Forum
In spet ena zgodbica o 1D.Sej vem,da je o tem že tok velik zgodbic,sam če so pa tk *_____* V teh zgodbi bo velik oseb in upam,da si jih bote vsaj mal zapomnile.Hvalaaa;****
Zgodba govori o 5 prijateljicah,ki...TO JE PA ŠE SKRIVNOST!
▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼
Catherine Woods

"Catherine!Pridi dol!Nekaj pomembnega je!"zakliče Perrie,ena izmed mojih najboljših prijateljic.
"Samo minutko,Perrie!Z Anne si pišem."odgovorim in poskusim biti čim bolj hitra.
No torej,ime mi je Catherine Woods.Stara sem 17 let in sem edinka.Imam najboljše prijateljiceerrie,Anne,Eleanor in Abbey.One mi pomenijo vse na svetu.Z njim se razumem enako kot s starši.Moja starša sta zelo popustljiva.Živimo v veliki vili.
"Tako,konec sem.Anne je rekla,če prideva jutri k njej na njen rojstni dan."rečem.
"Jaaa..kdaj pa bo?"reče Perrie.
"Ob 16.00.Samo..."odgovorim.
"Kaj samo?"me vpraša.
"Povabila je tudi One Direction."rečem.
"In?A ni to kuul?"odgovori in se zareži.
"Veš,Katy nisem ti vsega povedala o sebi.Nekega dne sva bila s Harryjem iz 1D najboljša prijatelja.Vse sva si zaupala,vendar nisva bila par.Vedno sem mu govorila,da ni dobro,da ima punco,ki je bila hudobna.Dobro sem jo poznala in sem vedela,da ga lahko prizadane.Vendar me ni poslušal.Bila sta par,vendar ne za dolgo.Spet sta se razšla in jaz sem bila tista,ki ga je vedno tolažila.Prepričevala sem ga,da nikoli več ne sme biti z njo.Moje besede se ga niso držale.Spet sta bila par in takrat me je Harry zasovražil.Od žalosti sem se odselila od najinega skupnega stanovanja.Potem se je z njo spet razšel,a ni imel punce,ki bi poldneve preživljala z njim,da ga tolaži."sem rekla in po licu so mi spolzele solze.A jaz sem nadaljevala.
"Nekajkrat me je celo klical,a se na noben klic nisem odzvala.In takrat sem bila najsrečnejši človek,zato ker sem spoznala tebe in prijateljice.Ve ste mi spremenile življenje."sem še dodala,se nasmehnila in tiho zajokala.
"Catherine,ne vzemi si to tako k srcu.Saj je bil samo prijatelj,ki te je prizadel."reče Perrie.
"Najbolj žalostno od tega je,da sem se zaljubila vanj.Nekaj sem čutila do njega."rečem.
"Si res?Oh,Catherine!Zakaj se je to ravno tebi moralo zgoditi?Rada te imam."me je potolažila Perrie in me objela.Objela sem jo še bolj močno.
"Ti si res prijateljica,ki si bi jo vsaka punca želela.Najboljša si,Perrie!"rečem.
"Ni za kaj.Verjemi mi,da ne bom povedala drugim trem dekletom.Obljubim!"reče.
"Hvala,ker me razumeš."se ji zahvalim."Ni za kaj."odgovori.
"Bi danes prespala pri meni,čeprav prideta starša danes zvečer iz službe?"jo vprašam.
"Seveda,bom.Ampak kaj,ko nimam pižame?"reče."To je najmanjša težava!Saj jo imam jaz,ti jo bom pa posodila."rečem in se nasmehnem.Perrie me milo pogleda,potem pa skoči v dnevno sobo in pokliče mamo,če ji dovoli prespati pri meni.Jaz se grem medtem umiti.Ko pridem iz kopalnice,slišim krik v dnevni sobi."Perrie,kaj pa je?"jo vprašam,ko pridem tja."Mama mi dovoli prespati pri tebi!!!!"zakriči od veselja.Tudi jaz zacvilim.Jaz grem počasi v svojo sobo in berem knjigo "Zaljubljene punce",Perrie pa se gre stuširat.Ko se končno stušira,ugasnem luč in mirno zaspima.
01. junij 2013
OMG!!POPOLN ZAČETEK *____________*
NEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!<3<3<3
01. junij 2013
u121843
u121843
Neeeeeext! *_*
02. junij 2013
Abbey Smith

Bila sem pri Anne,ki mi je povedala najboljšo novico na svetu.Namreč,naslednji dan bi šli na koncert 1D,vendar je naslednji dan imela rojstni dan zato nisva šli.Obe obožujeva One Direction.Zato jih je Anne povabila na njen rojstni dan.Upali sva,da pridejo.
"Hvala ti,Anne!Najboljša si!"se ji zahvalim.
"Ne zahvaljuj se.Tudi jaz sem sama sebi naredila uslugo."odgovori in mi pomežikne.
"Kateri ti je najlepši?"vprašam.
"Meni je...Niall.Pa tebi?"mi odgovori.
"Louis..on je tako srčkan.Njegove oči so čisto preveč popolne!"sem ji odgovorila in zardela.Anne je to takoj opazila in me začela zbadati.
"Abbey je zaljubljena!Hohoho!"reče in se zareži.
"Ha,ha!Kako smešno-.-"ji odgovorim.Potreplja me po rami in jaz se zelo ustrašim,ker mi je pod zadnjico nekaj vibriralo.Moj telefon!Oglasim se in kot vedno mi začne mama težit!
J-jaz,M-mama.

J-Kaj je?
M-Pridi domov!Se sploh zavedaš koliko je ura?!
J-Ja saj bom prišla in..ne,ne zavedam se koliko je ura(Anne pade v smeh).
M-Takoj pridi domov,da te ne bom za ušesa vlekla!
"Oprosti mi,Anne..moram iti!Se vidiva jutri na zabavi!"rečem in odhitim domov.Ko pridem domov me mama cel čas grdo gleda.Skomignem z rameni in grem v sobo.Naslednji dan zgodaj vstanem,da pomerim vsa oblačila,ki sem jih na novo kupila.Odprem mojo gromozansko omaro in "BUUM!" vsi čevlji in vsa oblačila padejo name.
"Fuck!"rečem.Mama sliši tresk in prihiti v sobo."Ja kaj pa ti delaš?!"me osorno vpraša.
"Odprla sem omaro in vse je padlo name.In ne deri se!!"rečem jezno.
"Ti pomagam?Kam pa sploh greš danes,da si tako zgodaj vstala?"me vpraša.
"Anne ima rojstni dan.Saj lahko grem,kajne?"(puppy face)
"No...no,ja lahko greš.Kdaj pa bo zabava?"me vpraša.
"Ob 16.00.In povabila je One Direction!!!!"odgovorim.
"Kdo so One Direction?Kakšna tolpa fantov slučajno?"me vpraša.
"Ah..kakšna tolpa.To so vendar pevska skupina!"odgovorim in se zasmejem.
"Aja..ampak vseeno bodi previdna!Nikoli ne veš,kaj se lahko zgodi tam."mi reče in odide iz sobe."Ah,ja.."rečem in se zasanjam.Komaj sem čakala na zabavo.In napočila je!Ura je bila 15.30 in jaz sem bila že oblečena v moderno krilce in majčko do popka.Obula sem si še balerinke in se naličila.Bila sem nared!10min je še manjkalo do zabave.Kar odpravila sem se.Ko sem prišla tja,so me že čakale Anne,Perrie,Eleanor in Catherine.Bile so drugače oblečene,kakor jaz.Anne je imela dolgo rožnato obleko z volančki,Perrie kratko krilce z moderno majco na kratke rokave,Eleanor in Catherine pa sta imeli kratko kiklo.Perrie in Catherine nista marali One Direction.
"Poglej,limuzina prihaja!"zakriči Anne.Jaz sem nasmehnem.
"Tooooooo!"reče Eleanor.Limuzina zavije k nam.Spredaj je sedel šofer,zadaj pa Harry,Zayn,Niall,Louis in Liam.Šofer jim odpre vrata in vsi poskočijo ven kot zajci.
"Hej punce!"se opogumi Louis.Srce mi zastoji ob njegovem glasu.Čez nekaj minut pridejo še ostale punce in fanti,ki jih je povabila Anne.Odšli smo noter in jaz sem opazovala Louisa.Ko sem pogled usmerila na Catherine,ki je samevala v kotu je nekdo prišel do mene.Louis.
"Hej,kako ti je ime?"me vpraša.OMG!VPRAŠAL ME JE KAKO MI JE IME!!!!
