Forum
ємσ ναмριяє 13 feat. ConverseVampire:
Ime mi je Beatrix Stalcker. Če se smejite ojemu nadutemu imenu to ni nič takega. Moja mama je bila naduta, moj oče je bil nadut, moj nekoč carski brat je bil nadut in moja naduta sestra, ki je že naduto poročena in je bila naduto nosečain j rodila nadutega otroka. Mar ni super? Vsi so bili naduti razen jaz! Jaz se temu upiram in mislim, da je prav tako kar sem počela čeprav so nekatere stvari ušle iz rok!
24. december 2011
u25153
u25153
nextt!!!!
25. december 2011
next!!
25. december 2011
No da vam bo bolj jasno, opisala vam bom mojo zgodbo ko sem bila stara 15 let. Začelo se je prvega šoslkega jutra. Z družino smo se preselili v večjo hišo ker tudi takrat smo imeli svinjsko veliko denarja. In zato sem tudi mogla na drugo šolo. Komaj sem vstala in se spravila iz tople mehke postelje. Na poti v šolo sem razmišljala o mojih prejšnih sošolcih in sošolkah ki sem jih sovražila. Tako kot so oni mene.
25. december 2011
Zakaj so me sovražili? Nisem bila ravno prijazna do njih, ker tudi oni niso bili prijazni do mene. Pač sem iz glupe nadute družine in vse punce so hotele biti moje prijateljice. Ker sem vedela, da se gre samo za denar se pač nisem hotela družiti z njimi. Pstale so nesramne do mene in mi govorile, da sem naduta in, da mi ljudje sploh niso pomembni in nič zato, ker imam ttako ogromno denarja. Še fantje so me potem začeli sovražiti s katerimi sem se vedno dobro razumela. Vsak dan, ko sem hodila v šolo so me ubijalno gledali in se mi posmehovali ter mi govorile nelagodne reči. Vpili so: ''DOKLR STA MAT PA FOTR BUGATA NAUŠ ŠLA MET STRIPTIZETE ANE!''. Sem perfektna odličnjakinja in bom šla malo težo med striptizete sem si mislila ampak vseeno sem jim to zamerila zato sem pstala jaz do njih bolj zlobna kot so bili oni do mene.
26. december 2011
u69881
u69881
nehi że
26. december 2011
Ampak dovolj o tisti sošolcih in sošolkah. Takrat sem bila še...... naivno nesramna. Kot kakšen otročiček. To se je kmalu spremenilo. Ampak na bolje ali slabše? To bi se pa dalo opredeliti v večih možnostih. Boste že videli. No prispela sem v šolo. Seveda so me vsi postrani gledali tako kot je ponavadi z novimi. Le redki imajo to srečno zvezdo pod katero so se rodili da jih sprejmemo takoj in zelo lepo. Punce so me gledale z ljubusumjem, fantje pa kot veliko denarno nagrado kar tudi niso zgrešili. Kdor me je dobil sem bila tako rekoč nagrada zanga z veliko denarja v družini! Na sebi sem imela oblečene kratke hlače iz kavbojk, škornje do kolen z majhno peto, ohlapno majico ter rdečo jakno z znamko zelo popularne firme in je kar kričala da je stala 200 evrov. Imela sem Raybanke ter uhane vredne več kot si lahko zamislite. Dobila sem jih ob rojstvu da jih bom lahko nosila recimo zdaj, za boljše priložnosti kot je prvi dan šole. Samozavestno sem šla mimo vseh strmečih ljudi katere bi najraje vžgala. Če te tako zanimam zakaj ne prideš in ne rečeš živjo, namesto da me gledaš kot da sem z marsa padla? Videla sem kako so me naketre punce že s pogledi zaničevale.
26. december 2011
next!!!!!!
26. december 2011
Ljudje so bili razvrščeni p skupinah. Piflarji so bili vsi z zbnimi aparati in očali ter hlače so potegnili do prsnega koša, barbike so bile vse roza s telefni ob glavi in kričale ter vihtele okrog svoje bjond laase, skejtarji so bili na svoji UrbanRoof polju in so se skoraj zabijali drug v drugega toliko jih je bilo. Čefurji so nenehno ponavljali: EJGA BRE!!! ALO BRE!!! in se kar pred šolo brili po glavi s svojim brivniki. Surferji so prenašali svoje surfe in žwižgali za mimoidočimi puncami. Ja oprostite, ker vam nisem povedala, da živim v Avstraliji. Azijci so se držali zase. Pogledovali so proti Skinheadom, ki so se važili z nemškii nacističnimi križi na mjicah in suknjičih. Videla sem kako so na klopcah sedela punkerji z očitnim vijoličnimi, modrimi in zelenimi irokezami. Rockerji so poslušali glasbo in se delali, da igrajo na kitaro. Emoti so v rokah držali nože in delali reze. Prišla je tolpa punc. Vse so bile emo in vse punce so jih ubogale. Takoj za njimi je prišla še tolpa fantov. In njihov vodja... Omamen!!!
26. december 2011
Naravnost zagledala sem se vanj. Mogoče bi me pa oni sprejeli medse? Kdo ve. Ampak bili so sami fantje, niti ene punce ne tko da sem to misel kmalu opustila. Kam bi pa res lahko šla? Tega omamnega tipa sem omamno in zapeljivo pogledala ko je šel mimo mene. Vrnil mi je tak sladek nasmeh da sem skoraj stekla stran. Vendar sem mirno odreagirala ter se mu nasmejala nazaj. On mi je pomežiknil. Kakšen dan! Boste videli kakšen.... Tako sem odšla do svoje omarice ter zabrisala in zbasala notri kar mi je prišlo pod roke. Komaj sem jo zaprla. Na živce mi je šlo nositi težko torbo da me je že vse bolelo. Tudi njo sem vrgla v omarico. Tako ker sem imela prazne roke sem si šla iskati za jest v jedilnico. Tam je stala gruča barbik. ¸Hihitale in smejale so se in izgledale kot kakšne blond oranžne lutke z podaljški. Jaz pa sem imela svoje prave lase! Tako so mi šle na živce da sem šla, vzela kozarec soka ter šla zanalašč mimo njih. Pa ja me bodo opazile! Pote pa je prišel tisti omamen fant. Blonda je to opazila in mu zaklicala "ej! novega luzerja mamo na šoli! Lahko jo sprejmete medse!" Za vraga nikoli! Ne bo žalila niti mene, niti tistega omamnega fanteka. Ponesreči (ali pač?) sem zlila tisti kozarec soka naravnost nanjo. Zakričala je. Tisti fant je pritekel in se začel spravljati nad mano. "kaj se pa ti greš?". Je začel še on vpiti. Ha? Meni ni bilo nič jasno. Ravnokar ga je užalila zdaj pa se spravlja nad mene ko sem ga ubistvu branil in mu naredila uslugo. Bila sem jezna... ampak vseeno zadovoljna. Maščevanje je sladko!
27. december 2011
BEATRIX:

27. december 2011
u59711
u59711
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXTTTTTT!!! NUJNO!!!!
27. december 2011
next. :3 + pikčrs pliz. ((:
27. december 2011
Gledal me je z njegovimi toplimi očmi, ki mi niso sporočali, da bi me objel ampak, da bi me najraje mahnil. ''Glej ne vem ampak pravkar sem branila mojo in tvojo čast zato sam utihni!'' ''Ti si potem ena izmed tisth žab kajne? Tamle je tvoje mesto ne pri meni!''. Pokazal je na emo puncee, ki so se smejal ein ubijalno pogledale vsakega ki ni bil emo. Po eni strani sem se bala iti tja, po drugi pa sem hotela iti tja in zavladati tej brezvezni šoli. Namsehnila sem se mu in šla do punc. ''hei! Tisti kretenček pri jedilnici me je napotil sem, ker sem ga zabila nazaj!'' ''misliš Valentine?'' ''tisti tip, ki ima črne lase nato pa še malo rdečih pramenov in rjave oči!'' ''ja Valentine! Vse fante ima pod kontrolo in hoče imeti tudi punce! Nekaj barbik je že njegovih! Menda in ma eno punco, ki je šla v tolpo in je na tej šoli ampak noče priznati! Itak je potem pobegnila in vse so povedali po poročilh!'' ''imate tolpe?'' ''ja mi smo 1. Valentine je naš sovražnik čeprav je bil nam vsem včasih sexy ampak dobro. Obnaša se kot kreten zato smo naredile svojo tolpo!'' ''aha in bi me sprejele?'' ''kaj meniš o njemu?'' ''lažnivec, bedak ki ne ve kako izgleda, če nekdo brani svojo čast in mogoče njegovo in islim na splošno se mi zdi samovšečen. nenehno je na stranišču in to zagotovo zato, da se gleda v ogledalo!'' ''hmm... dobra boš!'' ''kakšne načrte imate z njem?'' ''hočemo, da ga ena zmed nas zapelje in izvemo kaj sploh fantje hočejo od naše tolpe!'' ''ampak vse tukaj pozna!'' ''ampak tebe ne! Boš zmogla, da se boš slinila po njemu?'' ''ne vleče me... ampak za dobro punc in prevlado punc bom nareidla to!''. Šla sem do njega vsa otožna. ''se boš zjokala?'' ''mislim, da res!'' ''lej... tiste punce so pokvarjene! Ne smeš se jim pridružiti!'' ''saj se jim ne mislim! Razmišljam o maščevanju!'' ''kakšnem? In komu?'' ''nekaj podlega in grdega. Mapčevala bi se pa najraje tebi! Ne glej s takimi očmi kot, da te zanima, ker postajaš beden z vsem skupaj!''. Zdaj ga bom morala res dobro prestrašiti! In hočem, da me dobijo pri tem! Hočem, da vsi izvejo kako zlobna sem! Nočem pa, da vsi izvejo, da sem zaljubljena V Valentnine-a!
VALENTINE:

27. december 2011
Veseuga pa zdrauga usm btw *

Ne! Ne! To ne more biti res! Sem si prigovarjala. Malo se mi meša še od vsega šoka da sem na novi šoli. Nisem mogla biti zaljubljena v tega bedaka. Ljubezen je sranje. Ljubezen te spravi na tla pa če si še tako visoko pa če si še tako pogumen pa če si še tako trden. Ljubezen te spravi ob živce, zaradi ljubezni tvegaš vse kar imaš načrtovano, najpomembneje pa da ob ljubezni kažeš čustva. In čustva pri zlobi pač ne grejo. Sploh pa ne če želiš biti zloben do nekoga v katerega si zaljubljen. Všeč mi je bilo da sem bila zlobna hladnokrvna brezčustvena punca katera te spravi na tla z samo enim pogledom tako je strupena. Sama sem hodila po hodniku gor pa dol. Nisem se želela družiti z nikomer. Tudi z tistimi emoti ne. Sama s seboj mi je takrat najbolj ugajalo. Še zmeraj sem se bojevala sama z seboj. Valentine ali ponos? Valentine ali zdrava pamet? Valentine ali maščevanje? Pri tem se je ustavilo. Maščevanje je sladko. Najsladkejše. Ni boljšega občutka ko v sebi držiš zmago in ohranjen ponos ko se nekomu maščuješ. Natančneje. Metuljčki v trebuhu, nenehno mišljenje na nekoga zaradi česa se sploh ne pogovarjaš več z drugimi in o ničemor drugemu ter si čisto zasanjen, strah kaj si oseba o tebi misli ves čas, panika ko si v istem prostoru z to osebo ali zadovljstvo ko nekaj zlobnega narediš nekomu ki je bil zloben do tebe, zmagovalnost, prevlada, moč, ponos, samoobramba.... kaj zbrati? Jaz sem se odločila za maščevanje. In to maščevanje Valentinu. Mogoče bi se pa potem manj zaskrbljeno počutila ali sem zaljubljena ker mogoče ne bi bila več? Ampak še preden bi se maščevala na način katerega smo se zmenili sem se odločila za svoje. Nihče mi ne bo govoril kako zlobna naj bom. Dovolj sem nesramna in samostojna. Vse to se mi je podilo po glavi. Ampak kaj mu storiti? Kmalu sem se domislila. Bilo je med malico. Valentine je sedel za sosednjo mizo. Vzela sem si puding, tortico iz smetane ter krompir z neko pekočo omako. Globoko sem zavzdihnila. Mogla sem tvegati mojo majico. Prijela sem krožnik ter si zlila omako na sebe ko sem bila prepričana da nihče ni gledal. Stopila sem za Valentina ter pričela kričati. "Si zmešan? Poglej kaj si storil!". Prvo mu ni bilo nič jasno. Potem pa je vstal. "Nič ti nisem storil ti zhmešana koza!". Nisem odnehala. "polil si me z omako kreten! Za brezveze se spravljaš name! Kaj sem ti storila? Ravnateljica pomagajte!". Pristopila je zraven. Valentina je prijela za ramo ter ga odpeljala s seboj. "ni še konec!". mi je zaklical. Ponosno sem se usedla nazaj na svoje mesto. Emoti so pristopili do mene. "kaj se greš?". So mi rekli razočarano. "ti zmešana koza!". Sem slišala znane besede. "kaj sem spet storila?". "Spravila se na Valentina!". Za trenutek se mi je zdelo da sem prišla v defektno šolo s prizadetimi učenci in učenkami. "lepo prosim? Ali niste hoteli maščevanja?". Sem milo za drago vprašala. "nekaj smo se zmenili!". "nič pa nismo rekli da se ne smem prej še sama maščevati!". Neka visoka in suha punca pisana v glavo je stopila k meni. "izpadla si!". "prav! Briga me ne rabim vas!". Spustila sem pladenj katerega sem nameraval odnesti nazaj ter stekla ven. Zakaj so ljudje tako nesramni? To bi zdaj lahko vzeli za načrt! Valentine bi zdaj res mislil da smo se skregali in da se ne maramo! Ampak jaz nesramna pač kolikor sem me je brigalo za njih. Sovražila sem jih.
02. januar 2012
u25153
u25153
next!!!!!
03. januar 2012
nextttt !!!!!
03. januar 2012
Naslednji dan je do mene prišla psihologinja. ''mislim, da moraš iti z mano Beatrix!''. Nekaj časa sem jo gledala in nato mi je podala roko. Ta roka je bila vsa zgubana. Udarila sem jo po roki in se odrinila od nje. Pognala sem se v beg. Za mano so tekli varnostniki. Šl sem mimo drogov za zastavo in se za enega prijela. Zavrtela sem se in enega od varnostnikov pošteno brcnila. Padla sem na tla in se hitro pobrala. Ko sem bila že zunaj šole sem zbila enega od skejtarjev in skočila na njegovo rolko. Nekajkrat sem padla nato pa sem se hitro navadila. Vrata ograj, ki so bila okrog naše šole so zaklenili in tam sta stala spet 2 varnostnika. Skočila sem iz rolke in se skoraj napičila na ograjo vendar imam na srečo tak talent, da se ob pravem trenutku primem skoraj vsega kot maček. Preplezala sem ograjo in nato ukradla kolo ter se z njem odpeljala domov.
03. januar 2012
TIME TO RUN:

03. januar 2012
Preden sem zavila v svojo ulico sem odvrgla kolo v rgmovje. Za vsak slučaj. Odklenila sem vrata in jih zaloputnila za seboj. Ključe sem odvrgla na kavč jaz pa stekla gor po stopnicah. Od jeze sem podirala vse kar mi je prišlo nasproti. Knjige z omaric, igračke, plastične traparije, celo spominke. Kdo bo mene vlekel in mi govoril kaj naj počnem?! Nihče. Prav nihče. Ne rabim psihologinje! Ne rabim nikogar drugega da mi ukazuje razen mojih staršev ki se dejansko ubadajo in se zanimajo zame doma! Zvrnila sem se na posteljo in se podala v globok razmislek o vsem tem. Če se vrnem v šolo me bodo napadli kam sem šla. Mogla se bom takoj spopasti s psihologinjo, pa še pripravljena nisem. Če grem pa jutri bodo pa zagotovo izvedeli starši ter mi dali manj denarja kot ponavadi. Vsak mesec dobim 50 evrov pa jih imam ravno prav da si čez mesec kupujem kakšne majhne stvari brez da bi mi bilo treba prosjačiti še za več denarja. Čeprav imajo starši toliko denarja kot da bi bili slavni. Vendar tudi oni znajo z otroki da niso preveč razvajeni. Zato so mi denar za obleke in čevlje dajali le enkrat na tri mesece. Kam torej? Doma ali šola? Dom mi je veliko bolj ugajal. Pač bom pa dobila malo manj denarja. Pa kaj pol, omara je že tako in tako prenatrpana, sploh mi pa ni potrebno vsake dva dni hoditi s frendicami po nov make-up. Sploh pa frendic takrat nisem imela, sem pomislila. Bila sem sama. Zakaj torej bi potem šla v šolo? Pri meni je veljalo, da je šola za druženje s prijatelji! Vsedla sem se za računalnik in obsedela za njem dokler niso prišli starši domov. "Beeeatrix!". So me klicali. Jaz sem se takoj ustrašila da so izvedeli da sem pobegla iz šole. Kaj zdaj? Se skriti? Priznati? Lagati? Zbala sem se da bom dobila večjo kazen kot le da mi dajo manj denarja na mesec. "Beatrix! Kje si?!!". Je klicala mami. Prvo sem se vrgla pod posetljo in bila tiho kot miška. Potem pa sem si rekla: kaj je s tabo Beatrix? Od kdaj se pa skrivsaš kot cmera pod posteljo?!. Zlezla sem ven in se pri tem udarila v koleno. Glasno sem zastokala in tako me je mami slišala ter našla. "Beatrix tukaj si!". "ja mami?". "klicali so me iz šole..". Pa sem jo dobila po rami! "pravijo da si zbežala in imela nekakšne težave?". Nekaj sem probala zajecljati. "no povej Beatrix!". To seveda ni bil dober znak. Vedno je bila silno jezna name ko je vedno znova ponavljala moje celo ime. "Beatrix povej!". Ker mi resnica ni šla z jezika sem pač se zlagala... če ne gre drugače se tudi tega navadiš! Sem si prigovarjala za slabo vest katere kasneje sploh več čutila nisem. "okej res imam probleme!". "no lepo Beatrix da mi zaupaš!". "je nek... Valentine. Šolski kreten. In zafrkava me v glavo nenehno in mi teži in laže... potem me je pa še polil! Moja majica je dokaz!". Pokazala sem ji majico. Preden sem lahko nadeljevala me je prekinila. "meni so rekli da si se sama sebe polila Beatrix... zanalašč!". Seveda.... nekdo me je videl. "ni res! On me je polil! Ravnateljica se vam je zlagala ker me že od prvič ko me je vidla ne mara! To pa zato ker ji ne poljubljam čevlov kot ostali! Pa je poslala psihologinjo nadme!". Lagala in lagala in lagala sem se ji da je na koncu bila pripravljena poklicati v šolo. Pa me zdaj premagite, sem si mislila!
04. januar 2012
u25153
u25153
next!!!!!!!!!!
08. januar 2012
Nasljednji dan v šoli so me vsi gledali po strani. Bilo je prav zastrahujoče ampak ne dovolj, da bi bila zadovoljna. Hotela sem, da me gledajo s strahom v očeh in z rotenjem naj jim ne storim nič hudega. Ko smo bili v računalniški učilnici sem brskala po Facebook-u. Našla sem Valentine-a. Ker sem hotela biti še bolj zlobna znam poslai zgodovino mojega računalnika na drug računalnik, na mojemu pa zabrisati sledi. Odprla sem stran PLAYBOY in jo poslala Valentine-u točno takrat, ko je šel mimo učitelj. Z brzino sem zbrisala kakršnokoli sled in odprla kakšnih 10 različnih *normalnih* strani, da ne bi iz gledalo kot, da sem to storila jaz. ''Valentine! Tako mlad pa tako dobro obveščen o vsemu!'' ''kaj? To sem dobil preko drugega računalnika!!!'' ''okej učenci vsi odprite zgodovino svojega računalnika.''. Pregledal je vse do pikice natančno. ''Valentine tukaj ne zgleda, da je kdo drug kriv!'' ''POGLEJTE BOLJE V RAČUNALNIK TISTE ČAROVNCE!!!''. Pogledi so se zazrli vame. Učitelj je znova odprl vse možne programe vendar ni pa našel mape za zgodovino računalnika saj se vse skupaj izbrisala. Ja računalniški krožek na domu vedno večkrat prav pride.
08. januar 2012
Bila sem sama doma. Sprehajala sem se po sobi gor pa dol in nisem vedela kaj na počnem. Bila sem tako rekoč brez prijateljev... Dobila sem SMS. Bil je od tistih emotov. Nisem ravno vedela kje so dobile mojo številko ampak se s tem nisem ubadala. Na SMSu je pisalo:
"zakaj si nas izdala? imele smo te za eno izmed svojih!". Kar na živce so mi šle. Odpisala sem jim. (b=beatrix, e=emoti).
b= kdaj sem vas izdala?
e= ko si spremenila načrte glede Valentine-a?
b= pojejte se! Nič nisem spreminjala samo še malo svojega maščevanja sem dodala! Če se mu ve neznate maščevati po svoje to še ne pomeni da se jaz ne smem!
e= kok si ti neumna! mogla bi se mu prilizovati ne pa pokvariti vsega in poskrbeti da te zdaj še bolj sovraži!

Na to sploh pomislila nisem... vendar pustiti se jim ravno zdaj je največja napaka!

b= ali smo določile TOČEN datum kdaj naj bi mu začela čistiti čevlje in okuševati tla po katerimi hodi? mislim da ne!
e= to še ne pomeni da lahko vse skupaj poslabšaš!
b= in to da ste me vzele k skupini še ne pomeni da se ne smem sama odločati o mojem življenju!
e= damo ti še eno šanso; če to zamočiš si odpadla! Želimo se maščevati in ti tako kot se je treba!

Bila sem tako zelo jezna na njih. Kaj imajo oni meni ukazovati? Kaj so mi? Ampak z načrtom da bi izdala Valentina bi lahko prav tako izdala njih.... Zato sem rekla.....

b=okej prav! Noter sem in obljubim da tokrat ne bom zasrala vsega skupaj!

Telefon sem vrgla na posteljo in si pripravila za jest. Maščevanje... Užitek.........
11. januar 2012
nadeljevale bova ka bova mele 5 nextou....
11. januar 2012
u71250
u71250
next
16. januar 2012
next
16. januar 2012
next
16. januar 2012
next
16. januar 2012
še edn.......................................
16. januar 2012
saaaaam še edn...........
16. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg