Forum
Mogoče je naslov malo čuden ali splača se vam prebrati to zgodbo.
Zgodba govori o 17 letni punci po imenu Anya ki se nekega dne odpravi na rojstni da svoje prijateljice.Po zabavi se odpravi domov in na jasi zagleda staro kočo,ki sicer še stoji ampak vsaj njej si zdi stara.Ker ima pustolovski duh odpre vrata te koče....A to bo jo stalo 10 let trpljenja.....

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. februar 2012
u80622
u80622
next
23. februar 2012
še 2 nexta
23. februar 2012
OK

No pa začnimo.

Bil je lep dan in šla sem na zabavo prijateljice Nike.
Tam je bilo zelo lepo in ko se je zabava končala je bila še ura 11 zvečer.
Šla sem domov in prečkala jaso da bi prišla do naše hiše.
Prvič sem prečkala jaso saj sem prvič izbrala krajšo pot.
Naenkrat sem zagledala kočo.Bila je stara no vsaj tako se mi je zdelo.Če že je bila stara je bila lepo ohranjena,razen fasade ki je bila oluščena.Res sem imela pustolovski duh in morala sem vstopiti v to kočo.Naposled sem le vztopila....
ko dobil 2 nexta nadaljujem
23. februar 2012
Nextiiii zgleda carskoooooo neext next next next
23. februar 2012
še 1 next
23. februar 2012
u80622
u80622
hextt
23. februar 2012
ok

Nisem vedela da me bo to stalo 10 let trpljenja.....
Ko sem vstopila mi je bilo zelo čudno saj so stene bile vlažne in kamnite.Zdelo se mi je da je koča majhna ampak od znotraj je bila dokaj velika.Ustrašila sem se!
Na steni sem zagledala nekaj ker nisem pričakovala.Nekaj ker nisem vedela prej.Nekaj ker me je tako prestrašilo da sem padla.Videla sem kri kri ki je kapljala po steni ki je bila rdeča kot jabolko in grozljiva ko nič na svetu...
nadaljujem čez 2 nexta
23. februar 2012
u57700
u57700
next;DD;D;D;D;D
23. februar 2012
še 1 next
23. februar 2012
neext
23. februar 2012
u80622
u80622
neext
23. februar 2012
ok
Pogledala sem skozi okno in doživela še en šok.Nekdo me opazuje....In res nekdo me je opazoval na jasi je bil moški star okoli 28 let.Oblečen je bil črno.Videl me je.Iskala sem prostor kam bi se skrila ali vrata da bi zbežala.Misli so mi begale.Koliko je ura?Kdo je ta moški?Imam privide?Vse to je begalo v moji glavi....Nisem vedela kaj zgrabila sem kljuko in odprla vrata.Prepozno zgodilo se je nekaj kar sem pričakovala ampak močno upala da se ne bo zgodilo...
Nadaljujem čez 2 nexta
23. februar 2012
Neext
Pa obvešči me plis
23. februar 2012
še 1 next
23. februar 2012
next
23. februar 2012
No?
23. februar 2012
Neextiiiiiiii
23. februar 2012
Mož v črnem me je zgrabil in odvlekel v kočo.Kričala sem ampak tam ni bilo nikogar.Nisem imela telefona.Nisem imela nikogar ob sebi da bi mi pomagal.Bila sem sama,sama v pasti moža v črnem ki me ja vlekel v kočo.Vrgel me je v sobo.Tisto ki je imela vlažne in kamnite stene.Tisto po kateri je kri kapljala po stenah.Zaprl je vrata in odšel.Mož v črnem je odšel.Mislila sem da je vrata pustil odprta saj nisem slišala da bi jih zaklenil kaj šele videla.Šla sem do vrat in jih poskusila odpreti.Zaman.Bila sem ujeta v sobici majhne koče ki je imela vlažne stene po katerih je kapljala kri.Kapljala kri.Sobica je imela le majhno luč in preprogo.Bila sem prestrašena kot še nikoli nisem vedela kaj bi.Zaspala sem....

nadaljujem ko dobim 2 nexta
23. februar 2012
Neeeeexr
23. februar 2012
1
23. februar 2012
Next*
23. februar 2012
ok
23. februar 2012
u63068
u63068
neeeeeeeeeeeeeeeext!!
23. februar 2012
ok
Zjutraj sem se zbudila in nisem mogla verjeti...Bila sem živa.Nikogar ni bilo v sobi.Naenkrat sem zaslišala korake.Ogromno korakov.Koraki ki so odmevali v moji glavi in in begali z ostalimi mislim.Nisem mogla verjeti da nihče ni vstopil v sobo a še vedno sem bila zmedena.Pogledala sem stene in videla isto kot prejšnji dan.Včeraj se mi ni zdelo čudno da je kri kapljala ker je mogoče bila sveža,ampak danes se mi je zdelo to zelo čudno in pristopila sem ki steni po kateri je kapljala kri.Prihajala je iz majhne odprtine v stropu.Bilo je čudno..
23. februar 2012
u63068
u63068
neeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxtttttttttttttt!!!!!!!!!!!
23. februar 2012
1
23. februar 2012
Nnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttt
23. februar 2012
u57700
u57700
next1!!1!
23. februar 2012
ok
Prestrašila sem se.Nekaj je zaropotalo.Vrata so se odprla.Meni pa je zastal dih.Skozi vrata je stopil moški v črnem.Imel je nizki glas.Rekel mi je da naj vstanem in stopim bliže.Bilo me je strah.Čudno je bilo da me domači ne iščejo saj so vedeli za to kočo kolikor vem.Vsaj mogli bi.Ko sem stopila do moža v črnem sem videla njegove nebesno modre oči in nisem mogla verjeti da je tako lep.Mislila sem da je hudoben a naslednjih par minut sem izvedela resnico.Bil je najet da ujame vsako dekle ki jo opazi na jasi.Mislim da mi je pomežiknil ko je rekel da sem lepa.Bilo mi je čudno.Ko sva se pogovarjala sem vprašala če mi hoče kaj storiti pa mi je s težkim srcem povedal resnico resnico.Resnico ki je bolela bolj kot če bi ti zarinili nož v glavo.....
nadaljujem ko dobim 4 next
23. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg