Forum
u133049
u133049
Moje ime je Gloria(:
Odločla sem se,da napišem še eno zgodbo,v kateri bodo izmišljene osebe,ustanove,kraji,...
Moje ime je Ambrozija.

Odločila sem se,da bom raziskala še neraziskano in prišla stvarem do dna.Torej,moja naloga je izvedeti čim več o vampirjih in to posredovati svetu.Najprej bi rada prepričala sebe in ostale,če sploh obstajajo.

Torej še nekaj o mojem vsakdanjiku:
Sem šestnajstletnica,ki obiskuje srednjo šolo HSFTP (high school for talented people). Vas torej zanima,kaj je moj talent,da sem prišla na to šolo?
Sem odlična učenka in stvari dojemam malce drugače kot ostali.Več stvari razumem in nič zame ni pretežak izziv.
Sem edinka,vendar si zeloo želim brata ali sestre.

V torek,na sedmi maj:
Ko pridem v šolo najprej (tako kot vsak dan) grem do svoje omarice in iz nje vzamem potrebščine uza šolski dan.Obožujem vonj svoje šole,saj je bila pred kratkim obnovljena.Po zloščenem parketu s svojimi petami delam velike zareze,zaradi katerih so vsi učitelji razpenjeni.Moja siva omarica zgleda nekoliko tako,da je na njej zalepljen velik bleščeč A (a,kot Ambrozija) in veliko nalepk živali,saj sem ljubiteljica narave.Na notranji strani imam zalepljene slike mene in moje družine.Ne,nimam najboljše prijateljice,saj me vsi smatrajo za čudakinjo.No torej,ko sem nekega dne odprla svojo omarico,je iz vrha lahkotno priletela roza kuverta.Med padcem se je vrtela.Ko sem jo spretno ujela,me je nekaj mamilo,da jo povoham.Bila je naparfumirala s parfumom Sexy Lady (novi Beyoncin parfum).Omamila me je in ob duhu se mi je malce zvrtelo.Bila je vsa posuta z bleščicami,ki so cel čas odpadale.Moje obleke so se že vse bleščale.Bila je zapečatena z voskom v obliki zvezde.

Le kdo se je tako potrudil zame?Obrnila sem ovojnico.Z rdečim flomastrom je pisalo Julian.

Kaj misliš,da čaka Ambrozijo v ovojnici?

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. maj 2013
u133049
u133049
za šolski dan *
04. maj 2013
u127721
u127721
nextt!!! <3333
05. maj 2013
u133049