Forum
u117702
u117702
Iᴛ ᴅᴏᴇsɴ'ᴛ ᴍᴀᴛᴛᴇʀ ʜᴏᴡ ᴍᴀɴʏ ᴛɪᴍᴇs ʏᴏᴜ ᴛᴇʟʟ ᴍᴇ I'ᴍ ʙᴇᴀᴜᴛɪғᴜʟ. I ᴡɪʟʟ ᴀʟᴡᴀʏs ʟᴏᴏᴋ ɪɴ ᴛʜᴇ ᴍɪʀʀᴏʀ ᴀɴᴅ sᴇᴇ ᴀ ᴡᴏʀᴛʜʟᴇss, ʟɪᴛᴛʟᴇ ᴘɪᴇᴄᴇ ᴏғ sʜɪᴛ.

*Chapter 1.
"Zakaj? vprašam, v očeh pa se mi zasvetlikajo solze. "Hmm. No mogoče, je pač tisočkrat lepša!" reče in se zasmeji. Punca zraven me pogleda, kot bi hotela reči: 'Poglej se grdoba! Niti do kolen mi ne sežeš.' James me še enkrat premeri in tiho doda, a dovolj glasno, da ga slišim. "Bolj suha je."
Boli. Obrnem se in stečem. Solze mi lijejo po obrazu in delajo črne črte. Ko pridem v hišo, ni doma še nobenega. Iz hladilnika vzamem limonado ter odidem v sobo. Vrata zaklenem in limonado odložim na okensko polico. Odločena sem, da ne pridem več iz sobe.

Vržem se na posteljo in nos zakopljem v knjigo. Odidem v svoj svet, kjer te nihče ne more prizadeti.
Slišim zvonec. Slišim korake. Slišim sestrin glas. Mamin glas. Slišim kako me kličejo. A se ne oglasim. Ostala bom zabarikadirana v sobi, dokler ne umrem, postanem okostnjak, zombi ali kaj drugega.

Next? :3
30. december 2012
u113544
u113544
next < 33333
30. december 2012
neext!
31. december 2012
next !
05. januar 2013
next c:
07. januar 2013
u93404
u93404
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexti.! prvi del se mi folj dopade, pa ne vem zakaj. ampak upam, da čim prej nextaš!
17. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg