Forum
u59028
u59028
Kdor je že prebral zgodbo Princeskin dnevnik1, od začetka do konca, ve, da je to pravzaprav različica.
Jaz sem tista flower, ki je napisala tisto zgodbo, le da sem sedaj android.love.
Za različico zgodbe sem se odločila, ker mi prejšnja ni bila všeč. Sedaj bo seveda prav podobna le z drugimi osebami in tudi malce drugačnimi pripetljaji.
Nujno moram povedati, da sem idejo dobila po knjigi Princeskin dnevnik! Zares je najboljša knjiga na svetu! Vedeti morate tudi, da ne prepisujem od nikoder, sploh pa ne iz te knjige, ker je moja najljubša. Zgodba je podobna tisti iz knjige in tisti s prejšnje teme: Princeskin dnevnik1.
Če boste brali, je vaša izbira!
30. avgust 2011
ja itak brala bom next
30. avgust 2011
u59028
u59028
torek, 23.september

Moja mami misli, da svoja čustva zadržujem v sebi. Rekla sem ji, da jih ne, ona pa mi je samo, dala tole knjigo.
Rekla je: "Mislim, da nisi iskrena z mano. Če že vsem lažeš o svojem mnenju, ga usaj poresnici zapiši v to knjigo.
Hoče, da zapisujem svoje mnenje?! Pa ga bom!!
ZAKAJ MI TO DELA?!
Kot, da nisem že dovolj velika čudakinja?! Res je. Na šoli me imajo vsi za čudakinjo!
Povedala bom po resnici: Prav nič me ne čudi! Glede na to, da sem blondinka, ki je popolna nula v matematiki in na šoli pa ni niti enega fanta, ki bi se zaljubil vame.
Ni čudno, da nikomur nisem ušeč, saj nisem navadna blondinka. Ne, nimam lepih, dolgih, plavih las, kot vse navadne blondinke! Imam neko mešanico med rjavo in plavo barvo las. Poleg tega, pa to še ni vse!
Velika sem kar 172cm in sem druga največja punca v 1. letniku.
Ali vidite kako sem grda?! Torej ni čudno, da dijakinja kot sem jaz, še nima fanta, mar ne?!
In, če izvedo, da svoje mnenje zapisujem v knjigo, sem mrtva! Potem sem še večja čudakinja!!
In hudo je, ker nimam nikogar, da bi me potolažil.
Tokrat je mami tista na katero sem jezna, očka zaradi ločitve živi daleč stran v Genoviji, nimam prijateljev ali fanta, torej je edini, ki bi me lahko sedaj potolažil debeli Gygie!
Zakaj pa ne? Pravzaprav, toliko uslug kot sem mu jih že naredila jaz, tako, da bi enkrat na tri leta, tudi on meni lahko naredil eno. Naprimer, jaz ga hranim, božam, mu nudim prenočišče v moji postelji... Torej, debeli mačkon bi se lahko zganil in me potolažil!
30. avgust 2011
u59028
u59028
sreda, 24. september, glasba

Prof. Jane, ki poučuje glasbo, sploh nisem še slišala peti. Bolje povedano, sploh je še nisem slišala ali videla učiti!
Toliko bolje! Med njeno uro lahko v učilnici za glasbo počnemo, kar koli hočemo, le, da ne zganjamo preveč hrupa, da ji ni treba iz zbornice, da bi nas mirila.
Jaz sedaj na primer, pišem dnevnik.
Ni panike, da bi me zasačili pri tem, saj, so vsi preveč zaposleni, s klepetanjem in računalnikom. Lahko bi videli, da nekaj pišem, vseeno pa ne bi uprašali: "Kaj pa pišeš?"
Ne, tega resnično ne bi naredili. Saj vedo, da sem čudakinja in imajo premalo interesa, zame! Kaj pa naj sploh drugega počnem?! Lily, ki je moja najboljša prijateljica in tudi EDINA prijateljica je trenutno, na spletu, saj piše svojo spletno revijo: McLily. Tako, da meni ne preostane drugega, kot, da pišem dnevnik.
Ah, v razred je pravkar prišla učiteljica, ki nam je 1. razdelila naloge o glasbi, saj ji je ravnateljica Gupta, potem, ko je prišla v zbornico pogledat in je prof. Jane zagledala med učno uro sedeti za mizo v zbornici, zatežila, naj presneto že začne s poukom.
Več potem.
30. avgust 2011
u59028
u59028
četrtek, 25. september, žensko stranišče na šoli

Ali veste, kaj sem pravkar izvedela?!
Že na začetku šolskega leta sem dobila kol pri matematiki, sedaj pa še to.
Končala je danes zadnja ura pouka. To je bila matematika. Prof. Caroll se je oglasil in me poklical. "Pia! Pia Thermopolis!" Ja to sem jaz. Pia Thermopolis. Ko sem se oglasila je nadaljeval. "Prosim, ostani danes do 15h v šoli. Rad bi še malo vadil s tabo."
Bila sem popolnoma v šoku. Na srečo me ni ponižal pred sošolci. Do 15h bom ostala v šoli zaradi matematike?! Resnično, sedaj bo kmalu 15.00 zato se grem odpraviti za dopolnilni pouk.
Več potem.
30. avgust 2011
next
01. september 2011
u55096
u55096
To je najbolša knjiga.
Sem prebrala neki delov, sam ne vse (:
Jst sem tudi hotla napisat, sam pol sem kar svojo.
Next"!!!!
04. september 2011
nexTT
06. september 2011
u59028
u59028
četrtek, 25. september, stanovanje ob 20h

Kako mi lahko prof. Caroll naredi kaj takega?!! Kot, da nimam že dovolj domače naloge, nato pa še to!! Pa še matematiko nadvse sovražim.
Pustimo to...
Prej sem bila pri Lily in v sobo je prišel njen brat Michael.
Bilo mi je neprijetno, ker je bil brez majice, zato sem se kmalu odpravila domov. Saj ne da bi se mi gabil, ravno nasprotno, seksi je, še posebno brez majice...
Ampak vseeno nimam še fanta in mi je bilo malce neprijetno.
Sploh pa je meni ušeč Josh-najbolj pribljubljen fant na šoli. Komu pa ni?!
Vendar je že oddan. Njegova super punca je Lanna-največja važička na šoli.
Oh, kar topim se, ko pomislim na Joshove svetle lase, ki mu pogosto padajo na njegove živo modre oči...
Joj, kako sem utrujena...
Sedaj bom šla kar spat, saj je jutri šola, čeprav je šele osem.
09. september 2011
u59028
u59028
petek, stanovanje ob 8h

Končno petek!
Ne bom dolga, da ne zamudim šole, ki bo čez eno uro.
Napisala bom samo, da sem se učiraj zmerila in ugotovila, da nisem tako zelo velika;Moja višina meri le 168 cm. Trak na katerem sem se merila sem obesila malce previsoko.
Torej to pomeni, da sploh nisem tako zelo velika in nisem skoraj največja punca v razredu.
Oglasim se potem.
09. september 2011
u55096
u55096
Next
10. september 2011
u53943
u53943
next
10. september 2011
u59028
u59028
sobota, 27. september, stanovanje ob 21h

Ne morem verjeti!! Res ne morem verjeti!!!
Prej sem se z Lily sprehajala po pločniku, ki vodi mimo šole. In takrat se je zgodilo. Na šolskih vratih sem zagledala plakat. Na njem je pisalo:

JESENSKO FANTASTIČEN ŠOLSKI PLES!
Dragi učenci, drage učenke!
September je tu in z njim je prišla tudi jesen.
Da popestrimo, dolge jesenske tedne, se bomo vsi učenci-ke udeležili-e zabavnega jesenskega plesa, ki bo v nedeljo, 5. oktobra ob 20.00 uri.
ZAPLEŠIMO SKUPAJ Z JESENJO!

To me je nadvse ganilo!
Kako lahko... Ah-saj nimam še niti soplesalca! In tudi ga ne bom imela. Kako pa bi ga lahko, saj sem že povedala, da sem čudakinja...?!
Sploh pa, očka neprestano kliče. Ne vem kaj mu je? Mislila sem, da je npr. babica umrla, ko pa sem ga to uprašala, se je tako začudil in razjezil, češ-kako mi je to sploh lahko prišlo na pamet?! Teh staršev resnično ne moreš razumeti!
12. september 2011
u59028
u59028
13. september 2011
u59028
u59028
In še ena spletna stran:
https://www.igre123.com/forum/tema/oglasi/23167/

in še ena zgodba...
http://www.igre123.com/forum/tema/obljubim/23188/
Vzela si bom krajši odmor...
krajši odmor!!!??? nextala nisi že dobr masec pa pou!!!!!!!!!!!
29. oktober 2011
neeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. avgust 2013
neeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. avgust 2013
To j tko cool kniga sam že dougo nism brala... neeext
16. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg