Forum
Hei!!!!!
No, tudi jaz bom začela pisati zgodbo. Govorila bo o 1D.....
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Živjo!
Jaz sem Lucy. Sem zelo velika oboževalka 1D. Stara sem 19 let. Pravzaprav bi lahko rekla da jih............................. ljubim? Še posebej pa Nialla.
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
NEXT?
če bo vsaj en NEXT bom še danes nadaljevala ).
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
SLIKICE:
jaz ( Lucy)

1d:

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
26. december 2013
next
26. december 2013
hwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaala
26. december 2013
Np
26. december 2013
Neeext
26. december 2013
u155895
u155895
neext
26. december 2013
Next
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸Blue¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Živjo!
Jaz sem Blue. Sem Lucyina BFF.
Tudi jaz sem zelo velika oboževalka 1D
To sem jaz:

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Bilo je popoldne. Sama sem bila doma. Zelooooooooooooooooo sem se dolgočasila, ko pa je nekdo potrkal na vrata. šla sem odpret in bila je Blue. Pozdravila sem jo in ji rekla naj vstopi. Šle smo v dnevno sobo. Ko smo se komaj vsedla na kavč je spet nekdo pozvonil. Ko sem šla odpret sem zagledala..............
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Kaj je Luc zagledala?
next?
27. december 2013
Next
27. december 2013
1D 1D odgovoriš na uprašanja??
27. december 2013
next,
nevem
27. december 2013
u155895
u155895
nwm
next
27. december 2013
NEXT
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Ko sem šla odpret sem zagledala poštarja. Prinesel je priporočeno pošiljko (upam da veste kaj je to). Podpisala sem in odšla v dnevno sobo ter odprla paket. Dobila sem VIP karte za koncert od 1D!!!! In to 2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kako sem vesela!!!!! Samo zdaj pa je vprašanje koga naj vzamem seboj. Rekla sem: Blue? Bi šla z mano na koncert od 1D?????' Začela je kričati ker je bila tudi ona zelo velika fanica od 1D!!!! Ja!!!!!!!!!! Je rekla. Ampak zakaj??? Zakaj sem jaz dobila karte za koncert?????? Čudno......... Rekla sem. Tukaj piše da je koncert že JUTRI!! Šle smo pakirat. Spakirala sem si 2 kovčka, saj sva se odločili da bova šli po koncertu če na ogled Londona.
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸NEXT DAY LATER¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Letalo je pristalo ( rima se). Odšli sva na prizorišče in vstopili skozi vrata 2. Zagledali sva 1D. Začutili sva potrebo po kričanju ampak naju je Harry zaustavil. Rekel je: prosim, ne! Odgovorili sva: okej. Videla sem kako me Niall gleda. Ko je opazil da ga vidim se je zdrznil in rekel : živijo punci, jaz sem niall to pa so liam, luis, harry in zayn. Katera od vaju je Lucy?? Lucy sem jaz to pa je Blue. Sem rekla.
27. december 2013
Bom zdajle nadaljevala ker me je strah da se mi vse zbriše rajš prej odpošlem
27. december 2013
u154996
u154996
nexttt
27. december 2013
Next
27. december 2013
Katera od vaju je Lucy?? Lucy sem jaz to pa je Blue. Sem rekla. Sedaj moramo na koncert. Čawwww <333
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸Med koncertom (BLUE)¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Harry je tak piki<333333333
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸Med koncertom (JAZ)¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Niall je taaaaaak piki<333
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸po koncertu¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Hej!!! Kaj ko bi šli vsi skupaj na pico? Vsi smo Nallu odgovorili: JAAAAAAAAAAAAAA!
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸V pizzeriji¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
No torej....... hm.......... nas najbrž že poznata kajne? Jasno da. P.S. Harry se je usedel zdraven Blue, Niall pa zdraven MENE
Tako smo se nekaj časa jedli potem pa prišli do ideje da bi jaz in Blue prespali pri njih. Naročili smo taksi in se odpeljali. Ker je bilo premalo prostora sva jaz in blue sedeli v naročju. Jaz pri niallu ona pri harry-u. Skos sta naju bulila v rit . Prišli smo do njihove hiše.

Prišli smo v dnevno sobo. Rekli so da se gremo flašo resnice. Lui je bil tako vstrajen da sva privolili. Najprej sem vrtela jaz. Prišlo je do liama in sem vprašala: kaj je dlelal nial ko sem mu sedela v naročju? am............... bulil te je v am........... rit naredil je tiste pasje okice tako da sem mu odpustila. Naslednja je vrtela Blue. Ker domnevam, da ni bil harry čisto nič boljši bom luisa vprašala, če se mu zdi da je harry malo zatrapan vame??? pa niall v luc???
k¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
KaJ je lui odgovoril???
next??
vam je zgodbica všeč????
27. december 2013
u142227
u142227
neext
27. december 2013
u153451
u153451
KaJ je lui odgovoril??? da sta jima všeč?
next?? jaa!
vam je zgodbica všeč???? jaa!
neeext
27. december 2013
Neeeeeext
Louis* da bo rekel da sta zaljubljena
ja!
27. december 2013
u154996
u154996
next
27. december 2013
Danes sem fhoooooooooooooool dobre volje tko da pišem še 1 next =)
27. december 2013
Ker domnevam, da ni bil harry čisto nič boljši bom luisa vprašala, če se mu zdi da je harry malo zatrapan vame??? pa niall v luc??? Harry je čist totalno zatreskan vate Blue, niall pa v Lucy. Potem sem spet vrtela jaz, Lucy. Zavrtela sem med harrya in NIALLA. Vprašala sem ju če je to kar je lui rekl res. Nial je rekel: Ja srček, res je. in me poljubil na usta. Vprašal me je: bi bila moja punca? Odgovorila sem mu: da. Odnesel me je na kavč, in tam sva se poljubljala. Kmalu me je začel poljubljati še po vratu ko pa naju je lui prekinil in rekel. No, to je pa moja pamet. Sedla sva v krog. No sedaj pa še harry. Pogledal je in dahnil: ja. Blue je prišla k njemu in ga strastno poljubila sedla mu je v naročje in tudi onadva sta se straaaaaastno poljubljala. Oba poljuba sta izgledala približno takole:

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Kaj se bo dogajalo kasneje?
Bo zveza Harrya in Blue trdna??
Kaj pa Lucyina in Niallova???
NEXT??
27. december 2013
u155895
u155895
neext
27. december 2013
A si že prebrala??????????????????????????????????????
27. december 2013
no recimo takole. To sva midva Z NIALLOM

27. december 2013
u155895
u155895
dej še en neext
27. december 2013
čaki bom saaaaam mal. grem dol jest
27. december 2013
u155895
u155895
sej se ne mudi sam dej čim prej ko boš lahka