Forum
Hej!
Sem Emma in odločila sem se napisat prvo zgodbico. Prosim pomagajte mi in jo berite. Napisala bom grozljivko in ... upam, da vam bo zanimivo. Pa začnimo. Aja, pa zgodba, ki jo pripovedujem se je zgodila leta 13 pr. n. št. Ostali so še le starodavni, necelotni zapisi o tem.
------------------------------------------------------------------------------------------------

Pisala sem pesem. Sama sem bila v hiši. Nobenega nikjer. Oče je odšel delat kot sluga bogati družini, mati mi je umrla pri dveh letih. Bilo je pozno zvečer, ko sem se odločila pisati pesem. Ta dan me je pustil moj fant. Želela sem si ljubezni in topline. Imela sem mlajšo sestro, ki je cele noči jokala, ko je oče delal in ga ni bilo domov, celo po službi. Ta dan je bil petek, 13. Sestrica se je stiskala ob blazino, jaz pa sem sama bila v predsobi v temi. Zaslišala sem zvok cviljenja. Pomislila sem, da je le "tamala" a ne ni bila. Zvok se je vedno bolj približeval in naenkrat so se odprla vrata predsobe. Počasi in cvileče. Zagledala sem kri...
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadaljujem za 5 nextov.
01. februar 2014
u160014
u160014
neeext
01. februar 2014
Samo malo nadaljujem, prilagam še slike!
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Odprla so se vrata predsobe. Zagledala sem kri... K meni je pritekla mlajša sestrica, kri ji je tekla iz oči. Za njo pa senca. Le kaj je bilo to? Hotela sem iti pogledat, a je prej izginilo...

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadaljujem za 4 nexte.
01. februar 2014
u160014
u160014
neeeeeext
a bi poglejala?
http://www.igre123.com/forum/tema/hisa-groze/67417/1
01. februar 2014
next
07. februar 2014
Nextam.

Oče se je vrnil domov. Ob objokani solzne-rdeči sestrici sem sedela, ter jo objemala. Povedal mi je slabo novico. Preseliti se moramo iz naše lepe, majhne, hiške v majhno utico v bližini hiše, kjer je delal. A selitve sem se veselila, saj sem vedela, da nekaj/nekdo v hiši straši. Le kdo bi bil to? Tam, v novi hiši bom imela varnost in toplino čeprav gospodarjev. napočil je dan selitve. Dobila sem nooovoooo sobo. Supeeer! Delit sem jo mogla s sestrico a ok. Moja soba je bila največji prostor v utici, hiški. Bila je magična. A na postelji sem dobila knjigo, brez naslova! Odprla sem jo točno na sredini. Na njej je s krvjo pisalo...

Nova soba:

07. februar 2014
next
07. februar 2014
u161160
u161160
Next
07. februar 2014
Nextam.

... Na njej je s krvjo pisalo "poberi se od tukaj!" in na naslednji strani "če ne ter slika mlajše sestrice s prečrtano glavo". To ne more biti res sem si mislila. Sedaj je že tukaj. Nekaj morem ukrenit. Takrat sem bila sama doma. Sestrica in oče sta jedla pri gospdoarjih. Tudi jaz sem bila vabljena na večerjo. Odpravila sem se od doma (do hiše gospodarjev sem imela dobrih 5 minut). Za mano pa senca... Spet bližala se je in bližalaaaaaaa. Zakričala sem in stekla ter zagledala...
07. februar 2014
u148477
u148477
Neeext<3
07. februar 2014
naxt
07. februar 2014
nexttttt+ nova bralka
09. februar 2014
neki časa me nebo, potem nextam. Bo u petek uredu?
09. februar 2014
neeext
aja še to a lahka dajš mal bl douge nexteee
hvala
15. februar 2014
next next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next next next next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nnext next next nextextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next nextnext next next next
15. februar 2014
Se opravičujem ker ni tak dolgo...nimam cajta zdej, res nimam

Zagledala sem princa svojih sanj. Bil je sin očetovega gospodarja. Najlepši na svetu. Namenil mi je čuden pogled. Okeeej, sem si mislila... vendar je bil najlepši. Vprašal me je kaj počnem tukaj in odgovorila sem mu da tukaj živim. Lepooo me je pogledal in rekel, da se bova te verjetno večkrat videla. Yes!!! To, končno neki hudi tipi, ne pa same neke monalize al nevem kaj! Njegov pogled je bil seksi in njegove ustnice nežne in sladke. Hvalabogu da sem ga srečala, dobila sem njeegaaa in rešila sem se sence. Pobegnila je, le kam? No, odpravila sem se na večerjo in uživala, a jedli smo za mizo kjer sedijo sirote. Hud tip, tako ga bomo še zaenkrat imenovali oziroma bilo mu je ime Jasha, me je očarljivo gledal. Jaz njega nazaj. Pojedli smo večerjo, ob koncu mi je nakazal da se dobiva ob vhodu vrat oziroma ob izhodu. Čakala sem ga a ni ga bilo. Nato sem zagledala listek, na njem je pisalo: "pojdi v klet in srček -> <3". Odšla sem v klet. Bilo je mračno in srhljivo. Videla sem podobo moškega in se ji vrgla v naročje. A ni bil Jasha...

To je Jasha <3 (malo je smešen na sliki, obožuje colo)

To sm js - funny pic <3

15. februar 2014
next
15. februar 2014
u148477
u148477
neextt
15. februar 2014
Next
15. februar 2014
u163904
u163904
Next
16. februar 2014
Stop
16. februar 2014
next
17. februar 2014
neeeext
26. marec 2014
...Ne vem kaj se je zgodilo....Zbudila sem se, zaprta sm bila v neki baraki nekje sred gozda...kva pa je zdej to? porezana sem bila po rokah in nogah, bolecine so me oblivale in se naenkrat sem videla zopet to...tisto!!!!! SENCO!!!!! priblizevala se mi je. Kljub bolecinam sem zacela bezati, bezala sem po dolgih hodnikih in pritekla do gromozanskih zeleznih vrat. Nisem jih mogla odpreti, skusala sem z vso silo ki jo premorem, a ni uspelo...Sranje!!! Obticala sem med tremi stenami in #nekaksnim stvorom#. Zleknila sem se na tla in zacela kricati na pomoc, na ves glas...nihce me ni slisal....tisto se je priblizevalo. Zgrozila sem se, ko sem videla belo-polto zensko, s crnimi lasmi...gledala je v tla! nosila je belo haljo. Bila je krvava. Priblizala se mi je, oblil me je strah, ko me je pogledala...Ugotovila sem, da je moja mama, mrtva mama. Zelela je, da naj grem z njo v onostranstvo. Povedala mi je da tu na tem svetu ni lepo. Nisem ji verjela, strah me je bilo in skusala sem zbezati...Nenkrat pa je njen nizek glas izgovoril besede, da ce ne grem z njo bo ubila nekoga bliznjega meni....Pomislila sem na sestrico, oceta in na Jasho <3!!!! Ne, zakaaaaaaaaaaj!!!!!! A v tistem trenutku sem vseeno skusala zbezati...kar tako pa me je pograbila za desno roko in me pogledala s krvavimi ocmi. Urocila me je, bila sem v nekaksnem transportu. Videla sem ze bel snop, belo luc...ter tunel. Z mano so v njega hodile druge duse, duse mrtvih. Kaj se je zgodilo kasneje ne vem!? Vem, da sva z mamo oziroma mama-monster prekinili stik, spustila me je na mojo sreco. Zbudila sem se v Jashinem narocju, v gozdu.........nato pa _______________________________________ nextajte za naprej
--------------------------
Pa sori ampak vec nism tak pogosto tle gor na forumu, tko da, hvala vsem za nexte!!
30. april 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg