Forum
u94601
u94601
Razmišljala sem o njemu,kako je popown,a jaz se vedno zaljubim v nekoga ki je na mojo žalost že zaseden.Morem priznati da sem na šoli kar popularna ampak to le zaradi denarja.več fantov včasih pogleda za mano,le on ne,le ta popowni Alex ne.On hodi z nekakšno tečno Taro-mojo sovražnico,lej kaj ima ona česar jaz nimam se mi je pohajalo po glavi.Nato pa zaslišim učiteljičin glas "Nastie Metcheen,kaj se ravnokar rekla",razmišljala sem kaj bi si izmislila ampak mi je moja najljubša prijateljica Amadeja poslala sporočilo na katerem je pisalo da:" je učiteljica ravnokar rekla,da v petek odpade fizika".Zasmejala sem se in to povedala učiteljici ona pa mi je odvrnila le" da naj drugič ne sanjarim.
jst;

Skratka mislim da ste že opazili,da mi je ime Nastie (prijatli in družina me kličejo včasih kar "Nast") in pišem se Metcheen.Stara sem 15 let in kmalu bom zaključila Osnovno šolo in se vključila na gimnazijo.Tudi najljubša prijateljica Amadeja (včasih jo kličem kar "Deja") hodi v 9. razred kot jst in gre tudi naprej v gimanzijo kot jst saj sma nerazdružljivi.Imam pa tudi mlajšo sestrico Saro in sicer je stara 4 let oziroma čez nekaj dni bo dopolnila 5 let.

Sara;

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Next???
Rabim 5 nextov....!!**
18. junij 2012
Next.* :'D
18. junij 2012
next.!
)
18. junij 2012
Next...NUJNO
19. junij 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
19. junij 2012
u73295
u73295
next!
19. junij 2012
u93744
u93744
Nextey
19. junij 2012
u92028
u92028
Nexttii:* ;'D
19. junij 2012
u94601
u94601
Fałła res,da berete..!!!.***
****************************************NEXTAM*****************************************************
Z Dejo sma šle do svojih šolskih omaric da bi tja odložili zvezke.A tam je bil tudi Alex naskrivaj sem ga od daleč opazovala v njegove najlepše modre oči,nato pa je prišla mimo Tara(Z njo sm že imeli veliko sporov in je moja najhujša sovražnica na šoli) videla je kako ga gledam in me potisnila na tla tako da so vsi moji zvezki raztresli po šolskem hodniku.Vsi so se začeli po smehovati,jaz pa sem le stekla do avtobusa.Prišla sem zadnja in se vsedla še na zadnje prosto mesto.Sedela sem poleg neke sošolke Ane,sicer človek tako pozabi da je v našem razredu saj je vedno čisto tiho in nikoli ni v družbi z ostalimi učenci.Vso pot je bila čisto tiho,zato sem jo vprašala "Ana,pa kaj je s tabo zakaj nikoli nisi z frendi,zakaj si vedno tiho??" A Ana mi ni odgovorila.Razmišljala sem da mogoče zato ker ji je pred 6 letim umrla mama.A dvomim ker ženska pr 15 letih mamo v 6 letih lahko preboli čeprav nanjo ostane veliko spominov.A z tem vprašanjem se nisem preveč sikirala.Ko sem prišla domov sem odšla na računalnik in sicer na Fb.Z Amadejo sma se pogovarjale o tem da pride ju3 prespat k meni.
Zvečer sem že bila že v postelji in sem že rahlo spala ko sm dobila sms.mislila sem da je od Amadeje.Pogledala sem in se čudila saj je bilo sporočilo od Tare.Pogledala sm in pisalo je "Lej,pust Alexa-on je sam moj,kr drgač boš zvedla ka pomeni trplenje".
Celo noč nisem zatisnila očesa,saj sem razmišljala o njenih vsakdanjih grožnjah.Nato pa sem dobila še eno sporočilo tokrat ne od Tare
***************************************************************************************************
Hočeš slišat od koga je sporočilo in kaj v njem piše??
Napiš next..
Next??
Vsaj 6 jih morem bit♥♥
19. junij 2012
u92028
u92028
Nextii:* pikiičaa
19. junij 2012
u96793
u96793
next < 3
19. junij 2012
next
19. junij 2012
u93827
u93827
Next.!
19. junij 2012
u96793
u96793
http://www.igre123.com/forum/tema/c-s/36015/
sodeluje kdo prosim?
sory kr oglašujem.< 33
19. junij 2012
u73295
u73295
next!
19. junij 2012
next.!
19. junij 2012
Next. c:
19. junij 2012
next
20. junij 2012
neeeeeeeext!!!
20. junij 2012
u96910
u96910
Next !
The best zgodbica 4 ever
20. junij 2012
u88946
u88946
next se strinjem
20. junij 2012
u94601
u94601
Fałła za vse nexte..!!..**
Nina moja (Fυcкiηg.ƒяι∂αу)-N.E.V.E.R....!!!Svojo zgodbico poglej pa boš takoj vidla najboljšo zgodbico,najlepšu,naj jačo na svetu...!!!..
****************************************NEXTAM**************************************************
Celo noč nisem zatisnila očesa,saj sem razmišljala o njenih vsakdanjih grožnjah.Nato pa sem dobila še eno sporočilo tokrat ne od Tare.Bilo je od Alexa.Pomela sem si oči saj je bilo že zelo pozno in sem mislila da narobe vidim ali pa si to tako močno želim da sem si začela že kar predstavljati.A bilo je res.Sporočilo sem odprla in pisalo je:
"Nastie,alo soreey za to s Taro.Vedn je preveč nesramna."..
Omg najprej sem komaj verjela,da je najlepši in naj popularnejših fant na naši šoli napisal moje ime in sploh opazil,da sem v njegovem razredu.Nisem vedela,ali naj mu odpišem,ali ne.Odločila sem se za prvo možnost.Se pravi,da mu odpišem.Razmišljala sem kaj naj sploh odgovorim a na komcu sem napisala samo;
"Sej cool"...
Zaspala sem.Naslednje jutro pa sem se malo naličila,oblekla sem se v;

Pojedla sem zajtrk in hitro odhitela v avto da me je mama peljala v šolo.Tam se človek tak sam dougočasi.Učiteljico je pa tak brez veze poslušat ko ma pa tak filozofske izraze xĐĐ.Kr ta dan Amadeje ni bilo v šolo sem se po koncu pouka sama sprehajala po šolskem dvorišču.Takrat pa je prešel mimo nek fanti in zaletela sma se kr je imel v roki zelo zelo veliko papirjev so mu vsi papiriji padli na tla in rahel vetrič jih je raznašal po šolskem dvorišču.Takoj sem ugotovila,da je to Amadejin fant.Kr sem bila kriva jaz sem mu začela pomagati.Padla sem na tla,on pa me je prijel za roko in me povlekel s tal.To je videla Tara in iz maščevanja je vzela telefon in naju slikala.Sliko pa poslala vsem na naši šoli.Tudi Amadeji.Amadeje ni bilo v šolo ker je bila bolana.Stekla sem k njej domov,da bi ji povedala kaj se je v resnici zgodilo.Vrata mi je odprla njena mama in rekla da je v sobi.Ko sem prišla notri je jokala in gledala sliko na telefonu ki jo je posalala Tara..
A-amadeja J-jst
J-Heeej...!!!.**
A-Ka ti delaš tuki???!!
J-Alo Amadeja,lej ne veš ka je v resnici bilo...
A-a zaj pa pričakuješ,da ti bom še oprostila..!!
J-pa če ni blo tak,ko misliš..!!
A-Nast,lej tale slika pove VSE..!!
A-zdej pa vn iz moje sobe!!!!!
J-pa ne morš no,vsaj posluši.
Obrnala se je stran in čakala da grem iz sobe..
*************************************************************************************************
Več v naslednjem delu...
Next???
5 Nextov ♥♥
20. junij 2012
next
20. junij 2012
u88946
u88946
next next next next
20. junij 2012
u92028
u92028
next...:3 najaćee pišeeš pikiicaa
20. junij 2012
u94601
u94601
Fałła za nexte..!!!
Lana ni res,tvoje zgodbe so naj jaće.Ampak vseene Fałła..**
Še vsaj 2 nexta..**
20. junij 2012
u96793
u96793
NEXT < 3
20. junij 2012
u94601
u94601
še 1
20. junij 2012
u73295
u73295
next
20. junij 2012
u94601
u94601
Fałła da berete..!!.**
*******************************************NEXTAM*********************************************
Obrnala se je stran in čakala da grem iz sobe.Z souzami v očeh sem stekla po stopnicah dol in ven in iz njene hiše.Tekla sem še sama ne vem kam in zakaj a hotela sem na samo kjer nebi bilo nikogar.Vsedla sem se na klopco bližnjega parka in si želela,da bi ta dan preskočila.Kmalu je zraven prisedla punca mojih let in tako se je začel pogovor.Izvedela sem,da ji je ime Alexis in da je stara 15 let kot jaz in da se selijo v ta kraj in bo prišla v našo šolo.Malo sem se nasmehnila a moj nasmeh še vedno ni mogel prekriti mojih solz in žalosti.Vprašala je zakaj jočem,povedala sem ji celo zgodbo: vse o Alexu,Tari,Amadeji in njenem fantu in skratka vse o mojem življenju.Nevem kaj mi je bilo ampak neznanki sem zaupala kar veliko.No priznam kar dobro sam se razumeli.Hotela me je razvedriti in spomnila sem se da ime ju3 Sara-sestrica 5.rojstni dan.Rekla je,da mi bo pomagala izbrati darilo in tako sma se odpravili po nakupih nekaj sma kupili zase na koncu pa iskale še nekaj za Saro.Uživale sma fhool a še vedno sem razmišljala o Amadeji, zakaj mi ne verjame?.Kmalu sma morale oditi domov ampak sma se dogovorile da pride ju3 prespat k meni.
Zvečer pa sem šla na Fb kor je bila Amadeja a nisem je kliknila saj sem milila da bo še bol jezna.A kmalu sem po Fb dobila sporočilo,bilo je napisano "Izdajalka kak moreš to men naredit in mi to prikrivaš"..
Nič mi ni bilo jasno.Začela sem jokati in zaspala z očmi polni solz.
Zjutraj pa sem se oblekla in odšla v šolo.Šla sem do omaric mimo pa je prišel...
***************************************************************************************************
Vem,da je next kratek in zabit,sam zle nimam več časa.
Next??
Vsaj 6 jih more bit...**♥
20. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg