Forum
predgovor:
živjo.!sem nika in bom govorila o ljubezni mojih sošolk.upam da boste brali.
nika:
"UTIHNI!" sem se zadrla v mojo budilko.čeprav je zazvonila nežno sem jo sovražila.malo sem še poležavala nato pa vstala.odšla sem v kopalnico.umila sem zobe in se počesala.nato sem odšla v garderobo in se oblekla.ko sem se zrihtala sem pograbila torbo in odšla.med potjo sem poslušala muziko.nato sem jo zagledala.našo staro šolo.bila je grda da sem si spačila obraz.našla sem anomarijo in klavdijo.pomahala sem jima ter stekla tja.objele smo se in pozdravile.nato sta začeli govoriti o neki skupini:
N-Kaj pa govorita?
K-Neveš?!
A-One direction.nisi slišala?
N-No eno pesem imam na budilki.pa na telefonu.
K-Sem ti jo jaz dala.
A-Jaz pa na budilko.
N-Ven.
K-No anamarija,dons začnejo prodajat vstopnice
A-A res???!!!
K-Ja.
N-Dons je drgač moj rojstni dan.
A,K-Pozabile.Vse najboljše!
N-Hvala.
A-gremo noter.popoldne pa kupit vstopnice.
K-Ja itak.
*************************************************************************************************************************
Okej.malo na hitro.a vm je všeč.?

boš bral/a.?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. junij 2012
u74377
u74377
next!!!!
nujno!!!!
06. junij 2012
next
06. junij 2012
jutr sam da se mal nabere delta.
06. junij 2012
u74377
u74377
ok
06. junij 2012
u63958
u63958
neext
07. junij 2012
next
07. junij 2012
next
07. junij 2012
next
07. junij 2012
uau.odziv.nextam za vas.
*************************************************************************************************************
anamarija:
po pouku smo odšle po vstopnice.ko sem jih kupila sem pogledala kje smo.2.vrsta.jes!videla bom liama.čas,kdaj gremo?aha,26.6.2012.jej!
s takimi mislimi sem zaspala.zbudi me pojoča budilka.pela mi je what makes you beautiful.počakam da liam odpoje svoj del in jo ugasnem.skobacam se iz postelje in "izginem" v prosto kopalnico.pripravilasem se in se počesala.potem sem odšla v garderobo.ko sem se oblekla sem vzela torbo in odšla.med potjo sem srečala klavdijo:
K-Hej!
A-Hello!
K-In kaj delaš?
A-Nič,ti?
K-Veselim se.
A-Aja,sej res.
med potjo sem jo zagledala.našo staro,grdo in gnjijočo šolo.pod(pred)šolo sem zagledala niko in majo.pozdravile smose in odšle notri k pouku.
vrgla sem se a posteljo in iz torbe vzela zvezek.delala sem se da se učim.v mojo sobo je vdrla mami ki mi je povedala da je kosilo na mizi.rekla sem "v redu" in ona je odšla.ko sem bila sama v sobi sem pospravila zvezek in gledala vstopnico.pogledala sem datum.16.6.2012.joj!komaj čakam da vidim liama.pogledala sem po sobi.sami plakati One Direction in liama.srečna sem.
*************************************************************************************************************
no morm it.
next.?!
07. junij 2012
next
07. junij 2012
u63958
u63958
neext
08. junij 2012
še.?
4 nexti.?
08. junij 2012
ok.nextam.!!
klavdija:
zjutraj sem se zbudila ob nežnem petju budilke.stegnila sem se in jo ugasnila.nato sem vstala in odšla v kopalnico.tam sem se zrihtala in odšla v garderobo.ko sem se oblekla sem od šla doli na zajtrk.ko sem pojedla sem si umila zobe in pograbila torbo ter odšla.med potjo sem srečala anomarijo.ko sva šli naprej sva zagledali povite osebe ki so zmedeno gledali naokoli.
K-Anamarija poglej!(pokazala sem na pet oseb)
A-Omg a jim ni vroče?(bili smo sredi poletja)
K-Ravno to.
A-A greva tja?
K-Zakaj pa ne?
in odšle sva do njih.ko sva bili oddaljeni samo 2 metra sem slišala da so se pogovarjali v angleščini.anamarija je stopila tja in jih vprašala:
A-Are you lost?
H-oh my god,you scared me....us...
A-i'm sorry.are you lost?
H-yes.we want to go to school.but we don't know thw way.
A-we are going to school.whanna come with us?
h-yeah,sore.why not?
kdo mislite da je bil.?
ali bo anamarija to ugotovila.?
NEXT.?!
08. junij 2012
nextt
08. junij 2012
ooo a se je kraljica oglasila.?
08. junij 2012
u94182
u94182
mislim da one direction drgač pa next
08. junij 2012
next
08. junij 2012
u74377
u74377
next!!!
08. junij 2012
hahaha sej naslou pove.ja andreja one direction je.(so)
09. junij 2012
u94182
u94182
supr
09. junij 2012
nextam.!!!
harry:
ko smo korakali po cesti nismo videli nobene poti več.
H-mislim da smo se izgubili.
Li-ne no!
H-žal.
A-ali ste se izgubili?
H-o moj bog,ustrašila si me...nas...
A-oprosti.ali ste se izgubili?
H-ja.hočemo priti do šole.pa ne poznamo poti.
A-medve greva v šolo.greste z nama?
H-ja,bi.zakaj pa ne?
ko smo odšli smo gledali naokoli.nihče nas ni prepoznal.prišli smo pred šolo in tam smo poklepetali.nato je zvonilo.odšli smo do ravnatelja ki nam je dal urnike.to!v istem razredu smo kot anamarija in klavdija.ko smo prišli pred učilnico smo malo počakali da je prišla učiteljica.ko nas je videla je naročila nam da počakamo pet minut da se oni zmenijo za počitnice.
************************5 minut kasneje***
učiteljica nas je poklicala in stopili smo v razred.ko smo prestopili prag smo slišali vreščanje in padanje stolov.skoraj vse punce so se zakadile v nas samo ena ki mi je padla v oči.sedela je sama in gledala predse.jaz sem se odcepil od množice in odšel k njej.ni me videla.v nekaj je bila zatopljena.nato sem jo ogovoril:
(v angleščini,samo nebom pisala v angleščini)
H-živjo!
N-oi.
H-kaj pa je narobe?
N-oh nič.(pogledala je v tla.)
H-me ne poznaš?
(nato me je pogledala v oči)
N-ne nikoli te še nisem videla.
H-jaz sem Harry iz skupine one direction.nisi slišala?
N-ne.
U-Harry bi se lahko usedel?
H-da učiteljica.
usedel sem se zraven nike.samo videl sem kako so puncam začele padati čeljusti.
kaj mislite da bo.?
se bo nika zaljubila.?
kaj pa čuti harry.?
NEXT.?!
09. junij 2012
u94182
u94182
next
09. junij 2012
aja če hoče še kera bit u zgodbi nj mi to pove.
09. junij 2012
u80842
u80842
neeext
jst bi bla če je možno
09. junij 2012
če kej vem si nora na nailla.ja lohk
09. junij 2012
u80842
u80842
ja sm in hvala
09. junij 2012