Forum
Hej!
Sm Tina,kličejo me Tinč.Sm rdečolaska in res imam rada živali.Živim sama z mamo saj mi je oče umru ko sem bila stara 5 let,sedaj pa sem 17 Moja bff je Aia.Ona je blondinka a ima rada živali.Ima muco Tiko.
Aia:

Jss:

21. april 2012
*?*
21. april 2012
Neext (:
21. april 2012
Še 1
21. april 2012
Neext ;3
21. april 2012
u35654
u35654
next :3
21. april 2012
Driiiin...Me je zbudila moja pinky budilka.Grr...Šola jee!! Oblekla sem se :

in odhitela v kuhinjo. Mama mi je pripravila kosmiče. Po zajtrku sem se odpravila v šolo.Ustopila sem skozi glavna vrata in pri omaricah vidla Aio. Pozdravila sem jo in rahlo sva se objele.Preubule sva se v copate moji:

aini:

Pouk se je odvijal hitro.Po končani zadnji uri športne sva se z Aio odpravile domou. Odločile sva se da odideva v šoping. Oblekla sm se :

in se odpravila. Po dooolgem nakupovanju sva is oddahnili na klopci pri parku.Jas sem jedla sendvič Aia pa sladoled. Do nas je stopil neki fant.
J-Jss A-Aia N-Neznanec
N-Hoj smem prisesti?
J- ja itak!
N- jaz sem Tilen pa ve?
J- jss sm Tina
A- jss sm Aia
N-me veseli
A- u kiro šolo hoiš?
N- Emm... 3 letnik ve?
J- 1
N: okei se vidimo ju3! Na mojo tel !
Mi da telefonsko in odide.Emm Tina si uredu? Js Aia sm! A se to me zdi al ti je šeč? Emm..Mogoče!
21. april 2012
u35654
u35654
next ;3
21. april 2012
Tilen:

21. april 2012
Nekst ;**
21. april 2012
u75545
u75545
next iTk
21. april 2012
Naslednje jutro je bila sobota.Spala sm do 11:00.Ko me je poklical Tilen:
j-jjss t-tilen
T-Hojj
J-hojj
T-Sm te zbudu?
J- jA
T- sOry sam bi te neki uprašu!
J-Kaj?
T-Bi šal dons zmano na pizzo?
J-Itak! Kdaj,kje?
T-Ob 13:00 v Pizzeri Ankora
J-Okii se vidiva!
T-Čau!

Iz vrečke sm potegnila obleko ki sm jo kupila včeri... Soryte za kratek next sam me mama preganja da morem izključit komp!! Grr!!
21. april 2012
Neekst
21. april 2012
Neext (:
21. april 2012
Evo nextam
22. april 2012
Iz vrečke sem potegnila oblekco ki sem jo kupila včiri,a sem jo nazaj potisnila v vrečko.Mislila sem si ''nesmem se obleči preveč elegantno posumil bo!!'' In iz omare sem potegnila ta komplet :

In se odpravila proti vratom.Pri stari svetilki sem zagledala Tilna, ki me je čakal (čeprav se nisva tako zmenila) Pozravila sem ga:
J: čau!
T: Čau! GReva?
J: Emmm...Ja
Odpru je vrata bogatega avta(vozil ni on).Stari gospod nas je odpeljal v pizzerijo :

Mislila sm si ''omg!tok bogat se vozi v mercedesu x6 pa me pripelje v to pizzerio?''
Tilen: Prispelaa sva!
J: Vidimm
Ni mi bil več tako ušeč kot prej.Ustopila sva in lahko sm rekla samo Waaw! Pizzeria je bila znotraj preeečudovita! Use je bilo v belem kot da sva na poročni večirji!
Postregla sva si. Jaz sem naročila margerito in ledeni čaj:

On pa margerito in coca colo :

Jedla sva in se kmalu na ves glas smejala saj so prišle reklamirat pijače neke punce :

Po večirji me je odpeljal domou in me pred vhodnimi vrati uprašal : Tina bi bila moja punca? Jss : Jaa itak!*
Poljubial sva se...
3 nexti? Soryte kr je kratko! :/
22. april 2012
Neext (;
22. april 2012
next
22. april 2012
u35654
u35654
neeext ;D
22. april 2012
next
23. april 2012
Doma sm povedala mami.Odšla sm na komp na fb.Kliknla sm Aio in pričel se je pogovor.Povedala sm ji use.Bila je vesela in mi tudi ona povedala da je dobila fanta,ki je dober prijatelj s Tilnom.Ime mu je bilo Grega.
Grega:

Ura je bila 1.Zaspala sem is zbudila žee ob šestih!! Uzela sm komp kot ponavadi in vidla da je tut Tiln gor.Pogovarjala sva se:
T: Jutro pikiiča!
J:Jutlo!
T: Kako kj?
J: Supr ti?
T: Ureduu ! Se dobiva kj dons?
J: Ja lahko!
T: Okei te bom poklicu.
J: Ouu mam 1 novico (mu povem use vzvezi z Aio)
T: A res?!! Grega mi ni tega povedu! Ga bom poklicu. Grem zdei bye! Mwaa
Japaa mwaa!
Ress sm oboževala moj lajf! Kaj bi lahko šlo po zlu!? Tilen je iskren in zabaven,Aia prau tako! Ura je bila sedem othitela sm na zajtrk.Pojedla sm sendvič,pa me je nekdo poklicu.Bil je Tilen (zopet)!!
T: Hejj pikii!
J: Oj ljubi!
T: EMM...a si prosta ob štirih?
J: Ja no sm zmenjena z Aio v kino,sam itak gre še Grega pa pejt še ti!
T: Oki,se bomo zmenli
J: Morm it čauu**
T: Čauu**

2 Nexta soryte kr je kratko
23. april 2012
Next ;**
23. april 2012
u75545
u75545
nextiii )))
24. april 2012
nextttt ful dober i like your story =)
24. april 2012
neeeeeeeeeext !!!!
25. april 2012
next
25. april 2012
Okei next:
Čas je bil da se odpravimo v kino.Gledali smo grozljivko Hudič v nas. Ko me je bilo strah sem se stisnila k Tilnu on pa me je prijazno in nežno poljubil.Filma je blo konc.Malo smo se sprehajali po trgovincah. Tilen in Grega skup js pa Aia pa smo šle svojo pot.Jaz sem to hotela saj mi je Tilen stalno za petami in to me jezi! Kupilaa sm si kompletek:

Obooožujem 1D še posebi Zayna na kar je Tilen zlooo ljubosumen sam kj me briga =)
Torej zato sm si kupila to :
(pol dam sliko)
ter vsee barve teh majic:

Ko je Tilen to vidu je kr zardel.Hehh jss sm prava mala razvajena čarovnica =)
Nevem zakaj ampak me to sploh ni brigalo kaj si misli Tilen in prevzel me je preplah da nisva za skupi In spet me to ni brigalo! Vendar sem mu vseeno skočila v objem in ga poljubila ko mi je izročil prstan:

[/img]

Vedela sm da ni iz zlata a taki mi sploh niso všeč saj mi je všeč bol divji stil.In to je vedel čeprav mu tega nism povedala...
5 nextouu?****
25. april 2012
okj una slika ki sm jo oblubla:

25. april 2012
nexttt =)
25. april 2012
šee 4 nextii
25. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg