Forum
odločlα ѕм ѕe pιѕαт eɴo zɢodвιco z ɴαѕlovoм lιғe or ѕoмeтнιɴɢ lιĸe ιт. υpαм, dα vαм вo zɢodвιcα υšeč ιɴ, dα jo вoѕтe вrαlι.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ɴαj ѕe vαм ɴαjprej predѕтαvιм. ѕeм мαrια. ѕтαrα ѕм 14 leт ιɴ нodιм v 8. rαzred oѕɴovɴe šole. rαdα ғoтoɢrαғιrαм, rιšeм, pojeм, rolαм ιɴ plešeм. тo ѕм jѕт:

мαм ғαɴтα leoɴα, ĸι je мoj ғαɴт, нĸrαтι pα še мoj ɴαjвolšι prιjαтelj. je ɴαjвolšι ιɴ ɴαjlepšι ғαɴт ĸαr ѕι jιн pυɴcα lαнĸo želι. ѕтαr je 16 ιɴ нodι v 1. leтɴιĸ ɢιмɴαzιje. тo je leoɴ:

мαм ѕтαrejšo ѕeѕтro, ĸι jι je ιмe αllιѕoɴ. ѕтαrα je 19 ιɴ нodι v 4. leтɴιĸ ɢιмɴαzιje. тo je αllιѕoɴ:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
jѕ: мαмι jѕ ɢreм ĸ leoɴυ.
мαмι: oĸej ѕαм prιd ĸмαl doмov.
jѕ: oĸej.
мαмι: lepo ѕe мej, αdιjo.
jѕ: čαυ. нιтro ѕeм oddrvelα proтι leoɴυ. z leoɴoм ѕvα ѕoѕedα. že od dαleč ѕeм vιdelα, dα мe čαĸα pred vrαтι. вιlα ѕeм pozɴα. doɢovorjeɴα ѕvα вιlα oв 16.00 prιšlα pα ѕeм oв 16.10.
leoɴ: pozɴα ѕι.
jѕ: мαмι мe je zαdrževαlα pα še υredιт ѕм ѕe мoɢlα, ѕej veš ɴo...
leoɴ: oĸej.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ɴeхтαм?
vαм je υšeč?
06. januar 2013
nnneeexxxttt!!!
07. januar 2013
hvala za 1. next naslednji je za tebe
07. januar 2013
mal oglašuj okrog če maš slučajn kej časa.
07. januar 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeext
07. januar 2013
u118300
u118300
next
07. januar 2013
hvala obema še neki nextov
07. januar 2013
nexxtt!!
09. januar 2013
u113639
u113639
next
09. januar 2013
neeeexttt!!
09. januar 2013
še 3x next
10. januar 2013
u116300
u116300
next
10. januar 2013
u54901
u54901
next.
10. januar 2013
next
10. januar 2013
okej danes bom napisala next sam ne še zle
11. januar 2013
grem pisat ve pa lahk mal oglašujete če hočete da dobim še kej bralcev. Nobenga pa ne silim.
11. januar 2013
Next za tincatonca! Kr je prva napisala next
------------------------------------------------------------------------------------------------
Odšla sva notr v njegovo sobo. Njegova sba:

P.S. nor je na slike ki jih posnamem js Zato ma celo sobo polepleno. Na večini slik sma midva< 3

Začela sma se mal poljublat.

Pol je pa u sobo prišla od Leona mami in nama prnesla kavo s smetano iz Starbucksa.:

Pač Leon in js živima bliz Starbucksa. Z Leonom grema velikrat tja. Zej pa sma se usedla na postlo in šla na youtube poslušat Pink try. Zraun sma še mal pela zato sva si nardila lyrics.

Oba obožujema to pesem zato jo velikrat ko sma skupi poslušama. Enih parkrat sma jo predvajala pol pa sma se naveličala in sma se odločla, ds grema gledat en romantični. Pri Leonu doma so zelo bogati, podobno kot pri nas. Imajo sobo, ki ima tako velik ekran kot v kinu. Mogoče je res malo manjši. Ampak samo malo.

Ulegla sma se u tiste 2 postli, ki ju vidte zraun, Leon pa je še šou po kokice in kolo.

Film je biu zanimiu. Čeprau sma se več, kot polovico filma pogovarjala. Pol čez neki časa pa me je klicala mami, da morm domou kr bo večerja kmal. Hitr sm se poslovila od Leona in odšla domou. Takoj, ko sm vstopla v hišo so mi zadišale palačinke. In res na mizi so me čakale palačinke.

ž

Za sladoco pa sm jedla m&m. Šla sm pred televizor in gledala nek film zraun se pa basala z bonboni. Sploh nism vedla o čem se film gre. Pol mi je postal dc in sm mal poklicala Leona.
Js: hej mucek!
Leon: hej pikica!
Js: kok si kej?
Leon: najbolš ko tebe slišim. Ti?
Js: Je že blo bolš. Mal mi je dc pa teb?
Leon: niti ne sm mal na fbju. Prid ti tut pa se boma gledla na kamero. Js povabim.
Js: ok bom prišla. Čau. Ljubim te
Leon: js tebe bol. Čau.
Torej prižgala sem moj prenosni računalnik in Leon me je kliknu ter povabu, da bi se gledla prek kamere. Sprejela sm ga. Moj prenosni računalnik:

Neki časa sma si pisala pol pa je Leon šou dol, pa sm js tut pol šla kr nism mela nič drugga za delat. Odšla sem mal na sprehod po naši veliki hiši. Ko sem celo prehodla sm odšla nazaj v svojo sobo. Moja soba:

Ni neki posebnga zato sm si jo zej polepla s slikami mene pa Leona. Zej je mal spremenjena. Odločla sm se, da grem pod tuš pa spat in tako se je tudi zgodilo.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Vam je ušeč?
Nextam?
11. januar 2013
u54901
u54901
Itak.
Next.
11. januar 2013
u116300
u116300
1. ja
2. next
11. januar 2013
huala obema nasledn next je za ωαтcнıηg_σvεя kr je prva napisala next
11. januar 2013
Nnerext
11. januar 2013
1. ja carsko je
2:nnneeexxxttt!!!
11. januar 2013
huala ua next še 4x next pa kej oglašujte če mate čas ko mam mal bralcev huala usem če bote
11. januar 2013
u116794
u116794
FUUUUUUL DOBR!!!!!
next
11. januar 2013
huala še 3x next
11. januar 2013
next
11. januar 2013
huala za next še 2x in nextam
11. januar 2013