Forum
To je moja 4 zgodba in upam,da ti bo všeč.Govori o:
To je zgodba o Lari Fox,ki se zaljubi v Harryja iz 1D,pa je Harryju ušeč.
prosim preberi zgodbo:
Bilo je mrzlo jutro in hitela sem v šolo,zamujala sem že petnajst minut pouka,zaradi zaradi brata Luisa,ki ni mogel najti zvezka.Tako sem se zagnala po dvorišču,kot bi pridrvel leopard.Tekla sem mimo blokov,in po ulici navzdol,samo,da nebi zamudila še več.Ravno za ovinkom pred šolo sem slišala,da je zazvonilo.To je pomenlo konec prve ure.Ojoj sedaj sem pa v škripcih.Učila me je gsč.Mierinka.Vedno je zelo jezna samo name.Stekla sem v njen razred v katerem bi morala biti.
Lara!!!Kod si se potikala je kričala gsč.Mierinka.Upam,da nimaš izgovorov za takozamudo.Je z visokim glasom potrdila.
Emmm ne nimam gsč.Mierinka,z bratom sva iskala zvezek.
Zvezek,brat,nimaš brata...
pa ga...
Brez ugovarjanja,tako trapastega izgovora še nisem slišala,če bi sploh imela brata,pa naj ga sam poišče.Je rekla z istim tonom kot prej.
V redovalnico ti bom dala F,tako,da si boš zapomnila.Je še dodala in vzvišeno odšla.
Tako sem bila potrta,da nisem opazila,da imam odprta usta.Obrnila se je in rekla:
No kaj čakaš,pojdi na malico!
Takoj za njo sem odšla v jedilnico,potra ker sem dobila F(1).
Sedla sem v jedilnico in opazila,da me gsč.Mierinka gleda.Opazila sem,da imamo za malico jagodni jogurt.Na jagode sem alergična,zato sem BFF rekla,naj gsč.Mierinki reče,da sem šla na wc,če upraša kam sem šla.Tekla sem ven iz šole v restavraijo,ki je tik zraven nje,da si vzamem hamburger.Bila sem že na pločniku,ko se zaletimv možaka in mi pade šolska torba.Možak je imel črn plašč,da se ga ni moglo videti.Bom jas je rekel z radovednim glasom,oh ni treba sem mu odvrnila,in ko sva se oba sklonila,da bi pobrala torbo sva se trčila v glavo,oba sva se smejala.videla sem,da se mu je kapucasnela,imel je rjave nakodrane lase.Pobral mi je torbo in se mi nasmejal,jas sem se mu tudi,ker SEM VIDELA...
Nexttttttt
27. avgust 2013
še 1nexšt
27. avgust 2013
u118423
u118423
next
27. avgust 2013
u113053
u113053
next
27. avgust 2013
u113053
u113053
+ zelo dober začetek
27. avgust 2013
o hvala nexam...(sam mal bo trajal)
27. avgust 2013
u113053
u113053
http://ask.fm/EvilAny10/answer/62968948195 OMG hahahhahah (moj ask) pa oprostti ker oglašujem
27. avgust 2013
ツ єνιℓαηу ツ nič hudega
Buger prosim.
Oprostite kaj?
Kavo in buger prosim.
Žal nimamo bugra.
Mislim hurger,ne haburger.Stresla sem z glavo.
Aaa hamburger in kavo.
Da..ne.Mislim brez kave.
Ok takoj dobite je rekel in odšel.Jas pa sem mislila lwe na Harya.
____________________________čes pet minut_________________________________
Ko sem dobila hamburger sem ga jedla največ pol ure.POČAKAJ MALO!!!POL URE!O NE!!!!aj pa šola.Denar sem mu kar vrgla v roke in ekla nazj v šolo.Spet sem srečala možaka v črnem plašču.A sem ga skoraj prezrla,v teku sem se mu nasmehnila in pok trčila sem ob gospodično Mierinko.Grdo je pogledala možaka in se posvetila meni.Verjemi ti ki o bereš,če bi vedela,da je Hary bi tekla k njemu,da bi ga podrla in ka cmoklala po obraz,da bi bil čisto roza od njene šminke .Lara!!!Kaj se pa to pravi!!Imaš spet izgovore zame!!!
Ampak...
Nič ampak,takoj v šolo in k gospe Bučnik.
Še enkrat je grdo ošinila možaka,ki je tam mirno stal in poslušal.
Tekla sem v šolo h gospe Bučnik(moji drugi učiteljici,ona je bila že bolj prijazna).Ko sem prišla v razred so se mi vsi posmehovali,dokler nisem sedla.
Kakšno vedenje je to,zamujati k pouku,upam,da nimate kakšnih slabih namenov Lara.Ker sem dolžna upoštevati tudi gsč.Mierinko mi je rekla naj ti dam še en F,ampak,ker vem,da si šla samo po hamburger,ti oprostim.Z govorico ustnic(torej brez besed odpiranja ust)sem Bff rekla:
Si ji povedala?
Ona:
Ja kaj,saj si rekla,da naj ne povem samo gsč.Mierinki.
Resno sem jo pogledala in se osredotočila h pouku.
________________________________po koncu ure_________________________________
Mama je tekla pome kot zmešana in me vlekla v avto,Harryse je še vedno zadrževal v tistem kraju in me pozorno gledal.Ko sem mamo ne prenehoma spraševala kaj je narobe...
u117761
u117761
next
27. avgust 2013
ok še vsaj enega
27. avgust 2013
nextam...
27. avgust 2013
u113053
u113053
next nujno
mega fantastična je
27. avgust 2013
Kaj je narobe?!Molči in pridi v avto!!!!Je rekla mami,ko sem stala pred avtom.Ok,ok!Že grem.Mami je skočila v ac+vto kot zmešana prižgala avto in odpeljalatako hitro,da naju bi skoraj pobralo.Emm mami voziš 120 na uro,a nebi maolo upočasnila?!NEEEE!!!Nujno pomembno je!!!
Kaj je tako pomembno,kot,da naju lovi policija?!Sem pripomnila,ko sem se z levo držala sedeža in opazovala kako so za nama.Policist z motorjem je pridrvel zraven okna našega avta in naznanil;Takoj pomanjšajte sicer bodo posledice.NE!!!Je rekla mami in še pospešila na 132.Policist pa nama je sledil.Obračala sem glavo kot zmešana in opazovala njune odzive.Policiski avto sta druga dva zapeljala pred naju,mami pa je obrnila na cesto levo v bolnico.Policija ji je sledila a ko so prišli do njenega avta sva bili že noter.Obupano je tekla po bolnici,ni vedela kam naj gre,levo ali desno.Jas pa sem počasi hodila za njo.POtem je našla prava vrata in se pognala v sobo.Stopila sem do vrat in pogledala skozi.Bil je luis,z ispahnjenim ramenom in polomljenima nogana in s pono praskami,tekla sem noter in k mami.
Prišla je sestra in rekla,da bo zdravni prišel čes dve minuti.
Počakajtesem rekla!
Da?
Kaj se je sploh zgodilo?
O meniimo,da ga je v pšoli negdo izival,da ne zna ležati na cesti,prišel je avto in e,in...
Bo preživel.Je vprašala mami?
Seveda bo,saj ni smrtno nevarno poškodovan.Hije bi bilo,če bi izgubil nogi.
Mami:
Lara ali greš lahko ven rada bi bila sama z njim.Pokimala sdsem in šla vn,ter sedla v čakalnico pri oknu.Policija je šla iskat kam drugam jas pa sem gledala skozi okno.Spet sem opazila Harya,ki je šel mimo in se ozrl noter.Ko me je videl je vstopil in mi prisedel...
27. avgust 2013
u113053
u113053
nexttttt nujnoo
27. avgust 2013
u117761
u117761
next
27. avgust 2013
nexam...
27. avgust 2013
Mi prisedel in rekel:
Kaj pa počneš tu v bolnici?
Brata je povozil,povozil...
Ni trebsa končati že vem kajZakaj pa?
Raje ne govorim o tem sem rekla čisto razjokana.Hay je vzel majhen bel in čist robček in mi pobrisal solze.
Če ni hudo poškodovan bo vse vredu,je rekel in se nasmejal.To je dovol logično je še dodal.
Nasmejala sem se in ga pogledala,ko sem opazila,dasva sama.Tudi palšč si je snel.
Te lahko nekaj vprašam sem dejala.
Ravnokar si,ampak laho še enkrat.Samo avtograma ne je potiho rekel sam pri sebi.Nasmejala sem se.NE bom te vprašala tega temveč zanima me,zakaj si se tako zadrževal okoli naše šole.
Ouh,dobro,z Zeynom sva se dogovorila,da se dobiva tam,ker bi e morala pogovoriti glede novega video spota.
Aja,pa tuti avtogram želim.
Iz žepa sem potegnila kuli i list ter mi ga dala.Posmehljivo je zmajal z glavo.Vzel kuli in napisal svoje ime.
Izvoli je rekel ko je končal.
Ali bi lahko videla kako snemate video sot.
Seveda je rekel,v stal inrekel pridi ob šestih na listku piše vse.Je rekel in mi ga izročil in odšel.Počakaj...
u117761
next
27. avgust 2013
naslednjič kobo next bom dalš napisala pa tnx za next
27. avgust 2013
u113053
u113053
NEXTTTTTT
27. avgust 2013
počakite mak k mam tok za naredit
27. avgust 2013
u113053