Forum
u90832
u90832
"Pospravi to sranje," je name kričala moja starejša sestra Rose. "Ni šans,to je tvoje sranje in ne moje,Rosallia." Sovražila je,kadar sem jo poklicala Rosallia,to je bilo njeno polno ime,a od vseh je zahtevala,da jo kličejo Rose. "Ja in,Elena," se je branila. Nisem se jezila,če me je poklicala Elena,drugače pa me kličejo Elen. "Rose,mami pride domov čez pol ure,ti si organizirala zabavo,ko je ni bilo,mene pa si zaprla v klet,ko naj bi ti šla iskat stole." "Res je,ampak ker sem jaz starejša,ti ukazujem,da mi tole pospraviš." "Ne,ne bom,ti daj." Jezno me je pogledala in mi rekla: "Tole te bo še drago stalo." Začela je pospravljati in pospravljati,ko je bila na sredi pospravljanja kuhinje se je zaslišal avto. "Prišla je,mami je prišla," je panično rekla in hitreje začela pospravljati. Ključ v klučavnici se je obrnil in...

jaz:

Rose:

neext.?
03. november 2012
u105810
u105810
next
03. november 2012
u108957
u108957
neeeeeeeext! ;***
03. november 2012
u104453
u104453
neeeeext! C;
03. november 2012
u90832
u90832
Ustrašili sva se. Vem,da je čudno,da sem se ustrašila tudi jaz,ko pa nič nisem naredila,ampak... Začelo me je skrbeti. Pogledala sem skozi okno in videla mami,kako se pogovarja s sosedo. "Pogovarja se,hitro še kopalnica je," sem rekla. "Imaš približno 5 minut,jaz bom tukaj stražila. Ko te pokličem na telefon,pomeni,da prihaja." Strinjala se je in hitro stekla v kopalnico. Mama se je še pogovarjala,tokrat je šla do njene ograje. Mislila sem si ''še 5 minutk'',a nisem imela prav. Mama je odšla pogledat le njene nove cveteče se rože in se takoj oddaljila od ograje za nekaj metrov. Malo sta se še pogovarjali,na to pa si pomahali in mami se je odpravila prosti naši hiši. Pograbila sem svoj telefon in poklicala Rose. Ta je še pravi čas prišla dol in mi pomignila naj se vsedem. Pokazala mi je dvignjen palec,kar je pomenilo,da je vse OK. Obrnil se je ključ v klučavnici in mama je planila noter. "Živjo,punci. Sta se imeli fino. O lepo,da sta se potrudili pospraviti stanovanje,pridni sta. Je očkaše v službi.?" Prkimali sva in odšli vsaka v svojo sobo.

next.?
03. november 2012
u108957
u108957
neeeeeeeeext.*
03. november 2012
next!
03. november 2012
u90832
u90832
Moja psička Sally je sedela na moji postelji in me čakala. Ulegla se je,da bi jo počohala,torej je zelo igriva. Malo sva se še igrali,ko je mama od spodaj zakričala: "Eleeen,Roseee,takoj seeeeeeem." Prestrašeno sem stekla dol,mama pa je kazala na njeno najljubšo vazo.Bila je razbita na polici. "Kaj je to.?" je vprašala. "Vaza," je odgovorila Rose. "Kakšna pa je'," je vprašala. "Razbita," sem jo dopolnila. "In kaj za vraga je to?," pokazala je na papirčke pod kavčem...

03. november 2012
u108957
u108957
next!
03. november 2012
u111151
u111151
next!!!
03. november 2012
next
03. november 2012
next!!!!!!pa ok!!!!!
03. november 2012
next
03. november 2012
u90832
u90832
Jezno sem pogledala Rose. "To so papirčki o bonbonov,ki jih je jedla Elena." Bila sem tako jezna,da sem skoraj vse izblebetala. "Je to res,Elen?," me je vprašala mami. "Ne,to ni res,Rose je naredila partz,in mene je zaprla v klet in.." Prekinila me je Rose. "Kaj si zdaj vse to izmišljuješ? Priznaj,Elena,priznaj," je rekla. "NEE," sem zakričala. V sobo sem odšla po fotoparat. "Ko si me končno izpustila ven,sem te slikala. In te slike bom zdaj pokazala mami.Poglej." podn nos sem ji pomolila fotoparat. Jezno me je pogledala,na to pa zakričala. "Rose,podajali ste se z mojo najljubšo vazo. Rose,si zmešana,si normalna? A se ti je strgalo? Kaj ste delali s tepihom in kaj je ta punca prinesla sem.?" Pogledala sem sliko. "Tukaj držijo pilot od televizije." sem rekla. "In a sem ga ja skrila v mojo sobo." Nekaj časa je premišljevala na to pa zinila. "V MOJI SPALNICI STE BILI."
04. november 2012
u111151
u111151
neext
04. november 2012
next!!!!
04. november 2012
next
04. november 2012
neext
10. november 2012
neext!!