Forum
u87021
u87021
Hallof.! (:

Torej.! ..To ni moja NOVA zgodbica.. ampak je nadaljevanje druge.! Ne, ni je admin zbrisal... Tema še obstaja .... Torej... Tako je to, ko ti pride neko budalo gor, te ozmerja z budalo, pa da je zgodbica ***************, pa pol kr neke piše.. ĐASTIIIIIIN, pa take.. -.- In pol še dol ne zgine!!!!!!!! Ja, tu na igrah je poolno budal...
..Torej.. 5 strani (sej ne štejem več) je šlo dobesedno v k*** ... Jaz pa hočem to zgodbico do konca napisati!!! ..Pa še bralci zahtevajo x'DDD .... Torej ja...
Sem VEELIIIK Harry Potter fan ---> ja, o tem gre zgodbica xĐĐ...

---------------------------------------------------•●•-------------------------------------------------------

Ok, nakladam

Torej !!! OPOZORILO !!!:

NA TO TEMO NE HODI, ČE:
• Sovražiš Harryja Potterja
• Če misliš žalit zgodbico
• Če misliš zmerjati mene in moje prijatelje!!!

AdiosAmigoss.!!
grrr, sem jezna -.-''
---------------------------------------------------•●•-------------------------------------------------------

Zaj bi pa jaz šla nextat xĐĐ.
Ker stara tema že obstaja, ne bom vse kopirala..itd. Tam si preberite vse nexte, ki so bili napisani do sedaj!!!
Na tej temi bom samo nadaljevala kjer sem ostala...
Tukaj pa je link stare zgodbice:
Ljubezen do moči in moč ljubezni*:
https://www.igre123.com/forum/tema/ljubezen-do-moci-in-moc-ljubezni/30741/
(Ps.: Zadnji next je na strani 24... )

Ok.. bom nadaljevala tu (: Če želite, vas lahko (bralce) za nexte obveščam po zs-ju... (:

Aja pa slike bom dala nove

Okej... (:

.
.
.
.
.
.
Max je zagledal starca prijaznega izgleda, dolgo srebrnikasto brado, sinje modrimi očmi, orlovskim nosom in drobcenimi očali.
Še bolj čudno je bilo, da se mu je starec smehljal in mu pomahal. V bistvu se je pa Max že navadil, da so na Bradavičarki portreti 'živi.'
»Albus Dumbledore…« se je nasmehnil Harry Potter.
Max se je nasmehnil nazaj, nato pa vprašal: »Profesor.. nekaj me še zanima.«
»Povej, Max.«
»Am … moj priimek.. Kaj zveni tako nenavadnega na priimku 'Diggory'?«
»Aaa… sem vedel, da boš to vprašal..« se je nasmehnil profesor. Vstal se je in se sprehodil po kabinetu. Spregovoril je: »Gospod in gospa Diggory sta bila dva zakonca.. blazno dobra človeka. Imela sta sina.. Cedrica. Tvoje brat je. Bil.«
max se je zmedel. »Kako… 'bil'???«
»Počakaj..« ga je prekinil profesor. »Cedric je bil dve leti starejši od mene… Spomnim se, kot da je bilo včeraj. Ah, tisti večer.. Bil je Trišolski turnir – to je tak turnir, kjer tekmujejo tri čarovniške šole: Bradavičarka, Durmnstrang in… in… ah, star sem pa spomin peša. ..Torej, še ena ženska čarovniška šola v Franciji. Torej.. Ah, tega ti ne morem razlagati. To moraš videti v mislítu. No,.. njega je ubil Mrlakenstein, na kratko.«
Max je globoko zajel sapo. Oči so se mu zasolzile. »Aaa-a… mojega brata, ki ga jaz sploh nisem poznal, je ubil Mrlakenstein??!!«
»Tako je.«
Max je besno stisnil pesti. Harry Potter je nadaljeval: »Tudi tvoje starše je ubil. Mnogi so širili laži, da so umrli v letalski nesreči. Lari-fari, jaz temu rečem. Letala uporabljajo samo bunkeljni! No, po njuni smrti so te dali v sirotiščico.«
Max je bil čisto bel.
»Zato te vsi poznajo po priimku Diggory. Ne vprašaj, kako sem bil šele jaz slaven kot otrok! Fant, Ki Je Preživel… Ah…« je dokončal profesor. Nato se je usedel.
»Am… ja hvala. Lahko zdaj grem?« previdno vpraša Max.
»Seveda.« se mu nasmehne ravnatelj. »Adijo Max. In.. se vidimo pri jutrišnji uri obrambe!«
»Ja. Dijo!«

*

Odšel je. Uf, kaj takega! Danes je izvedel res marsikaj.. neprijetnega.

Napodil se je v Griffondomski stolp.
Tam je videl: Rose, ki se vneto prepira s Jamesom, Huga in Albusa, ki igrata šah, Venero in Molly, ki se tudi prepirata in čisto obupano Lily.
Max je stopil do Lily in jo vprašal: »kaj pa se tu dogaja?!«
»Ah…« je zavzdihnila Lily. »James in Rose se prepirata zaradi McLaggna, Venera in Molly pa se prepirata zaradi tebe. Tebe, ja! Hugo in Albus sta še edina normalna tule. Šah igrata, kot vidiš. Že tretjič danes – in vse kaže na to, da bo Albus Huga spet tretjič premagal.«
Max je bil popolnoma iz sebe. Milly in Venera se prepirata zanj??!! Uf, … tako je biti v krogu zmešanih babnic, ja.
Bil je utrujen od vsega. Hoče spat.. bo ostalim drugič povedal, kaj je danes doživel.
Preden je šel spat, je vprašal Lily: »Kje pa je Olly?«
»Ne vem. Najverjetneje je v sovjem stolpu.«
»Aha.. nič, jaz grem spat. Lahko noč, Lily!«
»Lahko noč, Max!«

*

….. In že se je ulegel v toplo posteljo škrlatne in rdeče barve.
Sladko je zaspal, ko je imel neke čudne sanje……………………….
SLIKE:

Max:

Venera:

Olly:

Milly:

DRUŽINA POTTER:
[od leve proti desni]: Harry Potter, Lily, James, Albus, Ginny Weasley

DRUŽINA WEASLEY:
[od leve proti desni]: Rose, Hermiona Weasley, Ron Weasley, Hugo

*__* Pardon, ker mama Hermiona hrbet kaže

ɴαj ɴeхтαм :??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. maj 2012
u88172
u88172
Next :3
24. maj 2012
u87021
u87021
Emaa!! :*
24. maj 2012
u88172
u88172
Evaa!! :*
24. maj 2012
u87021
u87021
hehe :*
24. maj 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!
24. maj 2012
u87021
u87021
Ooooo Laraaaaa :*
24. maj 2012
oooooooooooooooooooo Eva! kva pa ti tle?!
24. maj 2012
u87021
u87021
Zgodbico sem prišla nextat, kaj pa!!
24. maj 2012
u87021
u87021
ubistvu še sama newm zakaj sem tu
24. maj 2012
No, če si že lih tuki , lohk nextaš!
24. maj 2012
u87021
u87021
hahaha... žal šele drug teden (( Ju3 morm nextat tell me a lie.. med vikendu pa nemorem nextat -.-''
24. maj 2012
neexttt!!!!
24. maj 2012
u87021
u87021
Hvalaa zaa neext >.
24. maj 2012
u87021
u87021
>.
24. maj 2012
u87021
u87021
e, jebi ga -.-'''
24. maj 2012
:D
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!
(čaki js probam > . < )
24. maj 2012
jow! uspeeeel!!!!
24. maj 2012
u87021
u87021
jaa, s presledki
25. maj 2012
>.
25. maj 2012
hhahahahahahaa pa useen mi je uspel >. <

hahahahahhahahahahaha....