Forum
u172005
u172005
Ja... Še ena zgodbica. (: Vzemi si malo časa in preberi, če pa ti bo všeč pa komentiri :*
•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•
"Saj ti bo uspelo." sem si ponavljala medtem, ko sem si brisala pot s čela v rokav. Reševala sem še zadnjo nalogo na testu te zaguljene matematike in do konca ure je bilo le še kratkih deset minut. Ravno sem pisala odgovor in kar naenkrat odložila nalivnik. Ugotovila sem da sem rešila ta prismojen test iz matematike. "To!" sem potiho rekla, da ne bi slišala učiteljica."Moram pisati najmanj 4!" sem nadaljevala s pogovarjanjem same s sabo.
Zvonec je oznanil konec ure in oddala sem ta prekleti test in globoko vdihnila. V torbo sem potisnila peresnico in zaprla torbo. K sreči je bila naslednja ura prosta ura in nato le še zgodovina. Šla sem proti vratom in zavila proti stopnicam, ki vodijo v knjižnico. In SPET se mi je zgodbilo isto kot predvčerajšnjim... Nekdo me je spotaknil! Priletela sem naravnost na mojo zadnjico. Vsi so me pogledali in nato planili v smeh. Ob pogledu na ta grozen prizor so se mi orosile oči. Nič več nisem mislila na bolečine moje trtice, mislila sem le na to, kako se bom spet osmešila ko bom planila v jok. Pobrala sem se in stekla na najbljižji ženski WC, se zaklenila vanj in se vsedla na školjko. Z rokami sem si zatirala obraz in jokala kot dež. Ko je spet zazvonil zvonec, ki je oznanjal začetek nove ure, ki je bila zame in za moj razred prosta, sem šla vem iz WC-ja in si sprala obraz. Popravila sem si še maskaro in puder, ter samozavestno, kolikor se je dalo izstopila iz WC-ja. Napotila sem se proti knjižnici. Po stopnicah sem se težko premikala, saj me je še vedno bolela zadnjica od padca in moja kolena so se šibila ob misliji na vso posmehovanje, ki me še čaka. Končno sem prehodila vseh 24 stopnic do knjižnice in prijela za kljuko. Na vratih sem zagledala listič na katerem je pisalo:

Knjižnica zaprta od 10.00 do 13.00!
Hvala za razumevanje.

Zavila sem z očmi. "Drek!" sem se zadrla da bi me lahko zlišali ven na igrišče (vsaj meni se je tako zdelo a v resnici sem zavpila čisto po tiho) in se sesedla ob steni pred knjižnico... SE NADALJUJE....
16. maj 2014
u172005
u172005
Aja pa še slikica:

16. maj 2014
u164962
u164962
next!!!!!!! <3333333333
pred knižnco je zakon oleee oleee
16. maj 2014
u172005
u172005
Itak ne
Zakva že? Mislim vem da je najbolš sam zaka? :****
16. maj 2014
Nextić
17. maj 2014
u172005
u172005
Hahah ok jutr bo next
17. maj 2014
Next!!!!!!
17. maj 2014
u172005
u172005
Evo nextam (:
•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•
Moje ime je Maddie Ryan. Stara sem 15 let. Živim v Californiji.
That's me:

Glede na to, da sem zguba ravno nimam nqjboljše prijateljice; Ali kakršnokoliga prijatelja. V šoli sem med odmori po navadi v knjižnici ali pred knjižnico. V Californijo smo se preselili pred parimi meseci, septembra, ko se je začela šola. Zdaj je januar in do zdaj sem se odlično izkazala kot največja luzerka, ki je ZELO nerodna in ee ja grda.
Moje edino veselje je jahanje (konja ne unga druzga xĐ). Pri babici in dedku na podeželju imam kobilo Penelope. Stara je tri leta in kmalu bo povrgla žrebička.
To je moja srčica:

Sem edinka oz. imam eno polsestrico Mio, ki je še dojenček. Stara je 7 mesecev.
Mia:

Moja mama in oče sta ločena. Živim z očkom in njegovo novo ženo. Z Lauro (njegovo ženo) imata Mio. Moja mama pa je trenutno na službenem potovanju, na katerem raziskuje (je arheologinja) v Afriki.
Kot sem že omenila me nihče ne mara v šoli a vseeno imam svojo simpatijo in sicer mojega sošolca Lukea.
Luke:

•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•~•
No okej to je bilo spoznavanje haha naslednič bom pa nadaljevala z zgodbo.
4 nexte?
18. maj 2014
u172005
u172005
Aja pa una slikica tam ko je taka:

Ni prava
18. maj 2014
u172093
u172093
Neeext!!!!!! <333
Omg ful dobr pišeš :**
18. maj 2014