Forum
u162104
u162104

------------------------------------------------------●∆●--------------------------------------------------------
-1.del-

Rose Heart

"Rose,odnesi že enkrat ven te smeti!" se je danes že v četrto najbrž zadrl moj šef. Zavila sem z očmi in zavzdihnila.In to naj bi bila služba...Vzela sem do vrha napolnjeno vrečo s smetmi in jakno, ter zakorakala v temno in deževno noč. Smeti sem nahitro zbasala v že tako prenapolnjen smetjak in hitro stekla pod streho. Super. Bila sem cela premočena. Iz žepa ozkih kavboj sem potegnila škatlico cigaret. Bile so edina stvar,ki me je pomirjala. Prižgala sem eno in pihnila dim skozi usta. Zaprla sem oči in se rahlo nasmehnila. Raj. Ko sem končala sem jo vrgla na tla,jo pomečkala z nogo in se vrnila noter. Slekla sem si jakno in šla v kuhinjo,kjer so me že čakali 3 pladnji z naročili. Zavila sem z očmi vzela prva 2 in jih nesla gostom. Šla sem k prvi mizi in jim razdelila naročila,potem pa še k drugi in....sranje. Kaj dela Jesse tukaj? Globoko sem zajela sapo in počasi stopala proti mizi. S svojimi lasmi sem poskušala zakriti večji del obraza. Hitro sem mu podala naročilo in se poskušala izmuzniti, a me je prepoznal in me prijel za roko. "Hej Rose,kam se ti tako mudi?"in se kretensko nasmehnil. "Pusti me,delo imam" sem rekla in poskušala osvoboditi svojo roko. "Daj no. Zagotovo imaš nekaj časa za svojega prijatelja." pomežiknil mi je. Sklonila sem se k njemu, tako da sva si bila z obrazi samo par centimetrov narazen in besno siknila: "Utihni. NIKOLI nisva bila prijatelja, in nikoli ne bova. Dobro veš,kaj se je zgodilo tisto noč,zato NEHAJ. Če samo še kdaj spregovoriš z mano,ali karkoli samo omeniš,prisežem,da boš obžaloval da si se rodil." Iztrgala sem se mu iz prijema,on pa me je samo prestrašeno gledal. Ja. Z mano ni šale. Ko sem končala z delom sem šla domov. Odprla sem vrata stanovanja,ključe vrgla na mizico in si šla v kuhinjo pripravit kavo. S polno skodelico sem se zvrnila na kavč in odprla televizijo. Nič pametnega. Zaprla sem jo,spila kavo in se šla v kopalnico stuširati. Ko je voda tekla po meni so se mi v mislih spet začeli prikazovati prizori izpred parih mesecev. Klub,poln vreščečih in pijanih ljudi,Jesse,neskončna vrsta žganih pijač, soba. Zakričala sem. Ne,moram pozabiti na to. Stopila sem iz tuša,si posušila svoje dolge rjave lase,oblekla preveliko majico in stare hlače trenirke ter šla v dnevno. Kmalu je nekdo potrkal na vrata. Vstala sem in jih odprla. "Hej Michael." sem rekla svojemu edinemu prijatelju in ga objela. "Pogrešal sem te." mi je zašepetal in me še tesneje objel. "Tudi jaz tebe." Šla sva noter in skupaj začela gledati nek film po DVD-ju. Ko je bilo konec je Mike rekel, da gre pod tuš jaz, pa sem šla ven,na majhen balkonček,ki je bil 'priključen' na dnevno. Vzela sem cigareto,jo prižgala ter opazovala lučke mesta. Lepo je bilo. Ko sem do konca pokadila sem cigareto zmečkala v pepelniku ter še malo zrla v nebo. Zvezde. Lepe so. Kmalu sem začutila dva para rok,ki sta me objela okrog pasu. "Čudovito je,kajne?" sem zašepetala,in Mike je svoj obraz zakopal v moj vrat. "Tako kot ti." je šepnil. Obrnila sem se,tako da sva si bila zdaj z obrazi nasproti. Nasmehnil se mi je, in me prižel k sebi ter poljubil. Ja...samo prijatelja sva...

Rose:

Michael:

Simpl uprananje. Boste brali zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. avgust 2014
u173833
u173833
cool next itak
02. avgust 2014
u172703
u172703
next
02. avgust 2014
neext (:
02. avgust 2014
next
02. avgust 2014
u162104
u162104
------------------------------------------------------●∆●-------------------------------------------------

-2.del-
Rose Heart
Najini poljubi so postajali vse bolj strastni, a jaz sem se kmalu odlepila od Mika in se mu zadihano nasmehnila. "Kaj je? Ti ni všeč?" me je zadihano vprašal. "Veš da mi je,ampak saj sam veš, da sva lahko samo prijatelja." Pogledal je stran in se zasmejal. "Zakaj mi potem dajaš lažo upanje? Rose,ne prenesem več tega. Odloči se že!" zazrl se mi je v oči. Prav je imel,a nisem hotela priznati. Roke sem mu položila na prsi in zašepetala: "Ne govori mi,kaj naj delam." Prijel me je za zapestja in jih močno stisnil: "Ne ukazujem ti. Samo odloči se. Ne moreš imeti vsega,kar si zaželiš. Sploh pa ne moreš imet, KOGAR HOČEŠ." "Spusti me." Zmajal je z glavo,potem pa z eno roko prijel moj pas, z drugo pa me je prijel na tilniku. Spet me je poljubil,a tokrat veliko bolj lačno in strastno. Bog,Rose. Odloči se že. Roke sem mu ovila okrog vratu in se mu prepustila. Saj veste...samo enkrat imaš 17 let. Počasi me je nesel noter in me polegel na posteljo. Vedela sem,kam to vodi. Ravno mi je hotel sleči majico,ko sem ga prijela za roke. "Ne. Nemorem." "Rose. Veš koliko časa si že to želim." Vstala sem in si popravila majico. "Vem. Jaz nisem še pripravljena." Debela laž. "Lahko prespiš tukaj. V dnevni bom." sem rekla in šla v dnevno. V kaj se spuščam...Michael je moj prijatelj,a nič več. Zavzdihnila sem. Zakaj mora biti tako težko. Vlegla sem se na kavč in v hipu zaspala.
Zjutraj so me zbudili sončni žarki,ki so me slepili naravnost v oči. Leno sem vstala in šla do kopalnice,ter si umila obraz in zobe. Ko sem malo prišla k sebi, sem pogledala na uro. "SRANJE!" sem na ves glas zaklela in stekla v sobo. Michael se je zbudil zaradi mojega krika in teka proti sobi. "Kaj je?" je zmedeno vprašal. "Zamujam v službo." sem mu hitro obrazložila. Slekla sem si majico in hlače in začela brskati po omari. Začutila sem Michaelov pogled na meni. Natančneje: na moji riti."Bi prosim nehal gledati?" sem v smehu vprašala. "Kaj hočem,če si pa tako seksi." Spet sem se zarežala in nase hitro navlekla tole:

Ko sem se obrnila,pa je Michael stal pred mano. Hotel me je poljubiti,a sem se izmaknila. "Mudi se mi. Se vidiva potem!" Vzela sem še telefon,stekla do vrat in zaslišala Michaela: "Pazi se,Rose. Z ognjem se igraš." "Oo,ja vem." sem si sama pri sebi rekla. Ko sem prišla v službo,sem jih seveda slišala. 'Še enkrat zamudiš pa letiš stran, tako se ne dela, na tak način te bom odpustil,veš koliko je ura?! in bla,bla,BLA.' Zavezala sem si predpasnik okoli pasu in šla k punci,ki je sedela pri oknu. "Živijo.Kaj ti lahko prinesem?" sem vprašala. Dvignila je pogled iznad neke knjige in se mi zazrla v oči. Imela je velike modre oči, in dolge blond lase. A..ni bila videt neka nedložna punčka. Skozi nekaj je morala iti. Rekla je: "Samo kavo,prosim." Prikimala sem in šla za pult ter jo opazovala. Morala je biti enake starosti kot jaz. Nekaj hudega je morala preživeti. Njene oči so se zdele utrujene...in...izgledala je, da nima volje do življenja. Ja,dobro preberem ljudi,ko jih zagledam. To je moj dar. (Eden in edini.) Nesla sem ji kavo in prijazno se mi je nasmehnila. "Ime mi je Summer. Summer Hathaway." "Jaz sem Rose. Rose Heart."
Summer:

u172703
next
03. avgust 2014
neext :3
03. avgust 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
+nova bralka
04. avgust 2014
Neeext+nova bralka
04. avgust 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!! NUJOOOO!!! +nova bralka<3
04. avgust 2014
u162104
u162104
--------------------------------------------------●∆●-------------------------------------------------

-3.del-
Rose Heart
Nisem imela ravno časa govoriti s Summer,saj se je Adam(moj šef) začel dreti naj začnem že enkrat delat.Odpustitev bi bila res zadnja stvar,ki bi jo potrebovala tako da sem samo zavila z očmi in se poslovila od nje. "Se še kaj vidiva Rose." je rekla ter se mi nasmehnila.Šla sem za pult in začela pripravljati naročila.Ko pa sem jih začela deliti Summer ni bilo več nikjer. Samo pustila je denar na mizi. In to je bilo vse. Iz mojega razmišljanja me je zbudil nadležni glas: "Rooose!" Jesse. Zdolgočaseno sem se obrnila in ga pogledala: "Kaj bi rad?" "Ah,nič. Samo..hotel sem te obiskati doma,in ker te ni bilo sem prišel sem in.." Prekinila sem ga." Čakaj.Pri meni si bil?" "Ja,hotel sem te obiskati. Oh,še to. Ko sem prišel so bila vhodna vrata odprta,noter pa vse razmetano." Zahahljala sem se,potem pa dejansko dojela kaj je rekel. "Kaj si rekel?" "Ko sem šel na obisk h tebi,so bila vzodna vrata odprta,notri pa je bilo vse razmetano." Prijela sem ga za ovratnik. "Kaj za vraga se greš,Jesse?" "Nič nisem jaz kriv,samo povedal sem,kar sem videl." Res ni bil on kriv. Ni mogel biti. On ni bil vpleten v to. No,deloma je bil,ampak ne toliko da bi to naredil. Pa še preneumen je. Spustila sem ga,šla k Adamu in ga prosila naj me prej spusti domov,ker se ZELO slabo počutim. Nisem se lagala. Res mi je bilo slabo. Zakaj je to storil?? Jasno,da se ni pustil takoj,a ko sem rekla, da bom delala v nedeljo cel dan,se je takoj strinjal in šla sem domov. Z Jessejem.
Ko sva prišla do stanovanja so bila vrata res odprta. Počasi sem stopila noter in pazila kam stopam. Kavč in mizica v dnevni sta bila prevrnjena, blazine so ležale vsepovsod, stoli v kuhinji so bili vsi razmetani,postelja je bila obrnjena na glavo. Stopila sem do kuhinjskega pulta in tam videla nek listek. Pobrala sem ga in s čudno pisavo je pisalo: Rose,kar nekaj časa je minilo,odkar sva se nazadnje videla. Pogrešam te. Potrebujem te.(V vseh pomenih besede ). Pridi danes zvečer ob 21.00 v park v centru mesta. Čakal te bom. Če te ne bo, si boš želela biti mrtva. Z ljubeznijo H. xx
"Sranje." sem na glas zaklela in hitro potisnila listek v hlačni žep. "Kaj pa je?" je vprašal Jesse in se obrnil proti meni. Čisto sem pozabila da je tukaj. "Amm,nič pozabi." Čeprav...pri tem bi mi lahko pomagal. "Jesse,kdaj si nazadnje videl Harryja?" Najprej me je začudeno pogledal,potem pa se vražje nasmehnil. "On ti je to naredil,kajne?" Prekleto.Izdala sem se.
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
04. avgust 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
04. avgust 2014
u172703
u172703
next
04. avgust 2014
neeeeeeeeeeeeeext <3
05. avgust 2014
next
05. avgust 2014
u162104
u162104
---------------------------------------------------●∆●-----------------------------------------------

-4.del-
Rose Heart
"Jesse,kdaj si nazadnje videl Harryja?" Najprej me je začudeno pogledal,potem pa se vražje nasmehnil. "On ti je to naredil,kajne?" Prekleto.Izdala sem se."Kaj ti mar.Odgovori mi." "Nevem. Nazadnje sem ga videl TISTO noč." Pri TISTI noči je pomežiknil. "Ne izzivaj. Ubila ga bom. Tebe pa tudi. Kako sem se lahko zapletla v kaj takega?!" Želela sem kričati. "Nevem.Tudi jaz se to sprašujem vsaki dan.Kako se lahko nekdo kot si ti,zaplete z nekom kot je Harry." Prišel je k meni in me hotel pobožati po licu, a sem zadnji trenutek prijela njegovo roko in ga porinila stran. "Poberi se,Jesse." "Aha,zdaj ko me ne potrebuješ več,pa naj kar grem,ali kako..?" "IZGINI VEN!" sem zatulila,kot da bi mi kdo zapičil nož v hrbet. Ustrašil se je in se končno spokal. Sedla sem v tla in zakopala obraz v dlani. Kako sem se lahko spustila v kaj takega? Nič drugega mi ne preostane. V park bom šla. Vstala sem, in začela pospravljati stvari,ki so bile potleh. Ravno ko sem končala je nekdo potrkal na vrata. Michael. Odprla sem in se mu vrgla v objem. "Hej,kaj je pa zdaj to?" me je vprašal in me začudeno objel nazaj. "Nič,samo pogrešala sem te." Počasi sem ga spustila in se mu nasmehnila. Zakaj mu to delam? Moj prijatelj je. Obvarovati ga moram. Nesmem mu povedati. "Je kaj narobe,Rose?" me je zbudil iz mojega razmišljanja. "Oh,ne. Nič ni. Ste imeli vaje?" "Jaaa." je zavzdihnil in se vrgel na kavč. "Skupaj z One Direction." Slina se mi je zataknila v grlu in kmalu sem skoraj zakašljala. "Mmmm...in...kako so kaj fantje?" "Super so. Heej! Predlagali so, če bi šli kdaj skupaj na večerjo,ali nekaj...saj veš mi,oni in ti." "KDO je to predlagal?" sem vprašala,čeprav sem že vedela odgovor. "No,najprej sem jaz rekel,da bi lahko šli,potem pa je Harry rekel,naj povabimo še tebe,da bo bolj zabavno." Zarežala sem se. "Kaj je tukaj smešnega?" "Amm..nič,nič,samo...spomnila sem se nečesa...ah,pozabi nič takega." Zakaj sem mu lagala? Zakaj mu nisem povedala? "Dobro. Zdaj moram iti,ker imamo vaje samo še mi. Se vidiva zvečer." je rekel,vstal in mi pritisnil poljubček na lice. Ravno ko je odprl vrata sem rekla: "Michael?" "Ja?" je rekel in se obrnil. Stopala sem proti njemu,mu ovila roke okrog vratu in ga poljubila. Vidno je bil presenečen. "Se vidiva." sem rekla,on je samo zmedeno pokimal in odšel. Pripraviti se moram za zvečer. Šla sem pod tuš in pustila da me voda vsaj nekaj časa zadrži proč od skrbi.
**zvečer**
Svoje dolge rjave lase sem si še zadnjič počesala in se pogledala v ogledalo. Bila sem zadovoljna sama s seboj. Oblečena sem bila v črne hlače,ki so bile na parih koncih že malo raztrgane,a ravno to jih je naredilo še lepše. Na sebi sem imela črno usnjeno jakno,pod njo pa črno majico s kratkimi rokavi. Na ustnice sem si nanesla še malo prozornega glosa,potem pa šla proti vratom. Obula sem si svoje najljubše čevlje:

zaklenila vrata za seboj in se odpravila proti centru mesta. Po poti sem pokadila najmanj 3 cigarete in končno sem prišla do parka. Bila je že tema,tako da ni bilo nikogar tam. Samo obcestne svetilke,ki so bile v parku so oddajale medlo svetlobo. Še enkrat sem pogledala listek potem pa nazaj gor. V senci nekega drevesa sem zagledala postavo,ki mi je mahala. Globoko sem zajela sapo in šla usodi naproti...
ne ne super je <3
neext
05. avgust 2014
obupen????? SUPER je!!!!!!!!!!!
+ neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!<3
05. avgust 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!! HITR PA NUJNO<3
05. avgust 2014
u162104
u162104
---------------------------------------------------●∆●-----------------------------------------------

-5.del-
Rose Heart
Še enkrat sem pogledala listek potem pa nazaj gor. V senci nekega drevesa sem zagledala postavo,ki mi je mahala. Globoko sem zajela sapo in šla usodi naproti. "Ni se mi treba bat. Več kot ubiti me itak ne more." sem si sama sebi zašepetala,ko sem bila samo še par korakov proč od Harryja. "Hej,si le prišla." je rekel in me hotel objeti a sem se mu izmaknila. "Preidi k bistvu,kaj hočeš od mene?" sem hitro rekla in prekrižala roke na prsih. Zahahljal se je. "Rose, mislim da sem v sporočilu jasno povedal kaj,oz. koga hočem." Spet se mi je poskušal približati,a sem se mu spretno izmikala. "No,žal tega ne boš dobil." "Kdo to pravi? Se še spomniš tiste noči? Takrat si bila drugačnega mnenja." Zavrtelo se mi je. Nisem se hotela spominjati tega. "Nehaj. Dobro veš kaj je bilo. Pijano zadeta sem bila." "Aja?" V hitrem koraku je prišel k meni,ovil svoje roke okrog mojega pasu in me tesno stisnil k sebi. "Meni se ni zdelo tako." mi je zašepetal in me začel poljubljati po vratu. "Harry,NEHAJ!" sem zavpila in se ga poskušala osvoboditi. Že res, da sem blestela v pretepanju(celo fante sem premagovala), a Harryju nisem mogla nič. Bil je premočan.Premočan zalogaj zame. Psihično in fizično. "Rose,prosim. Tako rad bi bil spet s tabo." je mrmral in me še naprej grizljal po vratu. Malo je manjkalo da nebi začela stokati od užitka. Počutila sem se kot vlačuga. Michaelu nisem in nisem hotela dati priložnosti,Harryju pa sem se vedno pustila. "Nehaj,Harry prosim." sem zajavkala in malo mi je šlo celo na jok. Harry me je pogledal,potem pa me počasi spustil. "Si si dobila koga Rose?" "Ne." Počutila sem se kot da bi lagala. Nekako sem, a hkrati nisem. Prebodel me je s pogledom. "Lažeš." "Harry,nehaj že enkrat,in mi daj mir!" "O ne." Spet me je stisnil in rekel: "Tebe hočem Rosie. Samo tebe." Poljubil me je. Lačno in strastno. Hotela sem se mu upreti,a nisem mogla. Ta vročina med nama,njegov vonj, čustva,vse. Ko je pa postal prezaposlen s poljubljanjem, sem čutila da je popustil oprijem, tako da sem ga z nogo brcnila v mednožje in se ga osvobodila. To je bil tak krik,kot če bi ga kdo prebodel z nožem skozi in skozi. Čim hitreje sem skušala zbežati,saj sem vedela, da bo bolečina po parih minutah izzvenela in me bo hotel ujeti. Za sabo sem slišala samo krike besnega Harryja: "Ni še konec Rose! Ne pozabi,da vem kje živiš! Moja si! Samo MOJA!" Solze so mi začele teči po licih,kar je nenavadno zame. Ko sem prišla domov sem zaklenila vsa vrata in se zaprla v kopalnico ter neustavljivo jokala. Kaj je z mano?! Harryja bi mogla že zdavnaj izbrisati iz svojega življenja in dati Michaelu priložnosti. Kako lahko ena sama napaka POPOLNOMA spremeni tvoje življenje?! Če se takrat nebi pustila Harryju,bi bilo vse v redu, in imela bi normalno življenje. Ne! Rose Heart mora VEDNO poskusiti nekaj novega! Vzela sem britvico in jo močno zasadila v svoje zapestje. Od bolečine sem tulila kot zmaj,a čutila sem, da se mi negativna energija izteka skupaj s krvjo. Še par ureznin in krikov in pozabila sem na svet okoli sebe...

men je zgodba ODLIČNAAA res je NAJBOOLŠAAAA<3
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
05. avgust 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
05. avgust 2014
dvomim, da se jo še lahka bolj izbolša <3 neeext!
06. avgust 2014
u162104
u162104
--------------------------------------------------●∆●-----------------------------------------------

(klikni je gif)
-6.del-
Rose Heart
Od bolečine sem tulila kot zmaj,a čutila sem, da se mi negativna energija izteka skupaj s krvjo.Še par ureznin in krikov in pozabila sem na svet okoli sebe...
Zbudila sem se,ko sem nekoga slišala klicati moje ime. "Rose!" "Mmm..Harry?" sem z omotičnim glasom rekla. Zaslišala sem korake,ki so se vedno bolj približevali kopalnici in spet se je oglasil: "Rose,si v kopalnici?" Bila sem dovolj trezna da sem prepoznala glas. Pogledala sem okrog sebe in videla da ležim v mlaki krvi. Hitro sem vstala in zaklenila vrata. "Rose,kaj se greš?" "Amm..na stranišču sem. Takoj bom." Hitro sem si sprala vso strjeno kri na roki in poskušala zadržati solze,ki so prihajale. Peklo je,a stistniti sem morala zobe. Ko je bilo to opravljeno sem hitro poiskala par zapesnic in si jih dala na roko. Potem sem si umila obraz in sčistila vsa razmazana ličila. Lase sem si spela v figo, in pogledala po kopalnici. Kri. Kri. Vzela sem mokro brisačo in vse počistila. Hitro sem vzela neko jopico ki je bila obešena na obešalniku na vratih in si jo oblekla. Odklenila sem vrata in šla v dnevno,kjer je na kavču sedel Michael. Stekla sem k njemu in ga močno stisnila. Tako sem ga potrebovala. Skoraj bi se mu zjokala na rami. "Hej Rosie,kaj je?" "Ah..nič,samo vesela sem te." sem rekla in ga izpustila.
Glavo sem mu naslonila na ramo in se stisnila k njemu. Z roko me je objel prek ramen,svojo glavo pa rahlo nasmlonil na mojo.

"Rose?" "Hmm?" "Zakaj nemoreva biti skupaj?" "Kako to misliš,nemoreva?" "Nevem...Vedno se poljubljava in take reči,a..nisva skupaj,ker ti nisi pripravljena. Nočem te silit...samo...ZAKAJ nisi pripravljena?" Nisem vedela kako bi mu odgovorila. Če bi se razvedelo da sva skupaj...no, prva težava je bil Harry. Zagotovo nama nebi dal miru,in Michaelu bi še kaj naredil. Tega sem se najbolj bala. Harryja ni bilo za izzivati. In...drugi manjši problemi pa so bili oboževalci. Ne bi me sprejeli. "Veš....bojim se zaradi oboževalk. Kako bi to sprejele? Napadle bi me,hotele bi me ubiti. In tudi nevem...Ko sem nazadnje imela fanta se ni dobro izšlo...skratka malo se bojim." Vstal je,pokleknil k meni in me prijel za roke. "Rose,JAZ bi te branil pred oboževalci. Imam te rad bolj kot karkoli na svetu,zate bi naredil vse. In dobro veš, da te ljubim, in ti zato nikoli nebi mogel storiti nič žalega. Kdo je bil tvoj biuši in kaj je delal nevem,ampak vem da te je prizadel in na to jaz nebi nikoli niti POMISLIL. Ljubim te,Rose." Solze so mi napolnile oči. Objela sem ga in mu zašepetala: "Michael,tudi jaz te ljubim bolj kot karkoli na svetu...ampak...nemoreva biti skupaj. Nikoli ne bova mogla biti." "Zakaj ne,Rose? Zakaj?" Čutila sem,da mu je šlo na jok. "Ker...nihče naju ne bi bil pripravljen sprejeti. Razumi prosim,bojim se." Odrinil me je proč. "Tako torej? To je edini razlog? Nihče naju nebi sprejel? Bog,mislil sem, da si močnejša." Pobral je svojo jakno in šel proti vratom. "Michael,prosim." "Ne,pozabi. Nebom te več motil." Zaloputnil je z vrati,jaz pa sem še vedno vsa osupla zrla za njim. Potem pa me je zlomilo...
07. avgust 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext NUJNO HITR PA ŠE DANS PROSIM!
07. avgust 2014
neeeeeeeeeeeext!!! takoj zdaj se spravi pisat naslednji next ker bom umrla če se ne bota pobotala nazaaj!!!!! neeeext!
07. avgust 2014
u162104
u162104
hahahaha,okej,probam nextat čimprej.
07. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg