Forum
okei.^^ spet smo tuki~Neža, Karmi in gospodična Katja.^_^ in ja, spet bomo pisale zgodbico.^^ Skup. :3
o čem se bo šlo? ~beri pa boš vidu. ;]
če pa misliš je*bat pa pejt rajš u kuhno jest bresku.*-*
tko da: ber in komentiri pa ne teži. :'3
Mwa.^______^
With love: K&K&N n.n'

Pišemo? Nah/Yah.

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. januar 2011
u34783
u34783
comment? -.-''
15. januar 2011
Next. xD
15. januar 2011
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext..
: D
kumi čakaaaaaaaaaaaaam
15. januar 2011
hahahah karmi. xDDD

bomo zdei.^-^
15. januar 2011
u34783
u34783
next!
15. januar 2011
u34783
u34783
NežaCopy: Okej bom.^^
15. januar 2011
Haha.Neža? As uredu. xDD
15. januar 2011
Pišiite.^^
15. januar 2011
OSEBE:
Megan [ glawni ošebek ] ~ 16 let
Chad [ simpatija ] ~ 16 let
Joshua [ kr en xD ] ~ 16 let
Allison [ sovražnica ] ~ 16 let

All righty then.. :']
Telefon mi je zvonil kot zmešan. Zavila sem z očmi in pogledala na uro. Bilo je ob enih ponoči. ''jaao.'', sem jezno mrdnila in brez da bi pogledala kdo kliče pritisnila tipko 'sprejmi'. Iz telefona se je slišala glasba, kričanje, pogovarjanje itd. Malce sem počakala nato pa že hotela prekiniti ko sem zaslišala glas:''kaj ne prideš?'' ''kam?'', sem bila začudena. ''geek.'', je rekel glas in klic je bil prekinjen. Užaljeno sem telefon odložila na okensko polico in se obrnila proti oknu. Od tam se je lepo razločno videlo do hiše moje največje sovražnice Allison. Šele tedaj sem opazila bliskajoče se luči. Takoj mi je postalo jasno da praznuje dan ker je dobila nov avto. Majkemi kaka tečnica. -.- Zagrnila sem zaveso in opazovala svetlobo, ki se je videla na moji steni. Prihajala je od ulične svetilke. Ker je bilo po celi hiši vse tiho sem slišala glasbo ki je prihajala iz Allisine hiše. Zavzdihnila sem, se obrnila na bok in zaprla oči. Kmalu sem zaspala...
15. januar 2011
next
15. januar 2011
Neža next! ;D
15. januar 2011
u34783
u34783
next!
15. januar 2011
u34783
u34783
NežaCopy.~ ti pa sam težiš z nexti te bom poslala jst u next!
15. januar 2011
O: ka pa teb dogaja možek? xD
15. januar 2011
u34783
u34783
Zjutraj sem vstala okoli devete ure.^^ "njaa" sem se pretegnila in pogledala na koledar. Ufff.:/ PETEK! "Spet bom zamudla" sem rekla. "Itak ni fore, tla je za špricat" sem sanjarila in tlačila kavbojke nase. Potem sem dobila SMS: od Allison.~
Hei.x3
kje si s5? ne morm skoz tožart učitlu da zaspiš! Zmigi
without love, Allison.♥
Jah, glih tožart ji je treba.-.-''
"Sej ti ni treba tožart." sem ji odpisala in se zleknila na kavč. Pa saj me je bolela glava. "PRIDI, svarim te!" odpiše. "Noup, bouna sm" sem odpisala. "Ja, valda" sem dobila SMS čez nekaj minut. ah. Res je sitna. Odšla sem na fb, nič novega. Potem pa sem šla na Chadov profil. Ahh. Sanjee. Dreams!

& eža je ustala brze idej.:O
15. januar 2011
Dedo? xDDDDD
15. januar 2011
u34783
u34783
men nč ne dogaja.:'D Želve neki hodjo po tipkovnci lej:
mislem Pluton no! Prov kujzdxfsa
15. januar 2011
u34783
u34783
NAGAJA
15. januar 2011
xD
okj. xD next
15. januar 2011
Umm..Sej ne da nevem kaj naj napišm. o.O' Katü und Nežü help? ;D
16. januar 2011
Lepota. *.* ''Kok je sploh lahk tok lep?'' sem si mislila.Men mojim sanjarjenjem mi je spet zapiskal telefon~Allison.Spet -.-
Aš pršla? :O Čakam te.Učitel ti bo dau neopravičeno.
Nisi bouuna.Povedala sem mu.HAA!
Any love at all,Allison.
Pff,kaj me briga za njene grožnje.Ja,povedala bo.So what? -.- Sej mi bo eden od tastarih napisal opravičilo,sej me boli glava.Vedela sem,da nebo nehala težiti zato ji nisen nič odpisala in izključila telefon.Šla sem v kuhinjoin si pripravila zajtrk.Odšla sm na teraso.Bila je pomlad in name je posijalo jutranje sonce.Mimo je prišel Joshua.Haa,kaj paje ta delal tukaj? Ali nebi moral biti v šoli? Ogovoril me je: ''Megan? A ti si zaspala al spet špricaš?'' ''Zaspala sem in bouna sem.A ti tud nebi mogu bit u šol?'' ''Umm.Jah..Sej weš.Učeraj je mela Allison zabavo.In sm 'nmal' pijan biu pa sm zaspau.Sej..Bom kar pri teb ostau.Ti si bla tud učeraj na zabavi,domnevam?'' ''Ne,nism bla..''
16. januar 2011
Yeah,baby.Gospodična Karmen [xD] je uspela en del napisat ! ;D
16. januar 2011
zdej pa je Gospodična Katja's turn. xD
že pišem.^-^
16. januar 2011
''zakaj pa ne? Če smo vsi bli..'', je bil začuden. ''eh..saj me ni nihče povabil.'', sem zamrmala v brado. ''če bi te jaz povabil bi prišla?'', se je nasmehnila. ''hahah..bi.'', sem se nasmehnila nazaj. ''sem vedel da vplivam nate.'', se je zarežal. Pokimala sem in mu pomežiknila. Stopila sem korak nazaj in sedla na stol na terasi. Prisedel je. ''veš..te lahko nekaj vprašam? Malce čudno bo zvenelo but uatevr..am..kolko fantov si že mela?'', se mi je nasmehnil. ''hahah. Am..tistega..pa tistega..am ne..tistega ne..no, pravzaprav le enega.'', sem rekla tišje. Rahlo je pokimal in rekel bol sam sebi kot pa meni:''si....zaljubljena?'' V tistem trenutku sem se spomnila na Chada. Stresla sem z glavo in rekla:''kinda. Ti?'' ''ja...jaz sem.'', je rekel in rahlo upognil usta navzgor. Pokimala sem in ga zbadljivo vprašala:''katera pa je srečnica?'' Počasi je dvignil glavo, se nasmehnil in rekel:''pred mano sedi.'' Dobila sem velike oči in par sekund nisem prišla do sape. Ko sem končno spet zadihala sem opazila da me je nehala boleti glava, zato pa mi je pričelo srce biti z trojno hitrostjo. ''razneslo me bo!'', sem si mislila..
16. januar 2011
wooow^^! Zakoon Jee. ! xD
16. januar 2011
Huuuh..Ej kok maš pa ti domišlije,noo. ;D
16. januar 2011
u34783
u34783
"Kaj? Vame, pa saj ne morem verjeti. Kaj nisem le navadna koza, ki šprica pouk al kk temu prav Allison?" sem začela. "Ja, seveda, to si res.. Vendar ne sodi knjige po platnici, ni tako?" je vprašal. "Očitno že, samo, kar, kar v obraz ti bom povedala..." "Ja, nisem ti všeč, to sploh ni težko.." je rekel namesto mene. "Ja,oprosti. Veš. Lahko pa sva prijatelja. Ampak nimam nobenega," sem rekla. "." "KAJ?" je zakričal. "Ja, saj sem ti rekla. The Stupid Goat, understand?" sem zamrmljala. "Če tako misliš, ah, res si to." je bil užaljen. "Tudi jaz bi bila užaljena, če bi bila vate, ti pa ne vame," sem se uprla. "Je kdo rekel, da sem užaljen?" je rekel, vstal in odšel. "Joshua! POČAKAJ!" sem zavpila za njim. "Have Fun!" je rekel in odšel. Spet me je pričela boleti glava. Zaspala sem in to sem počela cel dan. Kmalu je bil večer in odšla sem v posteljo. Dokaj zgodaj. Mama mi je napisala opravičilo in jutri bom odšla v šolo, se spametovala.
driiiiiiiiiiiiin. Je ob 7.00 zazvonil telefon. "Oh" sem vzkliknila in se uredila za v šolo. šoli me je Allison LJUBKO gledala.. "What's wrong?" sem se spačila. "Kaj le?. Prav NIČ! Hodim s Chadom, sem zelo happy." je odgovorila. "Have Fun" sem se spomnila Joshua in žalostno odšla v razred. MORAM UKREPATI!
16. januar 2011
next
16. januar 2011
next please
21. januar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg