Forum
Zgodba bo govorila od 1D.
30. april 2013
Ime Urška Starost 13let O Urški.Živi v Londonu,natančneje v vili.V vili stanujejo še mama Tina(31 let),oče Josh(31let),brata dvojčka Jaka in Marko(oba brata 14 let),sestra Ana(19 let),sestra Nina(11 let),sestra Jerneja (9 let) ter dvojčici Lanna in Ema(obe 1leto).Imamo tudi psa Rika pasme Bernski planšarski pes.Jaz,Jaka,Marko,Nina inJerneja hodimo v osnovno šolo Johhnya Lejja.Imam 3BFF Katjo,Kajo,Majo.V šoli imam najrajši matematiko.Obiskujem uro klavirja.V prostem času berem...Moja starša sta zelo bogata.Mami je učiteljica oče pa zdravnik.
30. april 2013
Urška

30. april 2013
next
30. april 2013
Popravek.Živi v Londonu,natančneje v hiši.
30. april 2013
Hiša

30. april 2013
Mama

30. april 2013
Oče

30. april 2013
Brat Marko

30. april 2013
Brat Jaka

30. april 2013
Sestra Ana-žal nisem našla primerne fotografije
30. april 2013
Sestra Nina -žal nisem našla primerne fotografije
30. april 2013
sestra Jerneja-žal nisem našla primerne fotografije
30. april 2013
Sestra Lanna -žal nisem našla primerne fotografije
30. april 2013
Sestra Ema žal nisem našla primerne fotografije
30. april 2013
3BFF Katjo,Kajo,Majo žal nisem našla primerne fotografije
30. april 2013
Kuhinja

30. april 2013
Slike bom dodala malo kasneje.
30. april 2013
Ponedeljek 10.Maj.Drinn drin zadrdra budilka,ko ura naznani 7.00.Hitro vstanem vzamem moja oblačila iz omare in stečem do kopalnice.Vrata kopalnice zaklenem nato pa se preoblečem.Odbrzim v kuhinjo in tam je že vsa moja družina.Zaželim jim dobro jutro nato pa si v kozarev nalijem pomarančni sok.Mama mi prosim lahko podaš posodo s kruhom?jo vprašam.Mama mi jo prijazno poda nato pa si na polnozrnat kruh namažem maslo in marmelado.Na hitro poljubim na čelo vse člane v družini si obujem Allstarke in peš odhitim v šolo.Mama,ki uči na naši šoli uči matematiko bo nekoliko pozneje pripeljala še ostale.Odidem v knjižnico in tam zagledam moje BFF pozdravimo se in se odločimo,da se bomo igrale Monopoly,ki je na voljo v knjižnici.Ura je 8.30 in odhitimo v razred.Prvo uro imamo likovno vzgojo,drugo narovoslovje,tretjo matematiko in četrto športno vzgojo.
30. april 2013
next
30. april 2013
Juhej rečem,ko je konec četrte ure.Odidem domov in naredim domačo nalogo.Ura je 13.00 in odidem na uro klavirja.Tam pa opazim ONE DIRECTION.Začnemo se pogovarjati.Liam me vpraša 'Kako ti je ime'?Urška sem odgovorim.'Mi lahko daš telefonsko številko'vpraša Niall.Seveda 789456123 Niall si jo zapiše na roko.Med nas se vrine profesor Kirin.Tedaj profesor reče'Oprostite fantje ampak dekle moram naučiti igrati klavir'.Fantje se nasmehnejo in odidejo.Ura je 13.45 in odločim se,da pripravim kosilo Palačinke s šunko in sirom in solato s piro.Priprava mi znese 82 minut in čez nekaj minut kasneje pride domov mama skupaj z Nino,Jernejo,Emo,Markom,Jakom,Lanno.Vsedejo se za mizo in pojejo kosilo,vsi ga hvalijo.Mami povem o srečanju z ONE DIRECTION.Mama je zame vesela nato pa mi pove,da bo oče doma šele ob 17.00.Mama mi dovoli,da si ustvarim račun na Facebokuu.In res si ga ustvarim.Najprej dodam nekaj sošolcev in sošolk z mojega razreda nato pa pride pet prošenj za prijateljstvo.Prva je od Liama,druga je Louisova,tretja Zaynova,četrta Niallova in peta Harrya.Sprejem jih nato pa se odjavim s facebokka in se grem učit.Učim se do 21.00 in odidem spat
30. april 2013
Popravek Sprejmem jih nato pa se odjavim s facebokka in se grem učit.
01. maj 2013
Za ostale prostore v hiši mi ni prijelo slike zato se vam iskreno opravičujem.
01. maj 2013
Oprostite
01. maj 2013
a vam je zgodba všeč
01. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg