Heeeila:3
Sem Karin in zamislila sem si eno čisto novo temo, ki je še nikjer nisem zasledila. Torej to bo naša lastna trgovina. Z oblekami seveda.
No, pa naj razložim...

.........................................................................
★ POTEK. ★
Na to temo ste prišle, če imate rade modo in obleke.. V tej trgovini potrebujemo:
- 3 prodajalke:
- 3 kreatorke:
- 3 svetovalke:
Zdaj vam verjetno ni še nič jasno. Torej, to trgovino bom vodila jaz, največ pa mi bodo pomagale prodajalke. NAJPREJ SE BOMO SKUPAJ ZMENILE ZA IME TRGOVINE :3 Zdaj bom razložila vsak poklic posebaj.

..................................................................................
★ PRODAJALKE. ★

Torej tiste, ki se boste prijavile kot prodajalke, boste prejemale kupce. Želje kupcev si boste izmislile same, ali pa jih bom napisala jaz. Napišete naprimer:

KUPEC. V trgovino je prišla punca, ki želi imeti roza oblekico z srčastim izrezom na hrbtu.

Izmislite si lahko KARKOLI. Tukaj ni meja. Potem pa sledijo kreatorke (glej pod kreatorke).
Drugi način želje kupcev pa je tudi, da lahko pridejo in želijo nasvet, s kakšnimi oblekami skombinirati en del obleke (npr. majco). In vi, prodajalke, napišete željo kupcev. Primer:

KUPEC. Nevem s čim naj kombiniram bele hlače z zgornim slojem čipk.

Potem pa pridejo na vrsto svetovalke (glej svetovalke).
Prodajalke na koncu še napišejo zahvalo kupcev ali pa grajo. Vse si izmislite:3

.............................................................................
★ KREATORKE. ★
Vam prodajalke napišejo željo kupcev (glej prodajalke) lahko pa napišem tudi jaz. V primeru pri prodajalkah sem dala roza oblekico s srčastim izrezom na hrbtu. Najprej se ena od vas javi, da bo ona opravila to nalogo. Najdete sliko (we♥it, favim, tumblr...) in potem jo prilepite na temo. Slika mora ustrezati želji kupca. Primer:

(roza obleka s srčastim izrezom na hrbtu)
Čim večkrat se javite, tem bolje je, saj služite denar (glej plača in odpuščanje).

......................................................................................
★ SVETOVALKE. ★
Enako kot pri kreatorkah, vam izziv da prodajalka ali jaz (glej prodajalke). V primeru pri prodajalkah je pisalo, da kupec ne ve s čim naj kombinira bele hlače z zgornim slojem čipke. Torej, najdete sliko, ki je primerna izzivu (glej kreatorke). Primerna slika za izziv v primeru je:

Tudi vi se najprej javite, potem naredite izziv (glej kreatorke). Bolje je, da se čim večrat javite, saj dobite denar (glej plača in odpuščanje).

....................................................................................
★ PLAČA IN ODPUŠČANJE. ★
Torej, ko delate izzive dobite denar. Vsaki se bo denar prišteval na kartico. Skupček denarja, ki ga boste prejele bom ocenila glede na težavnost izziva in pohvalo kupca (napiše prodajalka - glej prodajalke). Nekatere bodo imele več denarja, nekatere manj... Če imaš malo denarja pa ni dobro, ker bom na vsake toliko časa nekoga odpustila! Odpuščala bom glede na to, kolikokrat ste se javile, da naredite izziv, kako dobro ste ga naredile in glede na to KOLIKO DENARJA IMATE. Torej, pazite.

.....................................................................................

UPAM DA VSE RAZUMETE. SEDAJ PA SE PRIJAVITE.

★ Prijavnica:
ime:
slika:
poklic:

---------

Lp, Karin< 3
28. oktober 2012
u30718
u30718
Ignacija
profiŁka
★ KREATORKA. ★ (če hočš sem lohk tut svetovalka)!
sprejeta? :** <33
28. oktober 2012
u30718
u30718
+pa o izzivih in novostih na temi me plis obvešči po zs.-ju!
28. oktober 2012
jaaa hvala:'3
sporočam po zs itak < 3
povabi prjatle, plis.
28. oktober 2012
hvala za prijavo :3 sprejeeeta.c:
29. oktober 2012
ime:andreja
slika:

poklic: kreatorka < 3
upam da sem sprejeta :3
30. oktober 2012
ime: Gina
slika:

poklic: Prodajalka
30. oktober 2012
sem sprejeta
30. oktober 2012
vse sprejete< 3

-še 2 svetovalki in dve kreatorki :3
31. oktober 2012
u30718
u30718
POZOR! Brat mi je zagrozu, če bom še mau gor na igrah mi bo tote igre zablokiru! Resno...tko, da žau jas odhajam...mogoče bom kdj na skrivaj prišla a ne verjamem...ziher pa bom takrat gor ko njega ne bo doma...! Resno -.- POZOR!
P.S. Pogrešala vas bom vse...najraje vas mam in moje teme lahko če kdo hoče kdo drug nadaljuje...! Povsod, kjer sem prijavlena se bom na žalost mogla odjaut pa čeprau vem, da se neb smela! pa, da ne zamerte, ampak kriv je moj brat, ki govori da se tu kar z enimi meniš ki jih sploh ne poznaš pa kar neke...dafuq ! miss you...:** <33 povejte še ostalim prosim, če bom kje pozabla povedat! bye...
11. november 2012
wulƒ :3 tukaj! < 3
17. november 2012
ωєяєωυℓƒ:3 tu. oprosti ker imam spet nov profil ampak mi na unem neki šteka :c
OBLJUBIM DA TEGA NE BOM ZAMENJALA TAKO HITRO♥
01. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg