Forum
u123195
u123195
нeloυυ pυɴce!
тo вo še eɴα zɢodвιcα o oɴe dιrecтιoɴ,ѕevedα ɴe вo вιlα тαĸα ĸoт ѕo drυɢe zɢodвιce,zαтo vαм poveм ѕαмo eɴĸrαт ɴe ғejĸαjтe!verjeтɴo вereтe velιĸo zɢodвιc,ѕploн o oɴe dιrecтιoɴ (ѕĸorαj ɴeмoɢoče je,dα вι zαѕledιl zɢodвιco ĸι ɴι o oɴe dιrecтιoɴ.ĸαjɴe?) ιɴ υpαм dα вoѕтe тυdι мojo.ɴo vαм вoм ɴeнαlα ɴαĸlαdαт pα вoм rαj zαčelα pιѕαт.
*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*

αɴαмαrια

αɴαмαrια:

мoje ιмe je αɴαмαrια ғoɴɢer.ѕтαrα ѕeм 16 leт ιɴ oвιѕĸυjeм 2.leтɴιĸ ѕredɴje oвlιĸovɴe šole.ιмαм мlαjšeɢα вrαтcα,ĸι je prαvι cυĸrčeĸ *___*.ѕтαr je З leтα.žιvιм v ɴew yorĸυ ιɴ reѕ вι rαdα šlα v loɴdoɴ ιɴ poтeм тυ ɴαѕтopιjo oɴι.verjeтɴo veѕтe o ĸoм ɢovorιм ĸαj?ѕevedα.o ĸoмυ drυɢмυ pα če ɴe o oɴe dιrecтιoɴ?reѕ ѕι jιн želιм ѕpozɴαтι ιɴ dα ɴe ɢovorιм o ɴjιнoveм peтjυ ιɴ ɢlαѕυ.reѕ ѕo ɴαjвolšι.pα preιdιмo ɴαzαj ĸ мeɴι.ѕмo вoɢαтα drυžιɴα ιɴ vѕι ɴα šolι ɢledαjo zα мαɴo.мojα мαмι ιɴ oče ѕтα oвα odveтɴιĸα ιɴ reѕ мαѕтɴo ѕlυžιтα.ιмαм ɴαjвoljšo prιjαтeljιco вello. drιιɴ,drιιɴ,drιιιɴ,drιιιɴ...ѕe je drlα вυdιlĸα ιɴ мe zвυdιlα oв ѕedмιн zjυтrαj.še zαdɴjι šolѕĸι dαɴ ιɴ ĸoɴčɴo počιтɴιce.ιɴ še eɴα ѕтvαr-вlιžα ѕe мoj rojѕтɴι.cαɴ'т wαιт!ɴo нιтro ѕe мorαм oвlečι ιɴ počαĸαтι вello pred ɴjeɴo нιšo,ĸι je oddαljeɴα od мoje тočɴo З мιɴυтe.нιтro ѕeм ɴαѕe ɴeĸαj ɴαvlečeм http://www.polyvore.com/cgi/set?id=72554960 ιɴ ѕтečeм v ĸυнιɴjo.>мαмι мι proѕιм ɴαмαžeš ɴυтello< jo proѕιм >υredυ,ɴαj тι,ĸer je zαdɴjι šolѕĸι dαɴ< je reĸlα мαмι vѕα υмιrjeɴα >нvαlα,ɴαjвolšα ѕι!< ѕeм jι zαĸrιčαlα ιɴ jo oвjelα.ɴo тreɴтυɴo ѕтojιм pred нιšo вelle ιɴ čαĸαм ɴαɴjo.>ѕrce мoje< jι rečeм ιɴ jo oвjαмeм >ѕrce мoje< мe odzdrαvι >ɢrevα< jι rečeм >ɴo,pojdιvα< ѕe мι ɴαѕмeнɴe ιɴ ĸorαĸα do šole.ιɴ ĸoт вι ĸdo ɴαročιl je тαм вιl ѕpeт oɴ.ɴιѕeм vαм še povedαlα.ιмelα ѕeм ғαɴт pred eɴιм leтoм.ιмe мυ je žαɴ ιɴ pυɴce мeɴjαvα ĸoт ѕpodɴje ɢαтe.reѕ je pedoғιl.>ɢrevα ɴαoĸroɢ< ѕeм reĸlα poтιнo вellι >υredυ< мι je мιrɴo odɢovorιlα.ѕαмo dα ѕeм ѕe ɢα rešιlα ѕeм ѕι мιѕlιlα.zαčel ѕe je poυĸ.ɴιč poѕeвɴeɢα le dolɢočαѕɴα υrα predαvαɴjα.ĸoɴčɴo мαlιcα.>pα ɴe že ѕpeт тe вαɴαɴe< ѕeм ѕe zαdrlα čez cel rαzred ιɴ vѕι ѕo ѕe zαѕмejαlι.reѕ ɴe rαzυмeм ĸαĸo lαнĸo ĸdo je вαɴαɴe-мeɴι ѕe zαɢrαvžα že ĸo ѕlιιšιм 'вαɴαɴα'.ғυυj,тoтαlɴα ɢɴυѕoвα ιɴ še ѕмrdιjoo -.-še dve υrι ιɴ ĸoɴčɴo ѕe rešιм šole.ɴo ѕαj ɴe dα jo ѕovrαžιм ѕαмo reѕ poтreвυjeм počιтɴιce.ɴo jα мorαм prιzɴαтι dα ѕeм odlιčɴαĸιɴjα ιɴ υѕe ѕαмo reѕ poтreвυjeм počιтeĸ zαrαdι тrdeɢα delα ιɴ vѕeɢα ѕĸυpαj.ɴo dovolj o тeм.тreɴтυɴo нodιм doмov z вello ιɴ мorαм тυdι v vrтec po мojeɢα вrαтcα.reѕ ɢα ιмαм rαdα ιɴ вellα тυdι.oɴα je edιɴĸα ιɴ žαĸ(мoj вrαтec) ιɴ вellα ѕтα ѕι reѕ ĸoт вrαт ιɴ ѕeѕтrα.мed poтjo ѕe z вello poɢovαrjαvα ĸαj вovα počelι мed počιтɴιcαмι.predlαɢαlα ѕeм jι dα вι lαнĸo šle тαвorιт αlι pα ɴeĸαj.ѕтrιɴjαlα ѕeм ѕe ιɴ poѕlovιтι ѕvα ѕe мorαlι.>αɴα<je reĸel žαĸ veѕ veѕel dα мe je vιdel.>prιdι ѕrčeĸ<< ѕeм мυ reĸlα ιɴ šlα ѕvα ιz vrтcα.ɴo тreɴтυɴo ѕvα že doмα ιɴ jeмα ĸoѕιlo.ĸo мι zαzvoɴι тeleғoɴ...

žαĸ: [img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=42707692[/img]

вellα

вellα:

мoje ιмe je αɴɴαвellα ғreɴѕoɴ ιɴ ѕeм ѕтαrα 16 leт.нodιм v 2.leтɴιĸ ѕredɴje oвlιĸovɴe šole v ɴew yorĸυ.ѕeм edιɴĸα ιɴ žιvιм v нιšι z мojo мαмι ιɴ očeтoм.ιмαм ɴαjoвlšo prιjαтeljιco αɴoмαrιo.pozɴαvα ѕe od lαɴι,ѕαj ѕvα prej нodιlι ɴα rαzlιčɴι šole v ɴew yorĸυ.ѕvα ѕĸorαj ɴerαzdrυžljιvι ιɴ ɴjeɴ вrαтec je prαvι cυĸerčeĸ *__*.jαz ѕeм ѕι vedɴo želelα вrαтcα αlι ѕeѕтrιco αмpαĸ je мαмι žαl ɴeplodɴα,zαrαdι ɴeĸe ɴeѕreče.ɴo dovolj o тeм.
»zвυ∂ι ѕє,zαѕραηкα« мє נє zвυ∂ιℓα мαмι »נα,žє gяєм.ρяιρяανι кσѕ кяυнα z ηυтєℓℓσ« ѕє נι zα∂єяєм ηαzαנ.нιтяσ мσяαм υѕтαтι ѕєм ѕι мιѕℓιℓα,ѕαנ נє ∂αηєѕ zα∂ηנι ∂αη šσℓє,ωυυυнυυ!ρσčιтηιcє ѕє вℓιžαנσ.кσмαנ čαкαм.нιтяσ ѕєм ѕι σвℓєкℓα тσℓє http://www.polyvore.com/cgi/set?id=72559014 ιη ѕє υмιℓα.ѕтєкℓα ѕєм ν кυнιηנσ ιη ρσנє∂ℓα кяυн.ησ νι∂ιм ∂α мє αηα(αηαмαяια-αηα,נє кяαנšє)žє čαкα ρяє∂ нιšσ zαтσ ρσнιтιм. »ѕяcє мσנє« ѕє ηαмє zα∂єяє αηα ιη мє σвנαмє »ѕяcє мσנє « ѕє נι ηαzαנ zα∂єяєм ιη נσ σвנαмєм.»gяєνα« мє νρяαšα αηα »ησ,ρσנ∂ινα« נι яєčєм ιη ѕє zαѕмєנєм.кσяαкανα ρяσтι šσℓι ιη кмαℓυ ρяιѕρєνα ∂σ тנα.ιη тαм נє вιℓ ѕρєт ση.žαη-αηιη вινšι »gяєνα ηασкяσg« мι яєčє αηα »υяє∂υ« נι ρяιтя∂ιм.ιη тυ נє ∂σℓgσčαѕηα υяα ρяє∂αναηנα.ѕкσяαנ zαѕριм.кσηčησ мαℓιcα ѕι мιѕℓιℓм ѕαмα ρяι ѕєвι.ρα ηє žє ѕρєт тє вαηα« яєčє αηα ιη νѕι ѕє zαѕмєנємσ,cєℓσ υčιтєℓנιcα.ησ נα,кσт ѕтє υgσтσνιℓι αηα ηι ℓנυвιтєℓנιcα вαηα-яανησ ηαѕρяσтησ αмραк ρυѕтιмσ z∂αנ тσ.še dve dolɢočαѕɴι υrι ιɴ ĸoɴčɴo ѕe zα 2-З мeѕece rešιм šole.ĸoɴčɴo ĸoɴec poυĸα.z αɴo нodιvα doмov ιɴ ĸмαlυ ѕe мorαvα poѕlovιтι ѕαj мorα oɴα še v vrтec jαz мorαм pα doмov.ɴo тreɴυтɴo ѕedιм doмα ιɴ ѕι ĸυнαм ĸoѕιlo.ɴα vrαтιн je pozvoɴιlo ιɴ vrαтα ѕo ѕe odprlα.вιlα je le мαмι,jαz pα ѕeм вιlα že celα preѕтrαšeɴα.poɢledαlα мe je ιɴ ѕe zαdrlα vѕe ɴαjвoljše!dαɴeѕ ιмαм rojѕтɴι dαɴ?ѕαj reѕ.čιѕтo ѕeм pozαвιlαv roĸι je držαlα vrečĸo ιɴ мι jo dαlα.ɴoтrι pα je вιlα...
*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*

1.vprαšαɴje: ĸdo je ĸlιcαl αɴo?
α)вellιɴ oče/мαмι
в)αɴιɴα мαмι/oče
c)žαɴ
d)ĸdorĸolι drυɢ/ɴwм

2.vprαšαɴje: ĸαj je doвιlα zα dαrιlo вellα?
α)čevlje
в)oвleĸo
c)ĸαrĸolι drυɢeɢα/ɴwм

Next???

вoš вrαl/α zɢodвιco??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. februar 2013
1. c)
2. c)
20. februar 2013
aja bi prosim lahko pisala z normalnimi črkami?
ker te težko berem
20. februar 2013
u123195
u123195
uredu
a lahko koga povabiš da bere?
20. februar 2013
u123195
u123195
bom ja
20. februar 2013
next
22. februar 2013
1.c
2.b
next
22. februar 2013
u120491
u120491
1.vprαšαɴje: ĸdo je ĸlιcαl αɴo?
b)

2.vprαšαɴje: ĸαj je doвιlα zα dαrιlo вellα?
nwm

Next??? ja...
neeeeeeeeeeeeeeeeext
23. februar 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. februar 2013
u123195
u123195
okej vidm da jih enepar bere tak da je tu next

No trenutno sva že doma in jema kosilo. Ko mi zazvoni telefon...Klical je Bellin oče. Rekel je če se strinjam zato da bi pri meni doma pripravili zabavo za njen rojstni dan. Seveda sem se strinjala in pritrdila.Danes je četrtek se pravi,da bo zabava jutri zvečer pri meni. Seveda Bella ne sme izvedeti za zabavo,se pravi da ne bova mogli jutr nič vn saj bom pripravljala zabavo.No ja,pustimo zdaj to. Odločila sem se da bom utri rabila nova oblačila in Bella prav tako,zato sem poklicala mami in ji rekla da gremo jaz,Bella in Žak v šoping. Vzela sem denar in ga spravila v denarnico. Grem v sobo in tam zagledam Žaka,ki je grizel moj album s slikami od mene in Belle. >Žak!!< se zaderem nanj on pa me le žalostno pogleda. >saj je uredu samo drugič ne hodi v mojo sobo< sem mu mirno rekla in ga objela. Odločim se da pokličem Bello in hitro se mi javi.
Pogovor j-jst b-bella :
j-heii
b-olaa
j-misla sm ti rečt če greva v šoping
b-seveda in veliko ti bom morala še povedati
j-jajajaja in Žak gre z nama,saj tudi on rabi kaj novega,saj se strinjaš ne?
b-seveda da se strinjam!
j-uredu.bodi pripravljena čez 30 minut.ok?
b-jajajajaja.bom pripravljena
j-pa da ne boš pozabla na denar!

sem se ji še zadrla ampak je že prekinila.Ta pa je res neučakana sem si mislila.>Žak čez 10 minut pridem v tvojo sobo da te bom uredila,ker greva malo po trgovinah< sem se zadrla in pa je le nekaj zacvili. Hitro si oblečem tole http://www.polyvore.com/cgi/set?id=73463324 in se še naličim. Grem v sobo od Žaka in ga vidim kako se igra s svojimi igračami. >Pridi mali< mu rečem in steče do mene. >no,kaj bi oblekel< sem ga vprašala. pokazal je na res cute oblačila in moram reči da se spozna na modo.

Tkole je bil oblečen Žak:

Časa imava še 5 minut.>Žak,obuj se.jaz samo spijem kozarec vode potem pa greva< sem se zadrla Žaku. Žak ni veliko govoril.Večinoma je govoril in bil vesel ko je bila zraven Bella. Res sta se navezala drug na drugega in ne morem si predstavljati kaj bi se zgodilo če bi se kdo moral preseliti. Raje sploh ne pomislim na to.>pridi Žak,greva!< sem se zadrla nanj in hitro in veselo je priskakljal po stopnicah.Trenutno stojiva pred Bellino hišo in jo čakava. >končno!< se je zadrl Žak ko je videl Bello in jo objel. >joj pikec,kok si se zrihtou< mu je rekla Bella in vsi trije smo se zasmejali. No sedaj pa pojdimo sem vsa vesela rekla. Čez 5 minut smo že prišli do nakupovalnega centra. Res je velik-saj veste,veliko mesto,veliko nakupovalno središče. >pojdimo najprej sem< sem jima rekla in strinjala sta se. Potem smo šli še v ono in ono trgovino,pa ono tam,tisto na koncu... No ja,ker je bil Žak že ves izmučen sem predlagala da bi odšli domov in oba sta se strinjala. Na poti domov pa sem se spomnila,da bi lahko šli v kino. Vprašala sem ju če se strinjata in oba sta pritrdila.Na sporedu so bili večinoma filmi,bil pa je tudi risani film in seveda smo se odločili zanj.

Po koncu filma smo odšli domov in tam sta naju v kuhinji že čakala Bellina starša in najina starša. Po vedali so da bodo odpotovali za 2 meseca v Avstralijo na dopust in da nam bodo doma pustili dovolj denarja,hrane,pijače in vsega da bomo preživeli. Povedali so odpotujejo danes ob 2 zjutraj.Rekli so še da nam bodo pisali domov vsak teden in da se bomo slišali preko skypa. Pritrdila sem in vse objela. Za mano je to ponovil tudi Žak. Bellinega očeta sem vprašala kaj bo z zabavo in povedal je naj jo pripravim sama. Pritrdila sem.>imamo še eno novico za vas< je resno in nasmejano rekla moja mami >v našo hišo bo prišlo 5 fantov iz Londona< je še bolj veselo in nasmejano rekel moj oče >kdo pa so to?< sem radovedno vprašala >saj boš videla.prišli bodo jutri popoldne in če boš želela ti bodo lahko pomagali pri zabavi< je rekel moj oče >to je recimo neko presenečenje za Bellino zabavo in zato ne sme izvesti za njih.razumeš?< je rekel Bellin oče in pritrdila sem.No sedaj pa se bomo odpravili v hotel blizu letališča.Poslovili smo se in odšli so. Vsa vesela sem vriskala in skakala po celi hiši in se smejala.Odločila sem se da nama bom z Žakom pripravila sendviče. Ko sva jih pojedla sem Žaku rekla da mu bom pripravila vodo da se bo lahko malo kopal. Pritrdil je in hitro šel poiskat kopalke v svojo sobo. No v kopalnico je prišel samo v kopalkah ves nasmejan. V vodo sem mu dala njegove igračke in mu rekla da pridem takoj nazaj. Spustila sem se po stopnicah (otročja sem & I know that ) in zaklenila hišo. Vklopila sem alarm in šla nazaj v kopalnico k Žaku. Še vedno se je veselo in mirno igral z njegovimi igračkami. Rekla sem da je lahko v bani še 5 minut potem pa da bo moral spati. Pritrdil je in na vratih je pozvonilo. Zunaj še ni bilo temno in lahko sem prepoznala 5 moških postav.Predvidevala sem da je prišlo tistih 5 fantov in odprl sem vrata. Tam so stali...Kdo drug pa kot 1D? Že so se želeli predstaviti ko sem jih ustavila in rekla naj hitro vstopijo v hišo. Rekla sem im da pridem čez 5 minut in naj ne zganjajo hrupa. Pritrdili so in utihnili.Šla sem v kopalnico in Žaka dvignila iz bane in mu rekla naj se obriše. Ko se je ubrisal sem ga oblekla v pižamo in ga dala v posteljo spat. Rekla sem mu naj bo priden in da naj hitro zaspi. Poljubila sem ga na čelo in odšla iz sobe. Po stopnicah sem stekla nazaj v kuhinjo in videla fante ki so si ogledovali hišo. Spomnila sem se da bi bilo pametno zagrniti vsa okna da Bella nebi videla v hišo in fantje so mi pomagali. Vprašala sem jih kaj bi počeli in vsi v en glas so rekli 'movie time' jaz pa sem se le zasmejala. >okej,pridite za menoj< sem jim prijazno rekla in se jim nasmehnila. Šli smo v hišni kino,ki ga imamo v kleti.Pokazala sem jim katere filme in risanke imam in na koncu so se odločili za Nodija. Zasmejala sem se in si mislila kako so otročji. Posedli smo se na blazine ki so bile na tleh in gledali smo risanko. >res nevem zakaj ste rekli 'movie time' če pa sedaj gledamo risanko< sem rekla v smehu >nevemo< so rekli vsi v en glas. >lačeen sem!< je med resanko zaupil Niall >Niall tišje!moj bratec< sem mu nazaj zabičala >okej< je zašepetal in vsi smo se zasmejali. Grem vam pripravit sendviče. Sem rekla in hitro izginila. Hodim po stopnicah s sendviči v rokah ko zaslišim nek glas >ta punca me je dobesedno začarala< sem slišala >jooj Niall,kaj si nebi raje poiskal punce< mu je v hecu rekel Harry >a ti si pa kaj boljši< je rekel Ni (kratica za Niall) Harryu in preden bi se začel glasen prepir sem hitro stekla do tja s sendviči in ker je eden od fantov nastavil nogo sem se spotaknila in padla direktno na Nialla. Vsi fantje so zasmejali jaz pa sem bikla cela rdeča v obraz in se mu opravičila. >kdo je bil?!< sem jezno vprašala fante in roko je dvignil...kdo drug pa kot Hazza. >hazza!< sem jezno zakričala nanj >da< mi je rekel v smehu >to ni smešno!če želiš te lahko vržem iz hiše in te pustim zunaj da te pojejo medvedi!< sem mu rekla vsa jezna in vsi so se smejali razen Nialla >z vami lahko naredim isto< sem rekla še bolj jezno in vsi so se zresnili. Vzela CD in odšla v mojo sobo. Oblečem se v pižamo in na vratih nekdo potrka. Odprem vrata in tam je stal...

moja pižama:

Vem da je bolj kratek next ampak sem zlo utrujena in se mi res ne da pisat tak da...No verejtno boste pa zvečer dobili še 1 next če bom dobre volje.
Sedaj pa še ena prošnja za vas:
Prosim vsako od vas da povabite nove bralce in oglašujete temo.
Res vam bom hvaležna!:**
24. februar 2013
u120491
u120491
neeeeeeeeeeeeeeeeext
24. februar 2013
niall next
24. februar 2013
next+nova bralka
26. februar 2013
neeext
26. februar 2013
next + nova bralka
02. marec 2013
u104815
u104815
~vem da e moti oglaševanje,oprosti :c
~bla bi pa ful hvaležna če bi kero brala mojo novo zgodbico <3
~http://www.igre123.com/forum/tema/over-again-(1d-notr)/51311/
~upam da boste brale ker se bom ful potrudla in še enkrat oprosti za smetenje <33
02. marec 2013
u123195
u123195
✯lαrαтнecαт✯ to ni oglaševalna deska!
+
oglašujejo lahko samo tiste,ki berejo zgodbico!!
02. marec 2013
u113639
u113639
next
02. marec 2013
neeexxxtttttttt+nova bralka

18. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg