Forum
bil je prvi maj ko sem s prijateljico odšla na vseslico na nek hrib ... šli smo z duržinami in on je bil zraven že takoj po bekaj minutah hoje sav se ujela in pogovrjala smejala in zabavala ko smo prišli do vrha smo skupaj sedei pili in namenil mi je veliko pozornosti takjo mi je ratal učeš saj ima super karakter po vse pa je še luškan skupaj smo igrali fuzbal dokler ni deževala in odpravili smo se v dolino tam sva skupaj pri niih gledala posnetke na tablici in se ob tem do souzs naasmejala ko je začelo sijati sonce smo šli ven z mojo prijateljico njenim bratom z njim in njegvoro sestro hodila sva malo bolj zdadaj in se pogovrjala ... ko smo prišli z sprehoda smo s prijateljico in njeno družino odlši domov ... nasednji dan in minila ituta da nebi misila nanj prjiatelica je doibla sms od njega vprašav je če sm še pri njej in povedala je da sem in nato ji je napisal da ko bom odšla domov naj ga pokliče bilo mi je zelo čudno ... kasneje ko sem bila doma sem zvečer gledala film in prijateljica me je poklicala in povedala da jo je (tipa iz bom imenovala xy) xy poklical in jo je prosil za mojo št in da mu je je dala .. zjutraj me je prebudil z prisrčnim sms da komej čaka vikedn da se bova lahko videla ....jaz živim pou ure starn od njega zato se videvava samo ob vkenndih ... čez viken sva se dobila in dlša v kino potem na pijačo bilo je res najlepše ... vsak dan bolj in bolj sva se pogovrajala in vačasih sav se dobila tudi med tednom biu je moj najbolši prijatelj kljub temu da sem jaz vedno utila nekaj več ... prisle so šočitnice katere mene ni bilo skoraj nič doma zato sva se oddaljija vendar vedela sm da če ga bom rabila se bom lahko obrnila najn negledena use ... med poletjem sva z mojim spolesalcem (na valeti) zamutila vendar jaz nisem hotela imeti nič več kot to ... ko je bilo konec poletja sva bila tko samo še prijatelja ... nisem vedela kako naj to kar se je zgodilo povem xy saj sem vedela da med nama ni bilo samo prijateljstvo vendar tudi nekaj več...zato sem se vprešanju kaj se počela med poletjem izogibala oz odgovrila sem mu zelo na kratko med nama ni bi lo več tako kot je bilo pred opočitnicami to sva oba opazla zato sav se zmenila da greva čez vikend ven in se zabavaa... vseselila sem se tga dneva a biu je vse prej kot dobr.. na sprehodu sva srečala sošolca s karerim se mutila čez poletje in on ni vedel da xy neve zato je rekel da me njegova puunca želi spoznati ker ne vrjeame da mi on ni več všeč in znjem nebi spet kaj imela .... y mi je namenil vprašujoč pogleda zato sem bivšemu sošlocu rekla da se zmeniva na fb-ju in z xy sva v tišini nadaljevala sprehod dokler me ni vrašal kaj se je med počitnicammi dogajalo med nama...
21. september 2014
<3
21. september 2014
next ?
21. september 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg