Forum
to je nadaljevanje, ker je prvi del čisto zmrzno
********************************************************************************************************************************

Počasi pojem toast, spijem kavo in preberem časopis in, ko že hočem vprašati če gremo obiskati Ello, se spomnim, da ne smemo.
Ampak, lahko ji napišem SMS.
"Za: Ella
Hej Dobro jutro. Kako si? Komaj čakam, da se spet vidimo....
P.S. Imaš kakšne ideje za novo kuhinjo?
17. marec 2012
neext
17. marec 2012
neext
17. marec 2012
u59711
u59711
next
18. marec 2012
neext!!!
18. marec 2012
27. marec 2012
joj sovražim to očitno ne bo nexta
27. marec 2012
u59711
u59711
a mi pošlš po zs del pa ga jst tle prlimam?m =D uprašam
27. marec 2012
bom probala...mogoče bo šlo če ne sem začela na novo ------>http://www.igre123.com/forum/tema/g/31391/
27. marec 2012
u59711
u59711
okeii
27. marec 2012
"Za: Ella
Hej. Dobro jutro. Kako si? Komaj čakam, da se spet vidimo....
Harry"

„Kaj počneš?“ se mi za hrbet priplazi Liam.
„Nič“
„Opa, Harry ima punco“ me rukne, kar pa vzpodbudi, da me začnejo še drugi zafrkavati.
„Nehajte. Prosim vas, da nehate ker ni res.“
„Ja, ja, videli smo kako se gledata“ je Zayn ponosno povedal, kot, da je odkril skrivnost vesolja.
„Kar pa nič ne pomeni“ jih prekinem pri brezveznem govoričenju.

„Jaz bi plesal opičji ples.“ smrtno resno reče Niall, nakar pozvoni pri vratih.

Jaz grem odpret. Pred vrati je Eleanor.
„Hej, Harry“
„Hej“ poljubi me na lice, jaz pa jo sputim jo noter, v kuhinjo.
„Kaj, za vraga...?“
„Hej, Eleanor.“ jo pozdravi Zayn in iz hladilnika vzame vodo.
„Jaz in Lou sva pekla omleto“ pojasni.
Pokima in se zasmeje.
„Vse jasno. Kje je Lou?“ še vedno odkimava z glavo.
„Tukaj sem“ skoči okoli vogala v kuhinjo z rdečim nosom za klovne.
„O, glej ga no. Mojega malega klovna.“ ga poljubi, mu vame nos in si ga natakne.
„O, ne, ne, ne, ne. Ti si moja smrketa“ ji nadane belo kapo in si spet natakne nos.
Prisrčno se zasmejeta.
„Oh, pojdita v sobo. Sladkorno bom dobil,“ se jima Zayn nasmehne in odide v dnevno sobo.
Prav srčkana sta. Zanima me kako bi izgledala midva z Ello.
Ne da bi se zavedal ju opazujem in mislim na Ello, ko mi zapiska telefon.

„Pravzaprav, dober dan V redu sem, hvala. Nič novega. Ne moreš verjeti, ampak vas pogrešam. Tako tiho je..
A samo še slab dan pa bo.
Oh, ja, kuhinja. Hm, mogoče super moderno? Ali pa super starinsko? Mogoče pa bo k vam najbolje pasalo super požgano
Hecam se. Ali pa ne?
Ella"

Zasmejim se, Eleanor pa vprašljivo pogleda Louisa. Ta ji nekaj zašepeta in ona se zahihita.
Držeč za roke gresta v sobo.

Jaz grem k fantom v dnevno sobo, kjer gledajo neko pocensko staro grozljivko.
Zrinem se na kavč, med Liama in Nialla.
„Hej“ se zasmeje Niall in mi vrže pest pokovke na glavo. Seveda se je večina zaplete v moje lase.
Jaz se mu zasmejem nazaj.
„Pokvaril si nama celotno, grozno obupno, staro in ogabno grozljivko.“ me Liam igrivo dregne s komolcem med rebra.
„Moj, dragi gospod. Neverjetno ponižno se vam“ dramatično prekinem, vzamem posodo s pokovko na kolena in nadaljujem„rogam in posmehujem“ nato pokovko dvignem nad njegovo glavo in jo obrnem narobe. Pokovka je sedaj raznesena čez celotno dnevno sobo.
Niall seveda umira od smeha, kmalu pa se mu pridruživa.

„Hej, kje pa je Zayn?“ vpraša Niall čez nekaj časa.
„Am, včeraj na zabavi, je spoznal neko lepotičko, katero hoče osvojiti“ smeje reče Liam.
„Ej, kaj pa se je zgodilo z Danielle? Že dolgo je nisem videl.“
„Ah, na turneji pleše, pa še kmalu se bo začel X-Factor in ima vaje. Zdaj se vidiva bolj malo. Ampak, saj bo bolje.“ skomigne, jaz pa pokimam
27. marec 2012
jaaaaa! tak tak ko si rekla sarah1199 hvaaalaaa
27. marec 2012
gotta be you bom vseeno nadeljevala in to tut
27. marec 2012
u59711
u59711
okeeiii... nzk.... supr!!! NEEEXŠT
27. marec 2012
....
OK. No, kaj potrebujem?“
„Počasi. Vzami 2,5 dl vode in počakaj, da zavreje. Si?“
„Samo sekundo“
Vzamem posodo, v katero zlijem kozarec vode. Nato posodo dam na štedilnik.
„OK, kaj pa naj delam med tem?“
Ljubko se zasmeje.
„Pripravi 105g moke.“
„V redu.“
Vzamem tehtnico in stehtam moko. Med tem ji povem kaj se je zgodilo v trgovini.
„Sranje, voda vre. Kaj pa zdaj?“
„OK, v vodo daj moko in mešaj dokler se zmes ne bo zgostila in zlepila. Potem počakaj, da se ob straneh lonca odlepi.“
„Mešam.“
Še malo se pogovarjava in pove mi, zakaj bo morala nazaj domov.
„Kaj pa zdaj, ko se je odlepilo?“
„Ugasni ogenj, in iz hladilnika vzami štiri jajca. Enega po enega umešaj v maso, da postane mehka in lepljiva“
„Štiri jajca, razumem.“
Pove mi, da nas je videla v časopisu.
„Kaj pa zdaj?“
„Zdaj pa boš vzel tisto brizgalko, ki si jo kupil danes, jo opral in napolnil z maso.“
Operem brizgalko in jo napolnim.
„Zdaj pa nastavi pečico na 200°, vzami pekač, ga malo zmoči in nanj daj peki papir.“
Vse to naredim.
„Na pekač nabrizgaj z navadnim nastavkom, za kot oreh velike kupčke. Pazi, da bo med njimi dovolj razmika.“
Malo se mučim, potem pa so skoraj vsi vsaj približno veliki, Ella pa se očitno zabava.
„Zdaj pa jih malo poškropi z vodo. Potem pa v pečico za 20 minut“.
„Super. Veš, da komaj čakam, da prideš k nam?“
„No, mogoče, pa tudi mene malce zanima kako bo...“
„A te ni nič strah?“
„Zakaj pa me naj bi bilo?“
„No, ja. Pet fantov pa vendarle ni kar tako“
„Ne, po pravici me ni nič, ker vem, da ste čisto OK fantje. Samo mogoče tisto s polivanjem kave ni najboljše. Kaj če bi bila vroča?“
Tako se še nekaj časa pogovarjava, ko ura zazvoni, da je 20 minut konec.
Znižal sem na 150°, čez petnajst minut pa sem ugasnil pečico in ven vzel pekač. Presenečen sem ugotovil, da so se napihnili, tako, da so bili znotraj votli. Bili so lepe rumeno-rjave barve.
Ella se spet zabava ob moji začudenosti.
„Pusti jih, da se ohladijo-med tem lahko stepaš smetano. 5 dl.“
Stepem smetano in jo nekako spravim v brizgalko, po tem ko sem le to opral. S tankim nastavkom sem "prebodel" votle profiterole v katere sem iztosnil smetano. V nekatere malce preveč. Eden mi je celo počil, zaradi smetane.
Vmes sva se z Ello kot zmešana smejala.
„Končno so vsi polni smetane. Zdaj pa čokolada, kajne?“
„Aha, 300g čokolade in 5 dl mleka“
Stopim še čokolado, potem pa pokličem vse fante in Eleanor v kuhinjo. Še vročo čokolado v posodi dam na sredino kuhinjske mize, zraven pa s smetano polne profiterole ter šest vilic.
Ko pridejo fantje skupaj z Eleanor v kuhinjo, se jaz še vedno pogovarjam z Ello.
Seveda jo hočejo vsi pozdraviti, in ko končno telefon spet dobim v roke se zasmeji.
„Zmagala sem Styles. Ampak, tista plaža še ni popolnoma zavržena.
Resno, velik račun za telefon bova imela“, se zahihita.
„Priznam, zmaga je tvoja. Kapo dol, da poznaš recept na pamet. Me pa veseli, da ti je tudi moj predlog všeč, pravzaprav, tvoj niti ni tako slab.“
Po tem pa se posloviva in prekineva.
29. marec 2012
next
29. marec 2012
u81439
u81439
neeext
ful dobro pišeš!
29. marec 2012
Še isti trenutek, ko prekinem se fantje spravijo name, Eleanor pa včasih doda kakšno pripombo, za katero od Louisa dobi poljub, od fantov pa petko.
Jaz se jim samo zasmejem, vzamem vilico, nabodem profiterol, ga pomočim v čokolado in jim pomežiknem. „Dober tek“
V odgovor se mi zarežijo in si nekaj šepetajo, meni pa je vseeno
Res mi je. Nekako sem vesel, da sem govoril z njo. Povedala mi je kaj vse je počela, jaz sem ji pa povedal tudi vse, dobesedno od a do ž. In srečen sem. Komaj čakam, da pride. Še zdaj ne morem verjeti kako okusne profiterole sva naredila.
„Ampak, naj bo kar koli, kuhati pa znaš“ se Eleanor zahihita, ko jo Lou poljubi. „Se strinjam“ se po poljubu pridruži še Lou.
Niall je samo prikimal in si v usta zabasal dva velika.
„Očitno ljubezen vpliva na to kako kuhaš“ me zbadljivo dregne Zayn.
Samo zmajam z glavo.
„No, no, no. Naj nam pove vso zgodbo“ se oglasi še Liam.
„Ni zgodbe“ skomignem, Niall pa se s čokoladnimi rokami stegne do mojega telefona in ga vzame.
„Daj ga nazaj, Niall. Lepljiv bo“ iztegnem roko.
„Čakaj. Uuuu, OK poslušajte to: zadnji klic:Ella, 63 minut. Eno uro! Eno dolgo uro. Z mano se v zadnjem letu skupaj nisi toliko pogovarjal, kot s to punco v zadnjem tednu! Naj bi to kaj pomenilo?“
Fantje takoj spet začnejo.
„Nehajte, no. Če vam povem, da ni nič. Klical sem jo za recept.“
„In ona ti je recept razlagala 63 minut...“
„Ah, ne. Stavila sva, da lahko spečem profiterole. Kaj bi zdaj?“
Lou in Eleanor se spogledata in se nasmehneta.
Zmajam z glavo in odidem v sobo.
V sobi prižgem radio in dam Beatlesov CD na glas. Tako razmišljam, potem pa zadremam.

Zbudi me svetloba. Sranje, koliko je ura? Pogledam na budilko in ugotovim, da je ura že poldne.
Kdaj je Ella rekla, da pride?
Hitro se stuširam in se kar z mokro glavo odpravim dol.
Nekdo se smeje, a ni Eleanor.

Vstopim v dnevno sobo. Ella sedi na kavču, na njeni desni Niall, na njeni levi pa Zayn. V naslonjaču nasprosti, sedi Lou, na njegovih kolenih pa Eleanor. V drugem naslonjaču sedi Liam in nekaj pripoveduje.
„Dobro jutro“ pozdravim, Ella se vstane in me objame z eno roko in me spet poljubi na tisti, njen način.
„Dober dan je že“ se zasmeje.
„Oprosti, zaspal sem.“
„Nič zato,“ se vsede nazaj na kavč, jaz pa se usedem v tretji naslonjač.
Opazujem jo. Bila je oblečena preprosto, v kavbojke in majico s kratkimi rokavi ter sandale. Kodre si je razčesala in so ji lepo plesali okoli glave.
Ampak, to ni ona. Ona je punca oblečena v najdražje obleke, v najdražje kostime, po zadnji modi. To se vidi. In jo naredi posebno.
Ne, da ji ta oblačila ne pašejo-daleč od tega, videti je kot kakšno dekle iz naslovnice znanih revij, samo drugačno je. Mislim, da se je tudi ona navadila na draga oblačila. Če prav te kavbojke verjetno stanejo več kot cela Niallova omara skupaj.
„Harry“
„Harry, si v redu?“
„Ah? Oprosti, nisem poslušal. Kaj se je zgodilo?“ vprašam malce zmedeno.
„Videti hoče kuhinjo-najino mojstrovino.“ Zayn zavije z očmi.
„Oh, OK“ se vstanem in ji pomagam.

„Tole pa je hujše kot sem si predstavljala...“ se zasmeje.
„Vem, malce sem olepšal stvari.“
Skupaj se zasmejeva. Bog, obožujem njen smeh.
30. marec 2012
next
30. marec 2012
////////////////////////////////////////////////
ELLA
„Ne morem verjeti, da si lahko spekel profiterole v takšni kuhinji.“ zmajem z glavo.
„Jaz, pa ne morem verjti, da znaš recept res na pamet“
Zasmejem se. Najlažji je, ker ima lepe številke....
„Nehaj, no, če boš priden, te mogoče enkrat naučim kako si zapolniti kakšen recept“
„Kaj pa če ne?“ me zanalašč pogleda z velikimi očmi. Spet ima modre.
To mi je všeč. Mislim, všeč mi je, da je njemu všeč biti z mano.
„Nehaj“ sem se nasmehnila in ga z bokom ter pestjo ruknila.
Zasmeje se, jaz pa z njim.

„Lačen sem“ mi reče, odpre hladilnik in iz njega vzame paket jajc in slanino „boš kaj?“
„Ne, hvala“ zmajem z glavo in ga opazujem kako si pripravlja jajce na oko s slanino.
Potem vse s ponve preloži na krožnik, ponvo pa v korito. Kdo pospravlja po hiši? Čistilke? Dvomim, da fantje sami.
Hitro potegnem telefon iz žepa in si med zapiske shranim vprašanje, nato pa sledim Harryju v jedilnico. Vsede se za mizo, iz kupa časopisov pa ven potegne le tri ali štiri. Zanimivo, da samo "resne". Nič zabavništva ali drugih reči.
„Dober tek“ mu rečem, Harry pa se nasmehne in zahvali.
„Am, kje imate vodo?“ vprašam, Harry pa se že vstane.
„Ne, ne, ne Harry. Vsedi se in povej kje je. Nato pa pojej. Ne strezite mi, OK? Sama se lahko vstanem in si jo vzamem. A si zamišljaš, kako čudno bi bilo, če bi mi vsak dan, naslednjih dveh mesecev stregli?“
„OK, OK. Voda je v kuhinji, v hladilniku.“ se vsede in pomigne proti kuhinji.
„Hvala“ rečem, odidem v kuhinjo, odprem hladilnik in vzamem plastenko vode.
„Boš tudi ti, Harry?“ zakličem.
„Lahko, ja“ mi nazaj odgovori.
Vzamem še eno plastenko in se vsedem nazaj k Harryju.
„Hvala“ se nasmehne, jaz pa se zasmejim.
„Kaj? Saj imam noge, lahko hodim.“
„Nič“ me pogleda s svojimi velikim očmi. Spet so neke čudne mešanice.
Čeprav se ne bi smela -po bontonu je to izredno nevljudno- dam komolec na mizo, svojo brado pa naslonim na dlan in opazujem Harryja, ki prav tako bulji vame. Ne morem si pomagati, zato se nasmehnem.
Ta tujec-dobesedno tujec- se mj je tako prikupil k srcu, da ne znam opisati. Ves čas mislim nanj, ne morem si pomagati. Poskusila sem, a preprosto ne gre.
In bojim se tega občutka, občutka, da padam, hkrati pa letim, občutka neizmerne sreče. Mislim, da se še nisem toliko smejala. Kljub nesreči.
Še vedno me je opazoval, jaz pa njega. Zanima me kaj premišljuje v tem trenutku.
Ne vem zakaj me je morala očarari ta človek. Izmed vseh teh ljudi na Zemlji prav ta človek, za katerim nori kakšen milijon ali pa dva punc. Oh, v kaj sem se zapletla.
Nezavedno zmajam z glavo.
„Kaj?“ Harry nasmejano prekine tišino. Vstane se in odnese krožnik v korito, zraven ponve.
Najboljše, da kar zdaj začnem.
„Harry, vse bi vad rada nekaj vprašala in povedala. A greva v dnevno sobo?“
Pokima.

V dnevni sobi se vsi zabavajo, Liam pa je še posebej vesel.
„Kaj je novega?“ se zareži Harry in se "pokne" zraven Liama. Liam mu sicer pove, a ga ne slišim dobro.
Louis in Eleanor še vedno sedita skupaj in si nekaj srečno šepetata. Prav srčkana sta.
„OK, fantje in punca. Rada bi vam samo postavila nekaj vprašanj. Se strinjate?“
Vsi pokimajo.
„Dobro. Predvidevam, da Eleanor ve zakaj sem tu?“ vprašam, Eleanor pa pokima.
„Super. Vem, da če bi jaz imela fanta in mi ta ne bi povedal, da ga neka čudna punca hoče spremeniti, bi najprej z golimi rokami zavila vrat punci, potem pa še fantu“
Eleanor in Lou se zasmejita, vsi pa pogledajo Harryja.
„Se popolnoma strinjam“ veselo pokima Eleanor.
„Torej, a se strinjaš z vsem tem?“
„Če Lou reče, da je pametno, potem se strinjam. Želim vse najboljše za fante“ se stisne k Louisu.
Nasmehnem se.
„OK, potem. Imaš kakšno željo? Bi rada kaj spremenila na Louisu?“
Nasmehne se in zardi.
„Amm. No, Lou, brez zamere, ampak mogoče, če bi znal kaj skuhati? To bi bilo res lepo“ pove, nato pa se še bolj stisne k njej, on jo objame še močneje in jo poljubi na vrh glave.
Nato si nekaj zamrmrata in se zasmejeta.
Tako srčkana sta. Aww, res. Želim si, da bi tudi mene nekdo tako objel.
„Ja, se popolnoma strinjam z Eleanor. Lou je res popolnoma zanič v kuhinji“ se javi nihče drug kot Zayn.
A ni bil on "soudeleženec" nesreče v kuhinji?
„Kdo se oglaša?“ se takoj oglasi Louis, pograbi prazno plastenko in jo zabriše Zaynu v glavo.
Vsi se zasmejemo.
30. marec 2012
next piki, ful dobro. ;3
30. marec 2012
u59711
u59711
neeeext, fuuuuuuuuuuuuuuuuuulllllllllllllllllllll dobr pišeš. Kaj dober! MEgafantastično! ODLČNO! PERFEKTNO! =D
30. marec 2012
hvala..tale next je za vaju suppa. :3 in Sarah1199
*******************************************************************************************************************
„Hm, a ima še kdo drug punco?“ vprašam.
„Ja, jaz“ dvigne roko Liam.
„OK.“ takoj povlečem iz žepa telefon in ustvarim opomnik ter telefon pospravim nazaj v žep.
„Ja, pa mislim, da Harry“ se Niall javi.
Presenečeno dvignem obrvi. Neverjetno, ampak me nekako stisne pri srcu in v želodcu se mi naredi kepa, zaradi katere začnem težko dihati. Nekako tega podatka sploh nisem preverila. Nekako sva se ujela in no, nekaj je definitivno med nama, zato sem mislila, da nima punce.
No, Ella, zberi se. Vzdih, izdih.
Spet izvlečem telefon.
„Ne, pa nimam“ Harry skoraj ogorčeno skoči s kavča, in Nialla močno lopne po glavi.
„No, oprosti. Nekako sem predvideval, da sta do zdaj že skupaj“ se hitro vstane tudi Niall.
„Kdo?“ je Harry zmeden, tako kot jaz. Zdaj več ne vem kaj točno se dogaja.
Louis in Eleanor se smejita, Zayn pričakujoče premika pogled od mene do Harryja in na koncu še Nialla.
Liam vse spremlja z nasmeškom na obrazu.
Res več ne razumem vsega skupaj.
„Ja ti in Ella“ se zasmeji, Lou pa se lopne po čelu in zmaja z glavo.
Še en šok. Kaj vsi domnevajo, da sem mu všeč, ali kaj?
„Mislim, da si sklepal malce prehitro, Niall“ ga potrepljam, ko se spet usede.
„Oprostita mi“ se nasmehne.

„Zdaj, ko smo to razščistili, pa me zanima samo še nekaj majhnih podrobnosti.
Kdo čisti hišo?“ vprašam.
„Am, čistilke pridejo vsak dan. Ob šestih do devetih oziroma desetih, odvisno kako umazano je“ pove Liam.
„OK, kdaj vadite?“
„Ko nas pokličejo v studio. Dejansko vadimo samo pred kakšnimm koncertom“
„Hmm“ se namrščim, rečem pa nič.
Vprašala sem še par vprašanj, drugo pa sem pustila odprto. Saj jih bom pa vendarle dodobra spoznala, kajne?

„Gremo gledat film“ Zayn zaploska, Elenor pa potiho zastoka.
„Samo filme gledajo, cel čas. Kaj pa če bi se šli še kaj drugega?“

Eleanor mi je res bila všeč. Bila je res lepa punca, ki je vedela kaj hoče, a ni bila zelo posilna. Šla je z tokom. Sicer je bila na začetku malce sramežljiva, ampak si že takrat videl, da ima Louisa res rada, prav tako kot jo ima rad on. To mi je všeč.

„Ja, kaj pa če se gremo "Resnica ali izziv"?“ se javi čez nekaj trenutkov Liam.
Tudi, to ni ne vem kako izvirna, ampak je boljše. Žal mi je samo sonca, ki bo, po napovedih, sijal zamo še jutri in danes.
„Kaj, pa če gremo ven? Na travo?“ predlagam.
„Ja, kot piknik“ je Eleanor takoj za, fantje pa tudi. Po tem, ko sve predlagale, da bi bila tudi hrana.
30. marec 2012
u81439
u81439
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
Hitr ;***
30. marec 2012
u37905
u37905
next!!!!
30. marec 2012
Liam je prinesel ogromno odejo, katero je položil nekam na ogromen vrt ter, skupaj z Eleanor, poskrbel, da so se fantje nanjo pridno posedli.
Jaz in Harry sva poskrbela za hrano.
„Kaj pa bova dala ven?“ vprašam.
„Eh, samo čips, kokice in smokije. Pa sok.“ hitro skomigne, in iz najvišje police vzame vse troje. Jaz iz hladilnika vzamem jabolčni sok in nekaj vode.
„Zakaj je to na najvišji polici?“
„Vedo, da ne smejo, a vseeno jemljejo. Ker jih jaz in Liam ne, pa sva najvišja, sva se odločila, da jih dava nekam, kjer jih ne bodo dosegli.“ vzame še nekaj čokolade in žele bonbonov.
„In zakaj jih ti ne ješ?“ ga vprašam skoraj izzivajoče.
„Hmm, pustiva to vprašanje kot skrivnost...“ mi nekako izgine izpred oči in se ponavi za mano. Čisto nalahno me prime za boke.
„Sovražim skrivnosti. Pojdi nekam“ se naredim jezno.
Tudi to mi je všeč. Da se lahko zafrkavam brez slabe vesti.
„Hej,“ pride v kuhinjo Niall, midva pa seveda odskočiva, vsak na svojo stran.
„O, oprostita“ se zasmeje in gre stran.
Tudi midva se začneva smejati.
„Odnesiva, to ven.“ pograbim pladenj s pijačo in kozarci ter odidem ven. Seveda se vsi zazrejo vame. Tako me nekaj časa opazujejo, dokler ne pride še Harry. Potem opazujejo oba.
„Kaj?“ odložim pijačo na tla in se vsedem zravem Liam in Louisa.
„Nič, nič“ vsi zamrmrajo.
„Kakorkoli. Začnemo? A imamo kakšno steklenico?“
„Ne“ reče Lou, in izza hrbta potegne iPad. Že razumem. Naloženo ima tisto aplikacijo s kokakolino steklenico. Steklenico samo zavrtiš s prstom.
„Jaz bom prvi.“ se javi Zayn in zavrti steklenico. Pokazala je na Louisa.
„Resnica ali izziv?“
„Resnica.“
„OK, najljubši del Eleanor“
Vsi pademo v smeh.
„O njej govoriš, kot, da je predmed“ se javim.
„To pa ni zelo lepo“ ga norčavo udari Niall, ki sedi zraven njega.
Eleanor je rdeča kot paradižnik.
„Navadi se“ mi reče.
„Hmmm, v redu“ rečem, čeprav ne vem zakaj naj bi se.
„Prosim, da odgovoriš na vprašanje“ se javi Zayn.
„Že prav, že prav. Mislilm, da njene ustnice.“ reče Louis in jo poljubi.
„Ooo, nehajta. Ni lepo“ vanju Niall meče kokice naokrog.
Potem steklenico zavrti Louis. Pokaže na Harryja.
„Oh, ne“ zavzdihne Harry, Louis se zareži, Liam pa me nalahno rukne in mi zašepeta naj zdaj gledam. Potem še stavi z Niallom, da bo Harry izbral izziv.
„Izziv“ reče.
„Sem ti rekel“ reče in vzame £10, kar je približno 10€, zraven pa se zareži, skoraj istočasno z Louisom.
„No, hmm. Kaj bo dovolj "boleče" za našega Harryja?“
„Lou, umiri se.“ ga nežno opozori Eleanor.
„OK, potem pa ne tako boleče,“ zavzdihne Louis.
„Harry, rad bi, da, hmmmh, poljubiš Ello“ fantje so začeli "spuščati" glasove, ki si bili naravnost....
Čutila sem kako mi je butnila kri v glavo. Nenadoma mi je postalo tudi vroče, a sem se vseeno nasmehnila.
„Ampak,“ naenkrat zaslišim Louisa „da me ne bo moja Eleanor ubila, ali kakorkoli poškodovala, jo lahko poljubiš na lice.“
31. marec 2012
next!!!
31. marec 2012
u37905
u37905
next!!
31. marec 2012
u59711
u59711
neeext! super!!! Iiiiii Louis, poreden! x'D
01. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani