Forum
ellα je ɴeɴαvdɴα 15leтɴα ɴαjѕтɴιcα ĸι dožιvι velιĸ šoĸ zα ɴjeɴo тelo.zα ɴeĸej čαѕα poѕтαɴe αɴoreĸѕιčɴα ĸαr ɴjeɴ ғαɴт ɴιcĸ ɴeмαrα.тαĸo ѕe od 4leтɴe zveze ločιтα.ellα ѕe od žαloѕтι zαčɴe вαѕαт ĸαr je ѕpeт velιĸ šoĸ zα ɴjeɴo тelo.α тo je вιlo dαvɴo.zdαj je ѕpeт 'ɴeɴαvαdɴα ɴαjѕтɴιcα' le dα je мαlo вolj ɴorмαlɴα.α ɴι тαĸα ĸoт drυɢe ɴjeɴe 'ғreɴdιce'. zαčele ѕo jo zαɴιčevт zαrαdι ɴjeɴeɢα вoɢαѕтvα.prιѕpelα je v oвdoвje 16leт.-ɴαjlepšα leтα.тer ѕe zαljυвιlα v ɴιαllα нorαɴα. - pevec ѕĸυpιɴe oɴe dιrecтιoɴ.

єℓℓα Ιбℓєт.ℓση∂ση.

.Next.?
25. maj 2012
next
25. maj 2012
next
25. maj 2012
Pikuuuš< 33
...................................................................................................................
,,Ella ustani!'' zaslišim mami.,,Bedno.'' si zašepetam in se izbrskam iz odeje ki mi je segla do brade.,,Takoj!'' sm spet zaslišala.,,Dons bom špricala.'' sm si zadala in si prpraula adidas tobo ter v njo vrgla škatlico cigaret.,,Še nisi nehala?'' sm zaslišala škripajoča se vrata.,,Oh,mami.'' se 'bedno' nasmehnem.,,To je za.. Emily.'' se zlažem in jo še bolj skrijem notr.,,Resno.'?'' me mami ošini z pogledom a kga kaj kmalu obrne proti mojemu mlajšemu bratcu Kevinu.,,Kaka?'' se z nežnim obrazkom uzre v moje hudobne oči.,,Ti bo mama pomagala.'' se nasmehnem in ga dvignem v naročje.,,Raj pejt na zajtrk.'' mi ga izvleče iz rok in ga popelje na kahlico.

Kevin.3leta.London.

...
25. maj 2012
next
25. maj 2012
next
25. maj 2012
Seveda sm spet kot ponavadi zdrvela po stopnicah in si razbila rebrno.Hec.Padla sm 'spet' na glavo.Še sreča d mi je ifon ustou ceu.Use mi pomen.Ja nora sm.Veem! Z mobijem spim,tut če je tok trdo :3. Podarila mi ga je babica ki mi use pomen.Teta pa.. Sploh nam govorila kok mi pomen.
...
Usedla sm se za mizo in napiknila sveže jagode.[img]http://bleubirdvintage.typepad.com/.a/6a00e554f1ae9388330120a89c14c2970b-800wi[/img]
,,Dons sm se pa potrudu sam zate.'' mi je na lice poljub pritisnil moj kuharček Mike.Mike je moj najstarejši brat.Kmalu bo dopolnil 19let in bo poglavar hiši:3. Komej čakam.On ej moj sam moj.Res mi je use.,,Ok.Bye & Tenkjuu!'' se mu nasmehnem z žvečenjem bananic&jagod. Ko sm 'končno' pojedla sm se odpraula oblečt.Stala sm pred ogromno omaro kor mravlica zravn človeka.,,Zakaj ni Mikea?!'' sm se vrgla na kolena.On mi vedno pomaga.Dons pa ma preduro.Predura je tisto ko morš bit prej u šola veš:$..
Zlezla sm na prvo poličko in izbrskala lep komplet ...
25. maj 2012
Zlezla sm na prvo poličko in izbrskala lep komplet..

25. maj 2012
next
26. maj 2012
Next< 3
26. maj 2012
next:**
30. maj 2012
next!!
30. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg