Forum
Hej! Tista zgodbica 193 Clones ne obstaja več, sem jo odmaknila, ker bo ven prišla bolj zanimiva zgodbica.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

I. Poglavje
--------------------
5.3. 2995

>>Bližamo se letu 3000 in še vedno nam ni uspelo najti življenje na drugih planetih! Kakšni ljudje smo to?> Misliti moramo tudi na človeštvo, da bo ostalo, ne da najdemo nekje drugo življenje in na to pozabimo.>Prav imaš Dr. Pree. Odblokirajte se od ladje. Laboratorij bom rabil več kot vi.>Če želiš tako umreti Dr. Xavia, ti ne bom preprečil.
08. februar 2012
kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuul še nadaljuj oh kul še piši
11. februar 2012
Že čez nekaj minut se je manjši del ladje odstranil in odletel proti Zemlji. Zdaj sem sam.
Potoval sem hitro, najhitreje, da bom lahko dosegel čim več planetov. Nekaj me je zadelo. Rdeči alarm se je oglasil. Odpel sem si varnostni pas, hitro skočil na noge in stekel na zadnji konec ladje. Ustavil sem se za vogalom in opazoval majhno luknjo v ladji.

''Ta majhna stvar lahko naredi en velik problem. Pristati moram. In to še danes.''
Next?
12. februar 2012
next
next
next
next
next
next
next
next
15. februar 2012
next
next
next
next
next
next
next
next
15. februar 2012
next
next
next
next
next
next
next
next
15. februar 2012
next
next
next
next
next
next
next
next
15. februar 2012
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
15. februar 2012
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
15. februar 2012
Zaprl sem varnostna vrata, da luknja ne bi vsrkala v vesolje še ostale stvari. To bo treba popraviti. Ladjo sem obrnil in se začel počasi bližati najbližjemu planetu. Robot ni zaznal njegovega imena. Verjetno še noben ni pristal tu, da ga bi poimenoval. Počasi sem začel pristajati. Preden sem odprl vrata sem se toplo oblekel, saj je kazalo, da je na tem planetu hladno. Stopil sem v stroj in počakal, da me bo naredil takega, da lahko diham zunaj. Zunanja vrata so se odprla in lahko sem stopil na planet. Vonj je bil hladen in dišal je po pesku.
Next..?
17. februar 2012
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
next
nextnextnextnextnextnextnextnext
nextnextnext
next
nex
ne
n
n
ne
nex
next
next
nex
ne
n
n
ne
nex
next
nextnextnextnextnextnext
neeext
neeex
nee
ne
n
n
ne
nee
neee
neeex
neeext nextnextnextnextnextnext
next
next
next
17. februar 2012
nextttt
nexttt
nextt
next
nex
ne
n
n
ne
nex
next
nextt
nexttt
nextttt
cooool
coool
cool
col
co
c
c
co
co
coo
cooo
coooo
cooool
17. februar 2012
next
nex
ne
n
n
ne
nex
next

takoj
tako
tak
ta
t
t
ta
tak
tako
takoj
cool
coo
co
c
c
co
coo
cool
17. februar 2012
next
17. februar 2012
''Ladjo moram nekako zavarovati.'' sem se odločil. S pomočjo laboratorija in robotov sem naredil velik polkrog, ki je segel od tal planeta in dvesto metrov v višino. Zdaj sem odšel spet v stroj in si vrnil normalno dihanje, prav tako pa sem znotraj naredil zrak enak kot na Zemlji. Odločil sem se, da bom sam ustvaril življenje na tem planetu. Moja misija se zdaj imenuje Misija Xavia.
Next?
18. februar 2012
u25153
u25153
next!!!!!!!!!!!!!!!
18. februar 2012
nexxt
nexx
nex
ne
n
n
ne
nex
nexx
nexxt

takoj
tako
tak
ta
t
t
ta
tak
tako
takoj
18. februar 2012
nextttttttttttt
18. februar 2012
Delal sem tri dni, vendar meni se je zdelo, da delam tri leta. Nisem veliko napredoval. Še vedno nisem našel pravega lika za ta planet. Na koncu sem se odločil, da bo to normalen človek. Najprej ženska. Izbral bom še mlado življenje, da bo imelo pred seboj še veliko let življenja. Ženski sem dal dolge rjave lase, normalno postavo in modre oči. Drugega ne rabi. Označil jo bom z velikim 'X' na levi strani na hrbtu. 'X', kot Xavia ne bo prav velik, da ne bo vzbujal pozornosti. Z likom sem končal. Odločil sem se, da jo bom dobil oziroma naredil danes. Ni vredno čakati. Odločno sem se spravil pritisniti velik modri gumb, nakar se je planet močno zatresel in pritisnil sem napačne gumbe ''Oh, ne...''
19. februar 2012
u25153
u25153
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. februar 2012
Stroj je začel počasi delati, nato pa hitreje. Tresel se je kot če bi izdeloval nekaj velikega. Potem se je ustavil. Dim je prihajal iz stroja in pripravljen sem ga bil odpreti. Ven je prišel dim, nato pa postava. Ženska postava. Stopila je korak naprej.. In potem pristala na tleh.
20. februar 2012
next!!!
21. februar 2012
next
21. februar 2012
13.3. 2995
---------------------------------
Danes sem jih imel že 47. Stroj je kar naprej delal. Nisem ga mogel ustaviti.
23.3. 2995
Zavedal sem se, da je to zadnji stvor, 193 stvor. Stroj je popolnoma uničen. In vsi te stvori... So bili enaki. Vsi so imeli 'X' na levi strani hrbta. To so bili kloni. Ustvaril sem ženske klone. Kaj naj naredim z njimi? To je kaznivo dejanje, nihče ne sme izvedeti. Nekam jih moram poslati. Tu že ne smejo ostati, premalo prostora je za njih. Vsi kloni so se vedli človeško. ''Kako naj vas ločim...?'' sem premišljeval. Nato pa mi je prišla ideja na dan. V njihovo telo bom ogradil neko napravo, ki mi bo povedal katera številka klona je, in kje ga lahko najdem... Seveda bom moral tudi v moje telo.
Vse je šlo brez napak in še delovalo je.
Next?
21. februar 2012
nexxt
22. februar 2012
25.3. 2995
-----------------------------------------------
Vključil sem satelitski radio.
'Na Zemlji se dogaja kriminal! Ceste so zaprli in ljudje na ulicah stradajo! Odkar je napočilo novo leto 2012 se je vse obrnilo! Policisti ne vedo kako ukrepati. Samo čudež se lahko zgodi...'
''2012? Kako lahko poročajo, če so že vsi iz preteklosti mrtvi. Edina možnost je, da se preteklost še enkrat ponavlja, hkrati pa tudi prihodnost oziroma moja sedanjost in njihova sedanjost. Če izumim stroj, ki bo popeljal klone nazaj v preteklost bodo lahko reševali probleme in tudi za nas bo prihodnost oziroma zdajšna sedanjost lepša. Čas je, da ukrepam!''
Stroj sem izumil dokaj hitro saj sem že vadil. Zdaj je še najtežji del.
''Vsi kloni se zberite pred laboratorijem v vrsto!''

Next?
22. februar 2012
itak next!!!!
22. februar 2012
Čez nekaj ur mi je uspelo ograditi vsem klonom nadnaravne sposobnosti. Vsak klon bo lahko čez kakšen teden dobil sposobnosti kot so: Branje misli, hitro učenje, močnejše telo in večjo hitrost. To je vse kar lahko naredim. Več ne zmorem. ''Poslušajte kloni! Poslal vas bom na drugi planet, ki se imenuje Zemlja! Vsakega v eno državo k eni družini. S tem vam bom moral izbrisati spomin. Kdo ste, boste izvedeli takrat, ko bo potrebno! Od vas želim, da branite svojo državo in vsi popazite na preteklo Zemljo!''
Ko sem jih postavil v stroj se jim je najprej začel brisati spomin in kar naenkrat jih ni bilo več.
''Moralo je uspeti. Zdaj vem kje bodo, saj imajo v telesu napravo.''

Next?
26. februar 2012
next
26. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg