Forum
u92391
u92391
hej sem Emma in živim v Londonu in sem stara 18 let.imam sestri Jade in Jessy.naravnost obožujem fante iz one direction in čeprav živim v Londonu,jih še nisem videla(žalostno ) prihajam iz zelo bogate družine.aja,pozabila sem povedati da imam bff-jki Ashley in Katy.
jas

Ashley

Katy

Jade

Jessy

naša hiša

moja soba

Jadejina soba

Jessina soba

ti je všeč začetek?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. februar 2013
next
24. februar 2013
u92391
u92391
neke noči sem sanjala da se bila na 1D koncertu pa sm bla u 1.vrsti.in je malo mankalo pa bi padla u nezavest takrat pa me moj najlepši Louis pokliče in mi pomaha.jas mu pomaham nazaj pa me povleče na oder takrat pa omedlim in se ZBUDIM! budilka mi je zvonila!pozabila sem da je pondelk in da morm u šolo,grozaaaaa!komaj sem vstala pa šla do omare pa si izberem obleko kaj bom oblekla in oblekla sem tole:

[img]https://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT2dGmkX_Jmhb-wkA6qpfilFeW7Lv3IhYLBWv0W51KV_usdhj[/img]
potem ko sem se oblekla sem šla na zajtrk

ko sem pojedla sem poklicala Ashley in Katy da gremo skupaj v šolo.ko smo se srečale smo hodile do šole.v šoli smo bile 6 ur.ko je bilo pouka konec smo na hodniku srečale mojo simpatijo Roberta

šel je do mene in me povabil na kavo seveda sem sprejela.ko sva popila sva še klepetala takrat pa vidim da je ura že 15:00 in se hitro odpravim domov.ko pridem domov vidim v kuhinji mamo ki je v rokah držala 3 karte.takoj sem vedela kaj to poemni in sem ji letela v objem in rekla:"hvala ti,hvala da si mi kupila karto za 1D koncert!" dala mi je karte ki sem jih takoj nesla Ashley in Katy in tudi oni2 sta bili veseli.komaj sem čakala da bo koncert.ko je bil končno tisti dan sem hitro začela izbirati obleke
odločila sem se za to

hitro sem se oblekla in šla po Ashley in Katy.naročile smo taxi in se hitro odpeljale.ko smo prišle v dvorani on videle 1D smo vse3 skoraj omedlele.nadaljujem:NEXT?
24. februar 2013
NEXT
24. februar 2013
u116630
u116630
next<3
24. februar 2013
u92391
u92391
vse3 smo skoraj omedlele potem pa so fantje prišli do nas.prosila sem vsakega za avtogram in so mi ga dali.bla sem tako vesela da sem vsakega kušnala.začeu se je koncert in začeli so z what makes you beautiful potem je bla gotta ne you,one thing in tako naprej.ko je bilo konec sem še enkrat šla do njih in jih vsakega prosla za telefonsko in so mi jo dali!bla sem tko srečna!ko sem prišla domov sploh nisem bila utrujena in sem poklicala Harryja.oglasil se mi je in sva klepetala povure.potem sem poklicala Nialla potem Liama potem Zayna na koncu pa še Louisa.z vsakim sem klepetala povure.vsak mi je dav ime na skypeju in sem hitro šla na skype in smo se vsai skupaj pogovarjali.klepetali smo zlo dovgo na koncu pa sem ussen bla mal utrujena in sem šla spat.naslednjo jutro sem srečala fante v mestu in smo šli na sladoled.poklicala sem Ashley in Katy in sta mi seveda zavidali.in tako je bilo usak dan.z fanti sem se skori usak dan srečala v mestu in smo vedno šli nekam ali na sladoled al na pico al pa u kino.usak dan sem se mela tko leppo da sem vsako noč sanjala o fantih.nekega dne pa sem slišala da bojo 1D meli neko tekmovanje.prebrala sem da se moreš prijavit in potem izberejo 4 kandidatke ki bojo imele priložnost otpotovat z fanti v Pariz!seveda sem se prijavla,prijavli sta se tudi Ashley in Katy.čakala sem tedne in tedne po tednih čakanja pa končno prispe pismo in v njem je pisalo da ssem bla izžrebana!nisem mogla verjet izžrebani sta ble tudi Ashley in Katy pa še neka Vanessa.26.6 so odpotovali tisti dan pa je bil 25.zato sem hitro spakirala stvari.nesla sem tudi fotoaparat.komaj sem čakala jutrišnji dan.končno je prišel in sem se na hitro poslovila od mame in sester in šla počakat Ashley in Katy in smo skupi šle do letališča.peljali smo se nekaj ur in smo končno prispeli.do ogromnnega hotela smo hodili nekaj minut.ko smo prišli do nejga sem bla čist očaranail je še večji od moje hiše!

bila sem čisto očarana!ko so nam razkazali sobe sem bla čist v šoku niti govort nism mogla
to je bla moja soba

Ashleyina soba

Katyna soba

Vanessina soba

ko smo si ogledali sobe so nas pelali k 1D.bla sem zlo happy da sem jih vidla.potem smo lahko šlia malo ven iz hotela na sprehod ali pa kamorkol smo hotli.ob 18:00 smo meli večerjo.potem smo se pogovarjali neki časa potem pa smo šli spat.zjutraj sem bla čisto zmedena sploh nisem vedla kje sem.potem sem se spomnila.da sem u parizu.šla sem k zajtrku potem pa sem se šla stuširat.potem sem pa šla na sprehod z fanti,Ashley in Katy.šli smo na sladoled.mel smo srečo da je Louis znal francosko.mel smo se super.kaj se je zgodlo potem:NEXT?
24. februar 2013
next
25. februar 2013
u92391
u92391
potem sem nekje sredi mesta vidla mojo sovražnico Taylor!skori sem znorela!ampak sem se pretvarjala da je ne vidim,ampak je ona šla do mene in me objela in rekla:"ooo Emma,kako sem vesela da te vidim!" jas pa sem bla samo tiho.potem pa je šla,na srečo!ko smo prišli v hotel sem šla na fb in sem se pogovarjala z Jade in sem ji povedala da sem srečala Taylor in je bla tudi ona presenečena.potem je blo kosilo

najedla sem se ko nora potem pa sem se na skypeju pogovarjala z 1D pa čeprav so bli nekaj nadstropij bol spodaj od mene pogovarjali smo se zlo dolgo potem je že bla večerja [img]https://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTRiQpzh2HfoumgZ6K9cWR19H3EXWgtez8D0epKON7-H_fodS6k1A[/img] spet sem potem šla na skype in se pogovarjala z 1D potem pa sem šla spat ker sem bla zlo utrujena.ko sem se zjutraj zbudila sem bla spet zmedena pa sem kmalu prišla k sebi.šla sem na zajtrk

potem smo šli z fanti malo na sprehod pa smo spet vidli Taylor.aja pa pozabla sem na Taylor [img]https://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSOs8MWIugZ18ndOt8nyW6EGF9XHDFgJk_85u1CqybE9ifr_0nA[/img] ko smo se srečali nas je povabla na sladoled in jas sem si izbrala čokoladnega [img]https://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRC6oUgmWSashFwt4qqnQ2oDyfJWF_i0wQ9dGzMNwL8Y6shoshN[/img] bil je zelo dober.potem smo šli na kosilo potem pa smo dobilo slastno sladico

blo je zelo dobro.potem smo šli z fantih eiflevemu stolpu in smo se tam tud slikali.potem smo šli na večerjo.potem pa na skye se pogovarjat z fanti.tok je blo usak dan počitnic.tam smo bili 3 tedne.in je prišel dan ko smo šli nazaj v London.bla sem zelo žalostna saj sem se na Pariz navadila.ko smo prišli domov..NEXT?
25. februar 2013
u90682
u90682
N-E-X-X-X-X-X-X-X-X-X-X-X-X-X-X-X-X-X-X-T ! >_<
26. februar 2013
next!
26. februar 2013
u92391
u92391
ko sem prišla domov sem opazla da je mama pripelalla novga tipa!bla sem zeloooo razočarana saj nisem hotla da se mama poroči.mama mi ga je hotela predstaviti.rekla sem ji da me ne zanima njegovo ime. takoj sem šla v svojo sobo in šla na skype se pogovarjat z 1D in kot vedno smo se pogovarjali približno 2 uri.potem smo se z fanti odločli da gremo skup ven in na sladoled.kot vedno sem izbrala čokoladnega.zunaj smo bli do 21:00 zvečer saj smo šli v kino in smo gledli zakon film.ko sem prišla domov sem opazla da so bli vsi še pokonci.mama je šla do mene in rekla:"Emma,moram ti povedati nekaj pomembnega.z Andrewom se bova poročila." kajjjjjjjjjjjjjj????!!!! sem bla takoj vzhičena!nisem mogla verjet in sem ji rekla da me je razočarala in da nočem tistega tipa za očeta.takoj sem se zaklenila v sobo in šla na skype in sta bli dosegljivi Ashleey in Katy.poslala sem jima kamero in smo se z fanti pogovarjali do polnoči.naslednji dan sem spala do 11 zjutraj.na mizi me je čakav moj najlupši obrok

ko sem pojedla sem se šla stuširat.ko sem se stuširala sem se oblekla

šla sem po povodec.aja to je moj kuža Pufi

ko sem se sprajvljala sem srečala fante in smo kot vedno šli na sladoled srečala sem tudi maminega fanta ki pa se je poljubljal z drugo.ker sem imela telefon sem ga posnemala in ga doma ppokazala mami in ga je mama takoj napodila.to je moj telefon

ko sem prišla domov sem mami povedala da sem vesela da je napodila tistega tipa.spet sem šla na skype...kaj se je zgodilo potem:NEXT?
26. februar 2013
neeext
26. februar 2013
u90682
u90682
next .........

kuža je fuuul cute
27. februar 2013
next :3
27. februar 2013
u92391
u92391
ko sem prišla na skype sem vidla da ima Ashley fanta in to mojo simpatijo!nisem mogla verjet in sem se potem pogovarjala samo z Katy in 1D.na Ashley sem pa bla zelooo jezna!drugi dan sem vidla Ashley v mestu z njenim novim fantom.ko me je videla me je prišla objet ampak jas nisem bla vesela da jo vidim in je ona to opazla in me je prašala zakaj sem slabe volje in sem ji povedla zakaj je z mojo simpatijo in mi je rekla da lahko prekine z njim če si to želim in sem si to želela in je prekinla z njim.potem je že blo kosilo

zelo sem se najedla potem pa sem šla v sobo in sem se začela na skypeju pogovarjati z 1D,Ashley in Katy.pogovarjali smo se do 19:00 potem pa je bla večerja.potem pa sem se šla spet pogovarjat z 1D.pogovarjali smo se do 22:30 potem pa sem šla spat.ko sem se zjutraj zbudila semm povure gledala po omari kaj bi oblekla in izbrala sem to

[img]https://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR1ODKOr87vn0sl_xrdD5NZ7IU7VFaYHIzv8Go5jkoRGZbb6tBT5Q[/img] potem sem poklicala 1D in smo se dobli v parku in smo šli na sladoled kot vedno.izbrala sem si vanilijevega in čokoladnega.no potem pa je prišla Taylor in mi vse pokvarla.začela se je pogovarjat z 1D in sem se odločla it ko je naenkrat Taylor rekla:"sej ti ni treba it,grem jas" potem se se pa odločla da ostanem in je Taylor šla.z 1D smo se odpravli proti mojmu domu in potem smo se poslovili.ko sem prišla domov sem vidla da je Jade poškodovana(imela je zlomljeno roko)in sem jo prašala kaj je bilo.povedala je,da je padla z kolesa.ker sem bila zelooo utrujena sem šla spat saj je bilo že zloo pozno.ko sem se zjutraj zbudila....NEXT?
01. marec 2013
u28413
u28413
NeXtTtTtTtTtTt
01. marec 2013
next
01. marec 2013
u92391
u92391
sem vidla da gre Jade v bolnico.mama je bla živčna Jessy pa tudi in poetm smo šle v bolnico.Jade so peljali v neko sobo, z mamo in Jessy smo ostale v čakalnici.tam smo bli zelo dovgo in sem šla domov.šla semm domov da se najem potem pa sem poklicala 1D in smo ššli v park.tam smo bli zelo dovgo,do 20:00.ko sem prišla domov sem vidla da ima Jade gips na roki.takoj sem pojedla večerjo. sem šla na skype se pogovarjat z 1D.pogovarjali smo se do povnoči.spala sem do 11:00.potem ko sem se zbudila sem se spomnila da ima moja sestrična Vanessa rojstni dan.takoj sem šla na skype in sem ji čestitala.povabla me je da greva nakupovat v največji londonski nakupovalni center.seveda sem sprejela.povabla je tudi Jessy in Jade,a ne ena ne druga nista sprejeli saj je imela Jade zlomljeno roko Jessy pa je še spala.takoj po zajtrku sem se odpravla.z Vanessi sva se dobili pri njej doma.potem pa sva se odpravili.ko sva prispeli v center sem takoj zagledala najljupšo trgovino.jas sem kupila vse to /Prsluci+majice+sakoi+jakne+%25C5%25BEenske+jakne+moderne+jakne+kratki+sakoi+bolero+veste+moda+2012++%252810%2529.jpg[/img]

Vanessa pa je kupila to [img]https://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSoHdKAqWfhMnBZXehfQJaS1lDZKsjuS04KD4lQcaAq4oGZ72vtLA[/img]

potem pa sva si kupili še cel kup lakov,sončnih očal,parfumov,verižic,...skratka veliko sva še kupili.ko sva prišli domov sva dobili kosilo potem pa sva šli še na sladoled in na sprehod z mojim kužkom Pufijem.imeli sva se najbolše.potem pa ko sem prišla domov...NEXT?
02. marec 2013
NEXT
03. marec 2013
u90682
u90682
N-E-X-T-!
03. marec 2013
next
03. marec 2013
u87744
u87744
next
03. marec 2013
u28413
u28413
nexttttttttttt
05. marec 2013
u87744
u87744
NEXT
05. marec 2013
u90682
u90682
nnnnneeeeeexxxxxttt
08. marec 2013
u92391
u92391
sem šla pomerit obleke ki sma jih z Vanesso kupli.vse so mi bile prav in sem jih pospravla v omaro.potem sem šla z Vanesso še malo vn potem pa je bil večer.doma me je pričakala večerja.ko sem se najedla sem se šla z 1D pogovarjat na skype.pogovarjali smo se do povnoči.ko sem se zbudla sem šla na zajtrk

.potem sem se odločla it malo na sprehod z Pufijem.hodla sva do Big Bena,tam pa sva srečala 1D.stekla sem do njih in smo kot vedno šli na sprehod.hodli smo zelo dovgo,do kosila. ko sem pojedla sem sred londona zagledla Taylor,ko je takoj stekla k meni.potem mi je težila dokler ni šla in sem si odlegla,ker sem je imela poln kufr.potem sem šla domov in takoj na računalnik.ampak tokrat nisem šla na skype ampak na fb.tam sem bla do 22:00 potem pa sem šla spat.spala sem do 11:00.ko sem vstala sem se šele zavedlaamo še en teden je,pa bo šola!grozaa!hitro sem poglledala v zvezke in malo ponovila.poklicala sem Katy in Ashley in sta prišli k meni.odločle smo se da bomo šle v kino.tam smo si kupile kokice in kolo in šle gledat film.ko je blo konec filma smo šle k meni domov.ko smo prrispele smo mele "zabavo" bi lahko rekle,saj smo mele kokice,čips,bombone,čokolado,cele hamburgerje smo mele pa 3 plastenke ledenega čaja,3 plastenke kole,...pa nabijale smo muziko da se je slišalo do kuhinje.party smo mele do 21:00 potem pa je šla Katy domov,Ashley pa bo prespala pri meni.drugi dan pa je Katy sporočila,da odhaja v Pariz za en teden.z Ashley sva ji rekle da jo bova pogrešali potem pa sva šli na računalnik tam pa je blo...NEXT?
09. marec 2013
NEXT
09. marec 2013
u28413
u28413
next
09. marec 2013
u87744
u87744
next!
09. marec 2013
next