Forum
u121614
u121614
BONJOUR :*

⋆ иø, мøgøče že øвšтαנα κακšиα тακα тeмα, α zαgøтøνø נıħ иı νełıκø. ¢:
⋆ øđłøčıłα šeм še, đα вøм ρıšαłα νяøče ıи šνeže иøνıčκe ø šłανиıħ.:●
⋆ če ħøčeš đα ρıšeм ø тνøנeм иαנ zνezđиıκυ, zνezđиı¢ı αłı šκυρıиı, мı ıмe αłı šκυρıиø šρøяøčı ρø ●zš● ! :●
⋆ иe вøм иακłαđαłα, če тı נe υšeč, иαρıšı 'иeχт'. ¢:
∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞
VROČE! Selena Gomez: Z novo turnejo prihaja blizu Slovenije!

Selena Gomez se je očitno odločila, da bo to leto njeno!

Po izdaji novega singla in nastopa na MTV filmskih nagradah je sedaj razkrila, da se odpravlja na svetovno turnejo, ki se bo začela v drugi polovici leta.

O turneji je povedala: »Večji šov bo. Vznemirjena sem. Veliko sem plesala in ljudi hočem samo zabavati. Navdušena sem!«

In pazi to! V sklopi turneje 'Stars Dance' se bo ustavila tudi zelo blizu nas! Selena prihaja v Milan in na Dunaj!

Turneja se začne 14. avgusta v Kanadi, 30. avgusta pa se že preseli v Evropo. 10. oktobra se nadaljuje v ZDA, kjer se 27. novembra tudi zaključi.

Tukaj so datumi evropskega dela turneje:

30. avgust - Kopenhagen, Danska, Falcon Theater
31. avgust - Stockholm, Švedska, The Arena
1. september - Oslo, Norveška, Oslo Spektrum
3. september - Amsterdam, Nizozemska, Heineken Music Hall
4. september - Antwerp, Belgija, Lotto Arena
5. september - Pariz, Francija, Zénith
7. september - London, Velika Britanija, Hammersmith
11. september - Lizbona, Portugalska, Campo Pequeno
12. september - Madrid, Šanija, Palacio Vistalegre
16. september - Milan, Italija, Alcatraz
17. september - Dunaj, Avstrija, Stadthalle
19. september - Minsk, Belorusija, Arena Minsk
21. september - Kijev, Ukrajina, Palace of Sport
23. september - St. Peterburg, Rusija, Ice Palace
25. september - Moskva, Russija, Alena Olympisky
∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞
Novo! Anna Kendrick: Izdala je težko pričakovan videospot za Cups!

Anna Kendrick je posnela celoten videospot za pesem 'Cups/When I'm Gone'.

»Pesem 'Cups', ki sem jo zapela v filmu 'Pitch Perfect', je postala zelo popularna kot minutna a-capella pesem,« je delila 27-letna igralka.

Dodala še je: »Ideja celotne družbe ljudi, zbrane ob večerji, ki vsi skupaj pojejo 'Cup', je resnično v meni prebudila ljubitelja Busby Berkley. Veselila sem se snemanja tega videa.«
тøłıκø zα ρяνıč. υραм, đα ναм נe υšeč. ναšα ραтяı¢ıα. :●
16. april 2013
jeeej omg najboljše...neext! :* <3 ja sem gledla toti film ja...
16. april 2013
u128111
u128111
Neeext
Najbolš *-*
16. april 2013
u121614
u121614
Huala vama najveeeeč *o*
~ še najmanj pet nextou. c:
16. april 2013
u127341
u127341
next
16. april 2013
u118206
u118206
next
16. april 2013
u121614
u121614
Hualaaaa *oo*
~ še najmanj tri nexte. c:
16. april 2013
u108028
u108028
neeeeeeext *________*
16. april 2013
neeeext
16. april 2013
u97075
u97075
neeext
16. april 2013
Neeeeeekšt.!c: Bo bilo še kej iz drugje kukr pa samo iz točnoto.teens?:33 Samo zanima me.
16. april 2013
u121614
u121614
Joooooj, huala vam, zdej bom nextala *o*
~ нᴀʀʀy'ѕ.pυѕѕy.* : ne vem še. o': xđđ
16. april 2013
u121614
u121614
Šok! Justin Bieber: Le kaj so Playboyjeve zajčice počele v njegovem avtobusu?!

Tedne potem ko mu je bila odvzeta opica, izgleda, da si je Justin Bieber našel zadoščenje v drugačnih živalskih prijateljih… Playboyjevih zajčicah.

Priljubljeni pevec je komaj zaključil koncert, ko so ob 23.30 v njegov avtobus v nemški Cologni vstopila dekleta. Oblečena v Playboyjeve kostume z mehkimi repi, zajčjimi ušesi in metuljčki v spremstvu varnostnikov kljub pomanjkljivim kostumom niso izgledale, da bi jih motile nizke temperature.

Dve dekleti sta se široko nasmihali in šalili z varnostnikom, preden sta se odpravili v Justinov avtobus. V njem so preživele eno uro, nato pa so jih odpeljali nazaj v bližnji Playboyjev klub.

A Justin ni bil dolgo ločen od njih… Ena izmed deklet se je po nekaj urah prikazala v hotelu, ki je bila njegova naslednja postaja, več kot 200 km južneje v popularni turistični destinaciji Baden-Baden.

Prišla je ob 8.30 zjutraj brez kostuma zajčice, a še vedno v oprijetem usnju, skupaj s še eno temnolasko. Zunaj sta se za nekaj minut ustavili in izgledali zmedeno med opravljanji klicev, nato pa ju je eden izmed Justinov varnostnikov opazil iz balkona in ju šel pospremit v hotel. Obe sta odšli dve uri kasneje.
Ed Sheeran: Harry iz 1D me sili, da gledam z njim romantične komedije!

Če bi nas nekdo vprašal, kaj mislimo, da delata Ed Sheeran in Harry Styles, ko sta skupaj, bi odvrnili, da zagotovo vključuje nekaj golote in masažno olje ter rdečelaso punčko. Čeprav bi se z odgovorom šalili, pa žal nismo daleč od resnice.

Ed in Harry namreč skupaj najbolj uživata ob gledanju romantične komedije.

Ed in One Direction imajo prav posebno razmerje in ko so skupaj, ne preverjajo tatujev in kdo lahko najglasneje spušča vetrove.

Ed je dejal: »Vedno, ko se družim z njimi, so vsi zelo sproščeni.«

Nadaljeval je: »Nek par je pri meni ostal čez božič. Ko je prišel Niall, smo igrali Monopoly, in ko je prišel Harry, smo gledali 'One Day', saj je vztrajal, da si ga moramo ogledati."

»Nisem vedel, o čem govori, toda moral sem ga gledati. Harry je preskočil na konec, rekel, da se to zgodi in nato sva ga pogledala.«

»Zadnjih nekajkrat ko smo se družili, smo počeli najmanj rock'n'roll-ovske stvari.

»Nihče več ne razbija televizorjev. Vsi v glasbi, razen nekaj posameznikov, so zelo olikani.«

»Razlog je, da te morajo imeti ljudje radi, da kupijo tvoj album. Ne moreš se kar obnašati kot idiot.«
Nextaaaam? :*
16. april 2013
neext Pata plis! :* <3
17. april 2013
u112595
u112595
En very big next Haha lowam to zgodbico :&
17. april 2013
next
17. april 2013
next c:
17. april 2013
next
+ nova bralka
17. april 2013
zgodbico? haha to je revija o slavnih zvezdnikih in tem hah
17. april 2013
u108028
u108028
neeeeeeeext!
17. april 2013
u128111
u128111
Neeext ;3
17. april 2013
u97075
u97075
neeeext
18. april 2013
u121614
u121614
One Direction: Ugotoviš, kateri je pravi in kateri ni?

One Direction so se v četrtek pridružili svojim dvojnikom v muzeju Madame Tussauds v Londonu.

Harry Styles, Liam Payne, Niall Horan, Zayn Malik in Louis Tomlinson so se svojimi lutkami celo malo poigrali in nas želeli zmesti s svojo pravo podobo.

K ogledu njihovih popolnih voščenih različic so vse povabili preko Twitterja in napisali: “Voščeno delo 1D je prispelo v @madamtussauds! Če si v Londonu, želimo videti tvojo sliko od (voščenih) fantov. 1DHQx.”

Veseli nas, da so tudi oni dobili svoje lutke, saj njihovih dvojnikov ne bi bilo nikoli preveč.
Vroče! Justin Bieber: Pokazal je nov tatu!

Justin Bieber se pri tatujih očitno še lep čas ne namerava ustaviti.

Včeraj je na meet&greet na Danskem pokazal svoj novi tatu, kitajsko ribo Koi, ki je simbol za »dobro usodo in srečo«. Riba predstavlja osebo, ki stremi k temu, da je vedno boljši.

Takšen tatu je idealen za nekoga, ki hoče izraziti svoj nivo moči in vztrajnosti. Če si pogumna oseba, ki ima visoke cilje in visoka pričakovanja uspeha in sreče, je riba Koi simbol vsega, v kar verjameš.
Nextaaaaaaam? :*
21. april 2013
u30718
u30718
neext! :* <3 Pata plis ne piš več nič o 1d in o JB-ju ter o Michaelu Jacksonu...plis! :* <3 Hvla, če neš pisala o njih več, drgač žau ne berem več te tvoje popolne revije...sorej! ne morem glejat in o tem skos brat, ker jih sovražim in se mi gabijo...dobesedno!
21. april 2013
u121614
u121614
Okej ... sam kaj so ti pa naredli? Sej js jih tudi ne maram in ful iščem o drugih, samo če verjameš al pa ne skos sam o 1d and bibru.. Se bom potrudila in našla še kaj drugega.
+ kaj pa bo še vedno o njih, ker more bit. c:
21. april 2013
u128111
u128111
Neeeeext
21. april 2013
u30718
u30718
sorry Pata...sam so mi u useh pogledih grozni in jih sovražim...grdi so, grdo pojejo, se preveč vun mečejo, 1d so geji-dokaz je bla ena slika, ki sem jo vidla pa videoposnetek, majo grde muzike in videoposnetke...bljak! Tko, da ja...to so usi razlogi! -.- Tnx Pata, če neš več o njih pisala...za druge pa mi je res vseeno o kom pišeš :* <3
21. april 2013
u121614
u121614
Okeeej, sam plis zdej ne več tega tuki pisat, ker niso geji (ne da jih branim, sej js jih tut ne poslušam, sam usi majo punce. pol so geji al ka? )
21. april 2013
u30718
u30718
oukej nem več o tem tuki pisala :* <3
21. april 2013
u108028
u108028
neeeeeeeext!
21. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg