Forum
u119588
u119588
ellow!
тo je pαč eɴα od 1oooo zɢodвιc ιɴ υpαм,dα вo ιмelα вrαlce.ѕevedα вojo ɴoтer oɴe dιrecтιoɴ več pα ιzveтe мed вrαɴjeм.

drrιιιιɴɴɴɢɢɢ, drιιιιιιιɴɴɢ,ddrrrrιιιιιιιιιιιɴɴɴɴɴɴɢɢɢ...ĸoɴčɴo ѕe zвυdιм ιɴ вυdιlĸo zαlυčαм v ѕтeɴo,dα ѕe rαzвιje.>>мeɢɢ!ĸαj je вιlo тo!!<< zαvpιje мαмα.>>αн ɴιč,ɴιč ,pozαвι!<< jι odɢovorιм.ĸo ѕe ĸoɴčɴo odplαzιм do ĸopαlɴιce vιdιм dα ɴιмαмveč pυdrα zαтo ѕe odтιнoтαpιм v ѕeѕтrιɴo ѕoвo ιɴ ѕι ɢα ''ιzpoѕodιм''.тαĸrαт vιdιм ĸolιĸo je že υrαιɴ ѕe нιтro oвlečeм,pojeм zαтrĸ ιɴ veѕelo ɢreм v šolo,ĸer j dαɴeѕ zαdɴjι dαɴ!мed poυĸoм ɴι вιlo ɴιč poѕeвɴeɢα doвιlι ѕмo prιčevαlα, ѕe poѕlovιl...ιтd.ĸo ѕeм prιšlαdoмov ѕeм тorвo zαločαlα ɴα тlα ιɴ odšlα ɴα ғв.ɢor je вιlα мojα вғғ ѕαrαн ιɴ мαlo ѕмα ĸlepeтαlι ɴαтo pα ѕe preѕтαvιlι ɴα ѕĸype po več ĸoт υrι ĸlepeтα je мαмι poĸlιcαlα мeɴe ιɴ ѕeѕтro ɴιĸy dol.мαмι ιɴ očι ѕтα ɴαмα povedαlα,dα ɢreѕтα ɴα ѕlυžвeɴo poт ιɴ,dα jι ɴe вo З мeѕece.zαтo вoмe ѕαмo doмα.>>тo вo še zαвαvɴo<< ѕeм ѕι v мιѕlιн reĸlѕα.ѕтαršα ѕтα odšlα pαĸιrαт мιdve pα ɢledαт ғιlм...
____________________________________________________________________________________
jαz(мeɢαɴ clαrĸ,ĸlιčejo мe мeɢ):

мojα вғғ ѕαrαн McRoѕe(ĸlιčeмo jo ѕαr):

мojα dvojčιcα ɴιĸy:

____________________________________________________________________________________
a koga moti pisava?

next??
09. februar 2013
u103164
u103164
Ne moti me! Next
09. februar 2013
u119588
u119588
najmanj 4 nexte še
09. februar 2013
u71250
u71250
next
09. februar 2013
mal me moti ja ampak je kul
NNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!
10. februar 2013
u119588
u119588
še 2
10. februar 2013
mene malo moti, prosim piši z normalnimi črkami

neeeeeeeextaaaaj
10. februar 2013
u119588
u119588
ok bom pisala z normalnimi pa bom kr next dala
10. februar 2013
u119588
u119588
zjutraj se zbudim in vidim,da spim na tleh niky pa na kavču spomnim se,da sma med gledanjem zaspali.Po prstih sem se odšla uredit in si pripravila zajtrk.Ko sem prišla do mize sem videla pismo zato sem ga odprla in pisalo je tole >>Draga megan!vse naj boljše za tvojih 19 let! mami in oči!
ps: poglej na posteljo!<<
ojoj!čisto sem pozabila,da imam r.dan!stekla sem do postelje in na njej videla nekakšno ovojnico in jo odprla notri je bilo še eno pismo in pisalo je >>Draga Megan!Ker veš,da Snaju nebo zelooo dolgo sam se odločila,da vaju pošljema v london na varstvo skupaj z Sarahnotri je kartica z 10.000€ in vozovnice.čas letenja je od 14.00 po letenju vas bo pričakal simon cowell z limozino<< nato pogledam v ovojnico in vidim.....3 vozovnice za polet v london in kartico.Nato začnem kričati kot nora,da priteče sestra in me vidi kako skačem in kričim.>>Meg umir živce in povej kaj je?!!<<zavpije.jaz ji odgovorim >>v..vv...vvv...v..<< kaj vvv?a se ti je zmešalo?mi reče.jaz pa>> n..nee..samo.. to ...je...V LONDON GREMO!!!!!<<se izdahnem.in ji pokažem pismo.Ja,ni mogla verjet.Ko sma se umirile sma končno šle pripravit kovčke.takrat pride Sar in priteče v sobo,da bi nama pomagala.ravno ob 13.30 smo bile v avtu in morale smo pohiteti.na letalu je bilo dokaj dolgočasno in skoraj sam bruhala.Ko smo se izkrcali...

next??
10. februar 2013
u103164
u103164
Next!
10. februar 2013
nextaj
10. februar 2013
u72157
u72157
sorry ker smetim tudi jest to sovražm
sam je nova zgodba o 1D če vas zanima, jest jo pišem
http://www.igre123.com/forum/tema/1d-ff*-new-york-and-me/49941/ fullll bi mi pomenlo če bi prebrale
hvala in še enkrat sorry za smetenje
10. februar 2013
u119588
u119588
a morte res usako temo uničit s tem!???!!!!NEHITE PA SI TO PREK ZS-JA POŠILITE!!!!
10. februar 2013
nnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxtttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg