Forum
u110384
u110384
●ℓίττℓε τhίngѕ●ωίτh 1D●
Okej sem sara in odločila sem se da bom tudi jaz začela pisat mojo 2. Zgodbico…vem da je na forumu ogromno zgodbic o 1d pa kaj pač še ena več prejšne nisem pisala redno zato sem se odločila da bom to poskusila res napisat do konca…
Oki neki pravil:~če ti ni všeč ne komentiraj ampak pač pospravi kanglice pa lopatke pa se pejt igrat nekam drugam
~ne kopiraj moje zgodbice ker če jo boš mi verjemi da boš letela dol z iger 123 kolko si dolga pa široka
~oglašujejo pa lahko samo tisti kateri berejo
~drugače pa čimbolj uživaj v branju!

●Živjo ime mi je Bella Payne…Ja prav ste slišali Payne, stara sem 18 let in sem sestra slavnega Liama Payne/a.živim v svojem stanovanju v Bradfordu…Res je da sem Liamova sestra ampak sovražim one direction,čeprav imam rada brata in ga podpiram nikoli ampak res nikoooli nočem spoznati tistih našemljenih pajacev,ki pojejo zraven njega.Hodim na umetniško šolo v London,zraven Liama.Imam najboljšo prijateljico Larisso Stewart in najboljšega prijatelja Zaca Parkerja…Sem navadno dekle.Glasba je moje življenje.Na šoli sem drugo najbolj priljubljeno dekle,prva je Taylor moja največja sovražnica.
''Hej Bells!'' me je poklical kdo drug kot Zac(samo on me lahko kliče Bells),greva k Starbucksu?Larissa naju že čaka.''Okej greva tekmovat kateri bo prvi!''sem rekla in odhitela po ulici z polno hitrostjo…''Hej Bells se vidiva taam!''mi je zaklical in me prehitel.Na žalost ni vedel za mojo bljižnico po prvi zakotni ulici in potem preko strehe,po požarnih stopnicah in tam prispeš do zadnjega dela Starbucksa.Potem pa samo še na drugo stran in sem že sedela pri Larissi za mizo številka 5 to je bila miza ki je bila vedno rezervirana samo za nas.'Kje je Zac?'' je vprašala Larissa,pa ne mi rečt da sta spet tekmovala?''Ja pa sva!'' sem ji odvrnila in takrat je prišel Zac ves srečen da je prvi a se mu je hitro povesil nos ko je videl mene''hah spet sem prva'' sem mu odvrnila,naročili smo ledeno kavo in se pogovarjali…potem pa smo se odpravili vsak na svojo stran.Prišla sem domov in se vrgla na kavč ko me je poklical Liam…''Bella takoj pridi v Star's(izmišljena diskoteka),napili smo se jaz sem tudi nekaj spil,tako da proosim pridi po nas!''.''Liam sem ti povedala da nočem videt teh tvojih pajacev…dobro pridem ampak samo zato ker si me lepo prosil.
Čez 15 minut
''Liam kje ste?Pridite ven! Takooj!''sem se zadrla v telefon in res so se čez pet miut prikazali slavni Liam,Louis,Harry,Niall in na koncu Zayn…Ko so prišli v avto se je Zayn vsedel zraven mene,vsi drugi pa vzadaj.Peljali smo se ko je v avtu začelo grozno smrdeti po alkoholu,zato sem odprla okno.Potem pa se je tisti Harry nagnil čez okno in se začel dreti:''Eeej ti slonica debela,kaj se pa tako ziblješ po pločniku?!!''Ženska se je obrnila in razločno sem lahko videla da je bila moja profesorica matematike.Samo to še mi je majnkalo sem pomislila in jih vse razvozila domov.Na koncu mije ostal samo še Zayn in bila sem presenečena ko mi je rekel,da je doma v Bradfordu in da je v resnici moj sosed…

zdaj pa še slike
jaz Bella:

Larissa:

Zac:

Taylor:

One direction:

Boš bral/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. november 2012
next
03. november 2012
u108899
u108899
nnnnnnnnneeeeeeeexxxxxxxttttttttt!!!!!!!
03. november 2012
u103092
u103092
Neeextiii
03. november 2012
u111746
u111746
nextttt
03. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexti.!!
03. november 2012
u111578
u111578
Neexti in to kr takoj c:
03. november 2012
u111710
u111710
Neext!<3
03. november 2012
u110384
u110384
hahah pol pa bom za moje čist prve bralke:$$$ že pišem
03. november 2012
u111746
u111746
jej
03. november 2012
neeeeeeeeeext
03. november 2012
u111578
u111578
Jeeej c:
03. november 2012
u111710
u111710
D
03. november 2012
u106078
u106078
next
03. november 2012
next
03. november 2012
Next
03. november 2012
hitr nexti ful dober začetek
03. november 2012
u110384
u110384
Δ 2. Del Δ
●Vsa izmučena sem šla spat,ko mi je spet zavibriral telefon''Pa kaaj je spet!!'' sem se zadrla,pol pa sem vidla da me je klical Zac..Hitro sem ga poklicala nazaj''Zac kaj ti je da me kličeš ob pol štirih zju…?''sem hotela dokončati stavek ko me je prekinil:''ne deri se še ti na mene''je rekel in slišala sem ga da joče.''Bells samo…samo pridi v park na najino mesto tam te počakam.''Hitro sem si obula škorenjčke,svetle kavbojke,belo majčko in pleten brezrokavnik,na glavo sem si še potegnila rjavo kapo in hitro sem odhitela ven iz stanovanja preko celega Bradforda v park.Sklenila sem da bom šla po bljižnici.preskočila sem star plot in prišla do najinega mesta-to je poseben kraj kjer sva se prvič poljubila ko sva bila stara 12 let in od takrat naprej sva samo še prijatelja.Prišla sem in ga videla sedeti na treh kovčkih vsega žalostnega.Približala sem se mu in ga prestrašila''buuu!''ves prestrašen je skočil v zrak ampak ko me je videl si je hitro obrisal solzo da ga nebi videla.''Zac veš da ne rabiš skrivat solz pred mano!''sem mu rekla ampak se je samo kislo nasmehnil.''Zdaj pa mi takoj povej kaj je narobe in kaj delajo kovčki tukaj?''sem ga vprašala.''Amm zanimalo me je če lahko en teden živim pri tebi,ker sta me starša nagnala od doma…''.''Sevedaa Zac za tebe bom pa ja vedno mela prostor ''.Potem mi je vse povedal kakšen prepir so imeli doma in jaz sem ga objela…začelo je deževati zato sva pobrala kovčke in tekla do mene.Ni potrebno omenjati da sva bila mokra kot cucka ko sva prišla domov.Polek tega se je že začel delati dan.Hvalabogu da je bila naslednji dan sobota!Taželela sem mu še lahko noč in se odpravila proti moji spalnici ko sem ga zaslišala:''Beeells!mi daš odejo da jo lahko dam na tla?''.''Upssss Zac nemoreš spat na tleh sory pozabla seem…pridi v mojo posteljo boš boljše spal pa grem jaz na kavč!''sem rekla.''Ne Bells nebom ti pustil da spiš na kavču,jaz sem gost in če te ne moti bi spal pri tebi če lahko?''Ja itaq da lahko sem mu odvrnila potem pa sem se še stuširala in šla v posteljo,za mano je šel tudi on in potem je prišel v mojo sobo samo v boksarcah ''Saj te ne moti kajne?''je vprašal ''nee'' sem mu odgovorila pa mi je rekel da je to zato ker nikoli ne uporablja pižame .Spet je začel jokat ampak sem ga objela in postila da mu solze tečejo po moji Ed-Hardy majici.
●Naslednji dan
''Mmmm voham palačinke!''sem rekla sama sebi nato pa se odpravila v kuhinjo kjer je stal Zac in pekel palačinke.''Lapačinko?''me je vprašal.haha''Ja z veseljem eno lapačinko namazano z lanutello:$$' Dobiš mi je še odvrnil in čez nekaj sekund je bila ''lapačinka'' že na mojem krožniku in ko ga je prinesel pred mene me je objel in mi dal poljub na lička.Zardela sem in on je to videel,potem pa je še zardel tudi on ''sori?''je rekel in me lepo pogledal.''kavo sem ti prinesel iz starbucksa ''.pojedla sva in potem sem ga vprašala kam greva.''Greva malo po Londonu?''je vprašal in itaq sem se strinjala. Hitro sem se oblekla in kot majhna otroka sva zdirjala po stopnicah navzdol.Sprehajala sva se po Londonu,se lovila…Dokler nisva postala lačna zato sva se odpravila v Nando's velika napaka.Naročila sva in se vsedla za mizo ko sem zagledala Liama in njegove pudlje…

najboljši video ever...
če bi ve vedle kolk to men pomeni da mam na začetku tolko nextov...res hvala za vse ''nexte''.Ju3 prilepim naslednji next ali pa mogoče dva ker sem ceu dan sama
res še enkrat HVALA!
03. november 2012
Next
03. november 2012
next i love it
03. november 2012
u110384
u110384
tnx obema
03. november 2012
u109822
u109822