Forum
Heej! Sem Nika in pisala bom znanstveno fantastično zgodbico! Zgodba je izmišljena!

Hejla! Sem Anna. Živim v Sloveniji, v Ljubljani. Stara sem 13 let. Hodim v 8. razred. Moj oče je zdravnik in dela cele dneve! Tudi kakšno noč! Moja mami je učiteljica angleščine, ampak ne na moji šoli. Nimam nobenega brata ali sestre. Sem edinka. Ampak nisem sama... Imam najboljšo prijateljico na svetu! Ime ji je Sara, stara je 13 let in ima 2 brata. Rok je star 9 let in Erik je star 14 let. Vsi se zelo dobro razumemo!

To sem jaz:

Sara:

Rok:

Erik:

Neext? (:
11. januar 2012
...
11. januar 2012
'Hej, Sara! Poglej tole!' Pred nos ji pomolim časopis. 'Neznana stvar bo priletela na Zemljo.. Kaj naj bi to pomenilo?' in se vrne nazaj k domači nalogi. 'Dobro poslušaj! Neznana stvar se bliža Zemlji. Zadela bo Evropo čez približno 2 dni. Znanstveniki še niso ugotovili kaj je to in koliko hitro leti...' prekinila me je. ' V Evropo? Anna, vem kaj misliš. Pa, daj no! Slovenija je tako majhna, da jo bi še Nezemljan zgrešil!', 'Ja, Sara.. Kaj pa veš! Mogoče bo pa padel sem..' zagledala sem se v časopis. ' Kaj ne bi raje naredila naloge?', 'Jo že imam...', 'Anna nehaj tečnariti Sari s to tvojo neznano stvarjo...' jah, to je mami Meta.. Spet se oglaša kadar jo nihče ni nič vprašal... 'Ja, Anna... Slišala si Meto. Pazi, da ne pride dol!' Nisem je več poslušala. Odločila sem se, da grem v svojo sobo malo prebrskati po internetu če bom še kaj našla. 'Takoj se vrnem!' Jooj! Skoraj bi padla, ko sem vstala! 'Malo bolj počasi! Se spomniš? Počasi se daleč pride!'

Next?
11. januar 2012
Pregledala sem e-mail... Nič novega. Potem sem vtipala v prazen okvirček: Neznana stvar se bliža Zemlji. Wow! Kar na tisoče rezultatov! Kliknila sem prvo.. Kot vedno
To je bil članek.. 'Anna jaz grem domov!!' joj! 'Ja, evo me!' Stekla sem po stopnicah v kuhinjo. 'Popij še sok Sara', popila ga je. 'Hvala, Meta! Adijo!', 'Adijoo!' Sva v en glas zavpili.. In že je ni bilo več. 'Anna..Spat!' Aaa..! 'Ok...'
Naslednje jutro sem vstala pozno. 'O, ne! Spet bom zamudila!' Hitro si oblečem kavbojke in rdečo majico. Počesala sem se in stekla v kuhinjo. 'Kaj si spet tako pozna?', 'Oprosti.. Zaspala sem...', Vsedla sem se in.. zagledala današnji časopis. Spet enaka tema... 'Ne! Pusti časopis! Popij sok in pojej kosmiče!', 'Ampak mami...' ah, morala sem jo ubogati.. Ko sem pojedla in popila sem stekla na drugo stran k Sari in Eriku. 'Pridi, gremo!' in me je Erik takoj potegnil.. 'Anna se spomniš včerajšnega časopisa? No, v današnjem so povedali da bo neznana stvar priletela na Zemljo danes čez 9 ur..', 'Se prvavi ob 17:00? Takrat bo že tema..'
Neet?
12. januar 2012
Next?* Pardon
12. januar 2012
next
14. januar 2012
u64183
u64183
next!!
14. januar 2012
Next
17. januar 2012
Dans je Lola Pihi praznovala rojstnodnevno zabavo. Vso zabavo je jamrala, da je za danes napovedana nevihta in jaz sem jo prepričevala da ni res, čeprav nisem vedela. Bili smo v parku. 'Uf, kako je še vroče!' je navdušeno povedala Sara. Ležale sva na travi. 'Kakooo me boli trebuh! Zakaj si mi dala še tvoj kos torte, ha??', čisto podobno Sari. Lolina mama prireja zabave, zato na njenem rojstnem dnevu nikoli nič ne manjka! 'Tako vroče je še... Res se mi bi prilegel sladoled...' in ravno ob tistem času sva zaslišale zvok, ki je vabil h kombiju po sladoled. ' V moji torbi je drobiž..', 'Ah, saj v redu! Danes jaz častim!' iz čepa je potegnila denar in hitro stekla do kombija. Minilo je ene 5 minut in je že bila nazaj. 'Plačala sem ampak ko sm ga dobila v roke sta se mi oba sladoleda kar stopila...' , 'za vogalom je trgovina. Sklepam, da nimaš več denarja. Vzemi mojega iz torbe!' in že je takoj prebrskala torbo. 'Našlaa! Takoj se vrnem!!' stekla je za vogal in je nisem več videla. 'Brr...Kako je hladno!' črni oblaki na nebu so se pojavili. Nisem odprla oči.. Ni se mi dalo. Slišala sem šumenje. Okoli mene. Vse je šumelo in bilo je mrzlo. Čez nekaj časa sem se odločila, da bom malo pogledala. Nobenega ni bilo več. Zrak je bil hladen, nebo je bilo temno. Žarki sonca so poskušali predreti črne oblake ampak jim ni uspelo. Pripravljalo se je na nevihto. Bilo me je strah... Kam so vsi izginili? Slišala sem močno grmenje in nato me je nekaj zadelo.. Bila sem v nezavesti...
Next?
19. januar 2012
next
23. januar 2012
u64183
u64183
next
23. januar 2012
next next
26. januar 2012
Hvala, ker ste brali ampak meni se zdi, da ta zgodbica več ni tako zanimiva in težko nadaljujem, zato sem se odločila, da bom začela novo, bolj znanstveno, za vse tiste, ki obožujete znanstveno fantastiko je tu moja nova zgodbica s slovenskim naslovom
193 KLONOV: http://www.igre123.com/forum/tema/193-klonov/28865/

Hvala vsem, če jo boste brali!
08. februar 2012
In še enkrat:
Tema odstranjena!
08. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg