Forum
u66881
u66881
HeY!

Jst in ALL.ST★R_GiRL bomo pisale zgodbico in tko da bi ble vesele če bi jo prebeali in nextali!

No to smo me dve

(Jst sm Amadeja tista ta blonda) (in Anja je tista zraun mene!)
Imena in zgodbica je zmišlena in berite!
No mal o nas!

Smo BFF že od malga čeprav se nismo v vrtcu poznale smo se vedno družle in si stale ob strani.
Anja je oseba,ki ji lohk vrjameš in bote to tut vidli v zgodbici in upam da vam bo všeč!
02. december 2011
neext
02. december 2011
u66881
u66881
Po navadi se zlo počas in zlo težko vstanem. Dons pa ne! Konc Osnovne šole!
Končno počitnce pa še prvi letnik. Moja frendica Anja pa se mau bol veseli kr
bomo pač šle skup na morje in to čez 17 DNI! Že odštevamo pa še pr men bo ta tedn!

Ob pol sedmih zjutraj mi je zazvonila budilka : "Drin Drin" In pač usatle sm se!
Nardila vse kar moram pač vse kar ponavadi in pustila šolsko torbo doma kdo jo pa rab če je konc šole! Potem je zazvonil zvonec! To je bila Anja in skupaj smo na skatih odšle v šole. V šoli je bilo tečno kot ponavadi in jaz sem pač poslušala in skoraj zaspala dobro,da obstaja Anja če ne bi res zaspala. Odšle smo k njej domov po njene stvari ,ker bo prišla k meni prespat! In hodile smo po ulici in končno prispele domov...! Na žalost jaz nikoli nimam pospravljene sobe zato mi je Anja malce pomagala in končno smo pospravile sobo. Na koncu je izgledala tako :

No in takrat se je šele začela zabava....

Rabm 3 NeXt-e!
02. december 2011
u40823
u40823
next
02. december 2011
next
02. december 2011
u37779
u37779
next
06. december 2011
u66881
u66881
Ko smo končno pospravile sobo je bila ura že : 17:00 . Odšle smo v park tam smo bile par ur. Tko da ko smo se vračale je bla že tema . Ko smo hodile domov je na enkrat mene nekdo porinil. Padla sem na koleno... A sem si mislila slučajnost... Po desetih minutah pa je nekdo porinil še Anjo! To pa več ni slučajnost. Ustavile smo se v najbližji restavraciji in odšle na toaleto da bi si Anja splahnila koleno ker se je ona veliko bolj udarila kot jaz.

Ko smo prišle domov smo gledale grozljivke. Same smo bile doma in ko se je bližal konec filma je Anja videla nekoga na oknu.Nisem ji verjela a potem so zaškripala vrata.
Potem smo se pa že bolj prestrašile. Tekle smo na podstrešje. In nekdo nama je sledil...
Skrile smo se za škatle. To je bil nek moški in na podstrešju je pustil neko veliko vrečko. Odšle smo nazaj v mojo sobo,da bi poklicale moje starše.Prišle smo do telefona in uspele vtipkat številko a nato nam je nekdo na nos dal nekaj ko te uspava in nato nas je nekam odnesel.Ker nam je zavezal oči nismo videle kam gremo. Bile smo v zelo strašni hiši...

Ko smo pogledale okrog sebe smo videle polno krvi in polno vreč...
POČITNICE KI SMO SE JIH TAKO VESELILE SO POSTALE NAJVEČJA NOČNA MORA

Rabim 2-3 Next-e!
11. december 2011
neext
11. december 2011
u37779
u37779
next
11. december 2011
neeeeextt..kul zgodbica..pa obvešči pliiss
11. december 2011
u40823
u40823
NEXT
12. december 2011
nextt
12. december 2011
POGOVOR: A-ANJA IN AM-AMADEJA

A:Kaj misliš kaj hoče od nas?
AM:Ne vem...
A:Kaj pa če... Saj veš
Padel nam je mrak v oči in na enkrat sem pomislila na vse lepe trenutke,ki sem jih pre
živela s teboj...........AMADEJA!
Nočem da kdo uniči najino prijateljstvo.Le pomisel na to me zaboli kaj pa če nas bo ta moški________________________________________________________________.UBIL!!
ALI PA P__________________________. SAJ VEŠ..................
Amadeja je rekla: Ne najino prijateljstvo ne bo propadlo. WE ARE FRIENDS 4 EVER!
Potem se je slišalo škripanje vrat.V kosteh sem čutila strah in prijela Amadejo za roko.
V tem trenutku pa ....................BUM!!!!!!!!!!!!!! Vrana je priletela v sobo v kateri smo bile zaprte. In potem čez 10 al 15 minut je zopet nekdo odprl vrata sobe. Nastavil nam je star plesnel sir in staro salamo.Ker bi seveda Amadeja začela kričat in se dret če je to kosilo... Sem ji zatisnila usta... Boljše kot da nas on.................UBIJE!
No tisto salamo in star sir smo pustile in nato se je odprlo okno. Na okenski polici v sobi se je videla roka...
AHHHHHHHH! SMO ZAČELE KRIČATI.Ko smo bolje pogledale je bil le balon v obliki roke.
JOJ!!!AMADEJA ni več mogla zdržat.Razbila je okno in skočila ven.Jaz pa za njo . Ko smo videle kje smo ... smo si poželele iti nazaj.

Pred nami je bilo le polno gozda na daljave in daljave. No morale smo iti naprej.Ker nas je tisti človek sezul da nebi pobegnile smo morale hoditi bose. Po gozdu je bilo polno zlomljenih puščic in polno pasti za medvede. Amadeja je stopila v eno in si zarezala nogo.No ni bilo tako hudo.Morale smo iti počasneje a to nas ni ustavilo.Dokler nismo slišale nažgan avto in slišal se je iz tiste hiše.
AMADEJA JE REKLA: ZA NAMI GRE!!!!!!!!!
13. december 2011
RABMO : 4 next-e
13. december 2011
u40823
u40823
next
13. december 2011
next
13. december 2011
u60596
u60596
next! supr pišete!
14. december 2011
u60559
u60559
100xNext!
14. december 2011
u66881
u66881
Sam da vete:
Jaz pišemo kot Amadeja in ALL.ST★R_GiRL bo pisala kot Anja.

Ko smo slišale avto smo se res prestrašile!.Ker je bila noč nismo vedele kje smo in nismo vedele kam smo šli ker nas je uspaval.Tekle smo in tekle naprej po temačnem gozdu nato pa se je vidila majhna luč!Anja me je potegnila za drevo da se nas vidlo.Svetilka je svetila v drugo stran tik da bomo odšle a pred nami se je prikazal moški,ki nas je ujel!Zvezal nas je in nas odpeljal nazaj v počitniško hišico.
In nas porinil v sobo zaprl je vrata in odšel.Okna so bila zaščitena.Moje noge so bile cele krvave in pekle so me kot satan.Potrebovala sem vodo da bi si jih sprala.Zelo me je peklo in bolečine so bile nepramagljive.Moški je prišel v sobo in prinesel kiselino.Če jo zliješ v mali količini ti gre stran koža.Meni pa se je vidlo meso.Polil me je in koža me je začela pečt.Jokala sem se ker to res boli in moja leva noga je bila čisto rdeča...Še dobro da me je polil čisto malo.A vse eno rana peče še bolj in moja noga ni več mogla nehat bolet.Peklo me je res me je.Anja me je ves čas tolažila.No naslednje jutro je moški zaklenil vrata in odšel tudi sobna vrata v kateri smo bile me je zaprl.Ko je prišel nazaj domov je odklenil vrata delale smo se da spimo,da nas ne bi opazil,da bi poskušale bežati ali kaj podobnega.Po desetih minutah smo stopile iz sobe in videle preprta vrata.Ta moški je mučil neko dekle.

.
Skoraj sem začela kričat Anja več ni mogla gledat.Kar slabo nam je bilo.Odšle smo naprej po hiši čim tišje in čim bolj počasi...Ko smo hodile po hiši in iskale vrata smo videle polno krampov in polno krvi.Vse je bilo tako grdo in grozno.Nikoli se še nisem tako bala.Anja je rekla:Lej vrata.A bila so zaklenjena.Odšle smo v kuhinjo tam je bil ključ vzela sem ga in Anja je odprla vrata.Pobegnile smo ven in šle za hišo.
POTEM PA SMO SLIŠALE KAKO NEKDO ODPIRA VRATA...

RaBiMo PaR NeXt-OV
14. december 2011
u60559
u60559
next
15. december 2011
u60596
u60596
n
ne
nex
next
nex
ne
n

next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. december 2011
u40823
u40823
next
15. december 2011
Pobegnile smo POTEM PA SMO SLIŠALE KAKO NEKDO ODPIRA VRATA...

Amadeja mi je predlagala naj zbeživa jaz pa sem ji rekla naj še malo počakava morda bo šel noter. A kmalu sem se premislila. SEM PRIHAJA!!!!!!! BEŽIVA!!!!!!!!!!!!Nisva vedeli če naju je slišal in mislim da nama je bilo vseeno a sva vseeno zbežali.Tekli sva in tekli in v daljavi zagledali jamo. Ko sva pritekli bližje sva opazili zapuščen rudnik ki je zgledal zelo zelo zapuščen. A nisva imeli izbire.

Ko sva prišli noter sva se nekam usedli ter se začeli pogovarjat.
A: Anja AM: Amadeja

A: Amadeja ni mi všeč tukaj.
AM: Bi bila raje v tisti hiši groze?
A: Ne ravno.
AM: No potem se ne pritožuj.
A: Misliš da se bova sploh kdaj vrnili domov?
AM: Zakaj mi to govoriš.Samo vznemirjaš me in postaja me vse bolj strah!!!
A : Oprosti.
AM: Dobro saj ti ampak nehaj mi to govoriti!
A: Amadeja mislim da nekdo prihaja...
AM: Kdo? BEŽIVA!!!!
A: Šala.
AM: Koga?Si ti normalna?Veš kako si me prestrašila!
A: Oprosti ampak hotela sem se samo malo pošaliti...
AM: Anja nekdo je tukaj....
A: Ja ja ne boš me prestrašila...
AM: Obrni se...

GRIZLI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BEŽIVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bežali sva a tokrat še bolj ker je za nama tekel kdo ve koliko kilogramski grizli!!!
Tekli sva in tekli ter zagledali...
19. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg