Forum
u114165
u114165
V tej zgodbici bom igrala bogato razvajeno in lepo 17-letno dekle Nancy. Ima BFF zancy ki je tudi lepa in bogata. Obe živita v NY in sta si ravno tako kot njuni starši zelo povezani. Nekaj časa živita v NY po nekaj mesecih se zaradi nenehnih preperov in pretepov v njihovi družini sami preselita v London. Tam spoznata prav tako bogate in lepa dekleta njunih starosti. Spoznajo da imajo zelo dober talent petja in plesa. Tam si sestavijo skupino Cillines . Postanejo slavne in si z razlučnimi nastopi služijo denar. Pri tem pa niti enkrat ne pomislijo na svoje starše. Kaj šele da bi jih pogrešale!! Use so samske in si tam poiščejo zelo sexy fante. Sproti bom dajala slike nastopajočih. Navodila so jasna za vsak dolg next potrebujem pet nextou. Vsak bralec me lahko samo enkrat prosi da izjemoma za njega nextam. Berute in in spremljajte njihove dgodiuščine. Oprostite ampak 1D ni vključen.
Upam da bom imela veliko bralcev! Adijo!!

Nancy:

Zancy:

boš bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. december 2012
u114165
u114165
5nextou!
09. december 2012
next
09. december 2012
u114165
u114165
4nexti! Hvala da bereš!
09. december 2012
u112645
u112645
next
09. december 2012
u114165
u114165
3nexti hvala da bereš! :*
09. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxtttt
+nova bralka
09. december 2012
u114165
u114165
нναℓα,кєя вєяєš _●мaαω●_!!! ѕαм šє 2ηєχтα!!!
ρα ηє σвυραт ηα zαčєткυ кєя ηєвσ šє ρяєc zαηιмιυ!!!
09. december 2012
začetek je že hud poi ueada da bo d-best
09. december 2012
u114165
u114165
Ja!
09. december 2012
u114165
u114165
No bom kar nextala kr vidim da ste že neučakani!
---------------------------------------------------------------
Driiin driin driiinnn me je nekega mrzlega jutra zbudila budilka. Jooj sem si mislila in jo ugasnila. Nekaj časa sem se mučila da bi imela odprte oči ampak po treh minutah nisem mogla več zato sem padla nazaj pod odejo. Nancy Nancy Nancy Naaannccyyy!!!!! Sej je na vse hrlo drla mama.
09. december 2012
Next
09. december 2012
Neeeeeeext
09. december 2012
u114165
u114165
Zbudila sem se in ugotovila da bi morala biti pred pol ure v šoli. Ustala sem kot raketa in si nase nataknila tole:

Stekla sem v šolo in dobila neupravičeno uro ker sem zelo zamujala v šolo. Dobila sem en cvek ker sem zaspala med Slovko. Nikakor nisem mogra držati odprtih oči zato sem se cel pouk mučila da bi jih imela odprte. Ko sem prišla domov sem najprej dobila klofuto čez nos od mame pol pa še čez rit od očeta. Sicer sta zelo prijazna ampak učasih se pa znata zelo razjezit. Potem pa je domov prišla še moja BFF Zancy. Kakor veste živimo skupaj ker so najini starši nerazdružljivi. Nama gre to sicer na živce zato ker enkrat se moja mama z njenim očetom zalizuje pol se njena mama z mojim očetom zalizuje no sicer nekako čuudno se mi to zdi. Povedala sem ji da sem dobla cvek in neopravičeno. Ko je to mami zvedla!! Auuuu!!!!! Pretepla me je močnoooo in ti se je ponavlalo dan za dnem mesec za mesecom. Potem pa sem se odločila da ne morem več živet tam. Nametavala sem se odseliti. Povedala sem Zancy in se je strinjala ker so njo tudi pretepali. Naslednji dan sva spakirali in odšli.
Oblekla sem tole:

Zancy pa isto saj sva imele iste obleke.
Napisale sva jim pismo ker so oni še spali napisale sva:

Starši!
Odhajava v NY! Adijo vajini Nancy in Zancy.

Odšle sva v letalo se usedle in zaspale.

Se nadaljuje....
Pet nextou!
09. december 2012
u115223
u115223
next
09. december 2012
u114165
u114165
Pomota je tam ko sem napisala da greva v NY! Greva v London!!
p.s. Upam da ni zamere! :*:*:*:* l.p. Ulla
upam da bo čez noć pet nextou da bom ob 4:00 lahko nadaljevala! Potrudite se in koga naluštajte da bo bral!!
09. december 2012
u114165
u114165
Še tri nexte!
09. december 2012
Neeeext
09. december 2012
Neeext
09. december 2012
Neext
09. december 2012
u114165
u114165
Ok nextam jutr nezamert sam zdle sem ful zaspana. Sorry upam da niste žalostni!! Sej jutr tkoj ob 4ih zjutri nextm!! Bay
09. december 2012
u114165
u114165
Al bom pa zdle sam bo kratk
Na letališču sva iztopile. Bile sva zmedene saj nisva vedele kje sva kje bova stanovale kaj bova jedle... Saj nisva imele denarja!!!! Potem je izstopilo pet enako zmedenih punc. Tekale so okrok in se nekj pogovarjale. Stopile sva tje in uprašale: do you speak english!? Odgovorile so: nnooo i m speak Slovene. Aja medve tut sva rekle. Nasmehnile so se in so uprašala kje stanujeva in iz kje sva. Rekle sva da trenutno nimava niti hrane niti stanovanja niti denarje in da prihajava in New Yorka. Me pa prihajamo iz Havvaiov. Aja kull sva rekle potem pa so uprašale če bi ble prjatlce in sva seveda privolile. Ko smo skupaj hodile skozi london se nam je zdelo vse tako gromozansko!!!! Kar naenkrat mi je na glavo šinilo uprašanje: Ali znate peti? Seveda zelo lepo je odgovorila ena od njih ki ji je bilo ime Sarah.Torej kako vam je sploh ime? Sva uprašali.
Any

Lara

May

Sanra

Sarah

Predstavle sva se jas sem Nancy ona pa moja BFF Zancy. Naštimala sem musko na telefonu in sicer bubble pop od Hyune. sarah je zelo lepo pela me smo pa plesale. In tovsredi londona. Ljufje so sokoli nas metali tisočake!!!!!!!!!!!!! Veliko denarja smo zaslužile in se odločile da postanemo slavne. Dale smo si ime skuline Cillines kar nič ne pomeni ampak pač tako ime smo si dale.
Se nadaljuje......
5nectou
Oprostite za kretek next. Ajde bay!!
09. december 2012
u114165
u114165
Plosm a lahko koga prepričate da bere!?
09. december 2012
neext
10. december 2012
next
10. december 2012
u114165
u114165
Bom ker nextala.
Kje smo ostali?
-------------------------------
Ko smo tako lepo plesale in pele smo zaslužile 1000$. Imele smo dovolj da si kupimo sobo v najboljšem hotelu v mestu. Kuple smo sobo za vse nas. Imele smo najlepšo sobo v celem hotelu. Naša soba:

.
Na vsako posteljo so se lahko vrgle 3. In še Aly je ležala na tleh.
Vsako jutro so nam zajterk prinesli v sobo. Booožaaaanskoooo!!!!!!!!!!!!!!!!
Prvo jutro smo se zbudile vse na tleh. Zakaj!? Smo se spraševale. Spogledale smo se in se začele smejati. Uhotovile smo da jih je preveč na eni postelji in..... Kje pa je Aly!!?? Je uprašala May. Najbrž je šla na WC. Sem odgovorila in tam je ni bilo. Tudi na zajterku v jedilnici ni bila. Ustrašile smo se zato smo šle uprašat na recepcijo. Odgovorili so da se je neša prijateljica odselila v sosednji hotel ki ima 7 zvezdic. A res¿¿¿ smo uprašale in se odločile da gremo tudi me. Ne bo se nas zlahka znebila se je zasmejala Zancy.
Spakerale smo in plačala samo 40€¡¡
Peljale smo se in zagledale ta hotel. Uaau kako je lep!! Smo se zadrle v en glas!!!.
Imenoval se je Cool Eye!
Hotel Cool Eye!:

Videle smo kako nekatiri skačejo iz terase. Tam je bila ena blond punca podobna Any ampak ni bila ona. Ko smo syopile v njihovo recepcijo je na stolu sedela lepa gospa ki nam je zrihtala da smo najdle somo od Any. Ko smo jo našle je v sobi delalo ja še! Au pa ne tam ja tako!!! Receptorka je odšla in odprle smo vrata. Tam je bila Any in zreven je 3je fantje ki so jo lizali božali in čohali. Zakričale smo ko smo videle da je Any zvezana in da ima zaprta usta. Odgnale smo fante in Any rešile. (rada bi popravljala sliko od Any)
Any:

A si to kaj naredili? Smo uprašale.

Se nadaljuje.......
2nexta
10. december 2012
next
10. december 2012
u112645
u112645
next
10. december 2012
u114165