Forum
Danes 18.11.2016 se je zgodil najbolj smešen dan nasploh povedala vam bom zgodbo izven šole ampak vseeno v razredu.
Midve z mojo sošolko Bibiano greva proti lidlu in ona si poje ljubezensko pesem o mojem sošolcu Aneju in ko sva čisto blizu lidla pridejo ene punce ki so doma v istem bloku kod midve pa Bibiana umolkne ko greva v lidel pa še poje bol čudašk kod prej pa bol naglas pa jo vsi gledajo pa se ji smejijo v faco ampak ona tega ni opazla ko sva vzeli potrebe za njeno družino vsa se odpravle na blaganjo in ona še kar poje odšle sva ven in sem komi čakala da prideva pred najin blok ker mi je že delala sramoto in sredi poti vidiva tiste punce ki še zdaleč niso bile tako pridne in so bile pred nama neki centimetrov potem se midve ustaviva da grejo naprej pa hodiva naprej blizu najinega bloka pa me hoče Bibiana udarit z kruhom ki je bil že narezan pa sem nastavla roko da me nebi in zaprla uči potem pa ko sem odprla pa je več kod polovica kruha ležala na tleh in potem sem začela pobirat neki hruha je vzela drugega pa sem vrgla na travo da ga pojejo ptiči ko pride domov pa začne : Jaz nisem vidla ko je bil kruh odprt pa se mi je rasul starši so ji verjeli in potem je to povedala meni potem sva šle se neki pogovarjat pa je vzadih naju prišel en Beni pa ga je Bibi vidla in se zadrla jaz pa sem pogledala njo in se tud mal zardla pa sem pogledala še Benija pol pa sem še se bolj zadrla potem sva ga hotle ubit pa nama je zbežal.Čes neki časaso prišli eni fantje pa so pozdravel sam jaz sem prej zbežala za drevo ker so bili busanci pa je Bibiana rekla če se poznajo pa so oni odgovoril gdo misliš da smo pol pa je bilo vsega konec ko so bili že daleč stran sem zaklicala da mam urožje ker so bili zraven kamni pa so čuden pogledal Bibiano ona pa se je sam ubrnila potem sva se skregali ker nisem hotela pogledati ene glupe slike na njenem telefonu kjer je itak bil Anej ampak sva se pobotali ko sva se vidle pred stopniščem
Upam da vam je bil ta dan ušeč ker men je bil zelo mogli bi biti tam da bi vidli pol bi se zelo smejal

Click
18. november 2016
To je bilo že mogoče pred 2 letimi ko mi je moja sošolka Kaja povedala svojo zgodbo ki jo bom zdaj napisala...
Ona je bila na eni zabavi,pa so jo prisilili da naj popije vodko.Popila jo je potem pa so eni poklicali policijo zaradi tega in prišla je policija in potem se je Kaja pred policijo valala po hribu.Prijatelji so jo pospremili domov in tam jo je čakala mama kar je slišala od policajev in jo je kregala...
18. november 2016
u217932
u217932
Next
19. november 2016
To se je zgodil v današnjem letu v 7 razredu
Učitelj je vprašu mojega sošolca Kristjana kaj se je naučo pa ni nič ogovoril pol pa je odaril po mizi pa je začel kleti : Kaj si se naučo moj Kurac!Oh to je beseda ki pomeni nič...
je začel pol pa smo se vsi smejal malo kasneje po bednem času je pa spet začel neki govorit o dreku pa kako pride čez kanalizacijo v morje pa je rekel : Pač se pokakaš v vece školko potem to pride v kanalizacijo,v reko pol pa itak v morje poleti pa si na morju pa rečeš : o moj kakec pa ga poješ ( ham ) vsi smo se tako smejal da smo skor počel tuki bi mogli res bit zraven da bi me razumel kak smešen je bilo
19. november 2016
u217932
u217932
Haha di lohl predstavljam
Next
19. november 2016
Aha tole pa je bilo v 1 razredu,ni glih smešen ampak za prebrat bo pa sramotem bo tudi malo...
Mi smo bili v razredu pa nam je učiteljica neki govorila o abecedi pa pisala na tablo mi pa smo tistih bogih 5 vrstic morali prepisati v zvezek pa je v razred prišla učiteljica pa rekla da našo učiteljico potrebujejo neki v zbornici pa je učiteljica prikimala pa rekla : pridem malo pozneje učiteljica ki je prišla je tudi pokimala in šla nazaj v svoj razred,naša učiteljica pa je začela koda da smo dojenčki : otroci,tukaj počakajte in naredite vajo za črko A,takoj pridem otročički ( mislim da je to rekla nevem to je bilo že pred 6 leti )
Začeli smo pisati in učiteljica je šla v zbornico ko je bila že pri stopnicah smo slišali v zadnji klopi glasen jok,obrnila sem se in videla sem mojo sošolko Tajo ko joče vprašali smo jo kaj je narobe in ona ni rekla nič samo zbežala je z razreda in se vrnila z našo učiteljico ki jo je posedla na klop in Taja ji je povedala da noče biti sama pa bolj ko ji je učiteljica govorila da ni sama da smo mi z njo bolj je jokala pa še zdaj nevemo od česa je prišel ta jok če smo bili mi z njo
20. november 2016
u217932
u217932
Čudno ne?mogoč pa ni hotela po resnici povedat zakaj se joče
20. november 2016
Jah,mogoče pa že...OK pišem naprej
21. november 2016
To se je zgodil danes,mogoče ne bo smešno ampak bo v redu vsaj...
Pred začetkom razredne ure je Miona sedela na klopci vzunaj razreda in napihovala balon ker je včeraj naša učiteljica za slovenščino imela rojstni dan ko smo šli v razred smo imeli še nekaj prostega časa ker nam je učiteljica dovolila da se pripravimo za test in odšla z razreda ( ampak mi se seveda nismo prijapravljali za test ) moje sošolke Zoja,Taja,Nika,Miona in Ajda so se odšle igrat z tistim balonom pa so si ga počasi podajale pa je postalo vse bolj divje.Balon ni smel padet na tla.Potem je priletek proti Bibiani pa ga je odbila Taja pa ga je podala naprej proti Niki in ta ga je enkrat odbila pa se je zaletel v nagačenega orla ( pač mi mamo v učilnici nagačene živali ) ampak balon ni šel naprej pa ga še je enkrat udarila in pol je šel spet v orla ampak se je zaletel v njegove kremplje in je počil pa smo se vsi ustašel in pogledal Niko pol se je Nika usedla za svojo klop.
To pa smo se pogovarjal 2 uro pri Naranoslovju
Nas je učiteljica prašala : Ali veste kaj o tem ko vas nosi luna?
Potem so vsi dvignili roke,učiteljica je izbrala Kajo in ona je začela : mojega bratca pač strejšega bratca ki je star 8 let je včeri nosla luna pa je prišu h men gor na pograd in se je ulego tako da je men kazu rit
vsi smo se začel smejati potem pa je poklicala Kritjana in on je rekel :
Jaz sem enkrat prispal pri moji sestrični in pol je šla v kuhinjo ker o je nosla luna pa se je začela dreti Julija,Julija!
21. november 2016
u217932
u217932
Next
21. november 2016
To se je tudi zgodil danes in sicer tako :
Mi smo bili pred razredom za angleščino in ker ni bilo skupin smo cel razred šli notri pa je moja sošolka Ajda vprašala kdaj bota z Anejem predstavila predstavitev pa je učiteljica rekla da zdele pa sta šla pred tablo in se začela prepirati gdo bo drugi pa ju je učiteljica prekinila z mrmlanjem potem pa je bila Ajda prva pa je začela govoriti pa jo je učiteljica prekinila in rekla naj se usede ker je bilo z Wikipedije potem je bil Anej pa mu je naredila isto
25. november 2016
u217932
u217932
Next
25. november 2016
u217932
u217932
bom še jaz napisala kr je ful smešno
04. december 2016
u217932
u217932
ta petek in na soboto smo jaz,Lana O.,Lana M.,Ela,Luka,Jaka in Jan prepali skupaj.
Bilo nam je dolgčas in smo šli klicat ljudi in jih zajebavat po telefonu,eden je povedal številko nekoga iz njegovega imenika tako da ga je potem tisti drugi poklical da je bila neznana številka...
Žiga A.(Jaka ga je poklical)+imel je ljubljanski naglas namerno
o živjo daj prosim pokliči rešilca, bakica se je prevrgla v graben...mal sem se napila pa me je kr nosit začel
aja pa štrudl mi zagrej!....
mi smo pokali od smeha res mogla bi bit tam da bi lohk blo tko smešno...pač dal si je ime Jakica bakica
no pač ful velik jih je poklical
04. december 2016
Ful smešen...Napiši še kaj ker mi še nimamo nič takega...Mogoče bo kej smešnega ko gremo v Avstrijo na Gradec
04. december 2016
u217932
u217932
bom probaala jop
04. december 2016
OK
04. december 2016
u217932
u217932
Za zdaj še ni blo nč hecnega
06. december 2016
u217932
u217932
V petek sem prišla k omaricam da bi se preobula.Prijateljica je prišla k meni da bi me počakala da greva peš domov...vprašala me je kje sem bila tako dolgo in sem povedala da sem hotela na wc pa ni blo elektrike pa se ni luč vžgala...potem pa se je moj sošolec jaka k je slišal to začel tko smejati da je komi prišel do zraka...rad ma če se mi kej takega zgodi sej ne da nisva prijatla sam je pač tak
08. januar 2017
Hahahh
08. januar 2017
u217932
u217932
Al pa k ni blo elektrike na soli pa nismo mogli ven
08. januar 2017
ojoj
08. januar 2017
u222697
u222697
Hej a mene si pa cist pozabla?????
19. marec 2017
u222697
u222697
Dej pis takrat ko smo z Bibiko sli iz sole al pa takrat sej ves ko sma ble uzun pa je on prsu kao posast in naju je zaceu lovit za un cips hahaha a se spovnes????
19. marec 2017
Ja sm pač to so skrivnosti našega razreda ne pa prijateljev
19. marec 2017
u222697
u222697
Ka pa ce nardis temo SKRIVNOSTI PRJATLOV
19. marec 2017
hahaha
17. maj 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg