Forum
Tukaj bom objavil najgrozljivejše zgodbe lahko so tudi o NLP-jih in nezemljanih, lahko pa sodelujete pri ocenjevanju zgodb. jaz bom pisal zgodbe vi pa jih boste ocenjevali od 1-5 katera zgodba zmaga gre v naslednji krog

Ali boste sodelovali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

31. marec 2015
jutri napišem godbo
01. april 2015
Next
01. april 2015
nocem oglasvt ampak tale zgodbanje res super se 3nexti do nouga http://www.igre123.com/forum/tema/never-is-forever/79991/1
01. april 2015
OK. hvala za next
05. april 2015
Nekega večera je nek moški na sredi gozda parkiral avto.Tu je bil zaradi službe.Moral je narediti neko raziskavo.Ko je pogledal,če njegov devetletni sin spi,ga je pričakal srhljiv prizor.Na obrazu se mu je razkazovala grozljiva svetloba okrog ust pa je imel nenavadno peno.Takoj je sedel v avto in se čimprej hotel odpeljati s tega kraja.Kar naenkrat pa je na sedežu opazi neko sivo bitje z okroglim obrazom.Iz ust ji je segala železna cev ki mu je pošiljala sporočila naravnost v možgane.Potem je bitje izginilo.V tistem trenutku se je avto prižgal in moški je odpeljal.Sporočila se je spomnil v hipnotiziranem stanju.
TA ZGODBA JE RESNIČNA!!!
05. april 2015
Ocenjevanje se lahko prične. Če ta zgodba zmaga gre v naslednji krog. Če zgodba ne dobi vsaj 15 točk bom napisal drugo.
06. april 2015
u191176
u191176
15
06. april 2015
Ola 123 ne razumeš točkuješ lahko od 1-5
07. april 2015
u191176
u191176
Up! Ne hotla sdm naspisat 5 pa sm kliknila po pomoti obe tipki skupi
07. april 2015
Nič hudga
07. april 2015
Torej imamo že pet točk.
07. april 2015
5
25. maj 2015
že 10 točk
25. maj 2015
Vsi, ki veste za ta forum prosim obvestite prijatelje, da si ga naj ogledajo
25. maj 2015
Ok
25. maj 2015
5 točk
28. maj 2015
torej imamo 15 točk in zgodba gre v naslednji krog.
10. julij 2015
Čas je za naslednjo zgodbo
10. julij 2015
Nekega večera je nek moški na sredi gozda parkiral avto.Tu je bil zaradi službe.Moral je narediti neko raziskavo.Ko je pogledal,če njegov devetletni sin spi,ga je pričakal srhljiv prizor.Na obrazu se mu je razkazovala grozljiva svetloba okrog ust pa je imel nenavadno peno.Takoj je sedel v avto in se čimprej hotel odpeljati s tega kraja.Kar naenkrat pa je na sedežu opazi neko sivo bitje z okroglim obrazom.Iz ust ji je segala železna cev ki mu je pošiljala sporočila naravnost v možgane.Potem je bitje izginilo.V tistem trenutku se je avto prižgal in moški je odpeljal.Sporočila se je spomnil v hipnotiziranem stanju.
10. julij 2015
Čez kakšen dan pošljem naslednjo zgodbo
10. julij 2015
Nekoč je sredi gozda stala hiša. Na izgled je bila zelo srhljiva. V njej naj bi živela neka stara blazna ženica, ki je pobila vsakogar, ki ji je prišel zraven. Zdaj torej nekaj let pozneje sem se odločila, da bom to hišo raziskala. Ko sem stopila noter se spomnim samo, da je nekaj skočilo name. sedaj sem v bolnišnici in žalujem za tem, kaj sem naredila.
13. julij 2015
sedaj ocenite katera vam je bolj všeč. (1ali2)
13. julij 2015
ok,ker nihče ne obiskuje teme,se spremenijo pravila
08. marec 2016
Sedaj se tema imenuje grozljivi izivi.Jaz napišem iziv (npr.pošljite najboljšo grozljivo sliko in kdo bo imel najboljšo sliko zmaga),potem pa ga opravite in kdo bo najboljši zmaga.Kdo bo na koncu leta imel največ zmag,je multi zmagovalec
08. marec 2016
Na začetku vsi, ki boste sodelovali napišite svoje izmišljeno ime.
08. marec 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg