Forum
Hei!!!!!
No, tudi jaz bom začela pisati zgodbo. Govorila bo o 1D.....
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Živjo!
Jaz sem Kendall. Sem zelo velika oboževalka 1D. Stara sem 19 let. lahko bi rekla da jih ljubim? Še posebej pa Nialla.
SLIKICE:
jaz ( Kendall)

1d:

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Živjo!
Jaz sem Selena. Sem Kendallina BFF.
Tudi jaz sem zelo velika oboževalka 1D
To sem jaz:

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Bilo je popoldne. Sama sem bila doma. Zelooooooooooooooooo sem se dolgočasila, ko pa je nekdo potrkal na vrata. šla sem odpret in bila je Selena. Pozdravila sem jo in ji rekla naj vstopi. Šle smo v dnevno sobo. Ko smo se komaj vsedla na kavč je spet nekdo pozvonil. Ko sem šla odpret sem zagledala..............
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Kaj je Kendall zagledala?
02. februar 2014
Next
02. februar 2014
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Ko sem šla odpret sem zagledala poštarja. Prinesel je priporočeno pošiljko (upam da veste kaj je to). Podpisala sem in odšla v dnevno sobo ter odprla paket. Dobila sem VIP karte za koncert od 1D!!!! In to 2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kako sem vesela!!!!! Samo zdaj pa je vprašanje koga naj vzamem seboj. Rekla sem: Selena? Bi šla z mano na koncert od 1D?????' Začela je kričati ker je bila tudi ona zelo velika fanica od 1D!!!! Ja!!!!!!!!!! Je rekla. Ampak zakaj??? Zakaj sem jaz dobila karte za koncert?????? Čudno......... Rekla sem. Tukaj piše da je koncert že JUTRI!! Šle smo pakirat. Spakirala sem si 2 kovčka, saj sva se odločili da bova šli po koncertu če na ogled Londona.
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸NEXT DAY LATER¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Letalo je pristalo ( rima se). Odšli sva na prizorišče in vstopili skozi vrata 2. Zagledali sva 1D. Začutili sva potrebo po kričanju ampak naju je Harry zaustavil. Rekel je: prosim, ne! Odgovorili sva: okej. Videla sem kako me Niall gleda. Ko je opazil da ga vidim se je zdrznil in rekel : živijo punci, jaz sem niall to pa so liam, luis, harry in zayn. Katera od vaju je Kendall?? Kendall sem jaz to pa je Selena. Sem rekla.
¸¸¸¸Med koncertom (Selena)¸¸¸¸¸
Harry je tak piki<333333333
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸Med koncertom (JAZ)¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Niall je taaaaaak piki<333
¸¸¸¸¸po koncertu¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Hej!!! Kaj ko bi šli vsi skupaj na pico? Vsi smo Nallu odgovorili: JAAAAAAAAAAAAAA!
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸V pizzeriji¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
No torej....... hm.......... nas najbrž že poznata kajne? Jasno da. P.S. Harry se je usedel zdraven Selene, Niall pa zdraven MENE!!
Tako smo se nekaj časa jedli potem pa prišli do ideje da bi jaz in Selena prespali pri njih. Naročili smo taksi in se odpeljali. Ker je bilo premalo prostora sva jaz in Selena sedeli v naročju. Jaz pri niallu ona pri harry-u. Skos sta naju bulila v rit . Prišli smo do njihove hiše.

Prišli smo v dnevno sobo. Rekli so da se gremo flašo resnice. Lui je bil tako vstrajen da sva privolili. Najprej sem vrtela jaz. Prišlo je do liama in sem vprašala: kaj je dlelal nial ko sem mu sedela v naročju? am............... bulil te je v am........... rit naredil je tiste pasje okice tako da sem mu odpustila. Naslednja je vrtela Selena. Ker domnevam, da ni bil harry čisto nič boljši bom luisa vprašala, če se mu zdi da je harry malo zatrapan vame??? pa niall v Kendall???
k¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
KaJ je lui odgovoril???
02. februar 2014
Ker domnevam, da ni bil harry čisto nič boljši bom luisa vprašala, če se mu zdi da je harry malo zatrapan vame??? pa niall v Kendall??? Harry je čist totalno zatreskan vate Selena, niall pa v Kendall. Potem sem spet vrtela jaz, Kendall. Zavrtela sem med harrya in NIALLA. Vprašala sem ju če je to kar je lui rekl res. Nial je rekel: Ja srček, res je. in me poljubil na usta. Vprašal me je: bi bila moja punca? Odgovorila sem mu: da. Odnesel me je na kavč, in tam sva se poljubljala. Kmalu me je začel poljubljati še po vratu ko pa naju je lui prekinil in rekel. No, to je pa moja pamet. Sedla sva v krog. No sedaj pa še harry. Pogledal je in dahnil: ja. Selena je prišla k njemu in ga strastno poljubila sedla mu je v naročje in tudi onadva sta se straaaaaastno poljubljala. Oba poljuba sta izgledala približno takole:

Kaj se bo dogajalo kasneje?
Bo zveza Harrya in Selene trdna??
Kaj pa Kendallova in Niallova???
NEXT??
02. februar 2014
no recimo takole. To sva midva Z NIALLOM

To pa sta Selena in Harry

Pozno je že! Je rekel luis. Vsi fantje so pritrdili. Niall me je odnesel v svojo sobo (vso pot sva se poljubljala)

Ko sva prišla me je odložil na posteljo in me začel poljubljati po vratu potem pa ko mi je hotel že sleči majico sem mu rekla: Ne zdaj piki moj mal me glava boli. Rekel je: potem pa vredu. Ko bo konec, povej . Poljubljava se pa še lahko, sem rekla. Potem sva se vsaj 10 minut straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaastno poljubljala pa naju je harry prekinil ko je vdru v najino sobo. No, am...... nebom motil ne..... am..... lahko noč . Hej greva pogledat kako se imata selena in harry! Ko sva prišla sva zagledala ta prizor:

Harry pa se je zadrl: čizs Kendall tole si pa ti zakuhala. Nasmehnila sem se mu in naredila *puppy eyes* tako da se mi je moral nasmehniti!!
Potem me je naill še enkrat nahitro poljubil in smo šli spat.
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
02. februar 2014
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Spala sem pri Niallu. Zbudila sem se v njegovem objemu. Dala sem mu poljubček na čelo da se je zbudil.

Objel me je in mi podaril strasten poljub. Šla sem na WC ko sem pa prišla ven me je vprašal če mam že konc mense. Rekla sem mu: hornič moj mali in mu dala poljubček na usta. Rekel je. Je konc al ne?? Ja sem mu rekla. Joj, joj (mwa) A mislš d sta Harry in Selena že fukala?
Ja itaaaaaak je rekel. K neveš d je Harry bog spolnosti in poželenja??? Ja itak. Miška, ljubim te. Jaz tudi tebe. In spet poljub.
Jasno, pozabila sem vam povedati da so zdaj poletne počitnice!
Louis se je zadrl iz hodnika: Zajtrk!!!!!!!
Vsi smo se nazaj zadrl: JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Vsi smo jedli potem pa so fantje rekli, če greva lahko jaz in Selena za nekaj trenutkov v dnevno sobo. Pritisnili sva poljubček svojima fantoma in šli.

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸FANTJE¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
H- harry
N- niall
L- liam
LO-louis
Z-zayn
V-vsi
O- ostali
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
H- no fantje, izbrati moramo kraj za počitnice
V- bejž no bejž
N in H- bosta šli punci z nami
Lo, L in Z- Jasno
N- mislim, da bi morali na Irsko, da Kendall razkažem ta čudoviti otok. Imamo tudi morje,..
O- Kaj pa če bi šli na havaje???
V- jaaaaaaaa!
Z-torej, zmenjeno??
O- jaaaaaaaaaaaaaaaaa
H- Pokličimo punci!
V- Kendall,Selena
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
K- Kendall
S-Selena

H- Kendall in Selena. Kot vesta so sedaj poletne počitnice. Dogovorili smo se da bomo za počitnice odšli na HAVAJE!!!!!!!
K,S- OMG fantje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No odidemo že jutri.............
02. februar 2014
Odidemo že jutri, je rekel niall in se pognlal name saj sem ležala na postelji ter me poljubil.
Pridi miška, gremo spančkat. Ha-ha sem mu rekla in sem šla z njim.
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸V NAJINI SOBI¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
J- jaz
N- niall
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
J- Ajde, gremo pakirat!!!
N- Ne, najprej v pižamo!
J- Okej no.
N- Aja tvojo pižamo sem dal prat.
J- Ti predrzneš!!!!! To si pa zagotovo naredil zato da bi me videl ne??? Naredil je *puppy niall horan eyes * In sem mu odpustila.
N- Izvoli pa mej samo mojo ogromno majico pa je to-to.
J- Okejjjj (MWA MWA)

N-Ajde zdj se pa še pred mano preobleč ))
J- Ja pa še glasbeno željo
N- Ok, story of my life.
J- Pa dej ti zapoj. Ti moj angelček (MWA)
N- Prav, če se boš ti pred mano preblekla.
J- Zmenjeno
N- "Story Of My Life"
Written in these walls are the stories that I can't explain
I leave my heart open but it stays right here empty for days
She told me in the morning she don't feel the same about us in her bones
Seems to me that when I die these words will be written on my stone

And I'll be gone, gone tonight
The ground beneath my feet is open wide
The way that I've been holding on too tight
With nothing in between

The story of my life
I take her home
I drive all night to keep her warm
And time... is frozen (the story of, the story of)
The story of my life
I give her hope
I spend her love
Until she's broke
Inside
The story of my life (the story of, the story of)

Written on these walls are the colors that I can't change
Leave my heart open but it stays right here in its cage
I know that in the morning now I see us in the light upon a hill
Although I am broken, my heart is untamed, still

And I'll be gone, gone tonight
The fire beneath my feet is burning bright
The way that I've been holding on so tight
With nothing in between

The story of my life
I take her home
And time... is frozen (the story of, the story of)
The story of my life
I give her hope
I spend her love
Until she's broke
Inside

And I'll be waiting for this time to come around
But baby running after you is like chasing the clouds

The story of my life
I take her home
And time is frozen
The story of my life
I give her hope (give her hope)
I spend her love
Until she's broke (until she's broke inside)
Inside

The story of my life
The story of my life

N- Dobr??
J- Ja kr topila sem se :**********
N- Zdaj pa ti
J - Okej
N- Ajde.
N- Uau
J- Kaj, nisi še nikol vidu punce v modrcu??
N- Ja itak d sm ja
J- Ajde zdj pa pakirat
N- Prav, moja miška
J- kje maš kovček??
N- Tuki
J- Ok. Jaz tko in tko nisem še nč razpakirala tko da lej.......... Jes nerabim pakirat
N- Pol boš pa men pomagala
J- Ok. Ajde jest bom povedala kaj nucač ti mi boš pa stvari nosu ok?
N- Ok
J- Najprej spodnjice
N- OK
J- Majice, Hlače
N- Ok
J- Kondomi
N- Jau pa res.
J- Mislim da je to vse
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Okej midva sva spakirana kaj pa vi?? Sva vprašala midva z niallom.
Ja itak So odgovorili
Letalo vzleti ob 4.00
Okejjjj
In smo šli spat.
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸Ob 3.40¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Ajde vsi čez 5 minut odhod se je drl Louis. Vsi smo s kovčki pridirjali dol in tam nas je že čakal taksi (mimogrede bila sta 2)
V prvega smo se stlačili Jaz, Niall, Louis v drugega pa Liam, Zayn, Selena in Harry
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸NA LETALIŠČU¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Oboževalke so jih obnorele. Prišli so varnostniki da so nas spustili na letalo. Naročili smo letalo samo za nas da se bomo lahk tm pogovarjal tudi kaj bol intimnega.
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸NA LETALU¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Selena in harry
(MWA, MWA)
Jaz in niall

Ostali fantje

Na havajih
02. februar 2014
Prispeli smo. Mi je rekel Niall zatem ko me je nežno poljubil. Super sem mu rekla in mu padla v objem. Prepletla sem njegove prste z mojimi in smo odšli do njihove počitniške hišice. Z Niallom sva zasedla sobo z zakonsko posteljo in razpakirala. soba je bila čudovita

Uležla sem se na posteljo. Niall je planil name. A si pripravljena? Ne, nisem še. Šla sva v kuhinjo da bi nekaj pojedla. Spekla sva palačinke in jih pojedla
Odšla sva v najino sobo. Niall me je pritisnil ob zid. Zabolelo me je. Komaj sem zadrževala solze. Poljubljala sva se. Noge sem ovila okoli njega. Nesel me je na posteljo. V mednožju me je zaščemelo. Slekel mi je majico potem pa še hlače. Vprašal me je: si pripravljena? Ja. Bolj, kot še nikoli.Znebil se je še mojih hlač, spodnjic in modrčka. Prodrl je vame. Bolelo me je. Spustila sem rahel vzdih. Vpraša me je: Si vredu? Počasi sva nadaljevala, potem pa me se strasto poljubil in tako hitro nadaljeval da sem začela kričati. Nehal je. Spermo je spustil v mojo vagino.
Louis je potrkal in rekel. Malo bolj potiho no! Vsi vemo kaj počneta
Louis je potrkal in rekel. Malo bolj potiho no! Vsi vemo kaj počneta! Niall se je zadrl nazaj in rekel: Sva že končala
Louis: No fajn
Oblekla sva se in odšla v kuhinjo. Louis je rekel: Ti si pa kar občutljiva. Zavila sem z očmi,Niall pa je rekel da ni tako in da sem kar dobro prenašala bolečine. Zardela sem. Liam je rekel da morjo bit punce v lajfu kar močne. Fantje pa so rekli da to ni res. Fantje: No zakaj? 1. nam fantom je pr seksu kar lahko saj ne prenašamo bolečin. 2. 5 dni zapored krvavijo pa so še zmerej pridne kt angelčki 3. Si predstavlate da bi 3 kilskega otroka nosili v trebuhu?? 4. 14 ur skupi ležijo v porodni sobi in se mučijo da bi rodile otroka. Jaz in Selena sva se zasmejali in Liamu dali poljubček na lička. Harry in Niall pa sta naredila žalosten obraz zato sva vsaka svojemu fantu dali straaaaaaaaaaaaasten poljub na usta.
Kaj ko bi šli na sprehod ob obali? JAAAAA! Smo odgovorili vsi Niallove prste sem prepletla z mojimi. Na sprehodu je bilo čudovitooo. Sama romantika .
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸Naslednji dan¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Zbudila sem se v Niallovem objemu. Nisem se dobro počutila. Slabo mi je bilo. Takoj sem stekla v straničše da sem bruhala. Niall me je slišal. Pritekel je k meni in mi pridržal lase. Umila sem si zobe da sem se znebila slabega zadaha. Miška kaj je bilo?? Me je začudeno vprašal nilall. Nevem. A je tukaj kje lekarna?
Ja je. 15. min hoje stran. Prosim, pojdi iskat test nosečnosti. T-ttest nosečnosti?? Ja. A si včeraj uporabil kondom? Ne nisem.

Kendall, noseča si. Bruhnila sem v jok in glavo zakopala v niallovo majico. On me je božal po glavi in mi rekel, da bo še vse vredu. Noseča! Pri 19 sem hlipala! Ko sem se končno pomirila, sem dala niallu velik strasten poljub. Pojdiva povedat ostalim. Harry se je po seli hiši drl da morjo pridt usi v dnevno sobo.
Niall:No, hotela sva vam samo povedat da....... sđda sva noseča.
Vsi ostali
Ja kar malo prehitro je samo... Negre drugače
02. februar 2014
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Niall, pogovoriti se morava.
Okej, je rekel
J- jaz N- Niall
J- samo povej mi, si želiš otroka?
N- Jasno! Nisem ga načrtoval ampak to je znamenje ljubezni, da boš vedno moja.
J- Itak!
super. torej, nebova splavila?
N- Ne, nikakor.
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸čez 6 mesecev¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Moj trebuh je občutno večji

Niall! Sem zaklicala. Naročena sem na ultrazvok. Čez pol ure pri ginekologu. Okeeeeej je zaklical.
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸V AVTU¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Niall? Strah me je. Kaj, če najin otrok nebo zdrav??? Vse boš izvedela danes tam. Okej.
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸PRI GINEKOLOGU¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Kako ti je ime?? Kendall sem. Vredu kendall. Usedi se na stol da bomo videli kako raste.
Vredu. Sedla sem, Niall pa me je držal za roko. Niall in Kendall. Dobila bosta dvojčka. Nasmejala sem se in ga pogledala on pa mi je pritisnil poljub.
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Bili smo že doma. Itak
Hej fantje in punca. Imava prvo slikico. Pokazala sva jim jo.

Louis ima darilo za vaju od nas vseh.
Izročil nama je vrečko, notri pa je bila duda in knjiga Kako skrbeti za nosečnico.
Nasmehnila sem se in jo dala niallu. Ha-ha je rekel. No tuki piše da mora nosečnica velik počivat. In šla sva v najino sobo. Torej, če pod srcem nosim dvojčka, morava izbrati dva imena za fantka in dva za punčke.
TOREJ: FANTEK-PUNČKA- Louie in Harry
PUNČKA-PUNČKA- Louie in Mia
FANTEK- FANTEK- Harry in Louis
02. februar 2014
Ne, kaj pa če bi bilo fantek-fantek takole: Max, Nik?
Okej :***
Morem se it k ravnatelci zment za porodniško piki :*
Te peljem?? Jah kako pa naj se jaz vsedem za volan z tem ogromnim trebuhom?
Nevem
Okej
Prišla sva do mojga faksa.
Potrkala sem in ravnateljica mi je odprla. O, Kendall, sedi prosim je rekla. In ti tudi
N- Niall
R- Ravnateljica
J- Jaz
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
J: No gospa, prišla sva zato ker...... Bi rada porodniško.
N: Pod srcem nosi dvojčka in rodila bo čez 2 meseca in pol.
R: Kendall! Ti? Ti si že noseča?????
J: Ja, res je.

R: Ja, jasno da ti odobrim porodniško
N- Hvala gospa.
R- Ti si pa zagotovo Niall iz one direction!
N- Ja res je.
N- Prosim ne povejte tega ostalim.
R- Nebom, brez skrbi.
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸DOMA¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Evo, imava porodniško. No super so rekli ostali.
A dvojčka že kaj brcata??? Je vprašal Harry. Joj, ne sprašuj sem mu rekla. To bosta prava pretepača. Vsi so se zasmejali. Joj. Liam še huje je kot si ti rekel. 6 kil v trebuhu? JOJ!!!!!
Louis: Niall a si že bral tisto knjigo??
Niall. Jop.
Lo: In??
Niall: Super je.
Ti bi si jo tut mogu prebrat.
Lo: Zakaj?
Niall: Nimaš pojma o nosečnicah,
Lo: HA-HA
JAZ: NA ŽIUCE MI GRESTE
Niall: Med tem tudi tega neveš da so nosečnice učasih zeloooooooooo tečne.
Nialla sem potegnila k sebi in mu dala strasten poljub potem pa sem mu rekla: Prosim, malo tišje.
Okej miška. Dal mi je lupčka na trebuh. HA-HA. No sej je prav. Mislim da boš zelooooooo dober oče.
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ČEZ 2 MESECA IN POL¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Jutri imam rok sem povedala seleni in se božala po trebuhu. Niall pomoje danes nebo nič spal. Ja, pomoje da res. Skrbi me kako bo šlo pri porodu. Bo ob meni??? Joj kako sem v skrbeh. Kendall, odpočij si. Vse bo uredu. Ura je 20.05. AUČ! Sem rekla pa so Harry, Selena in Niall prihiteli k meni. Nič ni, brez skrbi samo eden izmed niju me se zelo močno brcnil. Aha, okej. Niall je ostal ob meni. Vprašala sem ga: si trezen?? nisi nič pil? Ne, nisem. Brez skrbi. Začeli so se krči. Začela sem Niall! Niall! Niall!!! Iti bo treba. Selena je bila z mano. Krči so me tako močno grabili Da sem se komaj zadrževala da nisem kričala. Prišla sva v porodnišnico. Dali so me na posteljo in predstavili so se mi medtem ko so tekli v porodno sobo. Porodniki (nevem kako naj drugače rečem) so bili Mike, Nina in Max. Že 3 ure sem ležala v porodni sobi pa ni bilo še nič. Krči so me grabili kot nori. Niall je bil z mano. Držal me je za roko in mi govoril kako naj diham, Selena, pa je čakala v čakalnici. Po 15 urah sem končno rodila 2 fantka. Prvi je Max drugi pa Nik. Maxa so poližili v naročje meni, Nika pa niallu. Pritekle so mi solze. Solze sreče. Bila sem utrujena. Odpeljali so me iz sobe, da sem si lahko vsaj malo odpočila. Za mano je prišel Niall. Živijo, sem mu rekla. Dala sem mu močan, strasten poljub. Nik in Max sta zdrava. Domov boš lahko odšla že pojutrišnjem. Super, sem mu rekla
02. februar 2014
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸NASLEDNJE JUTRO¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
V sobo je planil niall.O živjo, sem mu rekla medtem ko sem Maxa dojila. Prosim primi ga in mi daj Nika. Okej. Bil je dokaj pripraven za tako delo. Končno sem končala. A lahko še ostali fantje notri pridejo? Jasno, kar! Samo se upit ker bosta zdajle v kratkem zaspala. Fantje so prišli noter tiho kot miške. Živjo so rekli in me je vsak še objel. Kako je šlo? Je vprašal Louis. Kar vredu 15 ur je trajalo ampak okej. Kje sta torej fanta? Tukaj. O, glej ga, čisti Niall. Glej tale pa je Kendall. HA-HA. Tale je Max tale pa Nik. Kako jih sploh razločiš????? Niall je rekel: Mama pač ve. Max je spet začel s telovadbo. Sem rekla. Zasmejali so se. Vprašala sem jih: Bi kdo pestoval?? jaz! Je rekel loui in vprašala če bi Maxa ali Nika. Maxa. Okej. Tako so vsi pestvali Maxa in potem pa še Nika. Kendall pogovoriti se morava. Fantje, greste lahko malo ven? Kaj pa Niall? (moj fant je Maxov in Nikov oče) Niall je še lahko ostal z mano. No, bila je medicinska sestra.
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Kaj jima bo povedala??????????
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
To sta Max in Nik

no samo povedat sem vama prišla, da grestta lahko domov. Odšla je ven. Niall je rekel naj Maxa in Nika. Oblekla sem ju v bundice. Niall je prišel v sobo z dvema lupinicama. Padla sem mu v objem. Tako ljubica. Niall je vzel Nika in ga položil v lupinico, jaz pa Maxa. Zunaj
sem zagledala nov avto. Nov avto si kupil? Ja res je. Lupinici je pripasal noter, in sva se odpeljala. Ko sva prišla domov, so nama fantje pokrili oči. Harry in Zayn sta vzela Maxa in Nika. Odpeljali so naju gor, v prvo nadstropje. Kaj sva zagledala???
.....................................................................................................................
Harry in Zayn sta vzela Maxa in Nika. Odpeljali so naju gor, v prvo nadstropje. Ko so nama odvezali ruti z oči, sva zagledala čudovito otroško sobo.

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
WAW sem jim rekla in dala vsakemu en velik medvedji objem. Nik in Max sta že zelo zaspana sem rekla. Položila sem vsakega v svojo posteljico, ki sva jo že prej z Niallom kupila. Ko sta zaspala, sem se ulegla na posteljo Niall pa za mano. Obrnila sem se k njemu in ga Strastno poljubila. Nasmehnil se je in me spravil v sedeč položaj. Potem me je obrnil in naredel puppy face da sem se uležala nanj. Miška, ljubim te, je rekel. Jaz tudi tebe sem mu rekla. Max se je zbudil, sem rekla in ga odšla iskat. Prinesla sem ga k nama. Niall se je takoj začel igrati z njim.
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸1 leto kasneje¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Vse najboljše Nik in Max! So zaklicali moji starši, niallova starša Zayn, Harry, Louis, Selena in Liam. Dvojčka sta že kobacala, ko pa sta zagledala torto pa sta se postavila na noge in......... shodila? Niall pa je rekel. To imata zagotovo po meni in stekel do torte. Ko smo jo razrezali je niall stekel po nekaj v svoj plašč. Vrnil se je z neko škatlico. Prišla sem do njega in ga vprašala, kaj ima v njej. Pokleknil je pred mano in rekel: Ljubica, ljubim te. Ti si moje srce. Ti si moja duša. Odprl je škatlico in me vprašal: Bi se poročila? Ja! Sem mu rekla in ga straaaaaaastno poljubila. Loui je rekel: mislim, da golobčka potrebujeta malo zasebnosti. Niall se je odmaknil in rekel: Ne ne, kar praznujmo naprej! Po končani zabavi, smo šli z Maxom in Nikom v šoping. Nakupili smo mnogo oblek za Nika in Maxa.
02. februar 2014
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Nakupili smo mnogo oblek za Nika in Maxa. Ko smo prišli domov sem videla da je Niall nekaj novega objavil na FB- ju. Šla sem pogledat in videla kako se poljublja z neko............ Rjavolasko? Niall sem zavpila in takoj je prišel k meni. Pokazala sem mu sliko ki jo je objavil. Kar debelo me je pogledal. Kako si lahko to naredil??? Sem ga bolj potihoma vprašala. Ljubica, to je photoshop. JA PHOTOSHOP JE! IN ZAKAJ SI POTEM TO OBJAVIL NA FEJSU?? LJUBICA...... VREDU, PRIZNAM. LJUBIM DRUGO. NO IN ZAKAJ MI NISI TO PREJ POVEDAL??!! ZATO KER TE NISEM HOTEL PRIZADETI. Začel se je še bolj dreti in me pretepati. V sobo so planili še Kendall, Harry Liam, Louis in Zayn. Videli so kako me pretepa. Seleni sem rekla naj se odpravi stran in poskrbi za Nika in Maxa. Fantje so Nialla začeli zaustavljati. Ker sem imela zelo močne bolečine sem padla v nezavest. Harry me je odnesel v njegovo sobo in naju zaklenil da Niall nebi spet planil notri.
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Harry me je odnesel v njegovo sobo in naju zaklenil da Niall nebi spet planil notri. Ko sem se zbudila, sem videla Harrya ob meni. Bila sem vsa krvava, zato je odšel harry po povoje ko je prišel notri Loui. Povedal mi je da je Niall pod vplivom alkohola.
Harry me je odnesel v njegovo sobo in naju zaklenil da Niall nebi spet planil notri. Ko sem se zbudila, sem videla Harrya ob meni. Bila sem vsa krvava, zato je odšel harry po povoje ko je prišel notri Loui. Povedal mi je da je Niall pod vplivom alkohola. Ko se je Harry vrnil s povoji, mi je obvil rane. Bila sem vsa potolčena, le na desno nogo nisem mogla stopiti. Ko sem hotela vstati sem spet padla v nezavest. Ujel me je kdo drug kot pa..... harry . Položil me je na njegovo posteljo in poklical zdravnika. Z rešilcem so prišli pome. Ko so me naložili sta me za roke držala Selena in Harry. Ko smo prispeli do bolnišnice sem se spomnila na Nika in Maxa. Harry me je pomiril da ju pazi louis, Niall pa je bil že predan policiji. Imela sem zlomljeno nogo in ključnico. Dali so me na voziček in odpeljali domov. Doma me je čakal Loui in Max ter Nik. Bila sem tako srečna da ju vidim. Ko me je Harry odpeljal v dnevno sobo sem zagledala Nialla. Po licih so mi začele teči solze. Niall je prosil Harrya da naju pusti sama. Odšel je, jaz pa sem ostala sama, nemočna z njim

Približal se mi je in se mi približal. Obrisal mi je solze z lic jaz pa sem ga žalostno pogledala.
J- jaz
N- niall
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
J- Zakaj si mi to naredil?
N- Pod vplivom alkohola sem bil, Kendall.
J- Kaj pa tista punca?
N- Varala me je. Z Justinom.
J- Res?
N- Res.
J- Torej, me ljubiš?
N- Ja, ljubim te. Te lahko poljubim?
J- Ne, te bom jaz prej.
Poljub je trajal. Posatjal je vse bolj strasten dokler........
Louis ni planil v sobo da ga je Nik ugriznil .
Nik je priskakljal k meni. Objel me je, jaz pa se mu objem vrnila. Hotela sem ga dvigniti, pa me je Niall ustavil in rekel da še ne smem dvigovati. Niku sem pritisnila poljub na lice. Iz jakne sem potegnila grizalo, ker sem vedela da mu rastejo zobki. Niall me je previdno vzel v naročje. Objela sem ga in glavo naslonila na njegove prsi. "a slišiš kako moje srce bije samo zate?" Pokimala sem. Zaspala sem na njegovi rami. Kakor mi je povedal, me je previdno prijel in nesel v najino sobo. Zbudile so me njegove mehke ustnice. Poljub sem mu vrnila. Itak (: .
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Zbudile so me njegove mehke ustnice. Poljub sem mu vrnila. Itak (: .Hej vidva, pridita dol na zajtrk se je dru Zayn iz stopnic. Niall me je prijel v naročje in me nesel dol. Dal me je na stol drugi so se pa smejali. Čudno sva jih gledala, Selena pa je kazala na dvigalo. Jaz in Niall sva pogledala z "?????" pogledom in jih vprašala kaj je narobe. Harry je začel: Niall se muči Kendall dol nest pa smo ji mi kupili dvigalo. Pogledala sva jih z "" pogledom. No Niall, zdaj me pa odnesi gor in v dvigalo. Prispela sva dol. Zaploskali so. Namazala sem si kos kruha z Nutello. Ko smo pojedli, je šel Niall po voziček. Posedel me je gor in mi dal jakno. Oblekla sem se potem pa me je odpeljal v park.
Kaj se je dogajalo v parku?
02. februar 2014
Oblekla sem se potem pa me je odpeljal v park. Držala sva se za roke. Ko sva prišla do prve klopice je začelo snežiti. Bilo je čudooooovito.

Začel me je nooooro poljubljati. Potem, pa je spet svoje prste prepletel z mojimi. V daljavi je bila neka rdečelaska. Stekel je k njej. Tekla sem za njim. Ko je prišel do nje jo je objel in rekel: "Kendall, to je moja sestra". Pozdravila sem jo in rekla "jaz pa sem mislila da me z njo varaš!" Vsi smo se zasmejali, nato pa smo se poslovili in odšli vsak v svojo stran. Še bolj je začelo snežiti in prižgale so se novoletno božične lučke. Še 2 dni pa bo božič.Podaril mi je straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasten poljub. Počasi sva se vračala domov. Ko sva prišla domov nama je prišel "odpret" Max. Z Niallom sva mu dala en horan objem . Potem pa mi je Niall dal še en velik Kiss. Nakremžil se je in rekel: "naglauzno" Zasmejala sva se in vstopila noter. Nik se je drl: "Luiš vjni mi moj paget" Haha Sem rekla in pogledala Nialla ter mu dejala: To ima pa zagotovo po tebi. Pogledal me je in se zasmejal. Bila sem za kakšnega pol metra manjša od njega in je zgledalo prav Cout. Pritisnil mi je poljub na čelo. Max se je SPET nakremžil in odšel. Šel je v Selenino in Harryevo sobo ravno medtem ko sta se poljubljala. Ko je prišel z dvigalom dol (ja ga že uporablja) Je rekel "samo lupckate se. jaz tudi mel punco da bi se lupckal" . Zayn je začel Nika loviti po hiši ker mu je vzel glavnik. Vzela sem ga v naročje kjer mi je zaspal. Niall me je odpeljal v dvigalo da sva ga lahko odnesla v njuno sobo. Potem sem ujela še maxa in sva ga "odpeljala"v sobo. Končno mir. Šla sva v najino sobo. Niall me je dvignil in položil na posteljo. Uležal se je zdraven mene in me gledal. Pogovarjala sva se in se zmenila da bo najina poroka 31.12.2013. Dotakrat bom že hodila in ključnica bo že cela
¸¸¸¸Next day¸¸¸¸
Odšla sva k zdravniku, kjer so mi odstranili gips iz noge. Ključnica še ni bila cela, hodila sem pa že lahko. Odšla sva nakupovat poročno obleko zame in za nialla.
¸¸¸¸¸¸¸V TRGOVINI¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Glej miška! Kako lepa poročna oblekla. Res mi je bila všeč zato sem šla pogledat ceno. Pisalo je: 3967€. Predraga je, sem tiho rekla. Prišel je k meni, me nežno poljubil in rekel da mi jo bo kupil. Pojdi jo pomerit! Bila mi je res kot ulita. Pa še všeč mi je bila.

No, torej samo še za mojega miškota .
Joj, kdo bi si mislil da je takoooo zahteven. Po 2 urnem iskanju sva le našla pravo.

Ko sva se vrnila domov je spet vladal kaos. Fantje so dvojčka lovili po hiši...... SE NADALJUJE
02. februar 2014
Ko sva se vrnila domov je spet vladal kaos. Fantje so dvojčka lovili po hiši. Zayn je laufau za Maxom ker mu je vzel glavnik, louis pa za Nikom, ki mu je vzel korenček saj je tudi on zellllloooooo navdušen nad njim .
Haha grem spat to je ekstra kratek next

Ko sva se vrnila domov je spet vladal kaos. Fantje so dvojčka lovili po hiši. Zayn je laufau za Maxom ker mu je vzel glavnik, louis pa za Nikom, ki mu je vzel korenček saj je tudi on zellllloooooo navdušen nad njim . Nik in Max sta se zapodila proti nama z Niallom. Ati! Mami! Prihitela je Selena in vsi ostali. Pokažita obleke!!!! So vpili eden čez drugega. Nasmehnila sem se z zelooooo porednim nasmeškom in z Niallom sva odšla gor. Zaklenil naju je potem pa sva se začela noooro poljubljati. Kmalu sem začutila Niallovo roko pod mojo majico. Kar nadaljevala sva saj sem si ga želela. Kmalu je bila njegova roka na mojem hlačnem pasu. Odpel ga je in se znebil mojih hlač. Kmalu je še moja majica zletela na drugi konec sobe. Jz pa tudi nisem kaj veliko zaostajala. Bil je že brez hlač in brez majice. Haha sam še boksarice. Kmalu mi je začel odpenjati moderček. (Jebemti Amadeja (my stars) če boš mami povedala kakšne jest tle pišem prisežem da te bom ubila) Jaz pa sem se znebila njegovih boksaric. On se je moral znebiti samo še mojih spodnjic. "Si pripravljena?" me je vprašal. >>Ja sem<< s
02. februar 2014
"Si pripravljena?" me je vprašal. >>Ja sem<< sem odgovorila. Prodrl je vame. Bolelo me je kot še nikoli. Moje vzdihe je pomiiril z poljubom. >>Neham?<< me je vprašal. Ne, samo počakaj da neha boleti. >>Ok, pokimaj ko boš pripravljena<< . Nadaljeval je zeloo počasi. Zašepetala sem mu: >>hvala, ker si tako sočuten<< >>Ni problema<< Je odgovoril. Ko sva prišla do vrhunca, sva končala, nato pa se oblekla v najine poročne obleke. Odklenila sva se, dala sem svojo roko pod njegovo in odkorakala sva dol. Vsi so začeli vriskati, vključno z dvojčkoma. Poljubila sva se, strastno, lahko bi rekli zeloo strastno. Nik in Max sta se skremžila, Selena in Harry pa sta ju vzela v naročje
02. februar 2014
Nik in Max sta se skremžila, Selena in Harry pa sta ju vzela v naročje. Hm, Selena, tebi pa zeloooo pašejo otroci. Kaj praviš na enga otročka? Zasmejala se je in rekla da se bosta o tem pogovorila potem. No, naj vam poveva da bo najina poroka na silvestersko noč. Juhu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (vsi ) Potem smo pa šli spat.
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸PONOČI¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
(21.03)
Max- Mami, nemorem spanckat.Dvignila sem ga in ga položila med naju z Niallom.
(21.05)
Nik- Mami, nemorem spanckat. Tudi njega sem dvignila in ga položila med naju z Niallom.
(23.00)
Niall- Hej vidva! (skoraj je zavpil) To je moja punca . Zasmejala sta se in pet potonila v spanec. Niall se je skobacal čez njiju, ju premaknil na svojo stran in rekel: Mami, nemojem spanckat. Ce se lahko k tebi stisnem bom pa lahko . Haha piki. Stisnil se je k meni in trdno zaspal.
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸Zjutraj¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Niall:

Jaz: Dobro jutro.
Niall: Nekam bleda si.
Jaz: Ja, zelooo me boli trebuh.
Prinesel mi je tablete proti bolečinam.
Zakaj Lucy boli trebuh?
02. februar 2014
Next
02. februar 2014
Začela sem se jokati.Niall se mi je približal in rekel: mogoče si noseča!
J- jaz
N- niall
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
J- Nial misliš da sem še enkrat noseča??
N- Kendall mislim da ker ko si bla prvič noseča si bruhala in si bla bleda.
J- Mogoče pa sem.hhh
N- Naredi test nosečnosti!pa boš videla
J- Ok bom!
(odide v kopalnico naredi test nosečnost)
N- in si noseča??
J- Ja še enkrat sem noseča!!
N- Ljuba to je odlično ljubim te!!
J- Jst tut tebe pojdima ostalim še povedat!!
N-Ok!!Še prej pa te še moram poljubiti
Poljub je trajal. Posatjal je vse bolj strasten dokler........

Ni so v sobo vstopili fantje in Selena:
Vprašali so zakaj sma tako srečna??
S-Selena
H-Harry
S-natazdnjič sta bila tako srečna ko sta izvedela da sta noseča!!
H-Niall a je Kendall mogoče noseča??
N-Ja Kendall je znova noseča!!
S,H-čestitam vama
..........................
02. februar 2014
Next
02. februar 2014
Šla sma na samo
Niall, pogovoriti se morava.
Okej, je rekel
J- jaz N- Niall
J- Mogoče bova morala prestaviti poroko
N- nwm trebuh se ti še ne pozna tako,da bi se lahko mogoče jutri porocila???'
J- Okej komi čakam ljubim te!
N- jas tudi
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Naslednji dan: (poroka)
02. februar 2014
Next
03. februar 2014
next
03. februar 2014
Poroka:
začela sem se rihtati za poroko ko je nenadoma vstopila notri v mojo sobo neka punca.
Predstavila se mi je in povedala da je bivša punca od nialla.Začudeno sem jo pogledala in vprašala kaj pa počneš na moji poroki??te je povabil Niall??
Odgovorila je:ne prišla sem ti povedati da se nemore poročiti s tabo!!!
Zakaj ne saj pričakujema že 3otroka!!
zato ker sem jas tudi noseča!!
................................................................................................
03. februar 2014
next
03. februar 2014
Next
03. februar 2014
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT FULLL DOBR PIŠEŠ PA HITR PROBI DT NEXT!!!!
05. februar 2014
ammm a lahka berete naprej pri miley cyrus:* ko piše to zgodbo naprej plisss ker men se ne da pisat prosim beri pri njej HVALA:
05. februar 2014
A JE IST NASLOV???
06. februar 2014
next
26. marec 2014
jaaaaaaaaaaaa
29. marec 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg