Forum
u45307
u45307
pač ker vidim da majo vsi drugi neke zgodbice bom pač napisala svojo 1.

naj pišem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. marec 2012
pohit že
06. marec 2012
u45307
u45307
1. del
Sem Emma pa pač živim v Londonu...stara sem 12 let.Moja polsestra Anna (8 let) živi neki v New Yorku z mamo Kristen.In ja ... starša sta ločena..Moj oče Brian je direktor neke firme in m2 sma bogata..oz.samo on je ...Mene vidi sam enkrat na teden ker je preveč zaposlen.Imam pa zato varuško Lucio,s katero se bol slabo razumem.

Zaj pa še slikce:

Jas (Emma)

Anna:

http://www.google.si/imgres?q=Little+girls&hl=sl&biw=1280&bih=935&tbm=isch&tbnid=cArjGx8E5qprvM:&imgrefurl=http://www.hairfinder.com/hairstyles5/kidz-rock6.htm&docid=o-Jb7kADPhOHHM&imgurl=http://www.hairfinder.com/hairstyles5/kidz6.jpg&w=480&h=473&ei=ySBWT_iJJoTOswaN3ZTpBg&zoom=1&iact=hc&vpx=587&vpy=294&dur=2444&hovh=223&hovw=226&tx=110&ty=165&sig=101478194143812738500&page=1&tbnh=153&tbnw=169&start=0&ndsp=34&ved=1t:429,r:10,s:0

mama Kristen:

oče Brian:

Najina hiše (z očetom) :

06. marec 2012
u45307
u45307
pa vmes ne ovega gledat..računalnik zafrkava
06. marec 2012
u45307
u45307
dalje ko bo vsaj 5 nextow
06. marec 2012
next
06. marec 2012
next
06. marec 2012
u45307
u45307
okej...bom za vaju 2 nextala...dc mi je

zjutraj sm se zbudla pa šla dol na zajtrk.Ko sem pojedla zajterk sem mela še malo časa, ker Katy (BFF) pride po mene ob 7.00 (zaj je ura pol sedem).šla sem na podstrešje,kjer sem razmišlalaa o mojem lajfu.Gori še je bla neka omara z knjigami ki se jih noben ni dotaknil.v tistem trenutku sem bila ravno naslonjena na omaro.naenkrat sem padla na hrbet...omara je padla..skozi zid?
1 next...zaj je še bedno..pol bo bolj fajn
07. marec 2012
u45307
u45307
neke zafrkava
07. marec 2012
next
07. marec 2012
u82450
u82450
next
07. marec 2012
naxt
07. marec 2012
u45307
u45307
stopla sem na omaro in se počasi premikala proti steni luknje...potem pa slišim glas:Emma ki si tak dugo!!!Pridi vun...Ok,vedla sem da je Katy...nihče drug nea zna tak kričat.Vzela sem torbo pa se začela hitro premikat proti vratom.Katy je rekla:Človek ki si tak dugo!!!
ura je pol osem!!!zamrmrala sem:Jutranje stanje...pač!!!Ko sma prišle v šolo sma šle proti razredu...seveda pripravljeni da nama raztura uhe...Učitlca pač...Pri kemiji sem pozabla nalogo...pri športni opremo...pač šola al kaj?! o.O
ko sem prišla dumu sem pozdravla Lucio pa se ji zlagala da jutri sprašuje pa da se pač morm učit -___-...Valda da se nism šla učit...šla sem na podstrešje...OMARA JE BLA SPET NA SVOJEM MESTU IN STENA ZADI NI BLA PORUŠENA?!!Ok priznam...strah me je blo...
vsaj 3 nexti...naslednič več napišem pa hwalaa Urša3,ZalaMe ♥ pa samojed9955
07. marec 2012
next
08. marec 2012
next next next next next
pa več napiš pohit
12. marec 2012
u72844
u72844
next
13. marec 2012
u45307
u45307
ahhhh...Mrtva sem.Vsaj upam.Nisem si upala odpretti oči....imela sem popraskan obraz.
bolelo me je.Okrog sem slišala glasove...glasove ki mi niso bili znani.počasi sem odprla oči.
Videla sem očija in lucijo....bila sta zvezana.Tudi ona2 sta imela popraskan obraz.
Videla sem...Ahhhh!!!Punčko ki je imela lase pred obrazom...z belo srajčko in črnimi lasmii (wem ja...mal fejkam s kroga)Premaknila sem se.Zabolelo je tako močno,da sem morala zakričati.Punčka je počasi prišla k meni,in me požgala z vžigalnikom po ramenih...
Kako je peklo...jokala sem.očka in Lucija sta bila po mojem mrtva.Še bolj sem jokala.
Pogledala sem punčko...vprašala sem jo če mi kaj razloži...Ni me razumela...tako sem zaspala.Ko sem se ob 12.00 zbudila sem videla da sem sama na podstrešju.Stekla sem ven iz hiše in jokala...Še vedno sem bila sama...Porezana po obrazu...Sedla sem v očkov BMW in se odpeljala v Paris...toda vedela sem da bo me deklica iskala.želi me ubiti...

vsaj 1 next
21. marec 2012
u45307
u45307
punčka:

21. marec 2012
dej next
29. marec 2012
Neekštii
30. marec 2012
neekšt
30. marec 2012
next
30. marec 2012
u45307
u45307
hwalaaa vam za vse nexte Zaj sem že 2X dugo napisala pa se mi je že 2X zbrisalo...
obljubim vam da dobite next ta teden...Kr zaj res nimam volje več pisat
23. april 2012
u45307
u45307
okeeej....pišeeem

Vozenje sploh ni bilo težko.Ko sem enkrat bila pri Katy me je njen manjši bratec na X-boxu
učil vozit.Prišla sem v Paris.Ustavila sem se v hotelu Starr,ki je bil v središču in je bil zares velik.Komaj sem parkirala,že je pridirkala punca....približno mojih let.
POGOVOR:
N-Nina (punca) J-jas

N-heeej!!! (zadihano)
J-heej!!!
N-Ti znaš voziti avto???
J-ja no...prijatelj me je naučil...Zakaj???
N-kr tak...Jas sem Nina!!!Ti pa si...
J-Emma...

Nato sem ji razložila svojo zgodbo.Rekla mi je da mi lahko pomaga.Njen oče je lastnik
hotela Starr in lahko mi priskrbi brezplačno sobo.Zmenile sma se,da bom v njeni sobi spala,ker nobena soba ni prosta.Ker je bila ura 1.00 zjutraj,sem se sturširala in z Nino
sma odšle v posteljo.Pogovarjale sma se.Kmalu sma zaspale in sanjala sem,da je Katy
ubita...OMG!!!Saj res Katy!!!Nina me je začela miriti,jas pa sem še bolj jokala.Končno sma z Nino zaspale.Zjutraj sma se zbudile in na stenah je z krvjo pisalo:I KILL YOU.
Z Nino sma odšle po njenega očeta.Rekel je da bo v sobo poslal odganjalca negativne
energije,naju pa poslal na Havaje.Te novice sem se zelo razveselila in z Nino sma takoj začele pakirati.Imele sma polne kovčke (njeni kovčki,jas nisem imela stvari,zato mi bo jih bo posodla)in odpravile sma se na letališče...Ko sma prišle tja, so bili vsi ljudje pobiti in krvi je bilo kakor v potokih.Zbežale sma v očkov BMW pritisnile na gas in odšle
v hotel.Toda tudi tam so bili vsi pobiti...Tudi Ninin očka.Nina je rekla,da lahko pokliče svojo najboljšo prijateljico in skupaj bi si lahko pomagale.Seveda sem pritrdila.Poklicala jo je in kmalu je prišla objokana v hotel.Seveda sma takoj vedele kaj
je narobe...tudi njeni starši so mrtvi...Zaskrbelo me je za Anno in mami.Predlagala sem
da gremo v New York.K moji mami in polsestri.Medtem časom,ko smo se vozile v New York je Nina Janji (Ninina BFF) razlagala mojo zgodbo.Končno smo prispeli,toda...
u45307
u45307
še slike:
Janja:

Ninin oče:

Hotel:

24. april 2012
u45307
u45307
Nina:

24. april 2012
u49756
u49756
Next plis naprej k me ful zanima
25. april 2012
u45307
u45307
Hwala vam ker berete

Z nino in z Janjo smo bile čisto tiho in včasih nam je spolzela kakšna solza po licu.
Prispela se do vile,kjer živi moja mama in polsestrica.Upala sem,da bo vse vredu,saj je
ko smo prišle v New York, je na tabli pisalo New KILL.Pozvonila sem in odprla je vrata.
"Hvala bogu da si živa in zdrava" mi je prišepnila na uho,Jaz pa sem ji la dala poljub na ličko in jo objela.Pritacala je Anna v pižami in mi dala močan objem,mama pa jo je odnesla nazaj v posteljico.Včasih je Anna še vedno prisrčno otročja pa čeprav bo
praznovala 9. roj.dan.Mama mi je rekla da je zagotovo nekaj nujnega,če sem prišla k njej.Predstavila sem ji Janjo in Nino in vsedle smo se.Mama nam je naredila vročo čokolado,sebi pa belo kavo.Mami sem povedala,kaj se nam je zgodilo.Začela je jokati,
solza za solzo in nato v velik jok."Zagotovo ste že vse utrujene...Pridite za menoj"
Prekinila je temo...to ne pomeni nič dobrega.Pokazala je na vrata,ki so vodila v
sobo za goste.Jas pa sem odšla spat k Anni,v mojo posteljo,kjer ponavadi prespim če
grem k mami in Anni.Zaspala sem.

"Dobro jutro" mi reče Anna,ki je že na moji postelji.Odzdravim ji in jo počešem ter ji naredim dva čopka.Oblekla je majico hello kitty in roza triko.Jas sem oblekla belo tuniko
in ozke kavbojke.Anna je odšla po stopnicah navzdol in se vsedla za mizo.Mama jo je
objela in ji dala kruhek z nuttelo in vroč kakav.Tudi Janja se je počasi zbudila ko sma
z Nino začeli tresti posteljo.Oblekla se je v pulover in črn triko.Nina je bila oblečena
v belo majico, čez pa je imela jopico,oblečene pa je imela tudi kratke hlače in spodaj triko.Vse3 naenkrat smo prišle dol.Mama nas je prijazno pogledala.Vsem je razdelila
oreote in toplo mleko.Ko sem pojedla in ko je ona končala z srkanjem cappucinota,sem
vprašala še enkrat "kaj je s tisto punčko?"Mama je začela:

"Nekoč so krožile govorice,da je punčka v sirotišnici bila stara 1000 let.Naj bi bila vampirka.Jas v to nisem verjela.Bili smo zelo znana družina v mestu.Ker sem imela
dovolj govoric in posvojila to ubogo dekle.Vsi so ostali brez besed,le mediji
so me mučili.Začeli smo graditi hišo,v kateri si ti živela.Tisti deklici je bilo ime
Lanara.Bila je prisrčna in umirjena.Ampak nisem bila dovolj previdna.Ko smo gradili hišo,
je prišla v nek prostor ki so ga pravkar betonirali.Stene še ni bilo.Šla je v prostor,
kjer smo imeli knjižnico.Za omaro je bil prostor,ki je bil temačen.V tisi knjižnici
so bila vrata , in Lanara je stopila v temačen prostor...Tam je za vedno ostala...
Spotaknila se je čez kamen, in se udarila v steno...umrla je.Vedela sem da se bo nekoč maščevala in ubijala vse po vrsti..."

OMB....torej je ona moja polsestra...NEEEE!!!!
26. april 2012
u45307
u45307
slike:

Mamina vila:

Sobi za goste:

Janja je spala v njej:

Nina je spala v njej:

Annina in moja soba:

26. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike