Forum
Z MOJO BFF SMA SE ODLOČLE DA BOMA NAPISALE ŠE ENO ZGODBO O 1D ČEPRAV JIH JE ŽE 100.000.000.000.000.000.000.000.....SAM ČE SO PA COOL

Začetek:

________________________Jessica (Jess)______________________________
''Hej mala zbudi se!'' Je že zgodaj zjutraj zakričala moja starejša sestra.
''Pa kaj bi rada? Ne vidiš, da spim?'' Sem ji jezno odgovorila.'' Mami je nekaj rekla, da morava priti v dnevno sobo, ker se imamo nekaj za pogovorit.'' Mislim zakaj se imamo vedno nekaj za pogovorit. To je sigurno en beden sestrin izgovor, da bi me lahko zbudila že ob 10 in mi zagrenila življenje!'' Kaj je z vami!'' Sem se zadrla dol po stopnicah.''Prvi dan počitnic je, vi pa me že budite ob 10!'' Odšla sem po stopnicah navzdol in tam videla mamo očeta in sestro kako me čakajo.''Kaj je spet?'' Sem jezno vprašala. ''Ljubica moja, z očkom sva se odločila, da bova sprejela poletno službo na Aljaski, zato bova počitnice preživela tam''. Kaj! Sma v en glas vzkliknile s sestro''. Kaj pa naše počitnice na Havajih! Kaj pa naše voženje z križarko? Kaj pa…''. Sva s sestro naštevale razloge? '' No in za to imava z očkom za vaju še eno dobro novico.Ta čas bosta vidve z vajino teto in njeno hčerko odšle na Havaje. V tisto poletno hiško, ki smo jo rezervirali mi boste odšle ve''. Je začela govoriti mama. ''Dobro je če se družita z sorodniki. Po jutrišnjem imate let''. Uau zdaj pa so moje počitnice res katastrofalno katasrofalne. ''Nevem zakaj morava z sestro iti na morje z odraslimi. Vse najine prijateljice hodijo na počitnice same''! Sem se zadrla in zbežala gor po stopnicah v mojo sobo. Tam me je opazovalo milijon posterjev. Večinoma od 1D pogledala sem Harrya. Njegov obraz me je vedno pomiril. Čeprav je bila samo slika...
4 nexti pa nextam!!!
03. september 2012
next
03. september 2012
next
03. september 2012
next
03. september 2012
next
03. september 2012
lepo
03. september 2012
next
03. september 2012
se 2 nexsta please !
03. september 2012
next
l
03. september 2012
next
03. september 2012
next
03. september 2012
neeext!
03. september 2012
next
03. september 2012
toga sam vam dobro raspoloženje već iduće. ..... .... ___ _____ _____ _____ _____ _Jess _____ _____ _____ _____ _ OMG .... S zaspao , ali sam obučen usred dana. Krasno. Oh, ne! Ja ne mogu vjerovati! Kako sam mogao zaboraviti da sam trebao sastati na 4 sa mojom BFF na FB-ROM-a. Sada će koštati, ne znam koliko su osjetljivi kontrakcije . Dakle, ono što ... to je bilo čudno sam nedavno otišao na živac. Pitam se što je dio Chloe. Vjerojatno svi sretni u susret nakon dugo vremena Adelino. Ja ne! Dakle, ono što ćemo imati ovdje je ona liječi. Ako sam već luda starija sestra, koja kaže da je Liam je lijepa onda ono što ona jest. Vjerojatno će reći da je među najljepšim Justin Bieber! I kako ona izgleda, možda mi se sviđa. Stavio sam pred ogledalo i pogledao sebe kao nekoga drugoga i smeđe kovrčave kose koji je padao samo preko mog ramena. Imao sam vitko mail o ... Da, svejedno, jer smo sa sestrom svaki dan je hodala na Zumbi Hip Hop i gimna kontakata , a ja sam na hip hop i gimnastiku i atletki. Kad sam bio u osnovnoj školi sam išao na glazbu i svirati klavir i gitaru, pa čak i danas puno igara .'' OM '' G! Čuo sam vrisak iz moje sestre sobi. To je vjerojatno već primijetili neki pauk opet. Boji ih čak i gore nego ja se bojim duhova, samo da bude sa mnom, tako da ne znam zašto su se bojali. Međutim, ja radije provjeriti što se događa s Chloe. '' Jess, OMG dobro,'' ti si ovdje! '' Zašto? '' Što je to? '' Dobio sam zahtjev za prijateljsku teljs strojarstva iz Dominique Moceanu! Ona je moj najveći uzor! Što ako sam dobiti sve trofeje u gimnastici poput nje? '' Ona? Nemojte me basat! Zašto bi ona želi da vas imati za prijateljsku gućnosti suradnje?'' Ne znam zašto Chloe ima uvijek Srećom, nisam.
04. september 2012
5 nextov poj gremo naprej ...
04. september 2012
neeeeeext!
04. september 2012
sam zakaj je u Hrvaščini? ;o
04. september 2012
ee....jas bi ful brala samo ne znam hrvaško jas :/
04. september 2012
https://www.igre123.com/forum/tema/po-yvore/41535/1
~Prijavite se tiste,ki veste uporabljati Polyvore
~Sorry za oglaševanje.!
04. september 2012
sory neki me je net zajebaval paj mi je kr v hrvascini prslooo tale zgori je pa v slovensiniii bom ponovilaaa !? Lp,ady
06. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg