Forum
Gledala sem en film , navdušile so me grozljivke čeprav so včasih pregrozne. No ja bom zato napisala eno zgodbico ker imam za grozljivke vedno veliko zalogo idej. Pa bomo kar začeli. Sama si bom nekaj izmišljevala ker mam pač ideje in izmišljen story bo.

Osebe :
Mama Suzy (moja druga mama prava mami mi je umrla zapomnila sem si jo po vonju marjetic )
Glavna osebca : Candice - izveste kdo je
Glavna osebca : Jas , Patty 7 let
pravi oče Fredi (si je našel to novvo mamo Suzy po smrti moje prave )
Slike :
jas Patty :

Mama Suzy :

Oče Fredi :

slike od Candice ni - še je ne poznate boste zvedli vse pozneje

slika naše hiše :

v to hišo se bomo preselili

Začela bom !
Malo bo po filmu..

Bil je lep , jesenski dan , no vsaj za enkrat lep. Zunaj je silo sonce , jas pa sem bila tako žalostna , ker mi je umrla mama. Kmalu za tem si je oče našel novo , nadomestnno mamo , ki sem jo imela rada. Tako smo se odločili preseliti v novo , a nič lepo hišo.Tako smo spakirali stvari in se odpeljali do nove hiše. Tam je bilo hrastovo drevo , iz njega so padali listi in lisjte je lepo šumelo. A na hrastovi veji drevesa je bila gugalnica ki se je počasi zibala , na njej pa ni bilo nikogar. Tako smo se najprej razgledali po hiši in odšla sem do svoje sobe z Suzy. Povedala mi je , da bom tukaj spala. Ko smo imeli kosilo , sem nekaj začela čutiti . Igrala sem se čajanko z ''njo''. Ko smo imeli kosilo , sem mami rekla , naj pripravi tudi za ''njo'' krožnike. Mami me ni razumela in je to dojela otrok kot otrok pač. Ampak za njo je zame nekaj pomenilo , negledena to , kar si mislijo drugi. Tako sem odšla počasi do svoje sobe in zaspala. Čutila sem , da je nekdo vedno z mano ''ona''.

nextam ?

pišem ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. april 2011
če vam je všeč napišite 1 next
16. april 2011
u35924
u35924
n
ne
nex
next
nex
ne
n
16. april 2011
ok ok bom xd
16. april 2011
u43468
u43468
next xD
16. april 2011
Naslednji dan je šel oče v službo , jas pa sem se še kar igrala čajanko z ''njo'' . Nisem si vedela razlagati , kdo je ona , saj sem komaj vedela brati. Vedela sem le , da je nekdo z mano ampak ne prijazen. Tako sem se odločila , da raziščem hišo. Odhitela sem na podstrešje. Tam sem za zidom zagledala še ena vrata. Odprla sem jih in počasi zagledala sobo , v kateri je bilo veliko pajčevin. Tako sem šla po mamo in mama je prišla gor. Najprej jo je očistila , nato pa rekla , da bo soba za goste. Ko je čistila omaro , je v njej našla dnevnik , ki ga je začela takoj brati. Prestrašano me je pogledala in odšla dol. Prebrala sem še sama . Pisalo je :

Oče me je za ves dan zaprl v omaro.
Oče me je za ves dan privezal na posteljo .
Oče me je kaznoval in pretepal ves dan.
Naredila bom samomor , obljubim maščevanje po smrti hiša.
Spodaj je pisalo ime : Candice datum : 1999. OMG ! Sedaj smo Leta 2011. Toraj je imela punca 11 let in naredila samomor. Nisem točno razumela , kaj to pomeni ampak vedela sem , da nič dobrega. Tako sem počakala 1 leto in dopolnila sem skoraj že 9 let. (8 let imam ) . Pobrskala sem po računalniku in napisala novice 1999. PIsalo je :

Deklica Candice iz hiše 23 A (naša številka) naredila samomor na drevesu pod njihovim oknom hiše. Ko je zato zvedel oče , ga je tudi on naredil. Oba sta nekega dne neznano izginila na drevesu je še sedaj kri.......................................................

dalje nisem videla , saj je v sobo prišla mama. Vprašala me je , kaj delam in povedala sem , da gledam za šolo. Čeprav sem zlagala je bilo meni v dobro. ko sem pogledala skozi okno , sem zagledala , da je res na drevesu kri gugalnica na drevesu se je zibala...ona je Candice !!!!!!!!!!11
16. april 2011
Jas sedaj :

16. april 2011
u39151
u39151
next pliss
16. april 2011
u42341
u42341
next
16. april 2011
še 1 next
16. april 2011
in pozneje nextam
16. april 2011
ja dj dj dj...
16. april 2011
u38041
u38041
next
16. april 2011
zdaj nextam
16. april 2011
Videla sem , kako se je gugalnica zibala. Stekla sem v svojo sobo in začela kričati , čeprav nnisem vedela , zakaj kričim. Ko sem pogledala skozi okno , se mi je prikazala Candice na gugalnici ! Zato se gugalnica vedno tako ziblje. Bila je duh. Odločila sem se , da grem na pokopališče preverit : Tam ni bilo njenega groba. Seveda ,če je duh ! Tako sem odhitela do gugalnice in Candice mi je rekla , da mi lahko pomaga priti do mame. Samo zakričala sem in padla v nezavest. Zbudila sem se ob Suzy in nisem se želela premakniti. A morala sem na WC. Tam je bila Candice ki se mi je hinavsko smejala in rekla , da naj pridem z njo če želim k moji mami.
16. april 2011
k moji pravi mrtvi mami *

nextam ?
16. april 2011
2 nexta al pa 3
16. april 2011
u38041
u38041
next
16. april 2011
NEEEEEEEXTT ! < 33333
16. april 2011
nextam !

i love you all thanks for your coments mwaaa
16. april 2011
Ubogala sem jo ,saj sem si mame v bistvu želela . Želela sem jo spet objeti in ji reči , imam te rada mama . Tako sem ubogala Candice , čeprav sem se Candice še nevem kako bala. Ko sem šla po stopnicah me je vlekla za sabo in prestrašeno sem sledila. Zakričala sem ko me je zvlekla na streho . Rekla mi je : SKOČI ! Ne čutiš prijetnega vonja marjetic tvoje mame , kako vabi , skoči in skupaj bosta oz. bomo. Takrat sem zakričala in pritekla je Suzy. Tudi ona je videla Candice in tudi moj oče Fredi je prihitel. Skoraj sem se ubila , a nekaj mi je reklo , da je to hinavko. Tekla sem do Suzy , ter jo objela . Rada te imam Suzy ! Sem zakričala in jo objela . Tudi jas tebe in nato smo se objeli. Opazovala sem Candice , kako hinavsko je že pletla nov načrt , da bi me ubila in se me znebila. Nekaj jo je gotovo motilo na meni , da me ne želi in me želi ubiti pa že pri tako rosnih 9 . To noč nisem zaspala. Hitela sem k Suzy in se vlegla k njej. To vedno deluje in kot vedno sem takoj zaspala stisnjena pri Suzy. Zjutraj sem se zbudila, Suzy in Fredija očeta ni bilo doma. Panika me je zagrabila kje sta in začela sem jokati. Naenkrat pa pride Candice in.................
next ?
16. april 2011
neeeeeeeeeeeeeeext < 333
16. april 2011
še 1 komentttttttttttt
16. april 2011
xd
16. april 2011
zdaj bom nextala
17. april 2011
Candice je rekla , da me bo ubila. Hitela je v kuhinjo po nož in me že hotela zabosti , da bi spet prišla k mami. Takrat sta vstopila Suzy in Fredi. Zakričala sem , Candice me je pa že zabodla amapak na srečo ne v srce. Zabobodla me je naravnost v roko. Kako je lahko tako nesramna in kaj mi hoče. Takrat je spet prišla in je rekla , da dokler bomo v tej hiši ne bo miru. Sklenili smo , da se preselimo ker tako negre več naprej. Kmalu po naši selitvi je hišo kupila nova družina. Ko smo jih od daleč opazovali , kako so hodili proti hiši sem opazila, da se gugalnica spet guga....zbežala smo in se preselili daleč vkraj v anglijo
17. april 2011
u43132
u43132
NeXt
17. april 2011
še malo xd
17. april 2011
V Angliji je bilo zabavno. V hišo , katero smo se preselili naj bi vdrli pred nekaj leti in tam nekoga ubili . Sedaj se je začel nov strah , najhuje je bilo , da mi mama in ati sploh nista hotela nič verjeti ker imam komaj 9 let. Sovražim to. Tako smo se odpravili spat. Nisem morala zatisniti očesa in tako sem pogledala skozi okno. Spodaj sem zagledala nekoga nesramnega , bila je ..
17. april 2011
u42341
u42341
next
17. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg