Forum
Postavila sem se pred polico in z prsti nežno božala knjige po platnicah " Cristina " sem zaslišala nežen glas vzadaj mene.Počasi sem se obrnila in punco pogledala v uči " Laidey " sem presenečno rekla in jo objela

Ali boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. december 2016
Next
05. december 2016
Next
05. december 2016
Zdej ne bom isto pisala ampak bom drugače...Pač to je bilo samo zato da bi vas pritegnilo.Zdaj bom kmalu napisala Next
06. december 2016
Life with horses

¤¤¤ Jacob ¤¤¤
" Kje je Alyssa? " sem zaskbljeno vprašal Lizzy " Z Saidy je odšla še zadnjič na ježo preden se odselimo " mi je lahkotno razložila Lizzy in pospravljala kuhinjo.Odšel sem skozi kuhinjska vrata in odšel po stopnicah navzgor do moje sobe in se vsedel na pojsteljo stegnil sem roke in iz police vzel Alyssino sliko.Poljubil sem sliko in pogledal čez okno.Videl sem Alysso in Saidey,stali sta pri mostu in Alyssa je slikala Saidey.
¤¤¤Alyssa¤¤¤
V rokah sem držala fotoaparat na telefonu in slikala Saidy poleg mostu.Pospravila sem telefon in pristopila h Saidy ter jo pobožala po njeni temni dolgi skodrani grivi.Prijela sem jo za uzdo in jo vodila vse do naše hiše.Odprla sem ogrado in jo spustila na pašnik.Pogledala sem proti Jacobovi sobi,stal je tam ves bled in me gledal.Naslonila sem se na ogrado in Saidy nekaj časa gledala potem pa se odpravila proti kuhinji kjer sem pomagala Lizzy pospravljati kuhinjo.Jacob je prišel po stopnicah navzdol in me prijel okoli pasu in me obrnil proti njemu " ne smeš,skrbeti za Saidey...V drugi državi bomo našli novo kobilo " je brezskrbno rekel in se nasmejal.Žalostno sem pogledala v tla. " ne veš kako je to...Od kar smo se preselili sem je bila Saidey edina moja prijateljica " sem mu odvrnila in se iztrgala iz njegovega prijema ter pospravila posodo " nihče te ne sili da greš v drugo državo,tukaj bom ostal zraven tebe Alyssa " je rekel Jacob in pogledal Lizzy " jaz ne morem,v Calaforniji sem dobila izjemno delo " je preko tišine rekla Lizzy in pospravila krpo nazaj na umivalno " zraven vaju bom odšla,vidva sta moja najboljša prijatelja " sem rekla in tudi jaz pospravila krpo na umivalno " kaj pa Saidey?Prodati jo bomo morali " je rekla Lizzy " ne more zraven v Calafornijo preveč bi nas stalo " je dokončala stavek " Lizzy,prosim..." sem rekla in po licu se mi je zpustila solza " Komaj za nas imam,kako bi lahko imela še za Saidey?Bila bo pri dobrih domačinih ki jo bodo imeli radi " je rekla Lizzy pokimala sem in odšla skozi vhodna vrata do Saidey in jo poklicala proti meni pritekla je proti meni in me dregnila v ramo " Saidey,jutri te bom morala prodati...Nimamo dovolj denarja za prevoz tebe " sem žalostno rekla in ji dala par sladkorjev prijela jih je z ustmi in jih pregrizila ter pogoltnila pogledala me je in me pogledala začudeno.
¤¤¤ Lizzy ¤¤¤
Na mizo sem postavila šopek rož ki so bili v oazi odšla sem čez kuhinjska vrata v dnevno sobo.Stegnila sem roko in iz omarice vzela kuverto,vsedla sem se na kavč in odprla kuverto.Za mano je prišel Jacob in se vsedel poleg " pomagaj mi prešteti denar,za letalo " sem mu naročila.Pokimal je.Vzel je polovico denarja iz kuverte in ga začel preštevati.Kuverto sem položila na mizo in listala denar ter ga štela " preštel sem 1 500 " je glasno rekel Jacob pogledala sem ga in denar položila na mizo " 2 700 " sem presenečeno rekla " ampak to še vedno ni dovolj da bi odšla zraven Saidy " sem rekla in pogledala proti denarju " lahko gremo,tudi z mojim avtom " je rekel Jacob in mi dvignil pogled " zakaj že tega nisi prej omenil? " sem ga vprašala,skomignil je z rameni vstala sem se in stekla čez vhodna vrata do Alysse in Saidy " Alyssa! " sem zaklicala,Alyssa se je obrnila h meni " Saidy,bo lahko odšla zraven " sem zadihano izgovorila,Alyssa se je nasmehnila in me objela " kako misliš to storiti? " me je vprašala " odšli bomo z Jacobovim avtom " sem presenečeno rekla " saj res,pozabila sem da ima Jacob avto " je odgovorila nazaj in me še enkrat objela.Naredila sem korak " Lizzy? " sem zaslišala za sabo Alyssin glas.Obrnila sem se " hvala " je dokončala stavek nasmehnila sem se in odšla čez vhodna vrata,odšla sem v sobo in se vsedla za mizo kjer je bil računalnik in ga hrabro prižgala.Pogledala sem pod stanovanji v Calaforniji,v mojo sobo je prišel Jacob in me z stoje pogledal.Premerila sem ga " Jacob,ali misliš da bo ta hiša v redu? " sem ga vprašala stopil je bljižje in pogledal hišo " Imajo,hleve za konje in hiša je lepa ima pa 4 sobe in 2 kopalnici " sem rekla,Jacob je pokimal.
Next?
Ali mislite da bo Lizzy sprejela to hišo?
Kako mislite da bo Alyssa reagirala?
Zakaj je Jacob tako tiho?
06. december 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg