Forum
u72157
u72157
ok vem da je tukaj ze ogromno ff*-je o 1D ampak res bi mi veliko pomenilo ce bi si vzeli cas in brebrali vsaj prvi del
tako torej prvni next bo prisel cez nekaj dni
prosim ce bi lahko pod komentarje samo napisle next
hvala <3
26. oktober 2012
u107856
u107856
Next :-)
26. oktober 2012
next
26. oktober 2012
u72157
u72157
Ekola prvi del kot obljubljeno
Janet Pamela Andrewshttp://weheartit.com/entry/41166860/via/douchebag76
Stara sem 16 let in obiskujem gimnazijo, moj cilj pa je priti na medicinsko solo. No sedaj sem pa že začela nakladati, no v glavnem sem pač nvadna najstnica. Zelo rada poslušam glasbo in plešem. Sem v plesni skupini kjer plesem hip-hop in jazz balet. Sem edinka in živim s svojo mamo v Ilirski Bistrici, mestecu kjer vsi vedo več o tebi kot ti sam. Sem sva se preselili, ko sem bila stara 2 leti.
Alex James Wattson http://weheartit.com/entry/41102819/via/p_benefitshapiness
Zivim v Ilirski Bistrici star sem 17 lrt in studiram zveze z mediji. Sem edinec in živim s svojimi starši. Imam najboljšo prijateljico J.P., in tudi jaz sem kot ona preselil iz Londona v Slovenijo pri šestih letih. Treniram tudi borilne veščine in sem črni pas v karateju.
Lisa Jones http://weheartit.com/entry/41166871/via/diellzagpique
Ime mi je Lisa in stara sem 15 let. Zivim v Ilirski Bistrici s svojim ocetom in mlajšo sestrico Alexandro. V Slovenijo smo se preselili iz Londona pred petimi leti. Hodim v prvi letnik gimnazije in ob tem študiram še solo petje v Ljubljani.
Sara Holt http://weheartit.com/entry/41166827/via/Elesnoemie
Živjo ime mi je Sara in stara sem 16 let. Zivim v Ilirski Bistrici mestecu z le 2000 prebivalci. Sem sem preselila s svojimi starši in mlajšim bratcem Joshom. Hodim v gimnazijo in zelo rada pišem. Igram tudi kitaro, klavir in violino.

No to je bil prvi parti in prosim nexxt če vam je bil všeč.
26. oktober 2012
u72157
u72157
oh mi je zlo žal ampak mi je neki sz slikami zajebalo
26. oktober 2012
next
26. oktober 2012
u57074
u57074
http://www.fuse.tv/shows/top-40
GLASUJTE ZA 1D TRENUTNO NA ŽALOST ZGUBLAJO PROTI THE WANTED!!!!!!!
26. oktober 2012
u101815
u101815
next.!
26. oktober 2012
next
26. oktober 2012
next
26. oktober 2012
u103092
u103092
Neeeextiii čim prej zaamee :*
Hvala, da si ubogala moje UKAZE
Ps... Sei veš, da ne zamerim za smetenje, sam vedi, da ko me boš zgikala na poni črti in meli kšnih 100000 ogledou ti bom tko smetila Sei lahko, aneeda?? :** Looovaaam teee =)
26. oktober 2012
next
26. oktober 2012
neeeeeeeeeeext
27. oktober 2012
u72157
u72157
ja jest tebe zgikala vraga
27. oktober 2012
u72157
u72157
pa kaksen se vam zdi opis
naj nadaljujem?
sory ker tezim
27. oktober 2012
next!
27. oktober 2012
next!!
27. oktober 2012
next
27. oktober 2012
next
27. oktober 2012
neeeeeeeeeeext
27. oktober 2012
u80685
u80685
next!.
27. oktober 2012
next!
27. oktober 2012
u103092
u103092
Jaaa neeeext!
Lisa sporoča da neeext tudi od nje!
Tko, da maš že dva nexta
27. oktober 2012
u72157
u72157
oh hvala vm usi ti nexti mi ful pomenijo
27. oktober 2012
next
29. oktober 2012
u72157
u72157
taku no u glavm tu je pa prow zares part 1
mi je fuuuullll žal ki nesm nč do zdej objavla samu je blu prnas doma obsjdnu stanje moj prijatelj je našel pravo bombo na svojem dvorišču in smo meli krizo( četrta v enem mesecu)
no dovolj kompliciranja upam da vam bo všeč

Part 1
"Ampak Alex zakaj moraš oditi?"sem glasno protestirala. "Zakaj zdaj zakaj ne čez nekaj mesecev?" "Zato ker je to moja priložnost. Kaj se sploh zavedaš da so mi ponudil mesto v eni izmed najboljših založb na svetu. Bil bom desna roka Simona Cowella!!" Otožno sem ga pogledala in rekla:" Ja saj razumem ampak zakaj te potrebujejo ravno sedaj! Pred nekaj meseci pa ni bilo nobenega prostega mesta!!!" sem se razburila in z obrazom zakopala v blazino. Prenahal je s pakiranjem ter se ulegel na posteljo poleg mene. Tam sva lezal dobre pol ure v popolni tisini. "Pa saj veš da te ne bi zapustil če res ne bi bilo pomenbno. In saj si lahko se vedno piševa. Obstajajo pa tudi stvari imenovane te-le-fo-ni,"mi je počasi zlogoval. "Predrago." "Kaj pa skype." "Saj veš da nimam skay-pa" sem zamomljala. "Ahh saj res. No pa facebook in gmail, in ko zaslužim dovolj denarja ti bom kupil karto za London v prvem razredu." "Ne, ne v prvem razredu ker potem bom čakala se zelo dolgo časa." sem mu sarkastično odgovorila. "Hahahaha" se je zasmejal na ves glas. "Veš odidem komaj ju3 popoldne za pakiranje bo še veliko časa." mi je namignil. " In kaj naj bi to pomenilo??" sem ga vprašala. "To pomeni da bi rad preživel še zadnjih nekaj ur, ki jih lahko s teboj" " In kje naj bi jih preživela?" "Hmmm imam odlično mesto kamor lahko odideva kjer bova na samem. " Ja v Ilirski bistrici pa sama, to bi tudi jaz rada doživela, in kam naj greva po takem mrazu zunaj je le 15 stopinj." " Torej se obleci toplo," mi je rekel in se mi nasmehnil. Začela sem protestirati na ves glas:" Pa saj nimam nič s seboj!""Ahh daj no daj ne blefiraj vedno nosiš moje majce." "Ne ko sem zelo jezna nate!" sem vzkliknila. "In zakaj si zelo jezna name če smem vprašati seveda," "Zato ker bom izgubila enega izmed svojih najboljših prijateljev," sem zahlipala tako močno in vse solze ki so se kopičile v meni so kar naenkrat izbruhnile ven. "Daj ne razburjaj se. Vse bo vredu saj se bova se slišala in obljubim prva možnost, ki jo dobim ti kupim karto za London."me je začel tolaziti. "Ahh še se bom načakala!" " Daj no daj nehaj hlipati in se že obleci nimava ravno veliko časa." je rekel in me odrinil iz svojega objema. "Ne grem!" sem mu odločno odgovorila. Zavdihnil je in šel na kolena:" Prosim,prosim glej na kolenih te prosim ne boš obžalovala. Obljubim." " No pa prav ker si ravno ti!" . Potegnil me je za seboj in mi podale eno njegovih najljubših majic. "Obleci se zunaj je hladno. Nase sem navlekla majico in jo zacela vohati :"Joj kako bom pogresala ta vonj." Zavil je z ocmi in pocasi zamomljal:" Saj jo lahko obdržiš. Tako ali tako mi vedno kradeš majice." "To sploh ni res. Ne kradem ti majic." sem se začela upirati. Obrnil se je proti meni in segel pod mojo majico. Zavriskala sem na ves glas. " A da ne. In čigava je ta kratka majica? Spomnim se da je bila učasih moja." je rekel in me začel žgačkati. "Daj mir no še vedno sem jezna nate." Spustil me je in začel:"Zelo,zelo mi je žal ampak to je enkratna priložnost in moram jo izkoristiti. Daj,daj ko ti bom pokazal moje presenečenje te bo vse minilo." Ker se nisem mogla več prepirati sem se vdala. Obula sem si čevlje in mu sledila ven iz hiše. Odpravila sem se proti avtu, ko me je povlekel za roko in me obrnil. Začudila sem se:" Kaj ne greva z avtom." "Ne peš bova šla." je rekel in se odpravil naprej. V tišini sem mu sledila. Čez dobrih pet minut sva prispela do jezera. Začela sem se ogledovati vse okoli jezera in nato sem se le opogumila:" In kje je moje presenečenje?" "Ahh daj no saj nisi mislila da bo presenečenje ravno gromozansko. Tukaj bova, kot vidiš je jezero popolnoma zmrznilo in to pomeni da se lahko na njem drsava." Debelo sem pogledala in se začela smejati na ves glas. Alex je le povesil glavo in zmomljal da verjetno to resn ni ravno dobro presenečnje. Pograbila sem ga za roko in z roko v roki sva stekla proti jezeru. Malo pred robom jezera sem se ustavila in se zamislila če je jezero res dovolj trdno. " Ne skrbi J.P. jezero je dovolj zaledenelo za drsanje" je na pol v smehu zacel razlagati nekaj o nekih preizkusih ki jih delajo na jezeru. Počasi in previdno sem stopila na zaledenelo površino in zelo hitro padla na rit. Alex je le stal in se začel smejati. Tako sva se zabavala in čisto sem pozabila na dejstvo da bo Alex ju3 odpotoval v London.
next? in kako se vam zdi???
01. november 2012
u103092
u103092
Neeeext!!!! Kakooo se mi zdi?! Legeeendarnooo!!! <3
01. november 2012
u103092
u103092
Heej, res fuul sori za smetje!!
Bi katera brala?? Nova zgodbica o 1D http://www.igre123.com/forum/tema/it-s-been-written-in-the-stars-ft.1d/44384/ Hvala če si bo katera vzela čas
01. november 2012
next!!!!!!!! svetouno
01. november 2012
next
01. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg