Forum
Živjo sem Chesley Nolsen in sem stara 16 let.

Imam brata Simona. Star je 14 let.

Sestrico Niki. 4 leta.

In mamo saj sta se z očetom ločila.

Z družino smo se odločili da se bomo preselili v hišo tete moje mame(a razumete?). Vedeli smo da je bila in je še zdaj v norišnici saj je govorila o nekih vilah, o tem da so ji ugrabile očeta kateri je umrl ko je bila ona stara 6 let.

Ti je uvod všeč? Nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. marec 2012
2 nexta!!!
06. marec 2012
u25153
u25153
next.??
06. marec 2012
next
06. marec 2012
ok nextam
..............................................................................................................
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. del posvečam:
nikica-piki
in
urša3
...............................................................................................................
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
________________________________________________________________________________

...............................................................................................................
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ko smo prišli do tam smo okoli hiše videli da rastejo rjave gobe v krogu. In ko smo vstopili v hišo je Simon rekel: "Mami tvoja teta je bila pa res potrebna norišnice no, vidite da je sol posipala na okenske police." "No Simon ne pametuj !!!" sem ga nazmirjala. In spet sva se začela kregati kakor vedno. Zvečer ko smo se odpravljali spat sem v stenah zaslišala nekak ropot in začela sem razbijati steno. " Kaj pa delaš!!!???" me je s strahom vprašala mama. Povedala sem ji za ropot a mi je rekla da me najbrž spet heca Simon. A Simon je stal pred vrati z nekakšno veliko zapečateno knjigo na kateri je pisalo: "NE ODPERAJ TE KNJIGE SAJ BOŠ NAREDIL NAPAKO, LAHKO PRIZADANE TEBE IN TVOJO DRUŽINO" Ampak Simon ne upošteva navodil in knjigo je odprl. Kar naenkrat je...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
SE NADALJUJE ......
07. marec 2012
3 nexte
07. marec 2012
next
07. marec 2012
še 2 nexta
08. marec 2012
ma dej al piš al pa nehi iz tem: ŠE NEXTA
08. marec 2012
brigi se zase

to pišem zato da kdo bere in tako se prepričam

pa tako zdaj rabim samo še 1 next ker si ti dala enega
08. marec 2012
NEXT
08. marec 2012
še 1 next
še 1 next
09. marec 2012
next
09. marec 2012
nexti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nexti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
09. marec 2012
ok nextam
09. marec 2012
2. del posvečam:
cooll_girl
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
________________________________________________________________________________

2. DEL

Kar naenkrat je celo hišo močno streslo in prikazala se je modra svetloba. Mama je skočila k nama s Simonom, pozabila pa na Niki, ki je bila v zgornji sobi. Jaz sem namesto mame stekla k njen in opazila da je padla po stopnicah. Mama je prižgala avto da smo se odpeljali v bolnišnico. Simon je imel knjigo s seboj in na skrivaj jo je bral. "Simon, kaj to bereš, mislila sem da ne znaš kuhati (knjigo je ovil v kuharski priročnik)?" sem ga vprašala. A odgovor je bil neumen. "Veš pri gospodinjstvu smo jo dobili pa sem se malo učil." je rekel. Rekla sem mu da ga lahko kaj vprašam, a je rekel da ne ker še ne zna vsega. ......
.
.
.
.
.
Ko smo prišli v bolnišnico so nam povedali da bo Niki 1 teden morala ostati tam. V bolnišnici je Simon odložil knjigo in jaz sem knjigo vzela ter rekla da grem na WC (knjigo sem imela s seboj). Na stranišču sem knjigo vzela v naročje in začela listati po njej. Ugotovila sem, da........
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Se nadaljuje......
09. marec 2012
3 nexte
09. marec 2012
next
09. marec 2012
i
09. marec 2012
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
09. marec 2012
ok nextam
10. marec 2012
3. del posvečam:

*Nikey*
..............................................................................................................
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

................................................................................................................

3.DEL

Ugotovila sem, da v knjigi piše vse o vilah. Listala sem in listala in odkrila stran na kateri piše zakaj so okoli naše hiše velike rjave gobe. Pisalo je da je to zato da nesramni, hudobni škrati nebi poškodvali ljudi ki se tam gibljejo. Škrati bi menda radi ukradli knjigo in da bi vse naredili zanjo, da ljudje ne bi toliko vedeli o njih, da bi bili bolj varni.
Ko sem spet prišla v sobo kjer je ležala Niki sem videla da Simonu močn teče kri po nogi. Kar naenkrat je pritekel zdravnik in mu povezal nogo. Simon je lahko odšel domov. Ko smo prišli domov se je nekakšna nevidna sila okoli hiše močno zatresla. Zvečer je mama odšla spat zgodaj saj je imela službo, midva s Simonom pa sva se o knjigi dolgo pogovarjala. Kar naenkrat sva zagledala malega palčka. Od njega sva izvedela marsikaj, tudi to da se palček pokaže le če hoče da se prikaže. Dal nama je nek majhen......
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Se nadaljuje.....
10. marec 2012
4 nexte
10. marec 2012
next
10. marec 2012
še 3 nexte
10. marec 2012
next
še 2 nexta
next
še en next
next
.................NEXTI
10. marec 2012
next
11. marec 2012
u83075
u83075
To pišeš iz '' Skrivnost hiše Pajkovski - Knjiga o škratih ?
11. marec 2012
neki podobnega , ja
11. marec 2012
še 2 nexta
11. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg