veselo odgovorila Tamy. In danes je bila zelo dobre volje. Očitno je pozabila na tistega fanta, ki ga je ponesreči poljubila. Vesela sem zanjo in rada jo vidim nasmejano. ''Se kam odpravljaš, da si tako lepo urejena?'' Sem bila radovedna. ''Da na piknik smo povabljeni. Ravno zato sem te prišla zbudit.'' ''Piknik?'' ''Da. Nekaj naših sosedov gredo in mi smo častni gostje. Bili so tako prijazni, da so nam priredili dobrodošlico.'' ''Wow... Misliš, da bo tudi Louis tam?'' Tamy reci da, reci da. ''Mislim... No mogoče nisem prepričana.'' ''Ob kateri uri nas pričakujejo?'' ''Mislim, da za pol ure moramo biti tam.'' ''Kaj!? In to mi poveš ravno zdaj. Poglej moje lase. Kako se v pol ure naj uredim?'' Sem bila malo v paniki. ''To je tvoj problem. Ne morem pomagati, če te je tako težko spraviti s postelje. In kako smešna si, ko si našobila ustnice, kot da bi hotela nekoga poljubiti.'' Se je smejala Tamy. ''Hej, to ni smešno. Sploh pa, imela se čudovite sanje. Bila sem Louisova punca in v parku sva se sprehajala. Hotel me je poljubiti in ti si me morala ravno v tem trenutku zbuditi.'' ''Oprosti. Ne bo se ponovilo, razen če boš imela nočne more o njem.'' Se je norčevala iz mene. ''Res duhovito Tamy.'' ''Raje pohiti in se uredi potem pa pridi dol.'' ''Ok Tamy. Takoj bom pohitela.'' Tamy je šla dol v kuhinjo in mami pomagala spraviti hrano v košaro, ki ga je pripravila mama. Medtem jaz na drugi strani sem se, kar se da hitro urejala. Ko sem bila lepo urejena, sem pohitela v kuhinjo. ''Končno si se prikazala.'' Me je mama poljubila na vrh glave. ''Oprosti mama, da sem se tako dolgo zadrževala.'' ''Nič hudega, ampak moramo pohiteti. Ali imamo vse kar potrebujemo?'' ''Da mama.'' Sve s Tamy odgovorili v en glas. ''Super. Torej gremo.'' In tako smo se odpravili proti igrišču, ki je bil nedaleč od tod. Bilo je nabito polno. Seveda sem iskala Louisa vendar ga ni nikjer. ''Hej Lina, a ni tam Louis?'' Mi s prstom kaže Tamy nanj. Ko sem sledila njenemu prstu, mi je kazala nekega smešnega tipa. Vem, da se spet zafrkava z mano. ''Tamy to ni smešno.'' Se je smejala. ''Ko bi se videla kako hitro si pogledala. He he.'' ''Wow Tamy, danes si pa res dobre volje in te tvoje šale...ni jih ne konca ne kraja.'' ''Da nekaj je res narobe z mano. Oprosti.'' Se je končno umirila. Jaz pa sem še vedno iskala Louisa. Le kje je? Mora biti tukaj. ''Kaj bova zdaj?'' Sem vprašala Tamy. A od nje nisem dobila odgovora. ''Tamy me poslušaš?'' Pogledala sem jo in bila je vsa bleda, kot bi videla duha. ''Tamy si ok?'' ''To ni mogoče...to...ni...'' ''Tamy kaj je narobe? Prosim povej mi.'' Njen pogled je bil upiran proti nekemu fantu. Tam je bil tudi Louis. Končno sem ga našla.! Igrali so košarko in fantje so bili brez majice. Pet lušni fantje so si podajali žogo. Vsi so bili potni in strašno sexy. Toda zakaj je Tamy tako razburjena? Kdo je fant, ki ga tako gleda, kot da bi se ga bala? Še vedno je bila bleda in to zelo.

Liam's diary
''Louis give me the ball!'' Louis mi je vrgel žogo in potem sem zadel koš. ''Yeah! We won Louis. Again. Ha ha'' ''I can't believe it. You guys always winning. That's not fair.'' Se je pritoževal Harry. Vedno je izgubljal proti nama z Louisom. Pač ni njegov dan. ''Hey guys! I'm hungry.'' ''You always hungry Niall.'' Sem mu rekel in vrgel vanj brisačo. ''Yeah right. I'm going grab something to eat.'' Niall se je držal za trebuh in tekel do mize, ki je bila polna okusnih jedi. ''And I'm tired. I'm gonna lay down here a little bit.'' Se je na travi ulegel Zayn. Tipično zanj, da se je tako hitro predal. Kaj pa Harry? Pogovarjal se je z dekletom in kot vedno pravi lomilec ženskih src. Šel sem proti Louisu, da bi šla nekaj popit. Pa še zelo vroče je bilo zunaj. ''Louis Are you coming?'' Kaj počne? Pogledal sem proti smeri, kjer je Louis tako napeto opazoval dekle. Bila je lepa. Zraven nje je bila še ena, ki je kazala hrbet. Zdelo se je kot, da se upira prijateljici. ''Do you know them?'' Sem ga vprašal radovedno. ''Yes I do. Come on I will introduce you to them.'' ''Ok.'' Z Louisom sva šla do dekleti. Tista, ki je kazala hrbet je bila zelo čudna pa še upirala se je, kot da hoče pobegniti. Ampak zakaj? Ko sva bila pri njima, mi je bila ena zelo znana. Kje sem jo videl? Ko bi se obrnila, da bi videl njen obraz. ''Hey Lina!'' ''Hey Louis. You're here.'' ''Yes you too. I'm glad you came Lina.'' ''Yes, same here.'' Wow ta dva, bi rekel, da je nekje med njima skočila iskrica. Gledala sta se, kot dva zaljubljenca in stavim, da se tega niti ne zavedata. In ker nobeden ni nič rekel. Sem se predstavil dekletu. ''Hi! I'm Liam.'' ''I'm Lina and this is my sister.'' Ko se je počasi obrnila, sem bil v šoku. Saj to je dekle, ki sem jo poljubil. Tamy. ''Hi!'' Je bilo vse kar je rekla. Strmela je v svoje roke in zelo ji je bilo nerodno. Končno jo spet vidim. Kako je ljubka. Med tem, ko sem tako strmel v Tamy, sta Louis in Lina šla na sprehod. ''I'll be right back Tamy ok?'' ''Don't leave me please Lina.'' Ali se me Tamy boji? Saj je bil samo poljub. Ko sta Louis in Lina bila daleč, sva bila sama. Imelo jo je, da bi odšla, a ji nisem dovolil. ''Are you mad at me?'' Sem jo vprašal. ''No...I'm not mad at you. I'm just surprised to see you here.'' Se je pripravljala, da pobegne stran. Zato sem ji zaprl pot. ''Then why are you avoiding me?'' Sem jo pogledal naravnost v njene prelepe modre oči. Tako čudovita je. Vse od tistega dne, ko sem jo prvič zagledal, je nisem pozabil. Niti te okusne sladke ustnice. Tako močno sem si želel, da bi jo spet videl in zdaj je tukaj.
16. maj 2012
next pa slike
16. maj 2012
neeext
16. maj 2012
u89788
u89788
https://images4.fanpop.com/image/photos/16900000/Goregous-Liam-Out-About-x-liam-payne-16930457-509-536.jpg
ime: Liam
starost: 19
hobi: košarka, druženje s prijatelji, igranje kitare, igrice
naj hrana, pijača: čokolada, hamburger in kokakola
naj barva: vijolična
https://www.masala-babes.com/wp-content/uploads/2011/01/Amrita-Rao-3.jpg
ime: Tamystarost: 17
hobi: risanje, druženje s prijatelji, nakupovanje
naj hrana, pijača: višnjev naarastek in pomarančni gosti sok
naj barva: vijolična
https://images5.fanpop.com/image/photos/29200000/Louis-Tomlinson-one-direction-29261924-500-374.jpg
ime: Louis
starost: 20
hobi: košarka, druženje s prijatelji, zabave
naj hrana, pijača: piškoti, pica in pepsi
naj barva: rdeča
https://www.riyasenwow.com/wp-content/uploads/2009/01/riya-sen-sexy-4.jpg
ime: Lina
starost: 16
hobi: spanje, druženje s prijatelji, nakupovanje
naj hrana, pijačaalačinke in pomarančni sok
naj barva: roza
17. maj 2012
next
17. maj 2012
u89788
u89788
Vem, da je ona tista prava. ''Hey Liam honey.'' Za sabo sem slišal Danielle. Ravno zdaj mora biti tukaj. Upam, da Tamy ne bo kaj napačno razumela. Prekleto. ''Danielle what are you doing here?'' ''I was looking for you honey.'' Osvajala me je za nalašč. To je vedno počela, ko sem govoril s kakšnim dekletom, da jim je lahko tako pokazala, da sva še vedno skupaj. Nikoli se ni sprijaznila, da je konec med nama. Pred dvema letoma me je grdo izdala in tako sva končala razmerje. Od takrat nobeni nisem več verjel, dokler nisem srečal Tamy. In Danielle ne bom dovolil, da mi uniči življenje. Malo je prepozno za to. ''I have to find my sister.'' Sem slišal Tamy oditi. ''Tamy wait!'' Hotel sem jo ustavit!, vendar mi je Danielle zaprla pot. ''Leave this stupid girl and come with me.'' In me skušala poljubiti. Odrinil sem jo, da bi jo ustavil in šel za Tamy. ''Stop it Danielle. We're done and you know why. Here's how it goes. I don't want to see you anymore. Danielle I don't love you anymore. So leave me alone. Go on with your life. Find someone else and let me go." Končno sem ji rekel kar ji gre. ''You're an idiot Liam! I hate you!'' Je bila vsa razkurjena in si končno odšla daleč stran od mene. Zdaj pa morem poiskati Tamy. Le kje je? Ko sem se obrnil proti šotoru, sem jo potem zagledal. Ni bila sama. Ne...Še to mi je manjkalo, da jo Harry osvaja. Ko bi se meni tako nasmehnila. Gotovo ji je Harry povedal kakšno neumno šalo. Približal sem se jima in čimprej sem hotel, da jo Harry pusti pri miru. Nisem jo želel videti s kom drugim razen z mano. Moja je. Nikomur je ne bom prepustil. ''Harry!'' ''Hey Liam. What's up?'' Pogledal sem Tamy in vse kar sem dobil je grdi pogled. Harrya sem odvlekel stran in mu rekel naj gre. ''Why? She's hot. Look those beautiful eyes. I'm not going anywhere '' ''Dude I swear I'll kill you if you do not move out of here'' Sem bil resen. Če se ne premakne ne bo se dobro končalo. ''You're not serious?...Oh Fine. Whatever. I gotta go Tamy. It was pleasure to meet you. Bye.'' Ko se je poslovil, sem Tamy prijel za roko in jo odvlekel do svojega skrivališča, za katerega ni vedel nihče. Bila sva daleč od ljudi. Hotel sem biti sam z njo. Želel sem vedeti zakaj je takšna do mene. ''What are doing Liam? Let me go.'' ''No! We need to talk.'' ''We said everything to each other! Now let me go!'' ''Not evetything.'' ''You are crazy, you know that?'' ''Yeah.'' ''Where are we going?'' Me je vprašala ''You will see.'' Hodila sva skozi gozd. Ko sva prispela do skrivališča, sva zagledala med drevje pokrito staro zapuščeno hišo. Bil je edini kraj, kjer sem lahko razbistril svoje misli in želel sem ga deliti z njo.
slika zapuščene hiše

17. maj 2012
nextaj!!
samo jaz ne bom več zdaj brala drugače je zgodbica nagraužno in nagnusno dobra.
17. maj 2012
neeeeeeeeext
17. maj 2012
u89788
u89788
''Where are we?'' Spustil sem njeno roko in šel do vrat. ''Follow me.'' Sprva je oklevala potem pa mi je sledila. Šla sva notri. Tamy je bila presenečena, ko je vstopila. Hiša je od zunaj res bila grda. Toda notranjost hiše je bila čisto drugačna.

''This is my secret place. You're the only one who know about it... I always comin to this place. Because is so peaceful, warm and calms me down. I have a lot of memories here. When I was 10 year old, I used to ran from school and looking for something new. And that's how I found this house. I know is not so fancy, but is so good to have something like this. I want to share those feelings, memories, everything in this place with you, Tamy please, just give me one chance.'' ''Why me? We barely know each other.'' Sedla sva na kavč. Prijel sem njene roke in se ji zazrl v njene oči. ''You know...Two years ago I had a girlfriend. She was everything to me.'' ''Why are you telling me all this?'' ''Just listen to me. Let me finish.'' ''Ok.'' ''... We had been together one year...And one day I found out that she was cheating on me. She lied to me. I was broken. I promised myself never to get hurt by a girl. But then I meet you. You changed everything. When we first met and kissed. I knew you are the one. Because you are not like the others girls. You are different and perfect. I want to know you better. So what do you think...Do I have any chance?’’'' Pogledal sem jo. Pogled je upirala proti najini roki, ki sta se držala. Zdelo se je kot, da razmišlja kaj bo povedala. Čakal se na njen odgovor. ''Tamy what's wrong?'' Iskala je odgovor. ''Do you hate me Tamy?'' '' No I don't hate you. I just...I never imagine myself be with guy like you. I've never had a boyfriend before I mean ... I've never met a guy who would be interested in me. Boys always avoided me they even gave me a nickname. ‘Loser berry’.’’ ‘’You are not Loser berry. You’re more like Beauty berry. This means that they do not know what they are missing in such a beautiful girl like you. But I do. That’s why I want you to know me better. Please think about it....I like you Tamy.’’ In se ji nasmehnil. Pogledala je proč. Nisem vedel ali me bo zavrnila ali ne. Res si želim, da bi se spoznala in se ujela. Nekaj časa je bilo tiho. Nisem več zdržal. S konicami prstov sem jo prijel za brado in nekoliko privzdignil njen obraz. Pogledala sva se naravnost v oči. ‘’Liam?’’ ‘’Hmm?’’ ‘’I...I like you but...please don’t break my heart.’’ ‘’Never. I promise.’’ Končno mi je podarila svoj najlepši nasmeh. Počasi sem se sklonil do njenih ustnic, ki so me vabile in jo nežno poljubil.

Poljub mi je vrnila in me božala po licu. Od tega dneva sva se tako začela družiti, se pogovarjati o vsem mogočem in si delila skrivnosti. Postala sva par. Kar precej sva izvedela drug o drugem. Imava tudi veliko skupnega. In ne boste verjeli, Tamy živi zraven mene pa še soseda sva. Najini hiši sta le pet minut narazen. Včasih skozi okno opazujeva drug drugega. Zraven stoji veliko drevo, kjer sem lahko plezal gor in naravnost v Tamarino sobo. To je bila najina skrivnost. Vedela sta samo Louis in Lina. Tudi onadva sta bila že mesec dni skupaj tako kot midva s Tamy. In res sem bil srečen kot še nikoli. Upam, da bo tako za vedno.
18. maj 2012
aww, please next
18. maj 2012
u89788
u89788
''Louis! Kaj počneš tako dolgo? Pohiti punce nas čakajo. Harry je ves nestrpen. Daj no stari!’’ Spodaj sem slišal Liamov glas. Fantje smo se pripravljali na trojni zmenek. Da, prav ste slišali. Trojni zmenek.

Harry je nekako spoznal dekle, po imenu Iris. Že dva tedna sta skupaj. In nikoli si nisem mislil, da je postal tako resen. Vsi trije smo se odločili, da naše punce presenetimo z romantično večerjo ob plaži. Pravzaprav je bila to Liamova ideja. Z Liamom sva že 2 meseca v zelo resni zvezi. Oba imava rada svoji dekleti. Tamy zelo obožuje Liama in on jo zelo ljubi. Sta kot neločljiva golobčka. Jaz pa zelo ljubim Lino in nočem je izgubiti. Od kar je vstopila v moje življenje, si nisem mislil, da bom kdaj postal tako srečen. Lina mi pomeni vse na svetu. Brez nje ne bi mogel živeti. In zdaj stojim pred ogledalom v kopalnici. V rokah držim pismo, ki sem ga sprejel pred dvema dnevoma. Še zdaj ne morem verjeti, da sem sprejet.
Dragi gosp. Tomlinson
Naj vam čestitamo v imenu univerze v New Yorku! Izbrani ste bili za uvrstitev v okviru glasbe za petleni semester leta 2012. Vaš profil govori o vaši zavezanosti in zanimanja glasbe. Prepričani smo, da boste dokazali svojo vnemo in zaupanje vase.
Celotna Univerza v New Yorku vas pozdravlja in vam želi vse najboljše za vašo kariero. Zahvaljujemo se za vaše navdušenje na naši univerzi, in upam da vse vaše želje bodo izpolnjene z naše strani.
S spoštovanjem,
Karin Clark.

Pet let bom v New Yorku. Pet let ne bom videl Line. Kako naj ji povem, da bom čez mesec dni odšel? Kako naj se sprijaznim, da je ne bo ob meni? Zakaj mora biti tako težko? Moram ji povedati. Prej ali slej bo izvedela. ''Hej Louis kaj počneš?'' Odprla so se vrata in vstopil je Liam. Videl je pismo v mojih rokah. Vem, tudi njemu ni bilo lahko. Saj je tudi sam sprejel podobno pismo. Tamy še ni povedal. ''Louis...moramo iti. Dekleta nas čakajo. Tamy je že klicala. Zanimalo jo je kaj se obiramo tako dolgo.'' ''Saj že grem.'' Sem žalostno odgovoril. Liam me je potrepljal po hrbtu in odšel dol. Pismo sem vtaknil v žep in šel za Liamom. Harry je že čakal in bil v trnih. ''Končno Louis! Zdaj pa gremo.'' Vsi trije smo se odpravili proti hiši, da bi pobrali dekleta. ''Boš ti vozil Louis? Me je vprašal Liam. ''Da.'' ''Ok. Samo še po dekleta gremo.'' Šli smo do Linine hiše. Ko smo prispeli, nam je gospa Novak odprla. ''Dekleta, fantje so pršli!''

Iris
Prva se je prikazala Iris. Harry je stopil do nje in jo poljubil. Nato se je obrnila proti nama in rekla, da bosta Lina in Tamy kmalu spodaj. Ko sva z Liamom čakala, nam je gospa Novak postregla s piškoti. Harry in Iris sta medtem čakala zunaj. Čez nekaj časa smo za sabo slišali korake. Obrnil sem se in tam sta stali najlepši dekleti, Tamy in Lina. Bili sta zelo lepo oblečeni.

Tamy

Lina
. Liama sem dregnil. Obrnil se je s piškotom v ustih, ko je zagledal Tamy se je skoraj davil, ko jo je tako gledal. ''Si vredu Liam?'' Ga je vprašala Tamy med smehom. ''Wow...Zelo si sexy.'' ''Hvala mucek moj.'' Stopila je do njega in mu pritisnila poljub. Jaz pa sem strmel v Lino. Bila je zelo čudovita. Težko bo, ko jo bom moral zapustiti in čisto daleč stran bova drug od drugega. Pogrešal jo bom zelo. In prisežem, da nobene ne bom ljubil, kot ljubim njo. ''No lepo se imejte in fanta lepo pazita na moji princeski.'' Sta Lina in Tamy poljubili mamo na lice. ''Ne skrbite midva z Louisom priseževa, da sta Tamy in Lina v dobrih rokah.'' Je veselo obljuljal Liam. Ko smo se odpravili smo šli do mojega avtomobila. Dekletom smo zvezali oči. ''Zakaj pa to?'' Je bila radovedna Lina. ''Zato, ker je presenečenje.'' Pomagal sem ji v avto in jo poljubil. Liam, Tamy, Iris in Harry so se namestili na zadnji sedež. In, ker ni bilo zadosti mesta je Tamy morala sedeti na Liama. Prisegel bi, da je Liam užival. Ne razumem kako je lahko tako miren, ko pa bo moral čez 30 dni oditi. Jaz sem vso pot bil tiho in opazoval Lino, ki je imela zvezane oči. ''Nehaj Liam! Predrzen postajaš.'' Se je hihitala Tamy, ko jo je Liam božal po zadnjici. ''Ne morem si pomagati, ko pa si tako lepa in ljubka vsakič, ko zardiš.'' In jo potem poljubil ''Prosim vaju najemita si sobo.'' Se je zadrl Harry. Ne vem kako Liamu uspe. Še dobro, da Lina ima zvezane oči. Ne bi prenesel, da bi jo skrbelo. ''Louis, je vse redu? Tako tih si.'' Me je Lina prijela za roko. ''Da Lina. Ne skrbi.''
20. maj 2012
neext
20. maj 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeext!
20. maj 2012
u80842
u80842
next!!!
20. maj 2012
u89788
u89788
Ko smo prispeli smo pospremili naša dekleta do plaže. Vse je bilo pripravljeno. Velika pogrinjena miza, okusna hrana in lep sončni vzhod.

Dekletom smo odvezali oči in bile so zelo navdušene. ''Wow Louis, kaj tako čudovitega pa še nisem videla. Krasno je.'' In se mi nasmehnila. Poljubil sem jo in ji pridržal stol. Vsi smo se vsedli za mizo. Natakarji so nam postregli z večerjo. Pogovarjali smo se in se šalili. Sam sem bil z mislim drugje in postal otožen. Ne...Lina me ne sme videti takega. ''Ej Louis vse ok?'' Me je predramil Liam. Vsi pogledi so bili uperjeni vame. ''Ne skrbite. Samo zamislil sem se.'' In se jim nasmehnil. ''O čem pa, če smem vprašat?'' Je bila radovedna Lina in mi podarila ljubki nasmeh. ''Naj pomislim...mislim, da sem razmišljal o svoji čudoviti punci. In o tem kako se bo končala ta noč.'' Sem se ji nagajivo nasmehnil in jo poljubil. ''Aja? In kako je ime tej čudoviti punci?'' ''Ime ji je...Le kako ji je ime?...Aha že vem. Ime ji je Lina. Tako zelo jo ljubim, da bi dal življenje zanjo.'' Pogledala me je naravnost v oči in z obema rokama objela moj obraz. ''Tudi jaz te ljubim Louis. Ne bi prenesla, če bi te izgubila.'' In se poljubila. Prijel sem jo za roko in jo odvedel stran od drugih. Šla sva na sprehod z roko v roki in opazovala mimoidoče.

''Lepo sem se imela. Hvala Louis za čudovito noč.'' ''Ni za kaj...Vse za mojo ljubezen. ''In ji poljubil roko. Moram ji povedati. Ne moren kar tako samo še zavlačevati. Potem bo prepozno in ne bi prinesel, da bi me Lina zaradi tega sovražila. Moram ji povedati. Pa naj bo kar bo. Zdaj ali nikoli. ''Lina kaj, ko bi šla nekam kjer bova sama. Samo ti in jaz.'' ''Prav, toda kam bova šla?'' Nato sem pogledal malo naokoli. In iskal mesto kjer bova sama. Potem sva šla daleč stran od plaže in na drevesu zagledala lepo hišico.

Nato sem ji pokazal hišico in ji pomagal gor. Ko sva oba bila v hišici sva se vsedla na debelo odejo, ki je bila na tleh. Sedela sva si nasproti in se gledala. Kako je lepa. Tako bi jo gledal vse življenje. ''Louis je kaj narobe? Ves čas si čuden in otožen. Saj veš, da mi lahko zaupoš.'' Prijel sem jo za roko in se ji nasmehnil. ''Hvala Lina. Ne vem kaj bi brez tebe.'' ''Torej?'' ''...Lina...nekaj ti moram povedati...Pred dvema dnevoma sem sprejel pismo.'' ''Kakšno pismo?'' ''Pismo od univerze v New Yorku...Sprejet sem.'' ''Saj to je čudovito. Zakaj torej takšen obraz delaš'' ''...Pet let traja programski - univerzitetni semester....in čez...mesec dni odhajam.''In potem sem opazil Lino kako je njen nasmeh počasi zbledel. ''Pet...let...te...ne bom videla?...Ne to ni res. Samo šališ se. Ti se vedno šališ.'' Ko je tako upala, nisem mogel reči ničesar samo sem odkimal v odgovor. ''Ne Louis! Prosim.'' In začela jokati. Nisem je mogel tako gledati. Zato sem jo objel in jo tolažil. Čutil sem kako mi solze tečejo po licu.''Tudi meni ni lahko. Verjemi, da bi dal vse, da bi lahko bilo drugače.'' ''Kaj bom sploh počela brez tebe celih pet let? Veš kaj vse se lahko zgodi v petih letih? Ti naprimer, se lahko zagledaš v drugo in name pozabiš za vedno.'' ''Ne Lina. Nikoli ne reci tega. Ti si edina v mojem srcu. Ljubim te in verjemi, da nobene ne bom tako ljubil kot ljubim tebe. Pomeniš mi vse na svetu. Zato ti obljubljam, da, ko se čez pet let vrnem in takrat naju ničesar in nič ne bo ločilo. Skupaj bova za vedno.'' ''Obljubiš Louis?'' ''Obljubim ljubezen moja. Prosim ne joči.'' Zbrisal sem njene solze. In jo poljubil. Tako močno jo ljubim. Bog daj mi moč, da mi ne bo tako hudo. ''Louis...to noč hočem biti tvoja.'' Takrat sem postal malo zmeden. ''Lina...'' ''Prosim te Louis... Pet let te ne bom videla in to je edino kar bi rada imela v spomin. Tebe Louis.'' Objel sem jo. Roke je ovila okoli mojega vratu. In se počasi poljubljala. Lina se je ulegla na toplo odejo. Potegnila me je k sebi in me božala po licu. S poljubom sem ji brisal solze. ''Ljubim te Louis.'' ''Tudi jaz tebe ljubim Lina. Zelo.'' Tako lepo diši. Ulegel sem se nanjo in jo po vratu poljubil. Lina je zastokala. Hotela je več. Božal sem jo po boku in jo pogledal. Jokala je. ''Si prepričana, da si to želiš?'' ''Da Louis. Naredi me svojo.'' Počasi sem ji slekel majico in jo strasno poljubil. Nato sem sebi slekel majico. Z jezikom sem ji obliznil spodnjo ustnico, da jih je razprla. Najin poljub se je poglobil in se spremenil v francoski poljub. Odpel sem ji hlače in ji jih slekel. Na sebi je le imela spodnje hlačke s srčki. Tako je ljubka. Nato se je najin položaj spremenil. Tako, da je Lina ležala name in me poljubljala. Poljub sem ji vrnil. Odpela mi je zadrgo in ostal brez hlač. oba sva bila samo v spodnji del, jaz v boksarice ona pa v spodnjice. Objel sem jo in jo potegnil k sebi. Ko sva se znebila še zadnjega kosa, in takrat se je zgodilo.

Bila je moja in jaz njen. Bila sva eno. Bilo je čudovito in nepozabno. Ljubila sva se vso noč v najini hišici. Takrat sem vedel, da si želim deliti vse življenje samo z njo. Z nikomer drugim kot z njo. Ko je bila utrujena je svojo glavo naslonila na moje prsi. Svoje roke sem ovil okoli nje in jo pokril s svojim telesom ter skupaj zaspala v objemu. Lina nikoli te ne bom pozabil. Obljubim.
21. maj 2012
next
21. maj 2012
u80842
u80842
next!!!!!!!!!!!
22. maj 2012
u89788
u89788
Tamy' s diary
Z Liamom sva končno sama. Louis, Lina, Harry in Iris so odšli po svoje. Midva z Liamom se sprehajava z roko v roki po plaži.

Kako lepo je. Še posebno, ko sem z njim. A kaj mi to pomaga, ko pa ga ne bo več. Da, odhaja v New York in Liam mi še ni povedal. Kako vem? Ko sem pred dvema dnevoma bila pri njemu doma sem po naključju slišala njegovo mamo govoriti po telefonu in omenila, da je Liam sprejet. Vem, da ni bilo lepo prisluškovati. A je bilo prepozno. Ničesar mu nisem še omenila. Želela sem, da mi sam pove. Najbrž je rabil čas in iskal pravi trenutek, da mi pove. Nočem, da gre. Kaj bom brez njega? Ko mi ga je usoda končno naklonila, mi ga sedaj skuša odvzeti. To ni fer. V petih letih se lahko veliko zgodi. ''Hey!..Zemlja kliče Tamy!'' Me je predramil Liamov glas. ''Oprosti si kaj rekel?'' In se mi nasmehnil. ''Wow kako smo zamišljeni. Je vse ok? Tako otožna si. Ti večerja ni bila všeč?'' Ga je skrbelo? ''Večerja je bila okusna...Ehm...malo sem samo razmišljala.'' ''O čem?'' Kako lep nasmeh ima. Res ga bom pogrešala. ''O tem, da se bodo počitnice kmalu končale in...začela se bo šola.'' ''Da, to je res. In zakaj je to problem?'' Sploh ni dojel na kaj namigujem. Očitno mi ni želel povedati. Toda Zakaj? ''Liam...mi imaš kaj za povedati?'' ''Naprimer?'' Da, to bo to. Ni mi želel povedati ali pač? ''Vem kako rad imaš glasbo in, da jo želiš študirati...'' ''Čakaj, ali ta pogovor kam pelje?'' Ustavil se je in mi naklonil čuden pogled ter dvignil levo obrv. Ne morem verjeti. Ali se Liam dela neumnega? Kar naravnost mu bom povedala. ''Vem za pismo Liam. Ni mi treba lagati.'' Bil je presenečen, zelo. ''Toda kako? Ti je Louis povedal?'' ''Ne...po naključju sem slišala tvojo mamo. Nisem namerno...Oprosti.'' Pogledal me je naravnost v oči. Nekaj mi je želel povedati vendar je zaprl usta in šel dalje. ''Liam...prosim te. Veš, da se morava pogovoriti.'' ''Ravno tega ne želim.'' ''Toda zakaj ne? Ne moreš kar ignorirati dejstvo, da odhajaš. 5 let je dolga doba Liam.'' Obrnil mi je hrbet. Ni mi odgovoril. ''Liam?'' ''Ne, ne morem.'' Je jokal? Obrnila sem ga proti sebi in videla kako so mu po licu spolzijo solze.

Objela sem ga in mu s prstom brisala solze. ''Liam...vem, da ti je težko. Tudi meni je. Toda to so tvoje sanje in moraš jih uresničiti.'' ''Brez tebe mi ne bo uspelo...'' ''Seveda ti bo uspelo. S takim glasom lahko prideš daleč. Verjemi mi. Sploh pa, lahko si bova pisala in preko kamere se lahko vidiva.'' ''To ni isto, kot biti skupaj.'' Mi je žalostno odgovoril. Z roko sem mu objela obraz in ga poljubila. Prijel me je za boke in me potegnil v objem. S vso strastjo mi je vrnil poljub. ''Tamy...bodi moja.'' Bila sem zmedena. Kar izgubila sem dar govora. Njegove besede 'Bodi moja' so mi kar zvenele v glavi. ''Pojdiva v najino skrivališče. Niti besede nočem več slišati ali govoriti o New Yorku. Te dneve bi rad samo preživel s tabo...Prosim te Tamy...Razen če nočeš. Ne silim te.'' ''Ne ni to. Seveda si želim tudi sama preživeti dneve s tabo, ampak...rada bi vedela kaj bo z nama, ko boš odšel. Nočem, da greva narazen.'' In čutila solze, ki so se spolzile po mojem licu. Liam mi je s konicami prstov privzdignil brado in mi s poljubom brisal solze. ''Ne joči. Samo še bolj teže postaja. Vse kar ti lahko obljubim je to, da boš vedno v mojem srcu in da te nikoli ne bom pozabil. In veš zakaj?'' V odgovor sem mu samo odkimala. ''Ker te ljubim in vedno te bom ljubil. Ne glede na to kako daleč bova narazen.'' ''Tudi jaz te ljubim Liam, zelo.'' In se mu nasmehnila ter ga poljubila. Počasi sva šla do taxija in naju odpeljal do najinega skrivališča.

Noč je bila še mlada in to noč bom postala Liamova. Ko sva prispela do najine hiše, sva vstopila in nekaj časa sva bila tiho. Nisem vedela kaj naj naredim. Pa še malo nervozna sem bila. Liam je moj prvi fant in definitivno tudi zadnji. Nikoli ne bom mogla nikogar tako ljubiti kot ljubim njega. Želela sem biti njegova za vedno. Liam je počasi stopal do mene. Z rokami me je prijel za boke in me nežno potegnil k sebi. Roke sem mu ovila okrog njegovega vratu in se igrala z njegohvimi lasmi. Svoje sladke vroče ustnice je pritisnil ob moje in tako sva ostala nekaj časa.
Začela sva se pomikati proti postelji in me nežno porinil nanjo. Liam je stal in me nekaj časa pogledal s svojimi lepimi čokoladnimi očmi. Slekel si je majico in čevlje. Počasi se je približal in se nslonil name, me objel in me začel poljubljati. Rahlo se je s prsti dotaknil mojega trebuha. Z jezikom me je pobožal in zakrožil po liniji mojih ust, ki sem jih razprla in čutila kako sta se najina jezika strastno prepletala v vročem poljubu.

Bilo je tako lepo, da nisem več zdržala. Nato mi je počasi slekel obleko. Bila sem le v modrčku in v hlačkah. Svoje ustnice je polagal na vsak košček mojega telesa. Po vsem telesu sem začutila metuljčke. ''Liam...mmm...popolnoma si me zmešal...Ljubim te...mmm.'' ''Tudi jaz te ljubim.'' Sem blizu ušesa čutila njegovo vročo sapo. Obrnil se je na hrbet in me potegnil nase. Po vratu mi je puščal ljubezenske ugrize. Medtem, ko je ležal sem se usedla nanj in mu počasi odpela pas nato prijela za zadrgo in potegnila navzdol. Liam je zastokal in si grizljal spodnjo ustnico. Sklonila sem se in ga poljubila. Med strastnim poljubom mi je slekel modrček. Z obema rokama se je dotaknil mojih bokov in prijel za spodnjice in potegnil navzdol. Tudi sam je ostal brez hlač in boxaric. In tako so se vse najine obleke znašle na tleh. ''Mmm...Tamy tako si lepa. Čisto si me obnorela. Ne vem kako bom v New Yorku zdržal brez tebe.'' Je Liam zamomljal med poljubom. Nato me je obrnil nazaj na hrbet, da sem bila ujeta pod njim. ''Oh...Liam...''

'' Najini telesi sta se združili v eno. Bila je samo najina nepozabna noč, polna ljubezni. Tudi jaz ne bom mogla zdržati brez tebe Liam. Sem si sama pri sebi mislila. Ko sva bila malo utrujena, me je Liam potegnil v svoj objem in mi glavo naslonil na svojo ramo. Najini prsti so bili prepleteni. Poslušala sem bitje njegovega srca in se nasmehnila sama pri sebi. ''Liam?'' ''Hm?'' ''Ali spiš?'' ''Da.'' Pogledala sem navzgor proti njemu. Liam se je pretvarjal, da spi. Kako je srčkan. S prstom sem podrgnila po njegovem nosu in navzdol do njegovih sladkih ustnic. Sklonila sem se k njemu in ga nežno ugriznila v ustnice. Čutila sem njegovo toplo roko, ki me je božala po hrbtu. In me še bolj stisnil k sebi. Napol je odprl oči in me pogledal. Na vrh glave mi je pritisnil poljub in mi nagajivo pomežiknil.

. In nato spet zaprl oči. ''Liam...Te lahko nekaj vprašam?'' ''Mhm.'' ''Si kdaj razmišljal, da...boš v teh petih letih popolnoma spoznal, da nisem bila edina. In da se lahko zgodi, da se v New Yorku zaljubiš v drugo?'' Ničesar ni rekel in to me je užalostilo. Na drugi strani sem bila vesela, da ni odgovoril. Niti pomisliti nisem hotela, da bi bil zaljubljen in srečen z drugo dekle. ''Tamy?... '' Je tiho zašepetal moje ime. Pogledala sem ga v oči in se mu nasmehnila, da ne bi opazil mojo žalost. ''Se spomniš, ko sem ti obljubil, da nikoli ne bom zlomil tvojega srca?'' ''Da, spomnim se.'' ''Obljubo tudi mislim držati. Nobena te ne bo zamenjala zato, ker se bom čez pet let vrnil. In takrat se bova poročila in si ustvarila družino.'' ''Saj nsi resen?'' In se smejala od njega. ''Seveda sem. Zapomni si moje besede...Postala boš gospa Payne in imela bova dva otroka. Punčko in fantka.'' Ko bi to bilo res. A vem, da so to samo prazne besede. ''Imaš tudi imena za najina otroka?'' Sem se malo ponorčevala iz njega. ''Da, pravzaprav imam. Za punčko sem izbral ime Ariana Liah Payne. Za fantka pa Dylan Payne. Kaj praviš?'' ''Všeč mi je.'' ''Sem vedel, da ti bo...Ljubim te in pomeniš mi vse na svetu.'' ''Tudi jaz tebe ljubim Liam.'' Sklonil se je in me poljubil in nato sva se stisnila drug k drugemu in zaspala z nasmehom na obrazu. Naj se nikoli ne konča. Ko bi lahko ustavila čas.
24. maj 2012
next!!!!!
24. maj 2012
u80842
u80842
next!!!!!!!!!!
24. maj 2012
u89788
u89788

Lina's diary
Sem v svoji sobi. Sedim na svoji postelji in tiho jočem. Strmim skozi okno in poslušam pesem, ki mi jo je Louis vedno pel.
Vsakič, ko poslušam njegov glas, me samo še bolj spravlja v jok. Minili so že trije meseci in še vedno se nisem sprijaznila, da ga ni več. Pogrešam ga zelo. Včasih grem k njemu domov, se zaprem v njegovo sobo in si zaželim, da ga bom našla na postelji kako spi. A je postelja prazna. Njegova mama me vedno tolaži. Louisu je morala obljubiti, da bo pazila name. Včasih si z Louisom piševa in telefonirava, ko ima čas. Ampak meni to ni dovolj. Želim si, da je ob meni in da mi zašepeta nežne besede in da mi zapoje. Me ljubil in osrečeval, kot je le znal on. ''Lina?...Si ok?'' ''Hey Tamy.'' In se ji žalostno nasmehnila. Stopila je do postelje in se vsedla zraven mene. Na sebi je imela Liamovo majico, ki ji je pokrival trebuh. Pod srcu je nosila Liamovega otroka.

Ni mu povedala. Nikoli mu ni niti nemaravala povedati, ker ni želela, da zaradi tega opusti svoje sanje. Želela mu je le najboljše. A globoko v sebi je dobro vedela, da ga potrebuje in ga zelo pogreša. ''Kako se počutiš?'' Me je vprašala. ''Pogrešam ga tako zelo.'' In začela še bolj jokati. Tamy me je božala po laseh in me objela. ''Ne skrbi. Boš videla kako hitro bo minilo in se vrnil.'' Položila je glavo na mojo in tiho jokala. Prijela se je za trebuh in ga božala. ''Morala bi mu povedati. Veš, da ima pravico vedeti za otroka.'' Sem ji tiho povedala. ''Vem. Ampak...Občutek imam, da se oddaljuje. Ne kliče me tako pogosto, kot me je pred dvema mesecama. Pravi, da ima veliko domačih nalog in se mora učiti. Ko pa ga pokličem jaz, pa pravi, da nima časa... Mislim,...da me je pozabil in spoznal drugo.'' ''Kaj boš torej storila?'' In jo pogledala v oči. ''Mama mi že išče novo hišo in ti mi boš pomagala. Brez tebe ne bom zmogla Lina. Prosim te...Reci, da mi boš pomagala vzgajati otroka.'' In začela jokati. Objela sem jo in jo mirila. ''Brez skrbi. Name lahko računaš. In da boš vedela, da te imam zelo rada in svojega nečaka/nečakinjo prav tako. Komaj čakam, da se rodi.'' In se druga drugi nasmehnili. ''Veš kaj...Mislim, da je čas.'' Sem vstala in vzela Tamarine roke in jo postavila na noge. ''Kaj počneš Lina?'' ''Čas je, da se postavive na trdna tla. Pozabive na vse in začnive na novo.'' ''Kako to misliš?'' ''Ko nama bo mama našla novo hišo, Se bova selili. Skupaj bove vzgajali otroka in uresničili svoje sanje. To boš poskusila kot modna oblikovalka, ker vem kako dobro rišeš in vem, da ti bo uspelo. Jaz...Jaz pa bom študirala in postala odlična fotografinja.'' Veselo sem jo objela in se ji nasmehnila. Vem, da nama bo skupaj uspelo. ''Punci!'' ''Tukaj sva mama!'' Sem ji zaklicala. Mama je vstopila in v rokah je nosila debelo mapo. ''Ah tukaj sta. Tamy nekaj imam zate.'' In pokazala mapo. ''Kaj je to?'' Sem jo vprašala. ''To so slike hiš, ki sem jih našla na netu. In nekatere hiše so zelo lepe in blizu.'' Tamy je vzela mapo in začela listati. ''Tamy vem, da sem obljubila, da nikomur ne bom povedala za otroka. Ampak... a ne bi bilo fer, da bi vsaj lahko povedala Liamovi mami?'' Tamy je odložila mapo in mi jo podala. Pogledala je mamo in ji odkimala v odgovor. ''Vem, da ni lepo od mene. A če bi gospa Payne vedela bi takoj povedala Liamu. Tega pa nočem...Mama, ne bi prenesla, da bi bila jaz ali moj otrok vzrok za njegove neuresničene sanje. Sploh pa, dvomim, da bi ga zanimalo. Komaj kaj me pokliče. Zdi se mi, da mu ni več do mene.'' ''Ne skrbi. Kolikor boš želela, je skrivnost varna pri meni.'' ''Hvala mama za vse. In glej, da nas boš obiskovala.'' ''Se hecaš? Vsak dan bom prihajala, ker imam vaju rada zelo in tega sončka, ki bo prišel na svet.'' In se nasmehnila. Obe naju je poljubila na čelo in nama pomagala iskala hišo za naju s Tamy. Želela se je preseliti, ker v hiši ni bilo prostora. ''Ta hiša mi je všeč.'' In jima kazala na zelo lepo hišo. Obema je bilo všeč. Mama je vzela telefon in se pozanimala. Medtem sva s Tamy gledale še ostale hiše in mi vibriral mobi. Sporočilo od Louisa sem dobila. ''Kaj piše?'' Me je vprašala Tamy. Jaz sem bila zelo šokirana. ''Lina? Hey!'' Pogledala sem Tamy in mi vzela mobi. Pričela je brati SMS , ki ga poslal Louis oziroma...
Hey!
Ne poznaš me. Sem Eleanor in sem Louisova sošolka. Louis me je prosil, da ti naj sporočim, ker on pač ne zmore. Zato je prosil mene. Sporoča ti, da naj greš naprej s svojim življenjem in si poiščeš nekoga, ki bo vedno ob tebi in te imel rad, ker je tako najboljše za oba. Svobodna si. Louisu je zelo žal, da se mora tako končati. A želi ti vso srečo. Torej...
Zbogom.
Ne! Tega mi ne sme narediti. Obljubil mi je. ''Lina...'' ''Ne! Ne govori.'' Tamy me je objela in ji v naročju jokala kot majhna punčka. ''Zakaj Tamy?'' ''Ne joči. Ni vreden. Nisi sama Lina. Jaz bom vedno ob tebi.'' ''Hvala Tamy. Tako te imam rada.'' ''Tudi jaz tebe imam rada.''
25. maj 2012
neext
25. maj 2012
u89788
u89788
Louis's diary
''Hvala Eleanor. Jaz tega nebi zmogel.'' ''Ni za kaj. Name vedno lahko računaš. Ne razumem zakaj si to storil, ko pa jo še vedno ljubiš.'' ''Pet let je dolgo. Želim, da je srečna. ''Bom že zmogel, čeprav je ne bom mogel pozabiti.'' Ne morem verjeti, da sem pustil Lino. Gotovo me zdaj sovraži. ''Moram iti. Boš ok?'' Me je vprašala Eleanor. Bila je moja sošolka. Veliko imava skupnega in je dobra prijateljica. Vedno mi pomaga, ko kaj potrebujem. Z njenim fantom Jessiem se zelo dobro razumeva in skupaj igrava nogomet. ''Da. Kar pojdi, da ne zamudiš zmenka z Jessiem.'' In se ji nasmehnil. Ko je Eleanor odšla, sem na mizi zagledal Linino sliko. Oprosti mi. Toda moral sem to narediti. Želim, da si srečna. Čeprav me zelo boli misel nato, da boš z drugim. Nikoli več se ne bom zaljubil. Nikoli. ''Hey!'' Liam je vstopil in odložil torbo. ''Hey Liam.'' Pogledal je sliko, ki sem jo držal v rokah in se vsedel zrave mene. ''Saj je nisi pustil kajne?'' Brisal sem solze, ki so mi tekle po licu. ''Moral sem Liam...Za njeno dobro.'' Liam je iz žepa ven potegnil mobilnik in ga prižgal. Prikazala se je Tamarina slika, ki jo je imel za ozadje.

''Pogrešam jo.'' Je tiho zašepetal. '' ''Liam, Tamy ljubiš. Zakaj se torej dobivaš s Stacy?'' Sem ga pogledal. Razmišljal je kako povedati Tamy. Ne razumem ga. Kako se lahko dobiva z drugo, ko pa še vedno ljubi Tamy. ''Oba sva kretena Liam...Obljubila sva jima in sedaj bova obljubo prelomila.'' ''Da, ampak najboljše bo za vse. Kdo pa bi sploh zdržal pet let? Nihče'' ''Kdaj ji boš torej povedal?'' ''Danes zvečer...Grem pod tuš.'' Odložil je mobilnik in šel v kopalnico. Jaz pa sem se ulegel in vzel prenosnik. Prijavil sem se na facebook in pogledal, da sem od Line dobil sporočilo. Pisalo je:
Louis, ne razumem. Obljubil si mi, da ko se boš vrnil bova skupaj. Jaz sem te bila pripravljena počakati in potem si poslal sporočilo, ki ga je napisala tvoja sošolka v tvojem imenu. Kdo pa to sploh počne? Ne skrbi. Te bom že prebolela in ko se bova naslednjič srečala, sploh ne skušaj govoriti z mano, ker ti nikoli ne bom odpustila. SOVRAŽIM TE LOUIS TOMLINSON!
Zaprl sem prenosnik in začel tiho jokati, da me Liam ne bi slišal. Sovraži me. Lina me sovraži. Njene jasne besede, da me sovraži so me zadele naravnost v srce. Kako rad bi se vrnil in vse pustil k vragu. Liam je prišel ven iz kopalnice in me pogledal. ''Louis je vse v redu?'' Odkimal sem v odgovor in mu podal prenosnik. Ko je Liam prebral sporočilo, se je obrnil k meni. ''Prej ali slej bi se zgodilo...Louis poskušaj jo pozabiti.'' ''Kaj pa ti!? Bi tudi ti pozabil na Tamy? Kajti verjemi mi, da ni lahko.'' ''Vem, zato se dobivam s Stacy, da bi jo pozabil. In tudi ti bi lahko storil enako. Spoznal koga in...'' ''In kaj Se zabaval in se delal kot, da je vse ok? Ampak ni in nikoli ne bo.'' ''Louis...'' ''Samo pusti me.'' Takrat mu je zvonil mobi in bila je Stacy. ''Da, takoj bom pripravljen. Daj mi 10 minut in dobiva se zunaj...Ok'' Odložil je in želel nekaj povedati, a je raje utihnil. Ko se je oblekel in se pripravljal za odhod sem ga ustavil. ''Veš, lepo bi bilo od tebe če bi Tamy povedal resnico. Od tebe veliko pričakuje. Ni fer do nje, da ji lažeš. Boli, vem.'' In potem zaprl vrata za sabo. Jaz pa sem se pogreznil pod odejo. Odločil sem se, da Lini napišem sporočilo, da ji povem za Liama. Nisem želel, da Tamy trpi. Zasluži si vedeti.

Lina, vem, da nočeš več slišati zame. Ampak vedi, da je najboljše za oba. Ne bi želel, da trpiš. Zaslužiš si nekoga, ki bo vedno ob tebi in te ljubil. Obljubil sem ti, vem. In res me boli, da ne bom mogel držati besedo, ki sem ti jo dal. Tudi meni ni lahko. Vem, da mi ne verjameš. Toda nikoli te ne bom pozabil. In še nekaj, reci Tamy, da se Liam dobiva z drugo. Poklicati jo želi nocoj, da ji pove. Nočem, da trpi zato mora vedeti. Obema želim, da sta srečni. Zbogom. Tako pa sem poslal. Upam, da bosta obe razumeli. Strmim skozi okno in opazujem luno, ki sije. In se spominjati začnem noči, kaj vse sva z Lino počela. ''Louis poglej utrinek! Nekaj si bom zaželela...Tako, zdaj si ti na vrsti.'' Je zaklicala Lina in se nasmehnila. ''Imam vse kar si lahko zaželim, tebe.'' In jo poljubil. ''Te zanima kaj sem si jaz zaželela?'' ''Mhm.'' ''Da se nikoli ne bi končala ta noč in da bova vedno skupaj.'' ''Saj bova, ker te ljubim.'' ''Tudi jaz te ljubim Louis... Forever & always.'' Zvezde so svetile in luna je sijala, ko sva se z Lino ljubila v prelepi in topli noči. Bilo je čudovito in nepozabno. Prenosnik je zapiskal in me predramil. Zagledal sem, da mi je Lina odpisala nazaj. Bal sem se prebrati, a sem moral vedeti. Odprl sem sporočilo in vse kar je pisalo.
Oba naju s Tamy pustita pri miru. Ne potrebujeva vaju. Liamu sporoči, da se naj ne trudi poklicati Tamy, ker ga ne želi več videti niti slišati zanj. Čeprav bi moral nekaj vedeti. Ampak nikoli ne bo izvedel. Oba pojdita k vragu!
Kaj bi Liam moral vedeti? Kasneje, ko se je Liam vrnil sem mu povedal. ''Zakaj si sploh to storil? Sam sem ji želel povedati...Veš kaj, pozabi. Mislil sem, da si moj prijatelj.'' ''Zasluži si vedeti.'' ''Ok...Prekleto!'' In se jezno zaprl v kopalnico in nato brez besed šel spat. Od tega dneva ni več spregovoril z mano niti ene besede. Oba sva se držala po svoje. Liam je začel novo razmerje s Stacy. Jaz pa se nikoli nisem zaljubil. In tako tudi naj ostane.
25. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg