Forum
za une k me poznate (upam da noben k me pozna ne najde te teme) vem da sm rekla da ne pišem nobene druge zgodbice, dokler ne dokončam ostalih, ampak ne morš zanemart ideje.! mislm hello.?
povem v naprej: bili bodo dolgi nexti in to zelo... nimam urnika ampak bodo ZELO dolgi nexti tko da upam da uživate v takem branju ;P OK pa začnimo....
P.S. vsakič k bo zvezdica zravn kje to pomen da je spomin... ADIOS.!

Dobro. To ni popolnoma resnično. Nisem ravno profesionalka, saj se s tem ne ukvarjam za preživljanje. Samo dobra sem v tem. ZELO dobra. Vem, da laganje ni dobro, ni za vzor in bla bla bla. Ampak vsi to počnemo mar ne? Ali nismo potem vsi hinavci?
Nikoli nisem vedela ali je moja sposobnost laganja dar, ali pa je preprosto prekletstvo. Seveda, lahko se spravim čez vsako situacijo brez problema. Ampak tudi pomeni, da mi ljudje ne zaupajo.
Nimam veliko prijateljev.
Ampak s tem nimam problemov. Nikoli jih nisem imela. Do sedaj. Ne sedaj, ko je na izgubi morilec. In vsi imajo na sumu mene.
Nisem ju ubila, če se zanimate. Sem lažnivka, ampak še zdaleč ne morilka. Ampak, kot običajno, vsi sumijo lažnivo, čudaško bejbo. In ne morem jih kriviti, za tako mišljenje.
Še sama dvomim vase.
Jenifer Hockley in Robert Blight sta bila 'popolni' šolski par. Bila sta bogata, močna - vsaj v pomenu poslovnih zadev - ter popolnoma čudovita. Jenny je bila kapetanka šolske navijaške ekipe, ali v drugem pomenu 'brigada prasic', kot sem jih z veseljem poimenovala. Lahko bi dobila popolnoma katerega koli fanta, ampak določila je malega piflarskega Robbija.
Boom! Šolska pravljica stoletja. Bogata mala punčara se zatreska v sramežljivega anime manijaka. Za ljudi je bilo težko, da so to nasploh sprejela, ampak BOG, sta naredila prisrčen par. Povsem popolna sta bila drug za drugega. Vedno sta si bila drug ob drugem in dokončala sta stavke drug drugega. Jenny je Robbija spremenila iz čudaka v nekakšno rokersko zvezdo. Transformacija je bila skoraj komična.
Včasih sem se pogovarjala z Robbijem, preden je postal popularen in vse. Bil je prijazen fant. Njegovi temni in razmršeni lasje in žametno zelene oči, ki so se skrbno skrivale za tistimi debelimi očali. In imel je prekleto dober smisel za humor. Nič čudnega, da se je z njeno pomočjo hitro povzpel po stopničkah popularnih.
Veste, bila sem zadnja oseba, ki ju je videla preden sta umrla. Vsaj tako pravijo preiskovalci.

Bila sem na koncu ulice, ravno kjer je ležala lokalna lekarne in splošne trgovina. Bile so povezane iz nekega neznanega razloga. Pobirala sem naročeno medicino za mojo mamo, ki je umirala za malarijo, ki jo je staknila na počitnicah na Havajih, ko jih je obiskala skupaj z njenim novim fantom Glenom. Doktor Jenkins je razglasil, da ima samo še nekaj mesecev življenja pred sabo, preden ugleda v usodno belo luč.
... Priznam, lagala sem. Mama je bila dobro in v resnici sem bila samo v trgovini, kjer sem nakupovala tampone. Pa kaj naj jaz, če je bil moj čas v mesecu spet na urniku. Pritisnite tožbe! Odločila sem se, da zavijem za vogal trgovine, da bi hitreje prispela domov, ko sem zaslišala grobe glasove skozi gosto drevje. Počepnila sem pri bližnjem grmovju in poslušala.
»Kako se lahko tako razburjaš? Samo pogovarjala sem se! Obnaša se, kot da sem mu zaplesala v preklemanskem naročju napol naga!« sej je razburjal oster, ženski glas. V sekundi sem lahko prepoznala ta glas. bil je isti glas, ki je predajal nesramne komentarje vsakič, ko sem hodila mimo njegovega lastnika. Jennifer.
»Veš je velika razlika med pogovarjanjem in osvajanjem, Jenny! In tisto ni bilo pogovarjanje!« se je oglasil globlji, moški glas. Moje obrvi so se samodejno povzdignile. Robbie in Jenny se nista nikoli prepirala. NIKOLI. Sranje bi segalo do stropa, če bi se to razvedelo po šoli.
»O moj bog! Včasih si lahko takšen kurac, veš to?« je zavpila Jenny. Vrat se mi je dvignil dovolj, da sem lahko zagledala Jennyne kodraste platine zlatih las. Robbie se je naslanjal čez njo, bes in ljubosumje za njegovimi vekami. Njegova lica so bila polna jeze, rdeča in še vedno hkrati prisrčna.
Težave v raju.
Preden je lahko odvrnil, je Jenny že besno korakala po ulici, medtem, ko so njene pete udarjale ob tla. »Jenny? Jenny! Hej, še vedno govorim s tabo!« se je drl, ko je patetično lovil svojo punco, ko se je njegov glas oddaljeval. Kmalu ni bilo ne prve, ne druge podobe, saj sta obe izginile druga za drugo, v gosto grmovje, ki se je skrivalo v temi. Počakala sem par dolgih sekund prede sem vstala. Paket sem pridržala k srcu, dokler se njegovo bitje ni upočasnilo. Obrnila sem se in začela hoditi po poti, ki se je vlekla vse do moje hiše.

Ponovno lažem. To ni bilo zadnjič, ko sem jih videla. Ampak tega ne ve nihče drug.
________________________________________________________________________________
no to je bil prvi del, spodi bo anketa na katero boste odgovoril (upam) in ja povejte če naj nadaljujem... ponavad bodo dvakrat tok dolgi nexti ker to je bil prvi del... povejte svoja mnenja pod komentarje in hvala za branje ;**
p.s. a nej dam slikce ljudi al si boste sami predstavlal.?

nadaljujem.? (ok bolj tipičnega vprašanja pa še ne -.-)

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. november 2012
u110311
u110311
Next
26. november 2012
u73295
u73295
neeeeext
26. november 2012
u8142
u8142