Bilo me je strah, vsakič ko me je pogledal.Bolelo je vsakič bolj,ko se je izživaljal nad menoj in me pretepal.Mislila sem da sem mu všeč, preden me je ugrabil.
..............................................................................................................................................................................

29.8.1995
Zdravo, sem Stella. Stella Malik. Na svoji prvi strani dnevnika, bom bolje predstavila mojo družino in sebe, danes sem spoznala očarljivega moškega. Prijateljica me je naglina k temu da ga pozdravim, tako sem tudi storila. Ampak v naslednjem trenutku sem obžalovala. Prijel me je in naslonil k zidu " Ne boj se " je v naslednjem trenutku rekel in končal zadevo. Z jokajočim glasom sem tresoče rekla " Pusti me " in si začela pobirati raztgane oblačila po tleh, hotela sem steči stran vndar me je trdno prijel za roko in me stlačil v svoj avto " Zdaj si ugrabljena, psica. Če bi vedel da je bilo prvič bi proslavila " je z hihitajočim glasom dejal in me focnil po obrazu.
...............................Predstavitev družine in drugih pomembnih ljudi....................................

Stella Malik(jaz)

Samantha Malik(mama)

Amilia Howay (najboljša prijateljica)

Sara Malik (mlajša sestrica)

Simons Malik (mlajša sestrica)

Sergej Malik (mlajši bratec)

Simon Malik (oče)
.........................................................................................................................................................................
5.7.1996
Prav,že dolgo nisem pisala vate, te dni preživljam samo grozo. Edward Rainson pride vsakič do mene in me fila z drogami, da se lahko potem izživalja nad menoj in me pretepa. Danes je medicinski pregled nosečnosti, pravzaprav ni pravi medicinski pregled, sem prihaja neka zdravnica, ki je združena z moškimi in nas pregleduje. Dobesedno živi tukaj, večina moških, ki prihajajo sem se zanašajo na njo. Moški, kateri pa hočejo samo spolni odnos se večino sprašujejo po meni in moji soujetnici.
29. avgust 2018
Next
29. avgust 2018
6.7.1996
Ne prenesem več tega,ne zdržim več tega. Padla sem nizko, ker sem letela visoko samo želim si da bi izginila iz sveta. Danes mi je Edward Rainson grozil z pištolo, samo upala sem da bi me ustrelil vendar me ni hotel, ko sem mu omenila to besedo. Jokala sem ves dan, ker sem bila prestrašena " Kako sem lahko jaz oče? Tudi drugi so imeli spolni odnos z teboj, ko so prišli na "pogovor" z teboj " to so bile zadnje besede dokler me ni udaril tako močno da sem se zgrudila po tleh.Še vedno ne razumem bil je šok, potegnil me je v temno sobo, preden sem v roke dobila test nosečnosti. Zdravnica mu je po vsej verjetnosti povedala preden sem jaz ugotovila.

4.2.2000
ja dragi dnevnik še vedno sem ujetnica in pred menoj sedi moj 4 letni otrok in se joče.
01. september 2018
Next
01. september 2018
Next
03. september 2018
Next
04. september 2018
Uma Mint
Uma Mint
Next! Edward je krut!
04. september 2018
Hwala vsem,ki ste nextale
.............................................................................................................................................................................
4.2.2000, 18.00
William je jokal,nisem morala verjeti svojim očem. Nikoli se ni tako še jokal samo gledala sem ga,hotela sem pomagati. Vendar nisem imela izbire, kot da ga samo gledam kako nemočno leži na tleh in se zvija od bolečin " Nehaj,nehaj! " sem na ves glas kričala in tolka po steklu. Ni pomagalo. Edward ga je z vso svojo zlobo, pretepal in vlekel za lase " Utihni,drugače bom še tebe nabutal! " je rekel Edward in še močneje udaril Williama.
5.2.2000
William se je močno stiskal pri meni, njegova kri je še kar lila iz rane, od včeraj. Imel je modro oko, nisem vedela zakaj je tako nemaren do svojega otroka, zakaj ga zaničuje? " Obisk imaš,daj otroka meni " je rekel stražar, ko je odpahnil vrata. Williama sem predala čuvaju, v sobo pa je vstopil moški. Začela sem se jokati, on je samo prisedel k meni in me miril " Kako si pristala tukaj, policaj sem lahko ti pomagam " je šepnil v mojo uho. Oči so se mi razvetlile " Ugrabili so me, mojega otroka pretepajo..."
05. september 2018
Next
05. september 2018
Uma Mint
Uma Mint
iii kul, tole pa postaja ze napeto
Next
05. september 2018
Next
06. september 2018
Next
06. september 2018
insekt ful se mi neda brat tega
07. september 2018
pa ni treba, zakaj si sploh tuki
07. september 2018
Zato da maš ti kj za vpr lmao
07. september 2018
.............................................................................................................................................................................
Hwala vsem za nexte

Prijel me je okoli ramen in me stisnil močno k sebi " Ne boj se, pomagal ti bom" je rekel in obrisal solze z mojega obraza vedel je da trpim neznosne bolečine,ki mi jih pripravlja Edward " Ne slišim,čisto ničesar! " je rekel na ves glas stražar in potolkel po vratih " začni vpiti" se je še bolj razjezil in pogledal v sobo " končala vsa že " je povedal policist, in se prislonil na mojo ramo. Odšel je ven počutila sem se osamljeno " Williama smo prestavili v drugo sobo, ugotovili smo da ne potrebuje več mamice naj več časa ustane samo zate" je dodal stražar in zaklenil vrata. Kaj?Ne!Moj otrok sam tam vzunaj? Potrebuje me! Te besede so me spravile še bolj v jok, vlegla sem se na tal in poskušala poslušati Williamovo srce. Njegovo srce je bilo del mene.
07. september 2018
obljubim da bo jutri daljši sam danes se mi že mudi
07. september 2018
Next
07. september 2018
Uma Mint
Uma Mint
Ojoj, kok zalostnooo!!!
Next!
07. september 2018
Next
08. september 2018
Next
08. september 2018
Next
08. september 2018
Žalostni del
Hwala vsem za nexte, naj kdo napiše če hoče da napišem Next za njega

6.10.2005
Njegova senca je bila blizu mene, za seboj mi je pustil samo otroka preden je odšel, za vedno. Moja ljubezen življenja, ki me je poskusila rešiti iz te bolečine, iz tega trpljenja. Moja otroka sta se rodila v zaporu, bila sem sovražena. William me ne pozna več, trpinči me kot ostali. Gledam ga čez režo in sproti jokam, ko mu poskušam dopovedati da sem jaz njegova mama. Stal je tam in me resno gledam z sovraženim pogledom, kot da lažem. Gledal me je z opranimi možgani, mislil je da je njegova mama Biranna Luck, ujetnica, ki je zdaj na prostosti in pomaga ugrabiteljim. Pustili so me sami z otrokom, ki je komajda star 3 leta, bala sem se da bo punčka, grozota se je uresničila. Trpinili jo bodo kakor mene. Zaročili so jo z sosednjim ujetnikom, kar tako za hec. Sosednji ujetnik je bil nečak od pokojne ujetnice. Umrla je zaradi vsega trpinčenja, zaradi vse žalosti. Ko so jo peljali na prodajo, so pustili vrata odprta, in ona je pobegnila. Se vrgla z skale dol in umrla, preden so jo ugrabitelj ujeli. Fantku je bilo ime Daniel in star je bil 6 let, preden je izgubil vse kar je še imel v tem življenju. Moji deklici, ki jo bom varovala pred vsem, ji je ime Hannah. Njej bom predala ta dnevnik, da ga dopolni o svojem življenju, in da dopolni kar sem jaz začela. Če bo odšla od mene stran, bo imela za spomin vsaj dnevnik, v katerega bo lahko prebirala. V tistem momentu je stopil pred menoj stražar in me pogledal z nasmehom v očeh " pojdiva ljubica, mami mora pogledati za tvojega novega očka, če se bo kaj izcimilo iz tega " je rekel in mi Hannah vzel iz naročja. Odnesel jo je in zraven tudi mojo voljo za življenje. V sobo so vstopili 3 moški in me položili na tla, začeli so me brcati in tepsti. Nisem vedela kaj se dogaja, to se mi še ni zgodilo, mislila sem da bodo prijazni kot moj bivši fant, ki mi je za seboj pustil Hannah, ko so izvedeli da sem noseča z njim in da je policaj so ga nemudoma umorili pred mojimi očmi. Jokala sem ves dan, ker je bil samo še on moj smisel za življenje. Po končanem trenutku sem se pokrila z odejo da Hannah nebi videla mojih modric po vsem telesu, da nebi začela jokati in me prositi naj odideva, ker iz teh rešetk nikoli nebova prišli. Hannah je vstopila v sobo in pritekla k meni z solzami v očeh " Dali so me k Williamu in Danielu skupaj, dogajale so se čudne reči, potem je prišel še varnostik in me začel udarati z neko stvarjo " pogledala sem jo po vsem rdečem obrazu od pretepanja, močno sem jo objela v titem trenutku pa mi je odeja švignila na tla in Hannah je videla modrice po vsem telesu, bila sem porezana od noža in premočena od strahu, začela se je jokati in me objemati in poljublati po obrazu " si bolje mamica? " me je vsakič vprašala ko me je poljubila na obraz.
12. september 2018
Next
12. september 2018
Next
12. september 2018
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg