Forum
u87725
u87725
To bo moja prva zgodba in govorila bo o punci Unni. Upam da boste bral pa komentiral.
✿.✿.✿.✿.✿.✿.✿.✿.✿.✿.✿.✿.✿.✿.✿.✿.✿.✿.✿.✿.✿.✿.✿.✿.✿.✿.✿.✿.✿.✿.✿.
Zaspano sem pogledala v strop. Bil je polepljen z slikami. Nasmehnila sem se in se spomnila vseh stvari ki sva jih z Rosano počeli. Tega zdaj nemoreva več. Ne smeva se družiti. Ne smeva biti prijateljici. Po licu mi je spolzela solza. Obrisala sem jo in odšla v kuhinjo.

Ko sem pojedla sem po stopnicah odšla v mojo sobo. Malo sem jo pospravila in nato odšla v omaro. Bili smo bogati. Po nekaj minutah razmišljanja sem se odločila.

15. april 2012
u87725
u87725

Unna
15. april 2012
u87725
u87725
Prižgala sem računalnik in se prijavila na fb. Malo sem pokomentirala slike mojih prijateljic in se nato prijavila še na skype.

Na obrazu se mi je pokazal nasmešek. Rosana je bila prijavljena. Takoj sem jo poklicala. Ni se javila. Skomignila sem z rameni in jo še enkrat poklicala. Ko se je na ekranu pojavil njen obraz sem si oddahnila. Bila je čisto zadihana...
15. april 2012
u87725
u87725
Uprašala sem jo kaj je narobe. Rekla je da ji je Tim spet ukradel mobitel. Začela sem se smejati. Tim je bil njen mlajši bratec.

Grdo me je pogledala. Nehala sem se smejati. Zaslišala sem Timov smeh. Rosana je zavzdihnila in se pognala proti njemu. Pokrila sem si usta in tako ustavila še en napad smeha. Čez nekaj časa se je usedla nazaj na stol z Timom v naročju. pozdravila sem ga on pa se je samo nasmehnil in poskušal Rosano poljubiti na lička. Zavidala sem ji brata. Bila sem edinka. Nikoli nisem hotela imeti brata ali sestre. V takih trenutkih pa to obžalujem.
15. april 2012
u87725
u87725

Rosana
15. april 2012
u87725
u87725
Po licu mi je spolzela solza. Rosana jo je takoj opazila. Vprašala me je kaj je narobe. Nisem ji povedala. Prisiljeno sem se nasmehnila. Nekaj je počilo in Rosanin obraz je izginil z ekrana. Ustrašila sem se in pograbila moj mobitel.

Poklicala sem jo. Nekaj časa je samo zvonilo. Ni se javila. Namrdnila sem se in odšla po stopnicah v kuhinjo. Naredila sem si sok in ga popila. Bil je okusen. Ko sem hotela pomiti kozarec mi je začel zvoniti telefon.
15. april 2012
u87725
u87725
Javila sem se. Ko sem zaslišala Rosanin glas sem se nasmehnila. Razložila mi je da je Tim pokvaril računalnik. Bila je jezna na njega. Bila sem malo razočarana ker ni imela časa, saj je morala čuvati svojega nadležnega bratca. Prekinila je saj je Tim spet začel težiti. Zavzdihnila sem in se odpravila v park. Zagledala sem fanta ki je igral kitaro.

Usedla sem se zraven njega in poslušala nežne zvoke kitare.
15. april 2012
u87549
u87549
Next..
15. april 2012
u87725
u87725
Ko je nehal igrati sem se nasmehnila in začela ploskati. Nasmehnil je in spet začel igrati. Prepoznala sem pesem. Million Bucks. Začela sem peti. pela sem kot da pojem zadnjič. Čez nekaj časa se mi je pridružil.

Pogledala sem ga v njegove čokoladno rjave oči. Utapljala sem se v njih. Tudi on me je gledal. Ko je bilo pesmi konec sva se počasi približevala drug drugemu. Kar naenkrat pa je nekdo začel ploskati. Ustrašila sem se in pogledala proti množici ki nama je navdušeno ploskala. Nasmehnila sem se.
15. april 2012
u87820
u87820
Next
15. april 2012
u87284
u87284
NEEXT pikica < 333
17. april 2012
u87549
u87549
Neeext!!!