"Aaaabbey sem."živčno odgovorim."Bi šla z mano tja?"me vpraša in mi pomežikne.
"Seveda bi šla."odgovorim in pri srcu mi je bilo kar naenkrat tako toplo.Anne je ves čas slonela z Niallom in samo enkrat me je pogledala.Ko me je,sva se obe nasmehnili.
02. junij 2013
u121843
u121843
Neeeeext! *__*
02. junij 2013
neeext
02. junij 2013
u138043
u138043
next
02. junij 2013
Perrie Edwards

Ponoči nisem mogla spati.V glavi sem imela polno lepih misli.Nisem mogla verjeti,da bom naslednji dan spoznala One Direction.Še posebej Zayna.Ko je Catherine že spala,sem jaz razmišljala.Hitro sem se splazila iz postelje in odšla v mrzlo noč.Usedla sem se na klopco,ki je bila zunaj in opazovala zvezde.Še kar mi 1D niso šli iz glave.Nenadoma nekdo odpre vrata.
"Perrie?Kaj pa delaš zunaj?Mrzlo je,pridi."reče Catherine z izbuljenimi očmi.
"Samo malo sem šla gledat zvezde.Še ne spiš?"odgovorim.
"Očitno ne.Pridi zdaj,starša kmalu prideta."reče in jaz odhitim noter.Uležem se v posteljo in po nekaj minutah končno zaspim.Sanjala sem.Sanjala sem,kako pridem na zabavo in srečam Zayna.Greva na pijačo in se preveč napijem.Tudi Zayn se.Greva v sobo za goste in...potem se spet zbudim.
"Zayn?"panično vprašam."Kkkaj?Perrie?"se spet oglasi Catherine.Uležem se nazaj in potem ZARES zaspim.Zjuraj se zbudim in pogledam h Catherine,če še spi.Potem zaslišim ropot v sobi za oblačenje.Odidem tja in zagledam Catherine kako se oblači.
"Kaj boš pa ti oblekla?"me vpraša,ko me zagleda.
"Ne vem še.Kaj boš pa ti?"vprašam.
"Jaz bom kar eno dolgo kiklo.Veš,ne vem kako bo kaj tam,ko bo Harry tam."reče obupano.
"Nič ne skrbi.Mene se drži,pa bo vse OK!"ji odgovorim.Ko se končno oblečema je še samo nekaj minut do 16-ih.Poslovima se od Catherine-ih staršev in odidema k Anne.Ko sva končno tam pa kar kmalu pride še Abbey.In potem....pridejo ONE DIRECTION z veliko limuzino.Ko priskakljajo ven nas Louis pozdravi.
"Hej punce!"reče in Abbey čisto zardi.Ko končno pridejo vsi gosti odidemo noter.Ta dan posvetim enemu in edinemu fantu,Zaynu.Opazujem vsak njegov korak,vsak njegov gib..Catherine tiči v kotu.Nenadoma k njej pride kodrolasec,Harry.Pogleda ga in ostrmi.Harry ji hoče nekaj reči,a gre Catherine prej stran.Ves žalosten se usede na sedežno.Tako sem bila zasanjana,da nisem slišala,ko me je Zayn ogovoril.
"Kaj?O,Zayn!Si kaj rekel?"ga vprašam zmedeno.
"Se greš resnica ali izziv z nami?"me vpraša.Pogledam k mizi in tam me vsi nestrpno pričakujejo."Prav."rečem in prisedem.
Uporabimo kos belega blaga in ga označimo.Harry zavrti blago in pristane na Anne in Niallu.Anne je spraševala.
"Ok..resnica ali izziv,Niall?"ga vpraša."Hm..izberem resnico."odgovori.
"Katera punca ti je tukaj najbolj lepa?"ga vpraša.Niall je tiho,čez čas pa reče."Ti."
02. junij 2013
u138043
u138043
next
02. junij 2013
neeeeext!!
03. junij 2013
u121843
u121843
Neeeeeeeeeeeeeeeeext! *_*
03. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :*** nova bralka <333
03. junij 2013
nexxxxt
03. junij 2013
sori neki časa me ni blo in bom vidla kk bo..ja pač no men se učas da učas ne tk da ne zamerit pa nč..bom probala next čimprej napisat(če se mi bo dalo) sori še enkrat
01. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg