Forum
u54764
u54764
pač to ni glih zgodbica je pa tko da js napišm eno vedno novo kratko zgodbico,v enem nextu,ki se pač imenuje Imagine-predstavljaj si...usaka bo govorila o One Direction in vsebina bo...no boste vidle,če boste brale!
24. september 2012
u54764
u54764
Niall imagine
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Niall Horan je tvoj najboljši prijatelj že od začetka srednje šole.Dobro ga poznaš,vedno se zabavaš kadar si z njim in imaš ga zelo rada.Ravno zdaj ti zazvoni telefon. "Hej (tvoje ime) imaš danes čas?Hotel sem te povabiti na nek poseben kraj..." zaslišiš Niallov glas,ki je bil bolj živčen kot ponavadi.Rečeš,da imaš čas in mu rečeš naj te pride ob šestih iskat v bližnji park.In tako je tudi bilo.Ko si prišla v park je bil Niall že tam. "Hej,si pripravljena?" te nežno vpraša in prime tvojo roko.Čudno,to še ni naredil nikoli prej...Usedla sta se v njegov avto in odpeljala iz mesta. "Niall,kam greva?" te zanima,on pa ti ničesar ne izda.Tisti dan je bil zelo prijazen do tebe in večkrat te je prijel za roko ali te pobožal po ramenih.Končno se je avto ustavil.Stopila si ven in zagledala da si nekje na morju.Bila je plaža in nikogar ni bilo tam,saj je bila ura že sedem. "Veš kje sva?" te vpraša.Vedela si kje sta,toda neveš zakaj te je peljal tja. "Tu sva se prvič srečala,ko si se zaletela vame,ko si rolkala.Z prijatelji ste bili na počitnicah in prav tako sem bil jaz.Poznala si me saj se je takrat odvijal X Factor in bolje kot sva se spoznavala...bolj sem vedel,da boš ostala v mojem srcu.Ampak zdaj je vse drugače...Ostala si v mojem srcu,ampak si zavzela ves prostor v njemu.(Tvoje ime) rad te imam!" Niall zelo lepo pove,ti pa ga gledaš naravnost v oči in šele takrat se zavedaš kaj čutiš do njega... "Niall tudi jaz te imam rada,saj si moj najboljši prijatelj!" rečeš. "To vem...ampak jaz te imam rajši kot samo prijateljico...(Tvoje ime) rad bi bil več kot samo prijatelj!" pove in te poljubi na usta preden lahko odvrneš nazaj isto........
24. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg