Forum
u58097
u58097
Hejlla,sem Tia:

Zmeraj sem si želela spoznati fante One Direction. Nikoli nisem imela priložnosti,da jih spoznam in upam,da se bo kmalu spremenilo.
Naslednji dan:
''Tia!!! V nabiralniku je COOL!'' ''Yes'' sem si rekla,danes bo moj srečen dan. To čutim. '' Brezveze,brezvere Aaaaaaaa!''' Res je bilo! RES JE BILO! Bila je nagradna igra: Osvoji potovanje v London! Super! Edino,kar moram narediti je,da napišem mega stavek,ki bi ga izrekel Harry,če bi mu likali lase! Napisala sem: '' To ni moja krivda....''. S tem zagotovo ne bom zmagala. Stavek sem odnesla na pošto in upala na zmago....

Next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. september 2012
neeeeext
03. september 2012
u90468
u90468
neeeeeeeeeeeextt.nova bralka
03. september 2012
u58097
u58097
Nextam za black girl8 in za hourse - Moji prvi bralki
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Naslednji mesec sem spet na dom dobila COOL. Tokrat so objavili razglasitev: Zmagala je:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
...
.

.
..
.
.
..
.
.
.
..
.
.
...
.
.
.
.
.
.
...
.
....
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.

..
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
Tia Lea Koščak!
Jaaaaa! Zmagala sem!
Komentar ocenjevalcev: Prepričani smo bili,da je bil ta stavek nekaj posebnega! Takoj smo začutili en del One Direction sveta! Ponosni smo na izbiro zmagovalke! Harry si namreč nikoli ne bi dal likati las! V to bi ga lahko prepričali samo 1D fantje! Čestitamo in nagrado lahko prevzemeš na naslovu: Ljubljanska 3743,1000 Ljubljana! Tam bo še intervju! Hvala vsem za prekrasne izdelke!

Jejejejej! Končno lahko grem v London - Mesto mojih sanj! Nakupovaanje....Musicali! Ha,i'm cominng!
03. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg