Forum
beri zgodbice

rada pišem zgodbice
12. januar 2016
lahko jih tudi ti
12. januar 2016
nekoč je živela punčka, ki ni imela imena. Potem je ho dila in hodila in našla muco muca ji je rekla naj gre sko zi gozd in našla bo hišico in je šla naprej videla je hišico in v njej je bila družina vprašala jih je če lo sprejmejo v družino. In so jo sprejeli po tem so ji dali ime Sara imela je lepe oranžne lase in modre oči. Živela je med dvema sestrama in med njima je bila naj lepša.Potem ješla v šolo in je spoznala prija telja in med njimi je živela do konca dni. beri jo plis
12. januar 2016
kdo bi rad pisal in bral pravljice
01. februar 2016
u204209
u204209
Jaz brala...
05. februar 2016
u204209
u204209
Jaz bi jih brala*
05. februar 2016
so ti všeč ali ne po moje ne
26. marec 2016
jaz bom brala in pisala
vredu dobro pišeš
09. december 2016
prav pišem
09. december 2016
Nekoč je živela punčka po imenu Lali. Vsi so se iz nje norčevali zato, ker ima čudno ime. Njen prijatelj Simon pa se ne norčuje in Lalijini sorodniki tudi ne. Uboga Lali je nekega dne odšla v gozd po jagode. Nabrala jih je deset. Družina ni vedela da je odšla po jagode. Bil je večer in Lali je bilo strah ker se je izgubila. Kričala je: Mami, oči in vsi ostali pomagajte mi, izgubila sem se! Lali je sama v gozdu jokala. K njej se je nekaj bližalo in bližalo Lali se je vstrašila. Bila je srnica. Lali si je oddahnila. Srnica je rekla da jo bo odpeljala nazaj domov. Vse ostale je skrbelo za njo. Vsi tisti ki so jo izivali so si prisegli da je nikoli več ne bojo izivali. Iz gozda je skočila srnica z Lali. Vsi so se razveselili. Lali je odraščala in odraščala. Ko je bila stara enaindvajset let jo je Simon zaprosil za roko in poročila sta se. Od takrat naprej sta Lali in Simon živela srečno do konca svojih lepih dni.
09. december 2016
ali je vredu?
09. december 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg